Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eπειδη βαριεμαι να απαναταω αναλυτικα στον Denior,το 6680 τουλαχιστον δεν ηταν bug free τελεια και παυλα.

Και καλα κάνεις,δεν πρόκειται να παραδεχτει τπτ,επομένως καλα κάνεις και δεν χάνεις τον χρόνο σου και εσυ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΕΥΚΟΛΟ ΜΕΝΟΥ,και το είπα ειρωνικά,αν είναι δυνατόν.

Χωρίς τα προγράμματα είναι αχρηστα.ΚΑι παλι θες να εχεις φακελους στην εκθεση πρεπει να ανοιγεις το συγκεκριμένο πρόγραμμα.

Γιατι έχεις κολλήσει με την sharp ρε denior?δεν είμαι κολλημένος όπως εσυ με την νοκια μην ανησυχείς,βλέπω και τι γίνεται και δίπλα μου.

Γιατι αναφέρεσαι στα sharp?

Αν καποιος δεν θέλει να παίζει με τις ψευτο_εφαρμογές,θα προτιμήσει ένα απο τα κορυφαία κυρίως s.e κινητα για multimedia και sharp(και αυτα είναι ολοκληρωμένα με τελειο μενου,το μενου του 770 εχει πολλα παραπάνω πράγματα και απο se,οπως το καλύτερο ημερολογιο,και οι προηγμένες δυνατότητες ασφάλειας..

.

Ποιες ψευτοεφαρμογές;

Δε θα τα ισοπεδώσεις όλα για να υποστηρίξεις τις έωλες θέσεις σου.Είναι το Route66 και το Oxford Dictionary ψευτοεφαρμογές;

Επειδή τα Sharp δεν είναι συμβατά με αυτές,θα τις βγάλεις σκάρτες;

Αν είναι ποτέ δυνατόν.

 

Είπα και προηγουμένως πως τα προγράμματα είναι ένα με το κινητό τηλέφωνο.Οπότε δεν ευσταθούν επιχειρήματα του τύπου «χωρίς τα προγράμματα είναι άχρηστα».

Είναι σα να λέω πως το Κ750 χωρίς την κάμερα δεν αξίζει τίποτα.

 

Για να μην οδηγηθούμε πάλι σε μία ατέρμονη συζήτηση έχω να πω τα εξής:

Το Ν95 θα είναι το απόλυτο Multimedia κινητό τηλέφωνο.

 

Το Symbian λειτουργικό το κάνει πλήρως παραμετροποιήσιμο, το μενού της Νόκια εύχρηστο, το Wi-Fi ευέλικτο, το GPS πολυμηχανή, το μικρό βάρος και μέγεθος πρακτικό, η 5Mpixel κάμερα και το VGA βίντεο ιδανικό αντικαταστάση μια ψηφιακής φωτογραφικής μηχανής.

 

Ο συνδυασμός όλων αυτών καθιστά το Ν95 ασυναγώνιστο,τουλάχιστον στη θεωρία.Νομίζω πως αυτό δεν μπορεί να αμφισβητηθεί.

 

Από εκεί και πέρα,μόνο εικασίες έχουμε τη δυνατότητα να κάνουμε όσον αφορά την πράξη.Τίποτα δεν μπορεί να παρουσιαστεί ως δεδομένο.

Γι'αυτό και θεωρώ άσκοπες τις προσωπικές αντιπαράθεσεις πάνω στο τι θα κάνει καλά και τι όχι το Ν95.Ας περιοριστούμε σε εκτιμήσεις και όχι στο ποιόν των ατόμων που τις παραθέτουν.

Link to comment
Share on other sites

file mou de sas zorizei kaneis na parete symbian kinita... ama goustareis parto ama pali den theleis karfaki den ths kegete ths nokia... ;)

 

Ε, καλά, μην το λές...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ποιες ψευτοεφαρμογές;

Δε θα τα ισοπεδώσεις όλα για να υποστηρίξεις τις έωλες θέσεις σου.Είναι το Route66 και το Oxford Dictionary ψευτοεφαρμογές;

Επειδή τα Sharp δεν είναι συμβατά με αυτές,θα τις βγάλεις σκάρτες;

Αν είναι ποτέ δυνατόν.

