Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα όλα αυτά που λες, είναι δεδομένα στα wm5, συν όλες τις εφαρμογές του office !!!

 

Επειδή τα γνωρίζω όλα αυτά,δε συνέκρινα το Ν95 αποκλειστικά με τις Windows Mobile συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επειδή τα γνωρίζω όλα αυτά,δε συνέκρινα το Ν95 αποκλειστικά με τις Windows Mobile συσκευές.

 

Οχι εσύ, αλλά είναι αναπόφευκτο να γίνουν συγκρίσεις τη στιγμή που η τιμή του μοιάζει να πλησιάζει wm5 συσκευές....

Link to comment
Share on other sites

Eλπίζω να μην ξεφύγει η τιμή προς τα πάνω όπως έγινε με το Ν93 όταν πρωτοκυκλοφόρησε. Καλό κινητό δεν λέω, αλλά αν έχει πάνω από €650....

Open your Windows to Freedom!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

http://www.reactos.org

Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου ειναι οποιος δε θελει καμερα ακομα και windows mobile να παρει χαμενος θα βγει,τιποτα σαν τα laptop μαλιστα εχουν πεσει και οι τιμες του με 800 ευρω πλεον παιρνεις καλο λαπτοπ.Το βιντεο ωραιο το εχουμε ξαναδει νομιζω,αυτο που προσεξα ειναι οτι επιβεβαιωνεται οτι θα ειναι ενα γρηγορο κινητο με 64ΜΒ ραμ που θα εχει.Δειτε τι γρηγορες αλλαγες του κανει ο τυπος και αυτο φορτωνει χωρις κανενα προβλημα!!!
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

διαβαστε και αυτο το κινητο θα ερθει αρχες ιανουαριου η το πολυ τελος ιανουαριου με αρχες φεβρουαριου η τιμη του θα ειναι 600euro σε ερωτηση που του εκανα επειδη εχει και αυτος Ν80 οπως και εγω αν αξιζει μου ειπε κρατα το Ν80 καλυτερα οπως θα το κρατησει και αυτος! το εχουν φερει το ειδε και αυτος και εγω πολυ ομορφο τηλ αλλα πολλες επανεκινησεις και πολλα σβησιματα.τον ρωταω με τι θα το αλλαζες το 80 και μου απαντησε με το Ν83 που θα εχει καμερα 5megapixel.η πηγη ειναι απο μεσα καταλαβαινετε τι εννοω.
Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου ειναι οποιος δε θελει καμερα ακομα και windows mobile να παρει χαμενος θα βγει,τιποτα σαν τα laptop μαλιστα εχουν πεσει και οι τιμες του με 800 ευρω πλεον παιρνεις καλο λαπτοπ.Το βιντεο ωραιο το εχουμε ξαναδει νομιζω,αυτο που προσεξα ειναι οτι επιβεβαιωνεται οτι θα ειναι ενα γρηγορο κινητο με 64ΜΒ ραμ που θα εχει.Δειτε τι γρηγορες αλλαγες του κανει ο τυπος και αυτο φορτωνει χωρις κανενα προβλημα!!!

 

Τα λάπτοπ πέφτουν λίγο μεγάλα για να τα κουβαλάς συνέχεια μαζί σου, άσε που η αυτονομία τους είναι για γέλια(ή για κλάματα, όπως το δεί κανείς).

Πού ξέρεις τι ram θα έχει το n95??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

πολλα ακουγονται το μονο σιγουρο ειναι οτι μεχρι μαρτιο θα εχει εμφανιστει.

καποιος ειπε εδω μεσα οτι ρωτησε στον γερμανο και του ειπανε μεσα γιορτων...αρχες ιανουαριου,εγω λεω και θελω να πιστευω οτι φεβρουαριο θα φερουνε καποια κομματια.

 

Ακόμη ένα inside σχόλιο (ίσως κάποιοι να το γνωρίζετε ήδη!)

