Jump to content

Αναζήτηση δώρων: Ιδέες/Προτάσεις


AngeloDion
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω αυτά:

κατάστημα 1

κατάστημα 2

 

εκτός απ' τα συγκεκριμένα 2 καταστήματα γιατί στο 1 δεν είναι διαθέσιμα εδώ και καιρό και στο 2 έχουν 20£ μεταφορικά; Πρόκειται να κάνω ένα πάρτυ στα γενέθλια μου και πιστεύω πως θα έχουν πλάκα.. :)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 416
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ώραιο το firebox.com (ιδέα 1)! Μοιάζει με "μαμά" του ελληνικού Ouaou. Αλλά 20£ μεταφορικά παραπάει...:X:mad:

 

Το ouaou.gr ειναι ftp (το λεω κομψα).

Μια παραγγελια εκανα και 2/3 εφυγαν για επιστροφη. Πρεπει να σε περνανε για μλκα οταν σου στελνουν μεταχειρισμενα (ποιος ξερει σε ποσους τα ειχαν στειλει και τα επεστρεψαν) ελλατωματικα και απομιμησεις.

 

Παλι καλα που μου το θυμησες γιατι τα λεφτα μου ακομα να τα παρω πισω...βλεπεις πρεπει να τους παρω τηλ. 1-2 φορες, να παρουν εγκριση απο τους προϊσταμενους για 50€ (ειναι τετοια τεραστια επιχειρηση :rolleyes:) και να τους ξαναπαρω (μη και χρεωθουν ή το εχουν εννοια) να δω αν εγκριθηκε 'το δανειο'. :rolleyes:

Και φυσικα ενω τους εχω στειλει e-mail στην αρχη, το οποιο ποτε δεν απαντησαν!

Link to comment
Share on other sites

egw pantos pisteuw pos ta xristougena den einai katalhlh epoxh gia dwra giati sou pianoun ton k...o!:)

 

parola auta makria apo auaou pou eipe kai o filos giati kai egw thn pathsa kai twra klew!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ouaou.gr ειναι ftp (το λεω κομψα).

Μια παραγγελια εκανα και 2/3 εφυγαν για επιστροφη. Πρεπει να σε περνανε για μλκα οταν σου στελνουν μεταχειρισμενα (ποιος ξερει σε ποσους τα ειχαν στειλει και τα επεστρεψαν) ελλατωματικα και απομιμησεις.

 

Παλι καλα που μου το θυμησες γιατι τα λεφτα μου ακομα να τα παρω πισω...βλεπεις πρεπει να τους παρω τηλ. 1-2 φορες, να παρουν εγκριση απο τους προϊσταμενους για 50€ (ειναι τετοια τεραστια επιχειρηση :rolleyes:) και να τους ξαναπαρω (μη και χρεωθουν ή το εχουν εννοια) να δω αν εγκριθηκε 'το δανειο'. :rolleyes:

Και φυσικα ενω τους εχω στειλει e-mail στην αρχη, το οποιο ποτε δεν απαντησαν!

 

 

Ωχ ωχ με τρομάζεις τώρα πάνω που χάρηκα επειδή ξαναέφεραν... Τι έχεις παραγγείλει κ σου έφεραν μεταζειρισμένο ή ελλατωματικά; Από την άλλη, εγώ παγοθήκες θέλω να παραγγείλω! Πόσο ελλατωματικές μπορεί να είναι;; :p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοίγω καινούριο θέμα, αφού το θέλω για δώρο,

μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω παντόφλες ζωάκια?

 

Υπάρχει μήπως κανένα μαγαζί κοντά στην Ερμού?

Μαγαζί στη Θεσσαλονίκη ξέρω... Στην Αθήνα όμως???

 

Ευχαριστώ:)

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση.

Θέλω να κάνω ένα δώρο για τις γιορτές σε συγγενικό μου πρόσωπο που μένει στις ΗΠΑ. Σε γενικές γραμμές υποθέτω πως μπορώ να αγοράσω κάτι από amazon ή walmart και να δόσω τη διεύθυνση παράδοσης στις ΗΠΑ.

Το θέμα είναι ότι θα ήθελα μια γνώμη από κάποιον που ενδεχομένως το έχει κάνει, έτσι ώστε να μου προτείνει συγκεκριμένο site και αν πρέπει να προσέξω κάποιες λεπτομέριες. :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος να τσεκάρει αν το καλάθι στο Ouaou.gr λειτουργεί κανονικά; Δηλαδή αν τα κουμπιά "Συνεχίστε τις αγορές σας", "Ανανέωση καλαθιού" και "Παραγγελία" λειτουργούν κανονικά. Σε μένα δεν λειτουργούν και θέλω να δω αν φταίει το site ή ο browser μου.
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

λειτουργουν...

