Jump to content

Sony Ericsson W880i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά δε λέω καλό τηλέφωνο και όμορφο το είχα πάρει κ όλας, ευτυχώς το κράτησα μόνο 1 εβδομάδα!! Το SAR του ξέρετε πόσο είναι?? Το κινητό κάνει και για ψησταριά!! Έλεος η SE στον τομέα αυτό:mad: :!:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 858
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια βοηθεια! επεσε τωρα μολις κοκα κολα στο κινητο! το εκανα με το πιστολακι αλλα τωρα δεν αναβει καθολου! τι λετε να επαθε?? θα το παω αυριο στην τιμ λετε να μου παρουν πολλα λεφτα?
Link to comment
Share on other sites

Άγνωστο τι θα σου ζητήσουν και τι ζημία έπαθε. Εξαρτάται από το πόσο βράχηκε. Και δυστυχώς η υγρασία δεν καλύπτεται από την εγγύηση.
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε γμτ ουτε 2 μηνες το ειχα....μπορει δλδ και να μην γινεται??

μακαρι να μην εχει παθει τιποτα.μην το πας στην tim,πηγαινε'το καλυτερα σε ενα SErvice γιατι στην tim θα φας μεγαλη καθυστερηση!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όντως. Το πιο κοντινό απ' ότι βλέπω είναι στην Καβάλα.

Η διεύθυνση και το τηλέφωνο είναι

ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΥ 27

2510831000

Πάρε ένα τηλέφωνο για να μάθεις τι περίπου να περιμένεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που μπορώ να βρω την μαύρη πρόσοψη για αυτό το κινητό;

Εκτός από ebay γιατί δεν έχω ιδέα πως γίνεται η διαδικασία εκεί.

Eδώ έχει ότι θες http://www.pds.com.gr/index.asp?mod=eshop_itemcats&id=130

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά... αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας γράψει δυο λόγια:

 

1. Πως γίνεται να μην φορτίζει από το usb το κινητό όταν το συνδέω στο pc;

 

2. Κατέβασα το update service αλλά δεν τρέχει και βγάζει το εξής σφάλμα: "Incompartible Macromedia Version . Application will terminate"

 

 

ευχαριστώ

 

 

edit: Το σφαλμα με το macromedia το έλυσα, ήθελε τον flash player στον internet explorer και εγώ το είχα μόνο στο firefox.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά... αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας γράψει δυο λόγια:

 

1. Πως γίνεται να μην φορτίζει από το usb το κινητό όταν το συνδέω στο pc;

 

2. Κατέβασα το update service αλλά δεν τρέχει και βγάζει το εξής σφάλμα: "Incompartible Macromedia Version . Application will terminate"

 

 

ευχαριστώ

 

 

edit: Το σφαλμα με το macromedia το έλυσα, ήθελε τον flash player στον internet explorer και εγώ το είχα μόνο στο firefox.

 

 

Καλημέρα.πατάς >*<<*<* ( Δεξιά-αστέρι / αριστερά , αριστερά-αστέρι / αριστερά-αστέρι ) εμφανίζει ένα κρυφό μενού με διάφορες επιλογές.απο εκει θα επιλεξεις να μην φορτιζει το κινητο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά φίλε μου. Σε ευχαριστώ πολύ!

 

Μήπως ξέρεις εσύ ή κανείς άλλος αν υπάρχει κανένας οδηγός ανοίγματος το κινητού για την αλλαγή της πρόσοψης;

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά φίλε μου. Σε ευχαριστώ πολύ!

 

Μήπως ξέρεις εσύ ή κανείς άλλος αν υπάρχει κανένας οδηγός ανοίγματος το κινητού για την αλλαγή της πρόσοψης;

 

Θέλει διαδικασία!! Για το μπροστά μέρος ξέρω οτι πρέπει να βγάλεις την μπροστά πρόσοψη να ξεβιδώσεις τέσσερις βίδες του πληκτρολογίου! Το πληκ/γιο είναι όμως κολλημένο με την οθόνη και πρέπει να ξεβιδώσεις δύο βίδες στο πάνω μέρος της οθόνης! Απο εκει κ πέρα δεν ξέρω!!