Μην τρέχετε σαν Κώτσοι και αγοράζετε τα νεα μοντέλα μόλις βγούν.

Οι πρώτες παρτίδες έχουν πάντα μεγάλη πιθανότητα να είναι προβληματικές.

Υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου ειναι οποιος δε θελει καμερα ακομα και windows mobile να παρει χαμενος θα βγει,τιποτα σαν τα laptop μαλιστα εχουν πεσει και οι τιμες του με 800 ευρω πλεον παιρνεις καλο λαπτοπ.Το βιντεο ωραιο το εχουμε ξαναδει νομιζω,αυτο που προσεξα ειναι οτι επιβεβαιωνεται οτι θα ειναι ενα γρηγορο κινητο με 64ΜΒ ραμ που θα εχει.Δειτε τι γρηγορες αλλαγες του κανει ο τυπος και αυτο φορτωνει χωρις κανενα προβλημα!!!

 

Ναι βρε συ αλλά εδώ μιλάμε για φορητότητα.

Καλό το λάπτοπ αλλά δεν μπορείς να το δουλέψεις για κινητό......:cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

διαβαστε και αυτο το κινητο θα ερθει αρχες ιανουαριου η το πολυ τελος ιανουαριου με αρχες φεβρουαριου η τιμη του θα ειναι 600euro σε ερωτηση που του εκανα επειδη εχει και αυτος Ν80 οπως και εγω αν αξιζει μου ειπε κρατα το Ν80 καλυτερα οπως θα το κρατησει και αυτος! το εχουν φερει το ειδε και αυτος και εγω πολυ ομορφο τηλ αλλα πολλες επανεκινησεις και πολλα σβησιματα.τον ρωταω με τι θα το αλλαζες το 80 και μου απαντησε με το Ν83 που θα εχει καμερα 5megapixel.η πηγη ειναι απο μεσα καταλαβαινετε τι εννοω.

 

To τηλέφωνο που είδες ήταν τελική έκδοση ή pre release?

Επίσης αν το μόνο πρόβλημα είναι οι επανεκινήσεις λύνεται και με αναβάθμηση.

Το θέμα είναι πως τα πάει με την κάμερα το GPS κλπ. Και αν εκεί τα πηγαίνει καλά και έχει όντως 600 ευρώ τις επανεκινήσεις δεν τις φοβάμαι (συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια:p )

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

To τηλέφωνο που είδες ήταν τελική έκδοση ή pre release?

Επίσης αν το μόνο πρόβλημα είναι οι επανεκινήσεις λύνεται και με αναβάθμηση.

Το θέμα είναι πως τα πάει με την κάμερα το GPS κλπ. Και αν εκεί τα πηγαίνει καλά και έχει όντως 600 ευρώ τις επανεκινήσεις δεν τις φοβάμαι (συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια:p )

το μονο που δεν κοιταξα ηταν αυτο αν ηταν final h pre release δυστυχως δεν ξερω αλλα απο τα λεγομενα του και πολυ φιλος μου ειπε αυτα που ανεφερα πιο πανω βεβαια δεν λεω οτι ειναι μαπα αλλα οταν θα ερθει θα δουμε εντυπωσεις και μπορει να το παρω και εγω.:) :)
Link to comment
Share on other sites

Ένα μήνα τουλάχιστον πριν κάνει από την ΝΟΚΙΑ την εμφάνιση του καινούργιο τηλέφωνο, έρχονται κάποια final beta κομμάτια.

 

Τέτοια κομμάτια δεν έχουν έρθει ακόμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Τα λάπτοπ πέφτουν λίγο μεγάλα για να τα κουβαλάς συνέχεια μαζί σου, άσε που η αυτονομία τους είναι για γέλια(ή για κλάματα, όπως το δεί κανείς).

Πού ξέρεις τι ram θα έχει το n95??

