Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά δεν είναι άξιο απορίας η τιμή των 721 ευρώ απ΄τη στιγμή που το Ν93Ι πωλείται 800 στο πλαίσιο?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω παντως παιδια βαρεθηκα πλεον την αναμονη της ALPHACOPY και το παραγγειλα απο εδώ http://www.megamarket.gr/nokian95-p-46392.html . Μου ειπαν οτι θα παραλαβουν την Παρασκευη και οτι αν αυτο γινει νωρις θα το παρω τοτε αλλιως τη Δευτερα.

 

Απο τη στιγμη που σιγουρευτηκα οτι προβλημα εγγυησης δεν θα εχω, καθως και οτι μολις ερθει το κινητο στην Ελλαδα θα περασω το ελληνικο μενου και θα ειναι ιδιο με αυτα της ALPHA COPY δεν εβρισκα λογο να αφηνω την ALPHA COPY να με κοροιδευει.

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως παρατήρησε κανείς ότι το Ν95 δεν υπάρχει πλέον στις συσκευές του μελλοντος στο site της Vodafone μιας και φαίνεται ότι έχει κυκλοφορίσει???? Και τα μυαλά στα κάγkελα (αν και μας έχουν πάει εδώ και 3 μήνες):blink: :wacko:
[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Μήπως παρατήρησε κανείς ότι το Ν95 δεν υπάρχει πλέον στις συσκευές του μελλοντος στο site της Vodafone μιας και φαίνεται ότι έχει κυκλοφορίσει???? Και τα μυαλά στα κάγγελα (αν και μας έχουν πάει εδώ και 3 μήνες):blink: :wacko:

 

 

Και δεν το εχει πουθενα :lol:

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ένας γνωστός μου από ΝΟΚΙΑ shop μου είπε ότι κανείς δεν ξέρει πραγματικά πότε θα δωθεί σε κυκλοφορία (και όχι πότε θα έρθει, κάτι λέει αυτό)... Και επίσης μου είπε ότι μπορεί να τους το δώσουν χωρίς προειδοποίηση... Μπορεί για παραδειγμα να λένε οτι θα κυκλοφορiσει σε 30 μέρες και να να τους τα παραδώσουν ακόμη και αύριο. :blink: :wacko:
[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ένας γνωστός μου από ΝΟΚΙΑ shop μου είπε ότι κανείς δεν ξέρει πραγματικά πότε θα δωθεί σε κυκλοφορία (και όχι πότε θα έρθει, κάτι λέει αυτό)... Και επίσης μου είπε ότι μπορεί να τους το δώσουν χωρίς προειδοποίηση... Μπορεί για παραδειγμα να λένε οτι θα κυκλοφορiσει σε 30 μέρες και να να τους τα παραδώσουν ακόμη και αύριο. :blink: :wacko:

 

Ετσι ειναι παιδια.

Μην παιρνετε τηλεφωνο ρωτωντας ποτε θα ερθει. Μπορει καλλιστα να σας πουνε σε ενα μηνα και μετα απο 10 λεπτα να εχουν παραλαβη.

Επισης μην σκαρφιζεστε θεωριες συνομωσιας, οτι υπαρχουν χιλιαδες κομματια στις αποθηκες, που για καποιους λογους δεν κυκλοφορουν κ.λ.π, που παραπεμπουν σε εποχες 7650 και δε συμμαζευεται.

Λιγα κομματια θα ειναι συντομα εδω για αυτους που πραγματικα το θελουν και η κανονικη κυκλοφορια θα ακολουθησει λιγο μετα.

Link to comment
Share on other sites

Αμα το αγορασεις απο εξωτερικο και μετα αλαξεις το πληκτρολογιο γιατι και καλα γδαρθηκε ή να αλαξεις την προσοξη??!!

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδες ηρθε στην Κυπρο σε καταστημα Γερμανου οπου δουλευει ενας φιλος μου. Πηγα απο εκει. Τιμη 475 Λ.Κ δηλαδη περιπου 800 Ευρω!

Ειναι αξιο αποριας παντως γιατι δεν εχει ερθει ακομα Ελλαδα.:confused:

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδες ηρθε στην Κυπρο σε καταστημα Γερμανου οπου δουλευει ενας φιλος μου. Πηγα απο εκει. Τιμη 475 Λ.Κ δηλαδη περιπου 800 Ευρω!

