Jump to content

XDA Flame


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα είναι μια κατηγορία μόνο του...

Μιας και το έχεις, γράψε λίγα λόγια για το μηχανάκι (εντυπώσεις).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 261
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η τακτική των benchmarks. Ο πιο άκυρος τρόπος σύγκρισης συσκευών.

Ο panosha χρειάζεται ιδιαίτερα.:p

Link to comment
Share on other sites

Οι ρυθμίσεις του δικτύου για ΜΜS κλπ διαβάζονται αυτόματα από τη sim ή τις καταχωρούμε εμείς;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οι ρυθμίσεις του δικτύου για ΜΜS κλπ διαβάζονται αυτόματα από τη sim ή τις καταχωρούμε εμείς;

 

Afto den apotelei problima afou yparxoun kai edw analytika kai gia olous tous providers. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικά εγώ αγόρασα το Gps τσέπης που πρότεινε ο φίλος πιο πάνω. Πολύ καλή επιλογή. "Λοκάρει" άμεσα και παίζει κανονικά ακόμα και μέσα στην τσέπη με τα κλειδιά - όπως το διαφημίζουν...

Μια φορά το ρύθμισα, και πλέον τώρα απλά ενεργοποιώ το Bluetooth, αγοίγω το Gps και ξεκινάω την πλοήγηση μου...

Μου ήρθε από Ebay 65? μαζί με τα μεταφορικά...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα... Anyway, ελπίζω η επόμενη επιλογή σου να σε καλύψει περισσότερο. Αν επιτρέπεται, πόσο το έδωσες;

 

Tnx...

 

 

Το έστειλα πίσω στο Expansys όπου το πήρα και μου έκανε πλήρες refund. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια γειά σας μπορεί κανεις να μου πει με τα ελληνικά πως τα πάει το flame?Μπορείς να γράψεις ελλ ή ένα αρχείο word στα ελλ το βλέπει?Με τις επαφές που είναι στα ελλ παίζει πρόβλημα?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια γειά σας μπορεί κανεις να μου πει με τα ελληνικά πως τα πάει το flame?Μπορείς να γράψεις ελλ ή ένα αρχείο word στα ελλ το βλέπει?Με τις επαφές που είναι στα ελλ παίζει πρόβλημα?

 

Του βάζεις εσύ τα κατάλληλα προγραμματάκια και δουλεύουν άψογα τα ελληνικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας, είμαι έτοιμος να αγοράσω το flame. έχω το HTC P3600, και θέλω να πάω σε πιο ισχυρο μηχανάκι και μεγαλύτερη οθόνη. εντυπώσεις?

video? games? sms, ιντερνετ απο ελληνικό πάροχο? Τι λέει καλό?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας, είμαι έτοιμος να αγοράσω το flame. έχω το HTC P3600, και θέλω να πάω σε πιο ισχυρο μηχανάκι και μεγαλύτερη οθόνη. εντυπώσεις?

video? games? sms, ιντερνετ απο ελληνικό πάροχο? Τι λέει καλό?

 

Τζάμι σε όλα...

Link to comment
Share on other sites

Του βάζεις εσύ τα κατάλληλα προγραμματάκια και δουλεύουν άψογα τα ελληνικά.

 

Μήπως θα σου ήταν εύκολο να μου πεις ποια & τι κάνουν?Γιατί είμαι έτοιμος να το πάρω και με κολλάει μόνο η συμβατότητα με τα ελλ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

το μηχανάκι αυτό -με την πτώση του δολλαρίου έναντι του ευρώ-, βγαίνει γύρω στα 300€ !!! :wacko:

 

δεν είναι ευκαιρία ? φοβάμαι μόνο το τελωνείο...

 

ίσως σύντομα το ρίξει και στο expansys...:)

 

διαβάζω μάλιστα μόλις βγήκε και WM 6 (cooked & beta) !!

http://xdaflameusers.com/viewtopic.php?pid=4776#p4776

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω πρόβλημα με το destinator (6 και 7) στο flame. Έχει καταφέρει να το τρέξει κανείς χωρίς πρόβλημα στην απεικόνηση της οθόνης του; Κάνει 'σπασίματα' στην οθόνη του διαφορετικής ανάλυσης.... καμία ιδέα;
HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε...