To exω διαβασει σε ενα ξενο φορουμ 2 ατομα το ειπαν δεν θυμαμαι σε ποιο,στην αρχη δεν το πιστεψα αλλα βλεποντας τα βιντεο εδω αρχιζω να αλλαζω γνωμη
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω θα κυκλοφορήσει επίσημα το νέο Ν95 μετά την έκθεση 3GSM στην Μπαρτσελόνα 12-15/02/2007.

 

Εάν δεν βγει τότε, σίγουρα θα κυκλοφορήσει μετά την έκθεση CeBIT στο Αννόβερο 15-21/03/2007.

 

Πάντως γρηγορότερα δεν πρόκειται να έρθει.

 

Το σίγουρο είναι πάντως ότι επειδή μετά την έκθεση CeBIT μπαίνουμε στην Πασχαλιάτικη περίοδο είναι το πιο πιθανό να βγει στην Ελληνική αγορά τότε.

 

Αναμένουμε...

Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου ειναι οποιος δε θελει καμερα ακομα και windows mobile να παρει χαμενος θα βγει,τιποτα σαν τα laptop μαλιστα εχουν πεσει και οι τιμες του με 800 ευρω πλεον παιρνεις καλο λαπτοπ.Το βιντεο ωραιο το εχουμε ξαναδει νομιζω,αυτο που προσεξα ειναι οτι επιβεβαιωνεται οτι θα ειναι ενα γρηγορο κινητο με 64ΜΒ ραμ που θα εχει.Δειτε τι γρηγορες αλλαγες του κανει ο τυπος και αυτο φορτωνει χωρις κανενα προβλημα!!!

 

 

 

 

 