Ειναι αξιο αποριας παντως γιατι δεν εχει ερθει ακομα Ελλαδα.:confused:

 

Αν το παραγγείλουμε από Κύπρο?? :lol: :p Εκει θα καταλήξουμε στο τέλος... Η αποστολή πάντως με Courier θα κάνει το πολύ 3 μέρες... :D :p

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμενα σημερα το πρωι μου ειπαν οτι ειναι δωρεαν. Εσενα σου ειπαν οτι θα πληρωνεις για καθε αναβαθμιση η μονο για την πρωτη που θα σου βαλουν ελληνικα?

αυτο δεν μου το διευκρινισαν.μου ειπε εφοσον το κινητο ειναι απο το εξωτερικο για να μου περασουν τα ελληνικα θελουν 15 ευρω.αυτο που σου λεω μου το ειπαν χθες το μεσημερι.και οτι πρωτα θα κυκλοφορησει το κινητο εδω στην ελλαδα απο την αλφα κοπυ και μετα θα υπαρχει διαθεσιμο το ελληνικο software.δηλαδη μενεις με τα αγγλικα και περιμενεις να κυκλοφορησει απο την αλφα κοπυ.περιεργα πραγματα.στο ιδιο club nokia του π.φαληρου πριν περιπου μια εβδομαδα οταν τους ειχα παρει τηλεφωνο μου ειχαν πει ελα να σου περασουμε τα ελληνικα παντα με 15 ευρω.και τωρα μου λενε να περιμενω.οπως καταλαβαινεις επικρατει μεγαλο αλαλουμ.

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλα τα μέλη του Φόρουμ!

Επειδή ζώ στη Γερμανία και παλιότερα είχα διαβάσει πως η συσκευή

έχει κυκλοφορήσει στη χώρα,σας πληροφορώ ότι ούτε εδώ υπάρχει ακόμα!

Μην εκνευρίζεστε λοιπόν,η Ελλάδα δεν είναι η μόνη χώρα που δεν το έχει

προς το παρόν...Υπομονή αδέλφια.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλα τα μέλη του Φόρουμ!

Επειδή ζώ στη Γερμανία και παλιότερα είχα διαβάσει πως η συσκευή

έχει κυκλοφορήσει στη χώρα,σας πληροφορώ ότι ούτε εδώ υπάρχει ακόμα!

Μην εκνευρίζεστε λοιπόν,η Ελλάδα δεν είναι η μόνη χώρα που δεν το έχει

προς το παρόν...

 

Η συσκευή κυκλοφορεί στη Γερμανία.Την έχω παραγγείλει από ένα κατάστημα της χώρας.Θα την έχω στα χέρια μου απόψε.

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή κυκλοφορεί στη Γερμανία.Την έχω παραγγείλει από ένα κατάστημα της χώρας.Θα την έχω στα χέρια μου απόψε.

 

Δεν αμφιβάλλω αγαπητέ,όχι απο την επίσημη νόκια πάντως!

Προφανώς θα εισάγεις ένα εισαγόμενο απο Αγγλία ή...και εγώ δεν ξέρω.

μπορεί να κάνω και λάθος!

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφιβάλλω αγαπητέ,όχι απο την επίσημη νόκια πάντως!

Προφανώς θα εισάγεις ένα εισαγόμενο απο Αγγλία ή...και εγώ δεν ξέρω.

μπορεί να κάνω και λάθος!

 

Δε νομίζω πως οι καταναλωτές στη Γερμανία ενδιαφέρονται για το αν το Ν95 είναι εισαγόμενο ή κάτι άλλο. Το θέμα είναι πως κυκλοφορεί όχι μόνο από γερμανικές ιστοσελίδες,αλλά και από καταστήματα της χώρας.

Link to comment
Share on other sites

Ο ανθρωπος το δοκιμασε και ειπε αυτα που ειπε. Εγκατεστησε το κι εσυ στο Ν80 τσαμπα ειναι (το destinator ποσο κανει να το αγορασεις?:whistle: :whistle: )

 

Ελα ρε συ... Ο nervous τη δουλειά του κάνει. Προσπαθεί για το καλύτερο και για την, όσο μπορεί, καλύτερη ενημέρωσή μας.... Ε εντάξει.. γινεσαι λίγο αδικος...;) :O

 

Δεν υπαρχει προβλημα παιδια ,μην δινετε σημασια σε μελη που εμφανιζονται

περιστασιακα και δεν γνωριζουν προσωπα και καταστασεις ..

