Jump to content

Καταστήματα Wind


elias_ps
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω να σου απαντήσω σίγουρα αλλα άκουσα οτι δεν λειτουργεί

Και όσο για το κατάστημα στην στάση αγίας σοφίας δεν έχουν σύστημα για εξόφληση λογαριασμών και για άυλες καρτες

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 716
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

...επειδή, προφανώς, έχουν παρακρατήσει τα χρήματα από τις εισπράξεις λογαριασμών και καρτών και η Wind τους έκλεισε το σύστημα!

 

Κλείνουν βασικά...

Link to comment
Share on other sites

και στον Ευοσμο (Θεσσαλονίκη) έκλεισε το κατάστημα στην οδο αριστοτελους. μεταφερθηκε/μεταφερεται ηλιουπολη
Link to comment
Share on other sites

και στον Ευοσμο (Θεσσαλονίκη) έκλεισε το κατάστημα στην οδο αριστοτελους. μεταφερθηκε/μεταφερεται ηλιουπολη

 

στην ηλιουπολη δεν υπηρχε ηδη καταστημα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κουίζ: Το κατάστημα στο οποίο μεταφέρονται, σε ποιό κατάστημα θα μεταφερθεί, όταν κλείσει; :p Θα έχουμε 25 μαγαζιά σε 1 στο τέλος; :p

 

Το αντίστροφο των μανιταριών έγινε, κλείνουν το ένα μετά το άλλο στη Θεσσαλονίκη. Γιατί ρε παιδιά;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα μαγαζιά τα κλείνει η εταιρία για αναδιοργάνωση και μεγαλύτερα κέρδη.

όσο λιγότερα καταστήματα υπάρχουν, τόσα λιγότερα κέρδη θα μοιράζει η wind στους franchisee.

οι συνδέσεις βγαίνουν και με λιγότερα μαγαζιά, πιστέψτε με:!::!:

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

η οικονομικη κριση σπρωχνει το καταναλωτη να μεταφερθει απο συμβολαιο σε καρτοκινητο. Οσο λιγοτερα λεφτα εχει ο καταναλωτης, τοσες λιγοτερες καρτες ανανεωσης αγοραζει. Βαλε και το οτι εχουν εκτοξευτει τα 'φεσια' στα συμβολαια, ειτε εσκεμμενα ειτε οχι (ανεργια).
Link to comment
Share on other sites

τα μαγαζιά τα κλείνει η εταιρία για αναδιοργάνωση και μεγαλύτερα κέρδη.

όσο λιγότερα καταστήματα υπάρχουν, τόσα λιγότερα κέρδη θα μοιράζει η wind στους franchisee.

οι συνδέσεις βγαίνουν και με λιγότερα μαγαζιά, πιστέψτε με:!::!:

Άλλα τα κλείνει η εταιρεία (ιδιόκτητα) και άλλα τα κλείνουν οι ιδοι οι επιχειρηματίες (franchise) τα franchise τα κλείνουν οι επιχειρηματίες γιατί δεν πιάνουν τους στόχους των συμβολαίων και στην συνεχεία δεν έχουν κέρδη από τα συμβόλαια και δεν εισπρατουν και αεροχρονο. γιατί να τα κρατάνε ανοιχτά; για να είναι κέντρα εξυπηρέτησης πελατών; και όσον άφορα το σχόλιο σου

 

''οι συνδέσεις βγαίνουν και με λιγότερα μαγαζιά, πιστέψτε με:!::!:''

 

κάλος είσαι και του λογού σου..... δεν σκέφτηκες πόσοι υπάλληλοι και επιχειρηματίες έχουν περάσει το γκισέ του οαεδ λόγο του κλεισίματος των καταστημάτων;

Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Ας μείνουν οι καλοί και όχι οι ΒΟΛΕΜΕΝΟΙ...

 

Απλώς, το λάθος της WIND είναι πως δεν βοηθά τους "καλούς" και μπορεί να τους πάρει όλους η μπάλα!

Link to comment
Share on other sites

Ας μείνουν οι καλοί και όχι οι ΒΟΛΕΜΕΝΟΙ...

 

Απλώς, το λάθος της WIND είναι πως δεν βοηθά τους "καλούς" και μπορεί να τους πάρει όλους η μπάλα!

καλος και βολεμενος με την τωρινη οικονομικη κατασταση στο εμποριο και υπυρεσιων δεν ειναι κανενας. και οποιος νομιζει οτι ειναι, ειναι πολυ γελασμενος ο νομος των franchise της wind ειναι ΕΝΑΣ:

'' επιασες τα νουμερα;'' ναι = αποδοχες οχι = τιποτα

Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είναι Αγίου Δημητρίου με Αγίας Σοφίας; Λειτουργεί ή έκλεισε κι αυτό;

 

Το συγκεκριμένο είναι ανοιχτό...την πέμπτη πλήρωσα έναν λογαριασμό...θα περάσω και σήμερα να το τσεκάρω μήπως και πρόλαβε να κλείσει....

