Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6300


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ο πατέρας μ εχει το 6300 και εχει το εξης προβλημα.εμφανιζεται η ειδοποιηση οτι λειτουργουν τα ακουστικά χωρις να ειναι συνδεδεμένα κ οταν κανει κλήση δεν ακουει τιποτα παρα μόνο στο μεγαφωνο.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σας. Έχω το κινητό του τίτλου και θέλω να το "εκσυγχρονίσω" όσο γίνεται. Έχω δεί σε διάφορα θέματα εδώ μέσα να εγκαθιστούν εφαρμογές όπως viber, skype, facebook messenger κλπ. Εγώ κατέβασα το viber και το messenger και τα πέρασα αλλά δεν άνοιγαν καν (έβγαζε μύνημα "μη υποστηριζόμενη μορφή αρχείου". Τι πρέπει να κάνω; Επίσης που μπορώ να βρώ φθηνές γνήσιες μπαταρίες για αυτό το κινητό; ο τύπος είναι BL-5C
Θέλω το avatar μου πίσω...
Link to comment
Share on other sites

Για μπαταρία αλλά όχι αυθεντική για ένα παλαιό ΝΟΚΙΑ που έχω βρήκα στην Αθήνα στον Δήσιο στην πλατεία Καρύτση. Για αυθεντική ρώτα σε κανένα ΝΟΚΙΑ shop μήπως τους έχει ξεμείνει.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τι λέτε για αυτή τη μπαταρία;; http://www.ebay.com/itm/BL-4C-BL4C-Golden-2450mAh-Battery-for-Nokia-BL-4c-BL4C-5100-6100-6300-6600-7270-/321651041416?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ae3e56488

Άν είναι πράγματι τόσα mah βγάζω την εβδομάδα με μια φόρτιση

Θέλω το avatar μου πίσω...
Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε για αυτή τη μπαταρία;; http://www.ebay.com/itm/BL-4C-BL4C-Golden-2450mAh-Battery-for-Nokia-BL-4c-BL4C-5100-6100-6300-6600-7270-/321651041416?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ae3e56488

Άν είναι πράγματι τόσα mah βγάζω την εβδομάδα με μια φόρτιση

 

Εκτός αυτού ο συγκεκριμένος πωλητής έχει κακό feedback.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...