Jump to content

Nα συνεχιστούν οι ενημερώσεις των Speedcams;


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Πιστευετε οτι οι Μιnotavrs & Grimak ειναι ρουφιάνοι ?  

284 members have voted

  1. 1. Πιστευετε οτι οι Μιnotavrs & Grimak ειναι ρουφιάνοι ?

    • ΝΑΙ να σταματησει το project με τα Updates των Speedcams
    • ΟΧΙ να συνεχίσει οπως έχει το project με τα Updates των Speedcams
    • ΝΑΙ αλλα να μην σταματησει το project με τα Updates των Speedcams
    • ΟΧΙ αλλα να σταματησει το project με τα Updates των Speedcams


Recommended Posts

Guest lagoudakis
Επιλογές Δημοσκόπησης

Πιστευετε οτι οι Μιnotavrs & Grimak ειναι ρουφιάνοι ?

ΝΑΙ να σταματησει το project με τα Updates των Speedcams

ΟΧΙ να συνεχίσει οπως έχει το project με τα Updates των Speedcams

ΝΑΙ αλλα να μην σταματησει το project με τα Updates των Speedcams

ΟΧΙ αλλα να σταματησει το project με τα Updates των Speedcams

 

ma kala einai dunato na uparxoun tetoies dimoskopiseis?? an kapios einai roufianos h oxi :confused: akou roufianos. douleies den exoume kai asxoloumaste me autes tis arkidies? mh xalate etsi ta forums giati exoun allh enoia, gia pate kai parae3w

δηλαδη κατα την γνωμη σου πρεπει να περνανε στο "ντουκου'' κακοβουλες επιθεσεις σε καποια ατομα τα οποια τρωνε το χρονο τους για να φτιαξουν κατι ετσι;και το κυριοτερο να μας το προσφερουν μετα δωρεαν,για ελα λιγο στην θεση αυτων των παιδιων,εδω εχουν μπει αλλες και αλλες δημοσκοπησεις αυτη σε πειραξε;καλη σου χρονια και απο εμενα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 76
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Afhste ton anthrwpo exei mathei mono na zhta ! ;)

 

Kati tetoia blepw kai meta sixtirizw to megaleio tou Ellhnara Pontiou !! :(

 

BTW kyrie petran 64 otan tha xanazhthseis bohtheia apo ton Minotavro na thimase afta pou grafeis pio panw..

 

Xronia polla kai kala

Link to comment
Share on other sites

κοιταχτε ανεξαρτητα το τι σκεφτεται και θελει ο καθενας το αποτελεσμα μετραει . και το αποτελεσμα ειναι οτι εχετε κανει ενα εργαλειο χρησιμο για οποιον το θελει , και οποιος δεν το θελει ... απλα δεν το ακουμπαει .

εμενα μου εχει φανει χρησιμο και σας ευχαριστω για την δουλεια σας .

χρονια πολλα σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

kalispera kai xronia polla

isws kati den egrapsa swsta kai katakri8ika.

minotaure se euxaristw gia thn boh8ia sou (den xriazete na fwnazeis sta forums) alwste 3eroume polu kala poso kosmo exeis boh8isei kai posa post einai 8etika sto nick sou. apla skeftika pws mia dhmoskophsh tou tupou an eisai roufianos h oxi den 8a se ekane na niwseis kalutera! (an exw ma8ei na zhtaw mono " kai na mhn dinw " isws den eisai katalhlos na me krineis apo 10 posts.

 

btw 8a hmoun mlks na upostiriksw mia arnhtikh stash sta speeds cams (afou alwste ta xrisimopio kai egw)

 

 

ps. to megalo sfalma mou htan pou den diabasa olo thread

 

ugeia sto 2007 :)

Link to comment
Share on other sites

btw 8a hmoun mlks na upostiriksw mia arnhtikh stash sta speeds cams (afou alwste ta xrisimopio kai egw)

 

 

ps. to megalo sfalma mou htan pou den diabasa olo thread

 

ugeia sto 2007 :)

 

H magia thn shmeron hmera einai na anagnwrizeis ta tyxon lathi sou kai dixneis na thn exeis . to idio omws kai egw gia afto sygnwmmh an eipa kapoies kouventes parapanw eixa thn entypwsh oti eixes diavasei olo to thread me afto pou grafeis san ps me kalipses kai sou zhtw sygnwmh..

 

XRONIA POLLA KAI KALH XRONIA !!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
eleina antrwpakia eine afiste tous na paraponiounte. ama den tous aresei na min ta katevazoun tsampa... kai na pane na fane tis diplasies kliseis! ante geia re... egw pantws tin erxomeni evdomada agorazw gps kai to proto pragma pou tha kanw tha einai na katevasw ta kaloudia sas! keep walking

Amd Athlon 64 3500+@2.8GHZ ON Msi K8N Neo4 SLI Platinum

NVidia Geforce 6600LE 256mb By Msi

1024 DDR 400 by KINGSTON + 512mb ddr by TWINMOS -160gb by Maxtor - Nec 3551A Labelflash - ASUS DVD-Rom S-ATA

Opoios endiaferetai pm <---> to skotono ^

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Οχι μονο να συνεχισει αλλα αν τα παιδια εχουν ορεξη να το προσαρμωσουν και σε αλλα συστηματα πλοηγησης (Tom Tom, Toponavigator, IGo, Navimate .......)

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καποιοι στην ζωη τους γεννηθηκανε αχρηστοι.