 

μια ερωτηση:πως γινεται να το φερνει η αλφα κοπυ στην κυπρο πρωτα και μετα εδω?ο ιδιος αντιπροσωπος δεν ειναι?

no offence cyprus:blink:

το περιεργο ειναι παντως οτι ουτε ογερμανος ουτε η τοπλαισιο το εχουν εμανισει ακομα!το πλαισιο εχει το ε65 εδω και καιρο και η συσκευη δεν ειναι διαθεσιμη!μερικα νοκια σοπ που πηρα δεν το εχουν φερει ακομα (το ε65)παραδειγμα του αλλαλουμ που υπαρχει

 

Λογικα γιατι ακολουθειται αλλη στρατηγικη marketing .

Υποθετω οτι για Κυπρο ακολουθειται οτι και για Αγγλια ,

αν κρινουμε απο σχεδον ταυτοχρονη κυκλοφορια του .

 

ειναι ευκολη αυτη η διαδικασια?γιατι εχω ακουσει διαφορα σε καποια forums οτι αλλοι αλλαζουν το product code σχετικα ευκολα και αλλοι εχουν προβληματα με τον υπολογιστη τους και τους drivers που πρεπει να εγκατασταθουν για να γινει ολη η διαδικασια.

 

Η διαδικασια ειναι σχετικα ευκολη & γρηγορη .

(ριξε μια ματια στο 1ο μηνυμα του θεματος του Ν73.

Στην προκειμενη περιπτωση θα πρεπει να εχει ανεβει το Ελληνικο

λογισμικο ετσι ωστε τουλαχιστον να μπορεις να εγκαταστησεις το

τελευταιο Ελληνικο λογισμικο.

 

 

 

 

Εγω παντως παιδια βαρεθηκα πλεον την αναμονη της ALPHACOPY και το παραγγειλα απο εδώ http://www.megamarket.gr/nokian95-p-46392.html . Μου ειπαν οτι θα παραλαβουν την Παρασκευη και οτι αν αυτο γινει νωρις θα το παρω τοτε αλλιως τη Δευτερα.

 

Απο τη στιγμη που σιγουρευτηκα οτι προβλημα εγγυησης δεν θα εχω, καθως και οτι μολις ερθει το κινητο στην Ελλαδα θα περασω το ελληνικο μενου και θα ειναι ιδιο με αυτα της ALPHA COPY δεν εβρισκα λογο να αφηνω την ALPHA COPY να με κοροιδευει.

 

Με το καλο να το παραλαβεις λοιπον :)

 

Εμενα σημερα το πρωι μου ειπαν οτι ειναι δωρεαν. Εσενα σου ειπαν οτι θα πληρωνεις για καθε αναβαθμιση η μονο για την πρωτη που θα σου βαλουν ελληνικα?

 

Αυτο που πρεπει να τηρειται σε αναλογες περιπτωσεις ειναι εφοσων

η συσκευη προοριζεται για αγορα της Ευρωπης ,ειναι η αλλαγη

γλωσσας κατοπιν χρεωσης 15€ . Στις συνεχεια οι αναβαθμισεις

δεν θα πρεπει να χρεωνονται .

Επιπλεον ,οπως ειπαμε μεσω αλλαγης του product code ,

θα μπορεις να αναβαθμισεις την συσκευη σου απο το σπιτι.

 

 

Ετσι ειναι παιδια.

Μην παιρνετε τηλεφωνο ρωτωντας ποτε θα ερθει. Μπορει καλλιστα να σας πουνε σε ενα μηνα και μετα απο 10 λεπτα να εχουν παραλαβη.

Επισης μην σκαρφιζεστε θεωριες συνομωσιας, οτι υπαρχουν χιλιαδες κομματια στις αποθηκες, που για καποιους λογους δεν κυκλοφορουν κ.λ.π, που παραπεμπουν σε εποχες 7650 και δε συμμαζευεται.

Λιγα κομματια θα ειναι συντομα εδω για αυτους που πραγματικα το θελουν και η κανονικη κυκλοφορια θα ακολουθησει λιγο μετα.

 

Το "ζουμι" της υποθεσης βρισκεται στα λογια του φιλου v@geli ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

 

Να και το καινούριο χρωμματακι

 

Δεν ειναι νεο χρωμα.Αυτο της αμμου ειναι.(απλα ειναι κακος φωτισμος).Τα χρωματα ειναι δυο ολα κι ολα.Δεν θα βγουν αλλα,τουλαχιστον προς το παρον.

Link to comment
Share on other sites

Tria einai: Deep plum (μπροστά Ασημί και πίσω χρώμα Δαμασκηνή)

Silver sand (μπροστά Ασημί και πίσω χρώμα Άμμου) και sand:http://img123.imageshack.us/my.php?image=sand1ua6.jpg

Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω τωρα 10 μερες το Ν95, το οποιο ειχα παραγειλει απο το καλοκαιρι απο το expansys.

