Jump to content

Asus P535


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα μιλαμε για το Ρ750;) το οποιο εχει 3g που εμενα δεν με απασχολει καθολου:)

εγώ έμεινα λίγο πίσω:) Μιλούσα για το 535:) Πάντως ελπίζω να το δούμε στην Ελλάδα σε καλή τιμη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 773
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια απο που θα κοιταξω για αναβαθμιση και ποια να κατεβασω?

 

ποια εκδοση εχεις? τη βρισκεις απο εδω:

 

Ρυθμισεις - Συστημα - Πληροφοριες Συστηματος - Εκδοση

 

Settings - System - System Info - Version

 

Και μετα στο http://www.asus.com - Greece - Μεταφορτωση ... διαλεγεις το μοντελο που εχεις και διαλεγεις την νεα εκδοση απο την επιλογη Latest.:cry:

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

εχω ενα Αsus p535 ολα πηγαιναν καλα

εχω βαλει αρκετα προγραμματα χωρις κανενα

προβλημα, ξαφνικα ομως το destinator 6

ενω ξεκινα κανονικα, δεν εχει φωνητικη

καθοδηγηση παρα μονο ηχους .

οταν γινει επανεκινηση της συσκευης,τοτε

μονο επανερχεται η φωνη,μετα απο λιγο οταν

προσπαθω να ξεκινησω παλι το προγραμμα παλι τα ιδια,

μονο με επανεκινηση,ακουγεται η φωνη..

ΥΓ

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ DESTINATOR 6 3 ΦΟΡΕΣ

Tι μπορει να συμβαινει???

ευχαριστω

ewsd
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

εχω ενα Αsus p535 ολα πηγαιναν καλα

εχω βαλει αρκετα προγραμματα χωρις κανενα

προβλημα, ξαφνικα ομως το destinator 6

ενω ξεκινα κανονικα, δεν εχει φωνητικη

καθοδηγηση παρα μονο ηχους .

οταν γινει επανεκινηση της συσκευης,τοτε

μονο επανερχεται η φωνη,μετα απο λιγο οταν

προσπαθω να ξεκινησω παλι το προγραμμα παλι τα ιδια,

μονο με επανεκινηση,ακουγεται η φωνη..

ΥΓ

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ DESTINATOR 6 3 ΦΟΡΕΣ

Tι μπορει να συμβαινει???

ευχαριστω

 

Το destinator 6 ειναι κοπια ή γνησιο;:blink:

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ευχαριστω για την απαντηση

ειναι γνησιο

 

Exeis tin teleftaia ekdosi 6.1.1? Endexomenws kapoio apo ta programmata pou exeis egkatastisei na kanei conflict me to destinator. Exeis dokimasei meta apo hard reset kai na baleis mono to Destinator? Me alles custom fwnes pou kykloforoun? Sto antistoixo thread gia to Destinator 6 h' akoma kalytera kai sto forum tis NGI isws se boithisoun perissotero.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση κ παρακαλω οποιος ξερει ας απαντησει με λεπτομεριεσ

 

πως μπορω να συνδεθω στο ιντερνετ με το wifi κ οχι με το gprs?

internet k windows live messenger μεσω wifi.

γινεται?

 

και

ποιες εφαρμογες εχετε εγκαταστησει?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια μια ερωτηση κ παρακαλω οποιος ξερει ας απαντησει με λεπτομεριεσ

 

πως μπορω να συνδεθω στο ιντερνετ με το wifi κ οχι με το gprs?

internet k windows live messenger μεσω wifi.

γινεται?

 

 

Φυσικά και γίνεται. Βάλε το No Data για να απενεργοποιείς το GPRS όποτε εσύ θέλεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και γίνεται. Βάλε το No Data για να απενεργοποιείς το GPRS όποτε εσύ θέλεις.

 

παιδια help.

πηγα και το κατεβασα αλλα δεν υπαρχει setup αρχειο

οπως και σε αλλα προγραμματα που εχω κατεβασει

τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση?

πως τα κανουμε εγκατασταση?

Link to comment
Share on other sites

παιδια help.

πηγα και το κατεβασα αλλα δεν υπαρχει setup αρχειο

οπως και σε αλλα προγραμματα που εχω κατεβασει

τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση?

πως τα κανουμε εγκατασταση?