 

Είπα και προηγουμένως πως τα προγράμματα είναι ένα με το κινητό τηλέφωνο.Οπότε δεν ευσταθούν επιχειρήματα του τύπου «χωρίς τα προγράμματα είναι άχρηστα».

Είναι σα να λέω πως το Κ750 χωρίς την κάμερα δεν αξίζει τίποτα.

 

Για να μην οδηγηθούμε πάλι σε μία ατέρμονη συζήτηση έχω να πω τα εξής:

Το Ν95 θα είναι το απόλυτο Multimedia κινητό τηλέφωνο.

 

Το Symbian λειτουργικό το κάνει πλήρως παραμετροποιήσιμο, το μενού της Νόκια εύχρηστο, το Wi-Fi ευέλικτο, το GPS πολυμηχανή, το μικρό βάρος και μέγεθος πρακτικό, η 5Mpixel κάμερα και το VGA βίντεο ιδανικό αντικαταστάση μια ψηφιακής φωτογραφικής μηχανής.

 

Ο συνδυασμός όλων αυτών καθιστά το Ν95 ασυναγώνιστο,τουλάχιστον στη θεωρία.Νομίζω πως αυτό δεν μπορεί να αμφισβητηθεί.

 

Από εκεί και πέρα,μόνο εικασίες έχουμε τη δυνατότητα να κάνουμε όσον αφορά την πράξη.Τίποτα δεν μπορεί να παρουσιαστεί ως δεδομένο.

Γι'αυτό και θεωρώ άσκοπες τις προσωπικές αντιπαράθεσεις πάνω στο τι θα κάνει καλά και τι όχι το Ν95.Ας περιοριστούμε σε εκτιμήσεις και όχι στο ποιόν των ατόμων που τις παραθέτουν.

Ωραία επειδη δεν έχω την όρεξη να γράψω και εγώ μηνυμα 15 λεπτων,και στην ουσια παλι κατι να βρεις,ΤΕλειωνω το θέμα εδώ.

Καλα είπα marketing,akoyses 5mp kai vga video,kai trelathikes afoy θα αντικαταστήσει και την μηχανή παώ πάσο.

Αντε με το καλό να σου κρατάει και κανα 3 με 4 ώρες γιατι δεν το βλέπω παραπάνω.

ΤΙ κόλλημα ρε εχεις ρε denior με το 903?ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ 903 εδώ και ένα μηνα,το έχω ανταλλάξει για λίγο με ενα s.e.

Εχεις πρόβλημα?

Αν παω με το μυαλο σου,θα σου απαντουσα το εξής,και εσυ ζηλευεις την κάμερα του 903.

Δεν θα μπω στον κόπο,Θεωρώ άχρηστες τις εφαρμογές,είναι για να παίζεις,αν δεν έχεις τπτ αλλο να κάνεις,καλες είναι για να περνάς τον ελευθερο χρόνο σου.

Οποιος εχει αναγκει πραγματικα καποιες εφαρμογες,σίγουρα δεν θα πάρει symbian,και συγκριμένα νοκια 95.

Θα πάρει ενα pocket pc me win.

Τώρα μην αρχίσεις να λες οτι τα symbian είναι σαν τα win πάλι γιατι θα σε πάρουν με τις πέτρες.

Άλλο κάμερα,και αλλο εφαρμογές.

ΤΟ κ750 εχει και εξαιρετικο Mp3 player απο τα ακουστικα κυριως.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία επειδη δεν έχω την όρεξη να γράψω και εγώ μηνυμα 15 λεπτων,και στην ουσια παλι κατι να βρεις,ΤΕλειωνω το θέμα εδώ.

Καλα είπα marketing,akoyses 5mp kai vga video,kai trelathikes afoy θα αντικαταστήσει και την μηχανή παώ πάσο.

Αντε με το καλό να σου κρατάει και κανα 3 με 4 ώρες γιατι δεν το βλέπω παραπάνω.

ΤΙ κόλλημα ρε εχεις ρε denior με το 903?ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ 903 εδώ και ένα μηνα,το έχω ανταλλάξει για λίγο με ενα s.e.

Εχεις πρόβλημα?

Αν παω με το μυαλο σου,θα σου απαντουσα το εξής,και εσυ ζηλευεις την κάμερα του 903.

Δεν θα μπω στον κόπο,Θεωρώ άχρηστες τις εφαρμογές,είναι για να παίζεις,αν δεν έχεις τπτ αλλο να κάνεις,καλες είναι για να περνάς τον ελευθερο χρόνο σου.

