Jump to content

Ζώδια - Αστρολογία


swiffer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Υδροχόος :Ο Υδροχόος έχει την ικανότητα να διαχωρίζει το σεξ από το συναίσθημα. Οι Υδροχόοι δοκιμάζουν νέες στάσεις και είναι ανοιχτόμυαλοι εραστές, όχι ιδιαίτερα τρυφεροί όμως κι αυτό γιατί αρκούνται τόσο πολύ στον εαυτό τους που περιμένουν από σένα να κάνεις το ίδιο. Αυτό δεν σημαίνει ότι σε αντιμετωπίζει σαν σεξουαλικό αντικείμενο. Του αρέσει η ποικιλία και τα προκαταρτικά παιχνίδια, γι αυτό και θα δοκιμάσει ακόμα και τραβηγμένες τεχνικές, όχι από φετιχισμό, αλλά επειδή είναι περίεργος και με πολλή φαντασία. Στο σεξ δημιουργεί έναν συνδυασμό παραδοσιακού και εκκεντρικού. Του αρέσει το σεξ στο νερό. Συνήθως επιδιώκουν τον οργασμό δυο φορές, έναν στοματικό κι έναν γεννητικό. Πρόσεχε γιατί ένας εξεζητημένος Υδροχόος μπορεί και να γίνει σαδιστής.

 

 

Ιχθύς : Κατά τη διάρκεια της σεξουαλικής του ζωής ο Ιχθύς έχει πολλές εναλλαγές. Χρειάζεται ποικιλία και έχει την πιο ενεργητική και δημιουργική φαντασία. Δεν τον αποκαλούν άδικα κτήνος στο κρεβάτι. Οι Ιχθύς έχουν μεγάλη άνεση στο σεξ και θα προσπαθήσουν να σου δημιουργήσουν την ίδια άνεση. Είναι ευαίσθητοι και αισθησιακοί εραστές και θα ελέγξουν το σώμα τους ώσπου να σιγουρευτούν ότι σε ικανοποιούν απόλυτα, όπως ικανοποιούνται και οι ίδιοι. Ο Ιχθύς θα παίξει με τις φαντασιώσεις σου και του αρέσουν τα εσώρουχα με γούστο. Το αγαπημένο του μέρος για σεξ είναι η μπανιέρα γεμάτη ζεστό νερό, αλλά και πάνω στην καρέκλα. Τους αρέσει να τους κάνεις μασάζ και να τους χαϊδεύεις τα πόδια και δεν είναι δύσκολο να εθιστούν στο σεξ εντελώς.

 

Εγω που ειμαι δυο ζωδια ειμαι ολα αυτα????:p:p

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 652
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω διαφωνω με τα χρωματιστα..τουλαχιστον στον αντρα μου δεν ισχυουν...

 

It depends.

Κι εγώ Ταύρος είμαι και παρόλο που δεν έχω και ΤΙΣ εμπειρίες, βλέπω κάποια από τα χαρακτηριστικά αυτά.

Γενικά στα ζώδια παίζουν πολλά. Παίρνεις κάτι γενικό. Δεν ασχολούμαι πάντως. Αν θα τύχει να δω ζώδια θα δω αν πέσει το μάτι μου στη Λίτσα Πατέρα κανα πρωινό. Και πάρα πολλές φορές αυτά που λέει μου συμβαίνουν. Αλλά και πάλι δεν πτοούμαι.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν:

Ιχθύς είμαι, τα καλύτερα κρεββατώματα της ζωής μου τα έκανα με Σκορπιό και τα χειρώτερα με Αιγώκερο. Αλλά όποτε έμπαινε στη ζωή μου Καρκίνος κάτι πάθαινα...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλά, πιστεύετε σ'αυτές τις βλακείες?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα πιο "ξενερωτο" ζωδιο θεωρω τους Κριους και τους Παρθενους.

 

Κριός : Ο Κριός όταν αποφασίσει το σεξ, λαμπαδιάζει ολόκληρος. Ή μάλλον, πρώτα σου βάζει φωτιά και μετά το αποφασίζει. Αν θέλεις να προκαλέσεις έναν Κριό, καλύτερα να μη σε νοιάζει και πολύ το καινούριο συνολάκι που αγόρασες χθες. Μπορεί να έχει ένα διεστραμμένο χιούμορ αν θέλει να σε ρίξει. Τον κεντρίζει το παιχνίδι του κυνηγού, είναι ακραία παθιασμένος και περιπετειώδης, θα το κάνει οπουδήποτε γιατί του αρέσει το ριψοκίνδυνο σεξ. Είναι ικανός να κατεβάσει τις πιο απίθανες ιδέες και να σε πάει εκεί που δεν έχεις τολμήσει ποτέ. Τα δίνει όλα αλλά τα θέλει και όλα. Η στάση που προτιμάει ο άντρας Κριός είναι να έχει τη γυναίκα μπροστά του στα τέσσερα. Πιστός; Ε! Μην τα θέλουμε κι όλα δικά μας....

 

 

:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλά, πιστεύετε σ'αυτές τις βλακείες?