Φίλε μου όλοι εδώ εμείς που ασχολούμαστε με τα κινητά δεν τα αγοράζουμε για να καλύψουμε τις ανάγκες μας, μάλλον την περιέργεια μας και το πάθος για την τεχνολογία ικανοποιούμε και σκάμε ευρώ κάθε λίγο και λιγάκι.Έχουν περάσει από τα χέρια μου και wm συσκευές και symbian αλλά με καμία δεν έκατσα να γράψω ένα κείμενο στο word και όταν κάποια στιγμή πήρα το qtek 9000 στη σχολή το 95% γελάγανε,θα μου πεις τι ξέρουν,άλλο θέμα αυτό.Ένα gps που πήρα για το qtek το δούλεψα ένα μήνα μετά βαριόμουν να το βάζω όποτε πήγαινα κάπου,ουσιαστικά άχρηστο για την πόλη μου,ποτέ δεν μου χρειάστηκε και έχω την πεποίθηση οτι αν ξέρεις 5 δρόμους για να βρεις το μικρό εκείνο στενάκι,πιο εύκολο είναι να ανοίξεις το χάρτη ένα λεπτό να δεις που ακριβώς είναι παρά να κάτσεις να προγραμματίσεις το gps για να σε πάει,μήπως και πριν από πέντε χρόνια που δεν υπήρχαν τα gps δεν φτάναμε στον προορισμό μας;Όσο για τις φωτογραφικές και κινηματογραφικές ιδιότητες των κινητών σιγά που αγοράζουμε τα κινητά για αυτές,τουλάχιστον μια ψηφιακή φωτογραφική μηχανή και μια βιντεοκάμερα θα τα αγοράσουμε μια φορά στα δέκα χρόνια και θα κάνουμε τη δουλειά μας πολύ καλύτερα από τα κινητά,φορητότητα θα μου πεις,ίσως να έχεις και δίκιο και εσύ...εγώ που τα λέω όλα αυτά αλλάζω τα χρόνο τουλάχιστον 4 κινητά και πληρώνω αδρά κάθε μήνα τις πιστωτικές.Το καταναλωτικό πνεύμα δεν τιθασεύεται φίλοι μου...επιμένω ωστόσο οτι τα κινητά είναι για να μπορούμε να επικοινωνήσουμε και αυτό με μέτρο γιατί βλάπτει...πολύ όμορφο δεν ήταν και το 8310 με το ραδιάκι του?:)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου όλοι εδώ εμείς που ασχολούμαστε με τα κινητά δεν τα αγοράζουμε για να καλύψουμε τις ανάγκες μας, μάλλον την περιέργεια μας και το πάθος για την τεχνολογία ικανοποιούμε και σκάμε ευρώ κάθε λίγο και λιγάκι.Έχουν περάσει από τα χέρια μου και wm συσκευές και symbian αλλά με καμία δεν έκατσα να γράψω ένα κείμενο στο word και όταν κάποια στιγμή πήρα το qtek 9000 στη σχολή το 95% γελάγανε,θα μου πεις τι ξέρουν,άλλο θέμα αυτό.Ένα gps που πήρα για το qtek το δούλεψα ένα μήνα μετά βαριόμουν να το βάζω όποτε πήγαινα κάπου,ουσιαστικά άχρηστο για την πόλη μου,ποτέ δεν μου χρειάστηκε και έχω την πεποίθηση οτι αν ξέρεις 5 δρόμους για να βρεις το μικρό εκείνο στενάκι,πιο εύκολο είναι να ανοίξεις το χάρτη ένα λεπτό να δεις που ακριβώς είναι παρά να κάτσεις να προγραμματίσεις το gps για να σε πάει,μήπως και πριν από πέντε χρόνια που δεν υπήρχαν τα gps δεν φτάναμε στον προορισμό μας;Όσο για τις φωτογραφικές και κινηματογραφικές ιδιότητες των κινητών σιγά που αγοράζουμε τα κινητά για αυτές,τουλάχιστον μια ψηφιακή φωτογραφική μηχανή και μια βιντεοκάμερα θα τα αγοράσουμε μια φορά στα δέκα χρόνια και θα κάνουμε τη δουλειά μας πολύ καλύτερα από τα κινητά,φορητότητα θα μου πεις,ίσως να έχεις και δίκιο και εσύ...εγώ που τα λέω όλα αυτά αλλάζω τα χρόνο τουλάχιστον 4 κινητά και πληρώνω αδρά κάθε μήνα τις πιστωτικές.Το καταναλωτικό πνεύμα δεν τιθασεύεται φίλοι μου...επιμένω ωστόσο οτι τα κινητά είναι για να μπορούμε να επικοινωνήσουμε και αυτό με μέτρο γιατί βλάπτει...πολύ όμορφο δεν ήταν και το 8310 με το ραδιάκι του?:)

 

+1000 φίλε!!

Τα έχω πεί και εγώ:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν βγει τότε, σίγουρα θα κυκλοφορήσει μετά την έκθεση CeBIT στο Αννόβερο 15-21/03/2007.

 

Οι πληροφοριες λενε για Μαρτιο για Ευρωπη.