Το 6 σε εμένα τρέχει κανονικά, αλλά μερικές φορές κάνει κάποια κουλά στο μενού, χωρίς όμως να μου δημιουργεί πρόβλημα...

 

Δες μια εδώ...

 

hxxp://www.navimania.gr/showthread.php?t=5841

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αποκτησω το απιστευτο αυτο θηριο!!!Θα ηθελα ομως βοηθεια σε σχεση με τις επιδοσεις του,την αξιοπιστια του,δηλαδη αν εχει καποιο προβλημα σαν συσκευη.Αν παθει κατι που μπορουμε να το στειλουμε για επισκευη???Ελπιζω οχι μονο εξωτερικο!!??Γενικα θα ηθελα καποιος που το εχει καποιο καιρο στην κατοχη του να μου πει εντυπωσεις,θετικα και αρνητικα.Ευχαριστω.

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σκεφτομαι να αποκτησω το απιστευτο αυτο θηριο!!!Θα ηθελα ομως βοηθεια σε σχεση με τις επιδοσεις του,την αξιοπιστια του,δηλαδη αν εχει καποιο προβλημα σαν συσκευη.Αν παθει κατι που μπορουμε να το στειλουμε για επισκευη???Ελπιζω οχι μονο εξωτερικο!!??Γενικα θα ηθελα καποιος που το εχει καποιο καιρο στην κατοχη του να μου πει εντυπωσεις,θετικα και αρνητικα.Ευχαριστω.

 

Opws to pes... thirio se epidoseis, aksiopistia alla kai se ogko! To mono arnitiko einai i pantelis elleipsi service edw stin Ellada. Dystyxws ean pathei kati (se thema hardware panta... giati ta ypoloipa antimetwpizontai) prepei na to steileis eksoteriko.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλημερα!!!Σημερα ειναι μια ομορφη μερα γιατι επιτελους εχω στα χερια μου το "θηριο"!!!!!Θα ηθελα να ξερω ποιοι το εχουν στα χερια τους ωστε να ξερω με ποιους θα βρω απαντησεις και λυσεις στις αποριες και τα προβληματα που θα βρω μπροστα μου!!!:)Οποτε οσοι το εχουμε ας δωσουμε σημαδια ζωης!!!Ευχαριστω!!!!:D

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Το ψαχνω ακομα,αν και σε λιγο παω στη δουλεια,οποτε εντυπωσεις και συγκρισεις αργα το βραδι η' αυριο:rolleyes:Παντως μεχρι τωρα οι εντυπωσεις ειναι θετικοτατες!!!!!:D

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!Σημερα ειναι μια ομορφη μερα γιατι επιτελους εχω στα χερια μου το "θηριο"!!!!!Θα ηθελα να ξερω ποιοι το εχουν στα χερια τους ωστε να ξερω με ποιους θα βρω απαντησεις και λυσεις στις αποριες και τα προβληματα που θα βρω μπροστα μου!!!:)Οποτε οσοι το εχουμε ας δωσουμε σημαδια ζωης!!!Ευχαριστω!!!!:D

 

+1...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να δω video στο flame ομως μεχρι στιγμης ειναι αδυνατο!!!Χρησιμοποιω τον coreplayer εκδοση 0.72 εως 1.2 το μονο ομως που βλεπω ειναι μια μαυρη οθονη!!! ενω ακουω ηχο κανονικα!!!!:blink:Καποια βοηθεια??!!!Μηπως υπαρχει καποια ρυθμιση που δεν την ξερω??Στο touch ολες οι εκδοσεις δουλευουν αψογα!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Το ψαχνω ακομα,αν και σε λιγο παω στη δουλεια,οποτε εντυπωσεις και συγκρισεις αργα το βραδι η' αυριο:rolleyes:Παντως μεχρι τωρα οι εντυπωσεις ειναι θετικοτατες!!!!!:D

 

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά μόλις αρχίσεις να "παίζεις" με bluetooth οι εντυπώσεις ίσως να αλλάξουν λίγο. Αυτός ήταν και ένας από τους βασικούς λόγους που το "έδιωξα". Ίσως με τα cooked WM6 που έβγαλαν να βελτιώνεται η κατάσταση. Αν τα δοκιμάσεις πες μας εντυπώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...