Jump to content

Πού και πώς θα περάσετε την Πρωτοχρονιά;


greek_aeras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ σπίτι αν και θα ήθελα να είμαι κάπου αλλόυ...:( :rolleyes: Να περάσω με άλλη παρέα αυτές τις ημέρες...(εδώ που τα λέμε είμαι και λίγο "καψουράκος" τώρα τελευταία...:rolleyes: :love: )

Δεν λέω αυτές οι ημέρες είναι οικογενειακές αλλά....:O

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 145
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγώ σπίτι αν και θα ήθελα να είμαι κάπου αλλόυ...:( :rolleyes: Να περάσω με άλλη παρέα αυτές τις ημέρες...(εδώ που τα λέμε είμαι και λίγο "καψουράκος" τώρα τελευταία...:rolleyes: :love: )

Δεν λέω αυτές οι ημέρες είναι οικογενειακές αλλά....:O

 

ελα βρε ΟΛΑ γινονται φτανει να θες...:p

Link to comment
Share on other sites

ελα βρε ΟΛΑ γινονται φτανει να θες...:p

 

Καλά σίγουρα αυτό :p :love:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα....Εχμ:worry: ..Σπιτακι μου θα περασω φετος την πρωτοχρονια..Αλλα θελω (σκεφτωμαι) την μερα αυτη μιας και ειναι η γιορτη μου να κανω κατι πολυ καλο και για μενα και για τους κολιτους μου φιλους:O
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Έγω μάλλον θα πάω με καλή παρέα σε καμια ταβερνούλα στην Άθωνος και μετά βόλτα στην παραλία... :)
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Θα πάω στο χωριό μου με τους δικούς μου και τον αδερφό μου...

Όλο και κάποιοι συγγενείς θα έρθουν.

Φέτος δεν θέλω να βγω μετά έξω. Θέλω απλά να καθήσω σπιτάκι μου, με το δεντράκι και το τζάκι! Απλά και ήρεμα :)

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θα πάω στο χωριό μου με τους δικούς μου και τον αδερφό μου...

Όλο και κάποιοι συγγενείς θα έρθουν.

Φέτος δεν θέλω να βγω μετά έξω. Θέλω απλά να καθήσω σπιτάκι μου, με το δεντράκι και το τζάκι! Απλά και ήρεμα :)

 

Χμμμμμ:rolleyes: Ερωτευμενάκι ε?:p

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ε???

:love: :love: :love: :love:

 

 

και επειδη αυτες οι μερες ειναι μερες αγαπης εγω ευχομαι για σενα Ιωαννα μου απο αυριο στην θεση του Πειραια να φερουνε την Θεσσαλονικη!!!!!:p

Link to comment
Share on other sites

και επειδη αυτες οι μερες ειναι μερες αγαπης εγω ευχομαι για σενα Ιωαννα μου απο αυριο στην θεση του Πειραια να φερουνε την Θεσσαλονικη!!!!!:p

 

Ααααχχχχχχχ!!!!

Η καλύτερη ευχή είναι:)

Σ ευχαριστώωωωωωωωωωωωω

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω αρκετό έρωτα να πλανάται στην ατμόσφαιρα :love: αλλά και αρκετές μοναξιές. Αλλά, όπως και να το κάνουμε, όλο και κάτι καλό θα κάνουμε τελικά.

 

Εγώ δεν έχω κανονίσει τίποτα. Αλλά μυρίζομαι συγκέντρωση με τα νέα μας συμπεθέρια. Τα πεθερικά της αδερφής μου, δηλαδή, που παντρεύεται τέλη Γενάρη. Οπότε, προς τα εκεί πάει το πράμα. Standard! Και δε λέει να την κάνω και να μην πάω, τι θα πουν οι νέοι μας συγκενείς; :innocent:

 

Φυσικά, δεν τρελαίνομαι για τέτοια. Πιο πολύ μου αρέσουν τα ήρεμα και ζεστά πράματα :baby: , παρά οι μεγάλες συγκεντρώσεις, που πολλές φορές είναι και απρόσωπες. Τεσπα.

