Jump to content

SOS HELP GIA WINDOWS PRO


peidis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορει να μου πει κάποιος από που μπορώ να κατεβάσω τα windows xp professional ελληνικά γιατί έχω τον κωδικό και έχω χάσει το δισκάκι? σας παρακαλώ όποιος μπορεί να βοήθήσει θα το εκτιμούσα πολλύ

ευχαριστώ.

David
Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά τα windows τα είχες αυθεντικά και έχασες το cd!Δεν νομίζω να γίνεται κάτι τέτοιο, δηλαδή να κατεβάσεις τα windows!Γιατί όμως δεν κάνεις κάτι πιο απλό, να εγκαταστήσεις τα σπασμένα windows;;;:D ;)
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει κάποιος από που μπορώ να κατεβάσω τα windows xp professional ελληνικά γιατί έχω τον κωδικό και έχω χάσει το δισκάκι? σας παρακαλώ όποιος μπορεί να βοήθήσει θα το εκτιμούσα πολλύ

ευχαριστώ.

 

Σωστό αυτό που σου λέει παρακάτω ο bill1

 

 

Αν κατάλαβα καλά τα windows τα είχες αυθεντικά και έχασες το cd!Δεν νομίζω να γίνεται κάτι τέτοιο, δηλαδή να κατεβάσεις τα windows!Γιατί όμως δεν κάνεις κάτι πιο απλό, να εγκαταστήσεις τα σπασμένα windows;;;:D ;)

 

 

Εξάλλου η Microsoft κάνει έλεγχο στον κωδικό εγκατάστασης και όχι στο λειτουργικό...;)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει, να βρεις να κατεβάσεις από κάπου το λειτουργικό, χρησιμοποιώντας το υπάρχον serial που έχεις και να είναι και νόμιμο όλο αυτό είναι από δύσκολο ως αδύνατον. Οπότε το παρόν topic κλειδώνεται.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...