Οποιος εχει αναγκει πραγματικα καποιες εφαρμογες,σίγουρα δεν θα πάρει symbian,και συγκριμένα νοκια 95.

Θα πάρει ενα pocket pc me win.

Τώρα μην αρχίσεις να λες οτι τα symbian είναι σαν τα win πάλι γιατι θα σε πάρουν με τις πέτρες.

Άλλο κάμερα,και αλλο εφαρμογές.

ΤΟ κ750 εχει εξαιρετικο Mp3 player απο τα ακουστικα κυριως.

 

Ποιο V903; Δεν το ανέφερα πουθενά,αλλά σιγά μην έχανες ευκαιρία.

Και η κάμερα και το MP3 για να περνάς τον χρόνο σου είναι.

 

Προσωπικά θεωρώ προτιμότερο το λειτουργικό του Ν95.

Ας μας πάρουν με τις πέτρες όλους εμάς που έχουμε ένα μοντέλο Symbian και όχι ένα Windows Mobile.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο V903; Δεν το ανέφερα πουθενά,αλλά σιγά μην έχανες ευκαιρία.

Και η κάμερα και το MP3 για να περνάς τον χρόνο σου είναι.

 

Προσωπικά θεωρώ προτιμότερο το λειτουργικό του Ν95.

Ας μας πάρουν με τις πέτρες όλους εμάς που έχουμε ένα μοντέλο Symbian και όχι ένα Windows Mobile.

Ωραία ειπες sharp,τι denior,τι denioraki.

903 exo kai anaferthikes prosopika se mena.

eipa ego gia to 6630?ti fanatismos kata tis sharp kai na les gia efarmoges pragmatika dn mporo na se katalabo.

Kai nai,timi tis sharp,poy to n95 tha bgei meta apo 1,5 xrono apo to sharp,ΚΑΙ θα εχει χειρότερη κάμερα,ας παρουμε την περίπτωση ισαξιας,παλι ντροπη για τη νοκια είναι.

Οχι αυτο για τα win και symbian,εχεις διαφωνήσει με πολλους οτι το symbian είναι το ίδιο.΄

Η κάμερα και το Mp3 player δεν ειναι για να παιζεις.

Η κάμερα τουλαχιστον.

 

plz stamata,δεν έχω όρεξη.

Αντε για σου φτιαξω την διαθεση,δλδ να συμφωνησω μαζι σου.

Το ν95 θα είναι το καλυτερο κινητο,Καλυτερη κάμερα,binteo,othoni,leitoyrgiko γενικα θα είναι καλυτερο απο ολα τα κινητα και η μπαταρία θα κρατάει 4 μέρες.ΚΑι γενικα θα έχεις το καλυτερο κινητό!!!

Αντε κοιμήσου τώρα ήσυχος.

Καληνύχτα!

Link to comment
Share on other sites

Για μένα,μία εταιρεία είναι αδύνατον να εξισωθεί με ένα κινητό τηλέφωνο (πχ Sharp=V903).

 

Κάποια προγράμματα,όπως τα λεξικά,έχουν εκπαιδευτικό χαρακτήρα.Δεν προσφέρουν μόνο διασκέδαση.

Δεν τρέφω αυταπάτες για την μπαταρία του Ν95.Αν διαρκεί δύο μέρες,θα είμαι υπερευχαριστημένος.

 

Καληνύχτα.

 

Υ.Γ:Η στιχομυθία που είχαμε είναι άσχετη με το ποιο μοντέλο έχεις.Γι'αυτό και δεν έκανα νύξη στο V903.

Link to comment
Share on other sites

Pedia eleos liste tin adiparathesi me pms den eiani angi na ritorefsete.

Mpika na mathw 5 pragmata gia to n95 kai vrethika se pedio maxis asxetwn

pliroforiwn....

Osoi theloun kai mporoun tha to paroun.

Asxeta an exoun digital mixani

i ipod

i palm

i gameboy

i gps.

Tha to paroun gia tton idio logo pou tha to parw kai egw.

EIMASTE GADGETAKIDES kai malista pathiasmenoi me ta adikeimena tou

pothou mas.

Tou logou to alithes to apidikneioun oi parapanw antiparatheseis...