 

Aν ειναι cab το πετας μεσα στην συσκευη και το κανεις εγκατασταση απο εκει. Δεν το ξεσυμπιεζεις!

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Aν ειναι cab το πετας μεσα στην συσκευη και το κανεις εγκατασταση απο εκει. Δεν το ξεσυμπιεζεις!

 

To sygkekrimeno einai cab, synepws opws ta les einai.;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.μηπως ξέρει καποιός αν υπαρχει επισημο service στην ελλαδα και το τηλ.; Το τηλ. το αγορασα μεσω γερμανου και ξαφνικα ενω δεν ειχα καποιο προβλημα δεν ανοιγει η συσκευη.Εχει ο γερμανος δικο του εξουσιοδοτημενο service ή το στέλνει κάπου αλλού.Αν το δωσω στο γερμανο να το κοιταξεί ποσο χρονικο διαστημα θα παρει να μου το ξαναστειλει; Αν γνωριζει καποιος θα παρακαλουσα να με ενημερωσει.:(
:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.μηπως ξέρει καποιός αν υπαρχει επισημο service στην ελλαδα και το τηλ.; Το τηλ. το αγορασα μεσω γερμανου και ξαφνικα ενω δεν ειχα καποιο προβλημα δεν ανοιγει η συσκευη.Εχει ο γερμανος δικο του εξουσιοδοτημενο service ή το στέλνει κάπου αλλού.Αν το δωσω στο γερμανο να το κοιταξεί ποσο χρονικο διαστημα θα παρει να μου το ξαναστειλει; Αν γνωριζει καποιος θα παρακαλουσα να με ενημερωσει.:(

 

ποσο καιρο το εχεις?

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

 

Παρήγγειλα και εγώ το Asus p535 καθώς με εντυπωσίασαν τα χαρακτηριστικά του. Αλλά θέλω παράλληλα να αγοράσω και κάρτα μνήμης για να την γεμίσω με διάφορα. Ή 2GB θα πάρω ή την 4GB αν είναι συμβατή.

 

Είναι λοιπόν συμβατή; και αν ναι ποια κλάση; Έχει class 2,4,6 τι σχέση έχουν αυτά - λέει "ελάχιστος ρυθμός δεδομένων" διάβασα πιο πάνω ένα άλλο μέλος έχει το ίδιο κινητό και χρησιμοποιεί minisdhc κάρτα αλλά εξακολουθώ να είμαι επιφυλακτικός. Και γιατί η class 2 είναι πιο ακριβή από την class 4 που υποτίθεται έχει μεγαλύτερο ρυθμό δεδομένων.

 

Ευχαριστώ

 

EDIT: Δείτε και εδώ διάφορες κάρτες minisdhc και οι τιμές τους:

http://www.skroutz.gr/c/45/memory_cards_and_readers.html?keyphrase=minisd+4gb

 

To skroutz.gr είναι ωραίο site με αναζήτηση οποιοδήποτε προιόντος και εμφάνιση τιμών από πολλά καταστήματα.

Synthetic

Artificial

Machine

Used for

Sabotage

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημέρα σας.

 

Παρήγγειλα και εγώ το Asus p535 καθώς με εντυπωσίασαν τα χαρακτηριστικά του. Αλλά θέλω παράλληλα να αγοράσω και κάρτα μνήμης για να την γεμίσω με διάφορα. Ή 2GB θα πάρω ή την 4GB αν είναι συμβατή.

 

Είναι λοιπόν συμβατή; και αν ναι ποια κλάση; Έχει class 2,4,6 τι σχέση έχουν αυτά - λέει "ελάχιστος ρυθμός δεδομένων" διάβασα πιο πάνω ένα άλλο μέλος έχει το ίδιο κινητό και χρησιμοποιεί minisdhc κάρτα αλλά εξακολουθώ να είμαι επιφυλακτικός. Και γιατί η class 2 είναι πιο ακριβή από την class 4 που υποτίθεται έχει μεγαλύτερο ρυθμό δεδομένων.

 

Tha sou proteina na meineis stin miniSD me ta 2GB mias kai den ypostirizei episima i syskevi sou tis miniSDHC. Oson afora to class twra... opws ta les einai. Kata synepeia, oso megalytero toso kalytera.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ποσο καιρο το εχεις?