 

Ειναι αυτο που περιμενα και παραπανω, πρεπει να ειναι το απολιτο εργαλιομ αφου μονο καφε δεν φτιαχνει!

 

Επειδει ασχολουμε πολι με κινιτα & υπολογιστες και παντα ξεζουμιζω ολα τα μιχανιματα μεχρι τελικης πτωσεως, μπορω να πω οτι ειναι αψογω σε ολους τους τομεις!

 

Ο ηχος & οικονα ειναι πολι καλη, ειτε με την μεγαλι του οθονη (πιο μεγαλη απο αυτη του Ν73 που ειχα) και με καλο στερεο ειχο, αλλα και με την εξοδο για τηλεωραση την οποια δοκιμασα και σε .mp4 αλλα και σε powerpoint presentation, ολα αψογα.

 

Φισικα η σιμπιεσμεν ταινια .mp4 δεν ειναι και τελια σε 32' αλλα θα δοκιμασω μια σχετικα καλη ταινια να δω το αποτελεσμα, εχω καρτα 2gb micro sd.

 

Φορτοσα αμεσως και το προγραμα podcast και ετσι φορτονω Podcasts απο το ασιρματο (wifi) δικτιο στο σπιτι και μετα ακουω αμετριτες ωρες εκπομπων.

 

Μηπως ξερει κανενας για ελληνικα podcasts, ειδικα απω ριαδοφωνα?

 

Θελω να σινδεσω τωρα και το κινιτο μεσω bluetooth στο στρερεοφονικου του αυτοκινιτου αφου εχει a2dp stereo blutooth. πρεπει να ειναι αψογα αφου σε δοκιμη με ακουστικα ειναι οντως καλι η πιοιοτιτα.

 

Ευχαριστην εκπλιξει ειταν και το gps αφου ασχολουμε αρκετα με το θεμα, εχω διαφορα gps οπως garmin fishfinder 185c, mio 350, και bluetooth gps receiver.

 

Το ενσοματομενο gps αργει βεβαια λιγο να΄'ζεσταθει' και να πιασει τους δοριφορους, τιπικα 3-4 λεπτα, αλλα μετα διατιρει καλα το σιμα, ακομα και μεσα σε αυτοκινιτο πανο σε καθισμα. Και να φανταστιτε οτι εχω αθερμικα τζαμια που πρεπει να κοβουν το 50-70% της ακτινοβολιας.

 

Το maps - η αλιος smart2go που ειναι δωρεαν ειναι πολι καλο, ευκολο, και δουλεβει μια χαρα σαν πλουγιτης αυτοκινιτου & ποδια, το χρισιμοποιοισα αρκετες φορες και ειταν καλο.

 

Τωρα ψαχνω για 3rd party προγραματα τα οποια να αξιοποιουν το ενσωματομενο gps receiver για πλοιγιση με δικους μου χαρτες κτλ.

 

Ενα πολι καλο προγραμα που ομως ακομα δεν βλεπει το gps του νοκια ειναι το smartcom gps / smar com navigator, τα οπια διαβαζουν χαρτες ozi οποτε ειναι τελιο για ορινες αναβασεις με τους χαρτες την αναβασης.

 

Κανο αρκετο jeep safari και χρισιμοποιο του τελιους χαρτες της http://www.mountains.gr στο pda ή στο φοριτο μου υπολιγιστη με εξοτερικη καιρια gps.

 

Βρικα σιμερα και ενα προγραμα την Νοκια, το http://research.nokia.com/research/projects/SportsTracker/#download

 

το οπιο δοζει την διαδρομη και μετα φορτονει τα δεδομενα στο google earth! πιο καλιτερα δεν γινετε!!

 

Η καμερα ειναι καλι, περιπου σαν αυτη που εχει το Ν73 αλα καλιτερη αναλιση φισικα, και παντα πολι καλι αφου εχει και μιχανικο κλιστρο, μεγαλη διαφορα απο Ν80 κτλ.

Οταν ειναι καλες οι σινθικες οι φοτογραφιες ειναι καλες, οταν εχουμε δισκολο φοτισμο τοτε εχει πολι θοριβω η φοτογραφια.

 

Εκει που επαθα την πλακα μου ειανι στο βιντεο, τη να λεω...παει η βιντεοκαμερα τωρα την πεταξα! πλακα κανω, δεν ειναι DVD πιοιτιτα αλλα με 30fps ειναι οντως παρα πολι καλη πιοιτιτα και για το 90% τον χριστων που θελουν μικρα ολιγαλεπτα βιντεακια ειναι υπερ αρκετη πιοιτιτα.