Link to comment
Share on other sites

Θέλει διαδικασία!! Για το μπροστά μέρος ξέρω οτι πρέπει να βγάλεις την μπροστά πρόσοψη να ξεβιδώσεις τέσσερις βίδες του πληκτρολογίου! Το πληκ/γιο είναι όμως κολλημένο με την οθόνη και πρέπει να ξεβιδώσεις δύο βίδες στο πάνω μέρος της οθόνης! Απο εκει κ πέρα δεν ξέρω!!

 

Άκυρο ρε φίλε μπερδεύτηκα κ σου είπα για άλλο κινητό! Άκου στ πίσω μέρος που έχει κάτι σαν μπιλίτσες για να ακουμπάς το κινητό βγαίνουν και έχει βίδες από κάτω! Επίσης στο μικρόφωνο είναι αυτοκόλητο αυτό που λέει walkman ή vodafone κ έχει κ αυτό από κάτω βίδες.

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο ρε φίλε μπερδεύτηκα κ σου είπα για άλλο κινητό! Άκου στ πίσω μέρος που έχει κάτι σαν μπιλίτσες για να ακουμπάς το κινητό βγαίνουν και έχει βίδες από κάτω! Επίσης στο μικρόφωνο είναι αυτοκόλητο αυτό που λέει walkman ή vodafone κ έχει κ αυτό από κάτω βίδες.

Δεν υπάρχει κάποιος οδηγός στο ίντερνετ (με εικόνες πχ) που να λέει ακριβώς τα βήματα;

Γιατί έτσι μπερδεύτηκα και δεν ξέρω τι ακριβώς να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Πε παιδιά εχει κανείς το πρόβλημα που σβήνει το κινητό από μόνο του?

to eixa 5-6 fores prosfata. (se araia diastimata) fainetai ok twra..

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω τωρα μια εβδομαδα και δεν μου παρουσιασε κανενα προβλημα...
Ένα κοινό έχει το National Geographic με το Playboy: Bλέπεις διάφορα μέρη που ποτέ δε θα επισκεφτείς.
Link to comment
Share on other sites

Ειχα ενα αλλο προβλημα.. Δεν μπορουσε να κανει συγχρονισμο με το outlook 2007 ( Με το 2003 ειναι οκ) και με το Sony Ericsson PC Suite. Παρολο που εχω κανει αναβαθμηση στη εκδοση Sony Ericsson PC Suite, version: 2.0.60. Εχει κανεις καμια λυση.... Η καποια αλλη εισηγηση για αλλο λογισμικο...
Ένα κοινό έχει το National Geographic με το Playboy: Bλέπεις διάφορα μέρη που ποτέ δε θα επισκεφτείς.
Link to comment
Share on other sites

Ειχα ενα αλλο προβλημα.. Δεν μπορουσε να κανει συγχρονισμο με το outlook 2007 ( Με το 2003 ειναι οκ) και με το Sony Ericsson PC Suite. Παρολο που εχω κανει αναβαθμηση στη εκδοση Sony Ericsson PC Suite, version: 2.0.60. Εχει κανεις καμια λυση.... Η καποια αλλη εισηγηση για αλλο λογισμικο...

 

Η λύση είναι το ΜyPhoneExplorer .

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποιος οδηγός στο ίντερνετ (με εικόνες πχ) που να λέει ακριβώς τα βήματα;

Γιατί έτσι μπερδεύτηκα και δεν ξέρω τι ακριβώς να κάνω.

 

Δεν ξέρω να σου πω ρε φίλε κάποιον οδηγό! Δεν το κατάλαβες έτσι όπως στο είπα?? Απλά οι βίδες έιναι πίσω κάτω από αυτά τα στρογυλά που έχει για να ακουμπάς το κινητό κ μπροστά στο αυτοκόλητο κάτω στο μικρόφωνο το οποίο επίσης βγαίνει!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W880i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...