Δεν νομιζω νωριτερα και εγω .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου όλοι εδώ εμείς που ασχολούμαστε με τα κινητά δεν τα αγοράζουμε για να καλύψουμε τις ανάγκες μας, μάλλον την περιέργεια μας και το πάθος για την τεχνολογία ικανοποιούμε και σκάμε ευρώ κάθε λίγο και λιγάκι.Έχουν περάσει από τα χέρια μου και wm συσκευές και symbian αλλά με καμία δεν έκατσα να γράψω ένα κείμενο στο word και όταν κάποια στιγμή πήρα το qtek 9000 στη σχολή το 95% γελάγανε,θα μου πεις τι ξέρουν,άλλο θέμα αυτό.Ένα gps που πήρα για το qtek το δούλεψα ένα μήνα μετά βαριόμουν να το βάζω όποτε πήγαινα κάπου,ουσιαστικά άχρηστο για την πόλη μου,ποτέ δεν μου χρειάστηκε και έχω την πεποίθηση οτι αν ξέρεις 5 δρόμους για να βρεις το μικρό εκείνο στενάκι,πιο εύκολο είναι να ανοίξεις το χάρτη ένα λεπτό να δεις που ακριβώς είναι παρά να κάτσεις να προγραμματίσεις το gps για να σε πάει,μήπως και πριν από πέντε χρόνια που δεν υπήρχαν τα gps δεν φτάναμε στον προορισμό μας;Όσο για τις φωτογραφικές και κινηματογραφικές ιδιότητες των κινητών σιγά που αγοράζουμε τα κινητά για αυτές,τουλάχιστον μια ψηφιακή φωτογραφική μηχανή και μια βιντεοκάμερα θα τα αγοράσουμε μια φορά στα δέκα χρόνια και θα κάνουμε τη δουλειά μας πολύ καλύτερα από τα κινητά,φορητότητα θα μου πεις,ίσως να έχεις και δίκιο και εσύ...εγώ που τα λέω όλα αυτά αλλάζω τα χρόνο τουλάχιστον 4 κινητά και πληρώνω αδρά κάθε μήνα τις πιστωτικές.Το καταναλωτικό πνεύμα δεν τιθασεύεται φίλοι μου...επιμένω ωστόσο οτι τα κινητά είναι για να μπορούμε να επικοινωνήσουμε και αυτό με μέτρο γιατί βλάπτει...πολύ όμορφο δεν ήταν και το 8310 με το ραδιάκι του?:)
Συμφωνω εν μερη δεν εχουν ολοι ομως την οικονομικη δυνατοτητα να αλλαζουν κινητα τοσο τακτικα!Επισης εδω ασχολουμαστε με το Ν95 σε ολους τους τομεις,ο καθενας εχει μυαλο και τσεπη απο εκει και περα και αποφασιζει τι τον ενδιαφερει και τι οχι:)
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Oσο ομορφο ηταν να καθεσαι σε καλοκαιρινο σινεμα και να τρως πασατεμπο!:)

Οι εποχες αλλαζουν, αλλαζουμε κι εμεις μαζι και δυστυχως το καταναλωτικο μας πνευμα δεν μπορει πλεον να τιθασευτει....ισως να περιοριστει λιγακι, ναι συμφωνω εδω! Μην ξεχνας οτι ζουμε σε μια εποχη που ολα τρεχουν με ιλιγγιωδη ταχυτητα, τρεχεις στη δουλεια, τρεχεις στο σπιτι με τα παιδια κοκ. Η συνηθισμενη απαντηση που παιρνεις οταν ρωτας καποιον τι κανει ειναι "Τρεχω".

Τρεχουν λοιπον και οι εξελιξεις και μας παρασυρουν κι εμας μαζι ειτε το θελουμε ειτε οχι. Το κινητο εχει γινει προεκταση του ..... καλα ας μην το πω ετσι ωμα:) προεκταση του εαυτου μας λοιπον!

Ολα σ'ενα....και gps και καμερα 5ΜΡ και και και.....Πριν μερικα χρονια αυτο θα ηταν στα ορια επιστημονικης φαντασιας, τωρα γινεται πραγματικοτητα και ποιος ξερει ισως μετα απο 5-10 χρονια να μην χρειαζομαστε καθολου κινητα για να επικοινωνουμε!

Κι οπως λεει και το κομματι: χρωμα δεν αλλαζουνε τα ματια, μονο τροπο να κοιτανε.........