Εμπειρίες γράφουμε. Για φαντάσου να ξέρεις στατιστικά ότι δεν ταιριάζεις με τον άλλον και εσύ να μην το λάβεις υπ' όψην και να φας τα μούτρα σου. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα πιο "ξενερωτο" ζωδιο θεωρω τους Κριους

 

Κριός : Ο Κριός όταν αποφασίσει το σεξ, λαμπαδιάζει ολόκληρος. Ή μάλλον, πρώτα σου βάζει φωτιά και μετά το αποφασίζει. Αν θέλεις να προκαλέσεις έναν Κριό, καλύτερα να μη σε νοιάζει και πολύ το καινούριο συνολάκι που αγόρασες χθες. Μπορεί να έχει ένα διεστραμμένο χιούμορ αν θέλει να σε ρίξει. Τον κεντρίζει το παιχνίδι του κυνηγού, είναι ακραία παθιασμένος και περιπετειώδης, θα το κάνει οπουδήποτε γιατί του αρέσει το ριψοκίνδυνο σεξ. Είναι ικανός να κατεβάσει τις πιο απίθανες ιδέες και να σε πάει εκεί που δεν έχεις τολμήσει ποτέ. Τα δίνει όλα αλλά τα θέλει και όλα. Η στάση που προτιμάει ο άντρας Κριός είναι να έχει τη γυναίκα μπροστά του στα τέσσερα. Πιστός; Ε! Μην τα θέλουμε κι όλα δικά μας....

:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:

Μα...:worry:

Καλά, πιστεύετε σ'αυτές τις βλακείες?

:lol::p:whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα...:worry:

 

:lol::p:whistle:

 

Μαμάκια!!! Ακους εκεί; Ξενέρωτοι οι Κριοί; Μπορεί να σας παιδεύουμε μέχρι να φτάσουμε στο κρεβάτι αλλά μετά μόνο ξενέρωτους δεν μας θεωρείτε... :D. Το παραπάνω quote τα λέει όλα!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Aντισεξουαλικα ειναι οι αντρες βοδια και οι γυναικες κοτες.

ακομα χειροτερο ειναι να σου ειναι ο αντρας κοτα και η γυναικα βοδι:);)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

egw skorpios alla me tis par8enous panta kati pa8aina...les k to kanan san agkaria gmt...an den 8es mhn to kaneis....eleos....

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

/ξεθαμα μοουντ οφ

Κριός : Ο Κριός όταν αποφασίσει το σεξ, λαμπαδιάζει ολόκληρος. Ή μάλλον, πρώτα σου βάζει φωτιά και μετά το αποφασίζει. Αν θέλεις να προκαλέσεις έναν Κριό, καλύτερα να μη σε νοιάζει και πολύ το καινούριο συνολάκι που αγόρασες χθες. Μπορεί να έχει ένα διεστραμμένο χιούμορ αν θέλει να σε ρίξει. Τον κεντρίζει το παιχνίδι του κυνηγού, είναι ακραία παθιασμένος και περιπετειώδης, θα το κάνει οπουδήποτε γιατί του αρέσει το ριψοκίνδυνο σεξ. Είναι ικανός να κατεβάσει τις πιο απίθανες ιδέες και να σε πάει εκεί που δεν έχεις τολμήσει ποτέ. Τα δίνει όλα αλλά τα θέλει και όλα. Η στάση που προτιμάει ο άντρας Κριός είναι να έχει τη γυναίκα μπροστά του στα τέσσερα. Πιστός; Ε! Μην τα θέλουμε κι όλα δικά μας....

 

Με περιγραφει απολυτα!! :D Ειδικα το τελος... :lol::ninja::X

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ταυρος! Απο τις μεχρι τωρα εμπειριες μου εχω να πω οτι, οι καρκινοι οι ιχθεις και οι τοξοτες (για γυναικες μιλαω παντα) ηταν αυτες που ταιριαζαμε απολυτα στο κρεβατι! Σε δευτερη μοιρα βαζω τον κριο τον σκορπιο και μια λεαινα που ναι μεν περνουσαμε πολυ καλα σ'αυτο το τομεα, ελειπε ομως καποιες φορες το κατι παραπανω για να δωσουν χρωμα σ'αυτο που κανανε!

Στο τελος εχω αφησει τον ζυγο και τον υδροχοο που ηθελε αρκετη προσπαθεια απο μερους μου για να δεσει το γλυκο!:rolleyes:

Αυτη τη περιοδο και τα τελευταια 2 χρονια περναω πολυ ομορφα με ενα ψαρακι!:D Η χημεια ειναι σχεδον τελεια!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως δεν έχει σχέση το ζώδιο με το Σεξ!

Μπορεί να έχεις κάνει σεξ με 2 διαφορετικούς ανθρώπους του ίδιου ζωδίου κ να μην έχει σχέση ο ένας με τον άλλον...

Δηλαδή, δεν μπορεί όλοι οι Κριοί να κάνουν το ίδιο σέξ, όλοι οι ταύροι το ίδιο, όλοι οι ταξότες το ίδιο κτλ... Πιστεύω είναι θέμα χαρακτήρα...

Ο κάθε άνθρωπος λειτουργεί διαφορετικά ανεξάρτητα απ'το ζώδιο του..

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω είναι θέμα χαρακτήρα...

Ο κάθε άνθρωπος λειτουργεί διαφορετικά ανεξάρτητα απ'το ζώδιο του..

και αν υπάρχει συναίσθημα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Eγώ που δεν ξέρω/θυμάμαι τι ζώδιo ήταν οι πρώην μου, τι να απαντήσω? :worry: Τεσπα, ο πιο ξενέρωτος και βλάκας, όχι μόνο στο κρεβάτι, αλλά γενικά, είχε γενέθλια 18 ή 19 Απριλίου...βρείτε το!

 

Τουλάχιστον ο νυν είναι Σκορπιός, εγγύηση! :D :D

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Παντως οι σκορπινες ειναι οτι καλυτερο!!! :O:O

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Γράφετε τουλάχιστον τι είστε κι εσείς να βγάλουμε στατιστικά.

 

Εγω ειμαι Υδροχοος και Ιχθυς δεν ξερουν ακριβως να μου πουνε οποτε και εγω οποτε με ρωτανε απανταω αναλογα με την περισταση!!!:p:p

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...