 

Η περιστρεφομενη οθονη ειναι πολι εντιποσιακη με το ωραιο μενου στην οριζοντια θεση, μεγαλη λεπτομερια στο τελιομα, μπραβο νοκια!

 

Το βισμα data επιτελους αλαξε αλλα κανανε μισω δουλεια αφου το Mini usb ειναι μονο για data και οχι φορτιση οπως ολα τα αλλα smartphones, ε μη τα θελουμε κα ολα!

 

αυτα για τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Tria einai: Deep plum (μπροστά Ασημί και πίσω χρώμα Δαμασκηνή)

Silver sand (μπροστά Ασημί και πίσω χρώμα Άμμου) και sand:http://img123.imageshack.us/my.php?image=sand1ua6.jpg

 

Το Silver sand ειναι κι αυτο.Δες και τις υπολοιπες φωτο του mirrorofsorrow απο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=151352&page=123

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ παιδες παρασυρθηκα.Στον φιλο παραπανω που λεει πως το εχει ας μας πει στο gps χρησιμοποιει gprs?Το βιντεο ειναι σαν του Ν93?οΙ ΦΩΤΟ ειναι καλες σαν και αυτες που εχουμε δει μεχρι τωρα?Απο αυτονομια τι λεει?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ παιδες παρασυρθηκα.Στον φιλο παραπανω που λεει πως το εχει ας μας πει στο gps χρησιμοποιει gprs?Το βιντεο ειναι σαν του Ν93?οΙ ΦΩΤΟ ειναι καλες σαν και αυτες που εχουμε δει μεχρι τωρα?Απο αυτονομια τι λεει?

 

Να απαντισω στα γριγορα:

 

Το gps & το gprs δεν εχουν καμια σχεση το ενα με το αλλο: το ν95 διαθετει και τα διο αλλα το gps ειναι η τεχνολογια που εχει να κανει με το βρισκεις τη θεσει σου με τους δοριφορους τον αμερικανων, αφου ακομα δεν λιτοργει το amadeus - το εβρωπαικο σιστιμα πλοιγισης.

 

Το gprs εχει να κανει με μεταδοσει δεδομενων σε πακετα, το οπιο τωρα εχει ξεπεραστει με το 3g και μαλιστα το νοκιν εχει και 3.5 γενιας τεχνολογια με ενα αλο σιστιμα που δεν θιμαμε το ονομα αλλα ειναι παντως ταχιτερο απο το gprs & 3g βεβαια στην ελλαδα ξεχαστε τω!

 

δεν ειχα ποτε ν93 αλλα το βιντεο ειναι 30fps 800χ600 και με αυτα που εχω δει τριγιρω ειναι περιπου το ιδιο με τα βιντεο που βγαζει μια τελευταις γενιας φωτογραφικη μηχανη, ουτε καλιτερο ουτε χιροτερο. Οποτε δεν αντικαθιστα βιντεο καμερα, αλλα ειναι παρα πολι καλο για καθιμερινη χριση, ειναι ενα μεγαλο αλμα πιοτιτας για τα κινιτα.

 

Η αυτονομια ουτε ενταξει σε γενικες γραμες. Ετσι και αλιος αυτα τα κινιτα που εχουν τα παντα θελουν φορτιση καθε μερα, αλλα τωρα που του αλλαζο τα φοτα σε δοκιμες δεν χραταει ουτε μιση μερα. Τι περιμενεις ομως οταν δουλεβει το wifi, bluetooth, gps και βιντεο ολα μαζι!!

 

Ενα αλο που ξεχασα να πω ειναι οτι σε σχεση με το περιπου ιδιο ν80 ειναι πολι πιο ελαφρι και μαζεμενο, και τα πλικτρολογιο ανιγει & κλινει ομορφα, οπως και τα multimedia keys.

Link to comment
Share on other sites

paidia i daskala mou tha paei galia parisi kai me rotise an thelo na mou ferei kati kai tis ipa an ginete to n95 tha figi tin alli bdomada exei bgei ekei?

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

paidia i daskala mou tha paei galia parisi kai me rotise an thelo na mou ferei kati kai tis ipa an ginete to n95 tha figi tin alli bdomada exei bgei ekei?

 

Ρε παιδιά τι θα γίνει?? Ενας ενας το αποκτάει.. Εμεις στην Ελλάδα τι είμαστε> Στο κατούρι πηγαδίσαμε??? :lol: :lol: Υπομονη 20 μερες... ΥΠΟΜΟΝΗ. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...