Filika

Link to comment
Share on other sites

Για μένα,μία εταιρεία είναι αδύνατον να εξισωθεί με ένα κινητό τηλέφωνο (πχ Sharp=V903).

 

Κάποια προγράμματα,όπως τα λεξικά,έχουν εκπαιδευτικό χαρακτήρα.Δεν προσφέρουν μόνο διασκέδαση.

Δεν τρέφω αυταπάτες για την μπαταρία του Ν95.Αν διαρκεί δύο μέρες,θα είμαι υπερευχαριστημένος.

 

Καληνύχτα.

Η sharp δεν βγάζει πολλά μοντέλα σε μικρα χρονικα διαστηματα.

Εδω και 1,5 χρονο το 903 ειναι τουλαχιστον στην Ελλαδα το τελευταιο μοντέλο της.Αναφέρθηκες προσωπικα σε μένα,και ξέρεις τι κινητό έχω,μην κάνεις τον κινέζο.

Ωραία σου ευχομαι να πάρεις το ν95 και να έχεις το καλυτερο κινητο με αυτονομια 2 μέρες,ευχαριστημενος?

ΚΑληνύχτα.

Link to comment
Share on other sites

http://blogs.s60.com/seeintos60/images/s60_worldwide.jpg

Sorry παιδιά που θα εμπλακώ στη συζήτησή σας, αλλά ως παλαιός χρήστης κινητών και της symbian πλατφόρμας, σας βεβαιώνω πως το ένστικτο όλων αυτών των ανθρώπων (στην smartphone επιλογή τους) με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο.http://blogs.s60.com/seeintos60/2006/08/s60_usage_worldwide.html

Παρόλα αυτά όμως είμαι ο πρώτος που θα συναινούσα στην αρνητική κριτική και της πλατφόρμας αλλά και την nokia, όταν η κριτική αυτή θα είχε στόχο την βελτιστοποίηση και όχι τον αφορισμό.

Τον αφορισμό δεν τον κατανοώ.

It's a free fuc... market !!!

P.S.= @nervous sorry για το off

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μην συνεχιστουν οι προσωπικες αντιπαραθεσεις

και τα flames ,αρκετα ...:!:

 

Οποιος εχει κατι να προσφερει στο θεμα ας το κανει ...

 

Μην αναγκαστω να κλειδωσω το θεμα ....:lock:

1η και τελευταια προειδοποιηση :

:!: Οποιος δεν παιρνει απο λογια ,θα εχει συνεπειες:!:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μην έχουμε 2 μέτρα και 2 σταθμά.:rolleyes:

Όταν η νόκια βγάζει κινητό με πολλά mpxls , carl zeiss, οπτικό ζούμ κλπ κλπ όλοι κάνουν λες και δεν έχουν ξαναδεί φωτογραφική μηχανή, και όταν μετά οι φώτο είναι κατώτερες από τις προσδοκίες όλων μας, αρχίζουν τα" δεν παίρνεις αυτό το κινητό μόνο για την κάμερα" ή "αν θέλεις φωτογραφική πάρε μια ψηφιακή" κλπ κλπ.

Όταν όμως πάλι κάποιος θα πει για το N93 πχ ότι "δεν με ενδιαφέρει το βίντεό του γιατί αν θέλω καλό βίντεο παίρνω βιντεοκάμερα", απαντάτε τότε ότι "δεν μπορείς να κουβαλάς παντού την βιντεοκάμερα."

2 μέτρα και 2 σταθμά, όπως βολεύει κάθε φορά.:X

Δεν το λέω προσωπικά για σένα, αλλά μη μου πείς ότι δεν τα έχεις διαβάσει και εσύ αυτά?

Καταρχην δεν αποδειχτηκαν οι φωτο κατωτερες των προσδιοκιων επειδη κυκλοφορησαν φωτο απο μοντελα που ουτε ολοκληρομενες εφαρμογες δεν ειχαν.Αυτο που λεω ειναι οτι οι διαφορες στις φωτο ενος Ν73 και V903 ειναι αμελητεες μπροστα στις αντιστοιχες διαφορες με μια ψηφιακη μηχανη.Αυτο που με ενδιαφερει εμενα ειναι να βγαζω καλες φωτο και να στεκονται επαξια σε ενα αλμπουμ φωτογραφιων,αυτο μονο.Ολα τα αλλα περι συγκρισεων της Νοκια με αλλες εταιρειες δεν ανηκουν εδω,ολοι ξερουμε τα υπερ και τα κατα της,οποιος ξερει καμια νεα πληροφορια για το Ν95 ας τη πει,ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νέα πληροφορία δεν έχω, ερώτηση έχω αλλά μη με λιθοβολήσετε:p

Ξέρει κανείς αν στην τιμή του τηλεφώνου θα συμπεριλαμβάνονται και οι χάρτες?