Απλα να υπαρχουν στην κοινωνια που ζουνε χωρις να μπορουν ή να θελουν να προσφερουν τιποτα.

Αμα δεν μπορεις να νιωσεις το αισθημα του ''επιτελους το καταφερα και δουλεψε'' ή να νιωσεις τπερηφανος που καποιος αγνωστος σου λεει ''εστω ενα απλο ευχαριστω'' τοτε οντως δεν μπορουν να καταλαβουν τον σκοπο που εχετε εδω μεσα.

Συνεχιστε την καλη δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Συνεχίστε την ΚΑΛΗ, ΧΡΗΣΙΜΗ, ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΗ δουλειά σας, και αφήστε τους λαλάκες να σκυλιάζουν επειδή οδηγούν 800ράκι ή καμιά σαραβάλα και δεν μπορούν να περάσουν το όριο ταχύτητας, οι βλαμμένοι, αρχιρουφιάνοι της αστυνομίας! Τους έχω βαρεθεί αυτούς τους -υποκριτές και- ψευτοϊδεολόγους ρε παιδιά! Έχω "φάει" φωτογραφία σε ΕΘΝΙΚΗ παρακαλώ, τεράστια ευθεία, που πήγαινα με 122 χλμ (σιγά την τρελή ταχύτητα), και μου είπαν μετά ότι το όριο ήταν 60! Φυσικά ήταν απευθείας δικαστήριο, αλλά άλλαξε ο νόμος και ΜΑΛΛΟΝ τη γλίτωσα, διότι άλλαξε κάποιος νόμος. Δεν ξέρω ακόμα. Αλλά πείτε μου, δεν είναι καραγκιόζηδες με τέτοια όρια? Και μετά υπάρχουν και βλαμμένοι που ισχυρίζονται να μην ξέρουμε πού είναι οι φωτ. μηχανες.
Μερικά υπερβολικά απλά πράγματα γίνονται τόσο σημαντικά όταν τα χάνεις...
Link to comment
Share on other sites

Έλεος...

Λυπάμαι για το χρόνο που σπατάλησα να ψηφίσω για τέτοιες ανοησίες.

Δε κοιτάμε να γίνουμε καλύτεροι αλλά είναι πιο εύκολο να κατηγορήσουμε τον καλύτερο.

Αυτή η νοοτροποία πότε θα αλλάξει να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Θα ήθελα να υποβάλω ένα ερώτημα σε "αυτούς" ξέρετε ποιούς λέω.. αυτούς του "αλλους"...

 

Η ερώτηση ειναι πάρα πολύ απλή.

 

Τους ζήτησε κανείς χρηματα για τα speedcams?

 

Λόγω της δουλείας μου βλέπω κόσμο καθημερινά που αυτοικανοποείται δημιουργώντας προβλήματα χωρίς να λαμβάνει υπ'όψιν του οτι μπορεί να θίγει ανθρώπους που πραγμάτικά εργάζονται σκληρά .

 

Δυστιχώς λόγω φόρτου εργασίας δεν προλαβαίνω να ποσταρω γιατί ακόμα και τα σαββατοκύριακά μου είναι γεμμάτα.

 

Ίσως να είμαι απο εκείνους που μόνο πέρνουν τί να πώ.. απλα δεν προλαβαίνω..

 

Και στην τελική.. και κερδοσκοπικά να γινότανε αυτό, πραγμα που δεν γίνεται, δεν νομίζω οτι αφορά "αυτους τους αλλους" κυρίους κυρίους διότι πολύ μα πάρα πολυ απλα δεν τους ζητησε κανείς να κανουν κατι..

 

Αυτό που έχω να πώ είναι το εξής... Χάρη στην δουλειά των παιδιών εγώ έχω σώσει το τομάρι μου στην εθνικη.. Λίγο αφηρημάδα λίγο το ένα λίγο το άλλο κάπου θα με τσακώνανε και άντε μετά να αποδείξεις οτι δεν είσαι ελέφαντας.

 

 

Ευχαριστώ για τον χώρο και χρόνο σας..

 

Keep up with the good work Guys :)

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το θεμα δεν ειμαι αν ειναι ρουφιανοι η αν θα γλιτωσουμε την κληση. Το θεμα ειναι να προσπαθουμε να τηρουμε τα ορια ταχυτητας οσο και αυτο ειναι δυσκολο.Επειδη ομως κανεις δεν το κανει καλο ειναι να ξερουμε που ειναι τα speed cams γιατι αυτο απο μονο του μας κανει να ελλατωνουμε ταχυτητα.Ειναι ενας τροπος προληψης χωρις να το ξερουμε ακομα και αν οι καμερες δεν τραβανε. Αποψη μου να συνεχιστουν εξαλλου ολοι μας εχουμε γλιτωσει καποια κληση εξαιτιας τους
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 3 weeks later...
Τις μέρες μήπως που οι ΜinOtaVrS - GriMaK είχαν ξεσηκώσει τη βάση δεδομένων από την NGI και ετοίμαζαν το gpspocketpc.gr (με όνομα τότε destinatorusers.gr ? :lol:
Link to comment
Share on other sites

Τις μέρες μήπως που οι ΜinOtaVrS - GriMaK είχαν ξεσηκώσει τη βάση δεδομένων από την NGI και ετοίμαζαν το gpspocketpc.gr (με όνομα τότε destinatorusers.gr ? :lol:

 

Φοβερο.....:wacko::lol:

Καποιοι δεν προκειτε να αλλάξουν ποτέ......:lol:

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...