 

Για μετά που θα μπει ο χρόνος, το να βγω έξω μου κάνει μάλλον χαζό. Γιατί το έχω δοκιμάσει παλιά αρκετές φορές και, με το χαμό που γίνεται :angry: , φτάνεις να μπάινεις σε μαγαζί στις 3 το πρωί, να πληρώνεις παραπάνω και να φεύγεις στις 5. Καλύτερα θεωρώ να βγω ή την προπαραμονή (όπως πέρυσι) ή κάποια άλλη μέρα ρε αδερφάκι μου.

 

Αυτά. Ωραία θα είναι βρε :up: !!

[sIGPIC][/sIGPIC] Do not play with others' feelings!
Link to comment
Share on other sites

Οπως καθε χρονο (σχεδον), σπιτακι μου, στον καναπε μου :happy: (αν ειχα και τζακι ακομα καλυτερα!)

 

...φετος λεω να καραδοκω για να ανοιξω εγω το θεμα για το 2007 :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Εκλεισα μία σουίτα προεδρική σε μεγάλο ξενοδοχείο των Αθηνών παραθαλάσσιο και κάλεσα καμμιά 10αριά φίλους και φίλες να περάσουμε την Πρωτοχρονιά με πάρτυ/χορό/χαρτάκι μέχρι το πρωί. Το επόμενο πρωί θα πάρουμε πρωινό στο ξενοδοχείο και θα πάμω σπίτια μας για ύπνο. :D :)
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Εγω μετα τις 15:00 το μεσημερι στο γραφειο για την προετοιμασια της απογραφης !!!:mad:

 

Τι να κανω ο αμοιρος !

Link to comment
Share on other sites

Εγω μετα τις 15:00 το μεσημερι στο γραφειο για την προετοιμασια της απογραφης !!!:mad:

 

Τι να κανω ο αμοιρος !

ασε ασε πικρα. :(

ευτυχως εμεις θα κανουμε απογραφη σε εργασιμη μερα.οποτε ειμαστε cool.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Malon sto xorgio mou kai meta tin alagi 8essaloniki se mpouzoukia :)

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Διήμερο με την κοπελιά στα βουνά :)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι στο ναυτικο και τυχαινει την μερα που αλλαζει ο χρονος να ειμαι μεσα στο κλιμακιο μακρυα απο ολους τους δικους μου :( :( :( :( :( :( :( :(

τουλαχιστον θα θυμαμαι την περσυνη πρωτοχρονια που ημουν με συγγενεις ξαδερφια στο σπιτι και περασαμε φοβερα :O :O

http://www.bikepics.com/pics/icon/modenas-dynamic125-06-bikepics-590056.jpg
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου υπομονή. Θα περάσουν αυτά και θα σου μείνουν οι καλές στιγμές... ;)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

εγω την πρωτοχρονια δουλευω 07:30 το πρωι με 15:30,αν εχετε καμια ιδεα πως θα αντεξω αν ερθω σερυ πειτε μου..

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

εγω την πρωτοχρονια δουλευω 07:30 το πρωι με 15:30,αν εχετε καμια ιδεα πως θα αντεξω αν ερθω σερυ πειτε μου..

 

Το πρώτο 4ώρο θα περάσει χωρίς να το καταλάβεις...μετά είναι το ζόρι. Σίγουρα θα πρέπει να έχεις κάποιον να σου μιλάει για να σε κρατάει ξύπνιο.

Το είχα κάνει άπειρες φορές!

 

ΥΓ: Εννοείται θα έχεις κανάτα με καφέ!:)

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Ααααχχχχχχχ!!!!

Η καλύτερη ευχή είναι:)

Σ ευχαριστώωωωωωωωωωωωω

Άντε έλα Θεσσαλονίκη για την αλλαγή του χρόνου Ιωάννα :)

 

Εγώ τελικά θα αποχαιρετήσω το 2006 σε φιλικό σπίτι, παρέα με πολλούς φίλους και φίλες και φυσικά το μωρό :) αναμένεται τρελός τζερτζελές :p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...