Edited by scream
Link to comment
Share on other sites

Εγινε ένα τρελό σκηνικό προχθές σε κατάστημα Wind. Παίζει να βρεθεί το video αν το ζητήσω από τα κεντρικά;

Μπήκανε κάτι πελάτες και βρίζανε μια πελάτισσα, αν το ζητήσω τι πιθανότητες έχω να το πάρω; Τυχαίνει να είμαι και εγώ στο σκηνικό και έχει απίστευτο γέλιο.

Link to comment
Share on other sites

Εγινε ένα τρελό σκηνικό προχθές σε κατάστημα Wind. Παίζει να βρεθεί το video αν το ζητήσω από τα κεντρικά;

Μπήκανε κάτι πελάτες και βρίζανε μια πελάτισσα, αν το ζητήσω τι πιθανότητες έχω να το πάρω; Τυχαίνει να είμαι και εγώ στο σκηνικό και έχει απίστευτο γέλιο.

Δεν έχεις καμία πιθανότητα.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

καλος και βολεμενος με την τωρινη οικονομικη κατασταση στο εμποριο και υπυρεσιων δεν ειναι κανενας. και οποιος νομιζει οτι ειναι, ειναι πολυ γελασμενος ο νομος των franchise της wind ειναι ΕΝΑΣ:

'' επιασες τα νουμερα;'' ναι = αποδοχες οχι = τιποτα

 

Αναρωτιέμαι ποιος διαφορετικός νόμος ισχύει για όλες τις υπόλοιπες ιδιωτικές εταιρίες αυτού του πλανήτη. Το "έπιασες τα νούμερα" άλλωστε, είναι αλληλένδετο με το "αν είσαι καλός". Ή τουλάχιστον αυτή είναι η καλύτερη δυνατή ένδειξη...

Link to comment
Share on other sites

Άλλα τα κλείνει η εταιρεία (ιδιόκτητα) και άλλα τα κλείνουν οι ιδοι οι επιχειρηματίες (franchise) τα franchise τα κλείνουν οι επιχειρηματίες γιατί δεν πιάνουν τους στόχους των συμβολαίων και στην συνεχεία δεν έχουν κέρδη από τα συμβόλαια και δεν εισπρατουν και αεροχρονο. γιατί να τα κρατάνε ανοιχτά; για να είναι κέντρα εξυπηρέτησης πελατών; και όσον άφορα το σχόλιο σου

 

''οι συνδέσεις βγαίνουν και με λιγότερα μαγαζιά, πιστέψτε με:!::!:''

 

κάλος είσαι και του λογού σου..... δεν σκέφτηκες πόσοι υπάλληλοι και επιχειρηματίες έχουν περάσει το γκισέ του οαεδ λόγο του κλεισίματος των καταστημάτων;

 

τα franchise μαγαζιά σαφώς τα κλείνουν οι συνεργάτες. απλά πολλές φορές η εταιρία τα " Ωθεί" προς το κλείσιμο με τον τρόπο της.

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

KAΛHΣΠEPA κάποτε υπήρχε ένα κατάστημα στα κουφάλια θεσσαλονίκης, ξέρει κάνεις αν υπάρχει ακόμη ή αν έκλεισε;

Ευχαριστώ

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

συνηθως στα χωρια ή κωμοπολεις εχουν κλεισει ολα.

Αλλα για σιγουρια, πανε στη σελιδα της wind

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

Σωστός στη μαμά σελίδα. Ευχαριστώ για το ξύπνημα.

Άμα σταματήσει το μυαλό και τα ποιο απλά δε τα σκέφτεται

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα καταστημα στο κεντρο της Πατρας εκλεισε. Στην πορτα γραφει κλειστο λογω ..... αναβαθμισης των συστηματων.

Το καταστημα ηταν Μαιζωνος και Πατρεως... Κριμα :(

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε, η λογικη ειναι να μεινουν περιπου 200-230 καταστηματα σε ολη τη χωρα!

και πολλα ειναι!

:blink::blink:

 

εμφαση θα δοθει δυστυχως στα call centers και στα on line shops.

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

Το κατάστημα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, Εγνατία με Ι. Δραγούμη, λειτουργεί και πάλι (υπό νέα διεύθυνση) εδώ και τρεις ημέρες.
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Εγινε ένα τρελό σκηνικό προχθές σε κατάστημα Wind. Παίζει να βρεθεί το video αν το ζητήσω από τα κεντρικά;

Μπήκανε κάτι πελάτες και βρίζανε μια πελάτισσα, αν το ζητήσω τι πιθανότητες έχω να το πάρω; Τυχαίνει να είμαι και εγώ στο σκηνικό και έχει απίστευτο γέλιο.

 

:p Μπορείς να μας πεις τι ακριβώς έγινε; http://www.tmtc.net/forums/images/smilies/smilie-popcorn.gif

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...