Σε πολλά αντίστοιχα κινητά GPS οι χάρτες είναι γύρω στα 100 ευρώ. Επίσης ξέρουμε αν θα έχει χάρτες όλης της Ελλάδας ή αν είναι μόνο για την Αθήνα? Ευχαριστώ.

 

PS Παιδιά κρίμα θα είναι να μας το κλειδώσουν το thread. Λίγο ηρεμία.

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδια εγω ετσι και εδινα τοσα λεφτα για ενα τηλεφωνο με τετοια καμερα εεε οπως και να το κανουμε θα ηθελα να εβγαζε τετοιες φωτος ετσι ωστε να μην χρειαζετε να εχω και την καμερα μαζι μου.αμα δεν μπορουνε να το κατασκευασουνε τοτε ας σταματησουν να εχουν σαν κραχτη τα 5mp και τους carl zeiss.φαγαμε ενα ακυρο με το ν80 οταν ειναι νυχτα(κατα τα αλλα πολυ γ.μ.τ. κινητο) ας μην το φαμε και με αυτο.εαν δεν μπορουνε να τα βαλουνε με τις ψηφιακες τοτε ας το παρουμε και εμεις και αυτοι αποφαση και να μην βγαζουμε πολλα Mp για ετσι και αλλιως αχρηστα θα μας ειναι.αυτα.ααα και πριν το ν80 εχα σαρπ 703 αλλα ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕ και το αλλαξα.
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι η κάμερα το mp3 κλπ.το κινητό θα θεωρηθεί καλό όταν θα υπάρξει συνδιασμός όλων των εφαρμογών,{sympian,καλή κάμερα,καλό ήχο καλή μπαταρία κλπ.}. Τί να το κάνω αν έχει φοβερή κάμερα κ η μπαταρία πχ. αντέξει 1 μέρα, ή αν δεν άχει ένταση το ακουστικό του όταν μας καλούν.Το καλό θα πρέπει να έχει λίγο απο΄όλα.
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι η κάμερα το mp3 κλπ.το κινητό θα θεωρηθεί καλό όταν θα υπάρξει συνδιασμός όλων των εφαρμογών,{sympian,καλή κάμερα,καλό ήχο καλή μπαταρία κλπ.}. Τί να το κάνω αν έχει φοβερή κάμερα κ η μπαταρία πχ. αντέξει 1 μέρα, ή αν δεν άχει ένταση το ακουστικό του όταν μας καλούν.Το καλό θα πρέπει να έχει λίγο απο΄όλα.

 

το καλο και το ακριβο φιλε μου πρεπει να τα εχει ΟΛΑ καλα ωστε να δικαιολογει τα λεφτακια μας που δωσαμε να το αγορασουμε;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

το καλο και το ακριβο φιλε μου πρεπει να τα εχει ΟΛΑ καλα ωστε να δικαιολογει τα λεφτακια μας που δωσαμε να το αγορασουμε;)
Συμφωνω δεν ειναι απαραιτητο να ειναι τελεια ομως,τοτε θα εκανε 1000 ευρω και οχι 700 και 750

 

Δεν υπάρχει θέμα σύγκρισης ΝΟΚΙΑ-SHARP.Φυσικά κ η Νόκια είναι ανώτερη το συζητάται ακόμα? δεν πάω να πάρω κανένα ψυγείο της sharp, αν θέλω κάτι σε sharp?
Και εγω αυτο πιστευω ας το σταματησουμε εδω ομως αυτο το θεμα

 

Νέα πληροφορία δεν έχω, ερώτηση έχω αλλά μη με λιθοβολήσετε:p

Ξέρει κανείς αν στην τιμή του τηλεφώνου θα συμπεριλαμβάνονται και οι χάρτες?

Σε πολλά αντίστοιχα κινητά GPS οι χάρτες είναι γύρω στα 100 ευρώ. Επίσης ξέρουμε αν θα έχει χάρτες όλης της Ελλάδας ή αν είναι μόνο για την Αθήνα? Ευχαριστώ.