 

ωραιο αυτο το Usb για να διατηρει το ροφημα ζεστο....:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτεινετε καποιο δωρακι για το αμορε που οπου να ναι θα εχει γιορτη και δεν ξερω τη να παρω...:(

εχετε να προτεινετε κανα εντυπωσιακο δωρακι η τη να κοιταξω να παρω?:D

για πειτε καμια ιδεα,τιποτα καλο...

(σε λογικα πλαισια να κυμαινετε η τιμη):p

 

τελικα παιδια ακυρω ολα οκ δεν χρειαζετε η βοηθεια σας...

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

λειτουργουν...

 

Ναι ανανέωσαν το site και λειτουργεί τώρα! Μόνο που ανέβασαν την τιμή σε αυτό που ήθελα να παραγγείλω κατά 2€/κομμάτι :mad:.

 

ωραιο αυτο το Usb για να διατηρει το ροφημα ζεστο....:p

 

Ναι έχει κι ένα για να κρατάει τον φραπέ, ποτό κρύο!! :p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτεινετε καποιο δωρακι για το αμορε που οπου να ναι θα εχει γιορτη και δεν ξερω τη να παρω...:(

εχετε να προτεινετε κανα εντυπωσιακο δωρακι η τη να κοιταξω να παρω?:D

για πειτε καμια ιδεα,τιποτα καλο...

(σε λογικα πλαισια να κυμαινετε η τιμη):p

 

Παιδιά βοηθείστε εμένα....προτείνετε κάτι...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

εεεε.αν ανατρεξεις στις πισω σελιδες ενα καρο ιδεες θα βρεις!!!καμια δε σου κανει;
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Εχει η κοπελα μου γενεθλια σε λιγες ημερες και δεν ξερω τι να της παρω.. Μπορειτε να προτεινετε κατι καλο;
Link to comment
Share on other sites

Με πόσα λεφτά;

Τι πράγματα της αρέσουν;

Φοράει κοσμήματα;

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

παρ της στριγκακια:p:p:p

πλακα κανω.

Για ποσα λεφτα μιλας,αν δινεις 70 ευρω και πανω παρ της κανενα κοσμιμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Της πηρα και την πρωτοχρονια και σε λιγο γενεθλια, εχει και στις 14 φεβρουαριου. Πολλα πεφτουν!! Κατι στα 50 ευρω.. Της πηρα κολωνια τα χριστουγεννα. Δε φοραει πολλα κοσμηματα, αλλα σκεφτομαι τιποτα σε κολιε ή αυτα που μπαινουν στο καρπο.
Link to comment
Share on other sites

PARTHS ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΑΡΩΜΑ.(1 ΛΕΠΤΟ ΔΙΑΦΟΡΑ) ενα ρουχο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Επισης η ιδια μου εχει πει οτι δεν αισθανεται καλα οταν την αγοραζω πραματα μεγαλης αξιας.

 

καλα καλα ολες τα ιδια λενε:p

 

παρτης καποιο κοσμημα, μπορεις να βρεις κατι καλο στα χρηματα που θες. δες για παραδειγμα ενα follie-follie.

 

εχει κομματια σε πολυ προσιτες τιμες...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

:) γεια σας παιδακια..........θελω βοήθεια........... θελω να παρω ενα δωρο την μαμα μου δεν εχει ουτε γιορτη ουτε γενεθλια ετσι απλα θελω να την ευχαριστησω που με βοηθησε σε καποιο προβλημα.

λεω να δωσω γυρω στα 100€ τι προτεινετε? οχι ρουχα οποιος μπορει ας βοηθησει ευχαριστω πολυ!!!!!!

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

ίσως κάποιο κόσμημα, αν φοράει. ένα κρεμαστό ή σκουλαρίκια.

αλλιώς κάτι που σου έχει πει ότι της αρέσει ή κάτι που χρειάζεται και σκέφτεται να πάει να το αγοράσει...:confused:

αν μου έρθει κάτι άλλο θα το γράψω.

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

ίσως κάποιο κόσμημα, αν φοράει. ένα κρεμαστό ή σκουλαρίκια.

αλλιώς κάτι που σου έχει πει ότι της αρέσει ή κάτι που χρειάζεται και σκέφτεται να πάει να το αγοράσει...:confused:

αν μου έρθει κάτι άλλο θα το γράψω.

 

δυστυχως δεν υπαρχει κατι που να μου εχει πει οτι θελει

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...