 

Δεν το εχω πολύ καιρο καιρο και ξαφνικα δεν ανοιγει.Εχω τρελαθει γενικα με την κατασταση.Αν χρειαστει να το στειλω εξω ξερει κανεις τηλ-διευθυνσεις και διαδικασια; Στην ελλαδα υπάρχει επισημο service; Αν ξερει καποιος help!!!

:lol:
Link to comment
Share on other sites

απ όσο ξέρω η Asus γενικότερα δεν έχει service στην Ελλάδα ούτε για laptop ούτε για κινητά. Καλύτερα να το πας πρώτα στον γερμανό ίσως να ξέρουν κάτι παραπάνω.
Link to comment
Share on other sites

Tha sou proteina na meineis stin miniSD me ta 2GB mias kai den ypostirizei episima i syskevi sou tis miniSDHC. Oson afora to class twra... opws ta les einai. Kata synepeia, oso megalytero toso kalytera.

 

Να πάρει η ευχή αλλού λέει ότι είναι συμβατές οι minisdhc με το p535 και τις έχουν μέλη να τις δουελεύουν ακόμα και σε άλλα forums και αλλού λέει ότι δεν είναι συμβατές. Θέλω να βεβαιωθώ περαιτέρω, αύριο ή μεθαύριο θα το έχω ας αγοράσω παράλληλα και μια κάρτα.

Synthetic

Artificial

Machine

Used for

Sabotage

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας. θα ηθελα να κανω την εξης ερωτηση. γνωριζει κανενας πως κανοθμε φωνητικη κληση με το AsusP535.οι οδιγιες γραφουν οτι παταμε το κουμπι απο την δεξια μερια του τηλ το οποιο ειναι και για ηχογραφηση. εγω το παταω αλλα τιποτα. αν φνωριζει κανεισ κατι ας με βοηθησει. ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kalispera paidia!

 

Exw na diathesw apo 600-1000 euros gia agora enos PDA kinhtou pou to thelw kata proteraiothta gia

1)GPS-xartes elladas logw taxidiwn

2)epexergasia office

3)Dynatothtes gia polla programmata...

4)kalo service

 

omws den exw dynatothta na agorasw HTC. Skeftomoun to Asus P535, exei kaneis na mou proteinei kati kalytero mia kai diathetw ta xrimata??

Sas parakalw boithiste me!

 

Eyxaristw prokatabolika

''Στο τέλος όλα θα πάνε καλά..κι αν δεν πάνε να είσαι σίγουρος πως δεν έχει έρθει ακόμα το τέλος':)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Kalispera paidia!

 

Exw na diathesw apo 600-1000 euros gia agora enos PDA kinhtou pou to thelw kata proteraiothta gia

1)GPS-xartes elladas logw taxidiwn

2)epexergasia office

3)Dynatothtes gia polla programmata...

4)kalo service

 

omws den exw dynatothta na agorasw HTC. Skeftomoun to Asus P535, exei kaneis na mou proteinei kati kalytero mia kai diathetw ta xrimata??

Sas parakalw boithiste me!

 

Eyxaristw prokatabolika

 

Den katanow giati les oti den mporeis na agoraseis HTC mias kai me ta xrimata pou diatheteis... pairneis oti theleis! Ean den theleis HTC (Touch Cruise h' Kaiser), tha sou proteina me sigouria... ETEN X600. To kalytero GPS stin agora kai se mia syskevi pou ta exei ola kai se poly kali timi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Den katanow giati les oti den mporeis na agoraseis HTC mias kai me ta xrimata pou diatheteis... pairneis oti theleis! Ean den theleis HTC (Touch Cruise h' Kaiser), tha sou proteina me sigouria... ETEN X600. To kalytero GPS stin agora kai se mia syskevi pou ta exei ola kai se poly kali timi.

 

Eyxaristw gia thn apanthsh. Apla exw mia dwroepitagh apo Hlektronikh Athinwn sta 700 Eur pou den synergazetai me HTC, alliws tha epairna to touch Cruise. Yparxei kapoia allh enallaktikh parakalw?

''Στο τέλος όλα θα πάνε καλά..κι αν δεν πάνε να είσαι σίγουρος πως δεν έχει έρθει ακόμα το τέλος':)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Asus P535

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...