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι το Ν95 να ειναι BUG FREEτουλαχιστον μετα απο κανα μηνα αφου κυκλοφορησει γιατι στην αρχη πιστευω τα restart θα τα τραβαει
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι το Ν95 να ειναι BUG FREEτουλαχιστον μετα απο κανα μηνα αφου κυκλοφορησει γιατι στην αρχη πιστευω τα restart θα τα τραβαει

 

Αυτό είναι μια πολύ σημαντική παράμετρος που μενει να δούμε...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι το Ν95 να ειναι BUG FREEτουλαχιστον μετα απο κανα μηνα αφου κυκλοφορησει γιατι στην αρχη πιστευω τα restart θα τα τραβαει

 

Για ΝΟΚΙΑ μιλας... ξανασκεψου τι λες !!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Βαλε κανενα 6μηνο μετα την επισημη κυκλοφορια για να εχει "στρωσει" το λογισμικο...:X

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου όλοι εδώ εμείς που ασχολούμαστε με τα κινητά δεν τα αγοράζουμε για να καλύψουμε τις ανάγκες μας, μάλλον την περιέργεια μας και το πάθος για την τεχνολογία ικανοποιούμε και σκάμε ευρώ κάθε λίγο και λιγάκι.Έχουν περάσει από τα χέρια μου και wm συσκευές και symbian αλλά με καμία δεν έκατσα να γράψω ένα κείμενο στο word και όταν κάποια στιγμή πήρα το qtek 9000 στη σχολή το 95% γελάγανε,θα μου πεις τι ξέρουν,άλλο θέμα αυτό.Ένα gps που πήρα για το qtek το δούλεψα ένα μήνα μετά βαριόμουν να το βάζω όποτε πήγαινα κάπου,ουσιαστικά άχρηστο για την πόλη μου,ποτέ δεν μου χρειάστηκε και έχω την πεποίθηση οτι αν ξέρεις 5 δρόμους για να βρεις το μικρό εκείνο στενάκι,πιο εύκολο είναι να ανοίξεις το χάρτη ένα λεπτό να δεις που ακριβώς είναι παρά να κάτσεις να προγραμματίσεις το gps για να σε πάει,μήπως και πριν από πέντε χρόνια που δεν υπήρχαν τα gps δεν φτάναμε στον προορισμό μας;Όσο για τις φωτογραφικές και κινηματογραφικές ιδιότητες των κινητών σιγά που αγοράζουμε τα κινητά για αυτές,τουλάχιστον μια ψηφιακή φωτογραφική μηχανή και μια βιντεοκάμερα θα τα αγοράσουμε μια φορά στα δέκα χρόνια και θα κάνουμε τη δουλειά μας πολύ καλύτερα από τα κινητά,φορητότητα θα μου πεις,ίσως να έχεις και δίκιο και εσύ...εγώ που τα λέω όλα αυτά αλλάζω τα χρόνο τουλάχιστον 4 κινητά και πληρώνω αδρά κάθε μήνα τις πιστωτικές.Το καταναλωτικό πνεύμα δεν τιθασεύεται φίλοι μου...επιμένω ωστόσο οτι τα κινητά είναι για να μπορούμε να επικοινωνήσουμε και αυτό με μέτρο γιατί βλάπτει...πολύ όμορφο δεν ήταν και το 8310 με το ραδιάκι του?:)

 

Φίλε μου δεν θα συμφωνήσω μαζί σου,

γιατί εγώ προσωπικά με την wm5 συσκευή μου μπορώ να κάνω πράγματα που μου χρειάζονται 100% στη δουλειά μου,

αλλά και στην καθημερινότητά μου, που με μια symbian συσκευή είναι πρακτικά αδύνατον.

Και το gps με έχει βγάλει πολλές φορές από δύσκολες καταστάσεις και πλέον δεν μπορώ χωρίς αυτό.

Επίσης πολλοί συνάδελφοι μου γέλασαν όταν είδαν το μεγάλο και παράξενο κινητό μου, όταν όμως αυτοί κουβαλούσαν τσάντες με φακέλους και εκατοντάδες σημειώσεις μαζίτους στις συναντήσεις μας, εγώ πήγαινα με "άδεια χέρια" και τους έκανα όλους να χαζεύουν....!!!

Υπάρχει μεγαλύτερη ικανοποίηση απο αυτή;:) :)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...