 

PS Παιδιά κρίμα θα είναι να μας το κλειδώσουν το thread. Λίγο ηρεμία.

Θα πρεπει να πληρωσεις φιλε μου ποσο δε ξερω(βαζεις το route 66 no problem) επισης θα πρεπει να πληρωσεις και για τις φωνητικες οδηγιες,αυτο για μενα ειναι χρησιμο.Για τους χαρτες δε ξερουμε ακομα τι καλυψη θα εχουν:)Επισης ενα αλλο ερωτημα ειναι τα χρωματα της πισω προσοψης,σε βιντεο εχω δει βυσινι ασπρο μαυρο,θα αλλαζουν προσοψεις δηλαδη η θα κυκλοφορησει σε στανταρ συνδυασμους χρωματων?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tα χρωματικά μοντέλα του Ν95 είναι ήδη ορισμένα από την Nokia.

Καλύματα θα πέρνει ως αξεσουάρ και όχι σαν etxra cover.

Δηλαδη θα αλλαζει το πισω μερος κανονικα?Δεν καταλαβα και ποια ειναι τα χρωματικα μοντελα?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Xρωματικά μοντέλα είναι αυτά που όρισε η Nokia για το Ν95.

Kαλύματα θα μπορεί να τα αλλάζει μόνο η Nokia, όχι μόνος σου, όπως γίνεται σε κάποια μοντέλα. Όταν λέμε καλύματα σε αξεσουάρ δεν είναι σε συσκευασία, όπως κάποια άλλα cover και πωλούνται μόνο στο service της Nokia.

Link to comment
Share on other sites

κάτι ακούγεται για Φεβρουάριο '07. Ισχύει?

 

πολλα ακουγονται για το ποτε θα ερθει αλλα κανεις δεν ειναι σιγουρος.

αλλα μεχρι μαρτιο σιγουρα.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλα ας αφησουμε το κοστος στην ακρη,οποιος θελει το παιρνει,αν και εχει ειπωθει πολλες φορες οτι η nokia ανακοινωσε 550 ευρωπαικα προ φορων.Κανεναν δεν τον ποιανουν απο τον λαιμο να αγορασει κατι.Ποιες ειναι ομως οι παρεμφερεις συσκευες που ειναι σαφως ανωτερες?

 

Σαφώς ανώτερες φίλε μου είναι οι windows mobile συσκευές με ενσωματωμένο gps και μη.Και μη μου πεις για την κάμερα του Ν95 γιατί το πιθανότερο είναι μόλις βγει και το δούμε να αρχίσουμε όλοι τις γνωστές ατάκες οτι τα κινητά αυτά δεν τα αγοράζεις για την κάμερα αλλά για τις δυνατότες τους και άλλα,στο κόστος βέβαια έχεις πληρώσει και την τέλεια κάμερα...Δεν έχω τίποτα με τη ΝΟΚΙΑ μάλιστα χθες πούλησα το Ν80 και μαζεύω χρήματα για το Ν95.Αυτό που δεν καταλαβαίνω με μερικούς (πάντα φιλικά το λέω) γιατί φέρονται λες και είναι μέτοχοι της ΝΟΚΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Για ποιον βασικό λόγο νομίζεις πως η πλειοψηφία των ψαγμένων χρηστών προτιμά τα Symbian της Νόκια και όχι τα camera phones της Sharp;

 

Φίλε μου για το ψαγμένους χρήστες είσαι σίγουρος?Οι περισσότεροι γνωστοί μου έχουν symbian Nokia κινητά,μέχρι και ο παππούς μου έχει 6600...Φυσικά δεν το πήρε τότε για το λειτουργικό του,απλά μπήκε σε ένα κατάστημα και ρώτησε τον πωλητή για ένα καλό κινητό και ο πωλητής του πρότεινε αυτό άνευ όρων.Έχει επικρατήσει η Νοκια στην αγορά από παλιά και άνθρωποι που δεν ασχολούνται με την τεχνολογία την προτιμούν σαν μάρκα αλλά μη νομίζεις οτι όσοι σήμερα έχουν Ν80 ή Ν73 εκμεταλλεύονται τις δυνατότητές τους ή το επέλεξαν σαν αγορά για αυτά που προσφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...