Jump to content

Asus P535


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕΣΩ BLUETOOTH ?

ΕΨΑΞΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 773
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τι προβληματα σας εχει βγαλει?Σκεφτομαι να το αγορασω αυτην την βδομαδα&η αληθεια ειναι οτι η HTC μου εχει κατακλεισει το μυαλο!!
Link to comment
Share on other sites

Τι προβληματα σας εχει βγαλει?Σκεφτομαι να το αγορασω αυτην την βδομαδα&η αληθεια ειναι οτι η HTC μου εχει κατακλεισει το μυαλο!!

 

Kai gw lew na parw to Asus p535 alla dyskoleuomai stin apofasi giati den xerw an iparxei kati kalitero sauti tin timi. 8ewrw megalo pleonektima to oti exei Touch Screen kai GPS kai WiFi, kati pou den syndyazoun arketa HTC. Se sxesi me to Nokia N95 ti exete na peite?

Thanx!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλα χαρακτηριστικα δειχνει να εχει το 535,τα τελευταια htc εχουν touch-gps-wifi,πχ 3300-3600-καιζερ-cruise:O

Αλλά Γιάννη έχουν αργότερους επεξεργαστές το 3300 200η και το 3600 400η καθώς και μικρότερη μνήμη 64ROM 64RAM, ενώ τα άλλα ξεφέβγουν στην τιμή.Εμένα πάντος αν και φανατικός HTCάκιας (Qtek 9100 και TyTN) μου έχει αρέσει σαν συσκευή εκτός το στύλ της που είναι πολύ τετραγωνισμένο.

Link to comment
Share on other sites

Symfwnw! an kai sto 3300 den tou leipei tpt o epexergastis tou (200Mhz)to kanei na wxria brosta sto asus (520Mhz). Se sygkrisi omws me to Nokia N95 ti ginetai? Nomizw exei kai auto gps, wifi alla den exei touchscreen kai windows mobile. Se sygkrisi asus Vs nokia ti proteinete?
Link to comment
Share on other sites

Symfwnw! an kai sto 3300 den tou leipei tpt o epexergastis tou (200Mhz)to kanei na wxria brosta sto asus (520Mhz). Se sygkrisi omws me to Nokia N95 ti ginetai? Nomizw exei kai auto gps, wifi alla den exei touchscreen kai windows mobile. Se sygkrisi asus Vs nokia ti proteinete?

 

ASUS βέβαια.ΒΤW,δε συγκρίνεται το GPS του Νοkia με αυτό του ASUS

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

πΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕΣΩ BLUETOOTH ?

ΕΨΑΞΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ.

 

ενεργοποιεις το bluetooth μετα κρατας τη γραφιδα πατημενη πανω στο αρχειο και επιλεγεις send via bluetooth.

Ο κωδικος ειναι παντα 0000

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

Symfwnw! an kai sto 3300 den tou leipei tpt o epexergastis tou (200Mhz)to kanei na wxria brosta sto asus (520Mhz). Se sygkrisi omws me to Nokia N95 ti ginetai? Nomizw exei kai auto gps, wifi alla den exei touchscreen kai windows mobile. Se sygkrisi asus Vs nokia ti proteinete?

 

GPS εχει το ΝΟΚΙΑ, χαρτες εχει? ή :happy:θα χρεωνεσαι καθε φορα που θα το χρησιμοποιεις?:worry:

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia.. phra k egw simera to mls asus k thelw na sas rwthsw 3 pragmata...

 

1. pernaw ena arxeio excel apo office 2003 k to anoigw kanonika apo to asus alla den me afhnei na kanw apothikefsh otan allaxw kati - ti prepei na kanw?

2. pws mporw na epexergastw tin lista stin prwth othoni.. px na balw to destinator

3. exw egkatasthsei to programa sto thlefwno.. alla otan bgazw tin karta mou leei oti den yparxei xarths.. bazw tous xartes se mia allh sd alla synexizei na min tous blepei......

 

genikotera tha ithela na mou peite kati sygkekrimeno pou sas exei bolepsei se afto to thlefwno.. programataki - rythmish ktp

 

Efxaristw prokatabolika

G

απαντησεις:

2. Με το Spb Pocket Plus ή με το SBSH iLauncher που φτιαχνεις συντομευσεις σε οτι θελεις και ειναι και task manager.

3.Θα ξαναεγκαταστησεις το προγραμμα με αυτη την καρτα που θελεις να εχεις τους χαρτες.

 

Παρακαλω αντικαταβολικα.:p

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

GPS εχει το ΝΟΚΙΑ, χαρτες εχει? ή :happy:θα χρεωνεσαι καθε φορα που θα το χρησιμοποιεις?:worry:

 

Θα χρεωνεσαι καθε φορα που θα το χρησιμοποιεις. :lol::lol::lol::lol:

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αλλά Γιάννη έχουν αργότερους επεξεργαστές το 3300 200η και το 3600 400η καθώς και μικρότερη μνήμη 64ROM 64RAM, ενώ τα άλλα ξεφέβγουν στην τιμή.Εμένα πάντος αν και φανατικός HTCάκιας (Qtek 9100 και TyTN) μου έχει αρέσει σαν συσκευή εκτός το στύλ της που είναι πολύ τετραγωνισμένο.
σωστος περικλη,αλλα και εγω εχω εμπιστοσυνη στην htc για το θεμα σερβις,αν εχω προβλημα ξερω οτι θα μιλησω με καποιον στην ελλαδα γιατι τα σουρτα-φερτα στο εξωτερικο δεν τα θελω,αν μεινω χωρις συσκευη για 1 μηνα θα σπαστω
Link to comment
Share on other sites

σωστος περικλη,αλλα και εγω εχω εμπιστοσυνη στην htc για το θεμα σερβις,αν εχω προβλημα ξερω οτι θα μιλησω με καποιον στην ελλαδα γιατι τα σουρτα-φερτα στο εξωτερικο δεν τα θελω,αν μεινω χωρις συσκευη για 1 μηνα θα σπαστω

 

εγω το εστειλα Γαλλια για επισκευη και εκανε 14 μερες να το παρω πισω.

Η ACE που ειναι στην Ελλαδα εκανε για να επισκευασει το ηχειο του Qtek S200 10 μερες.

Οταν εστελνα emails σχετικα με την προοδο της επισκευης, μου απαντουσαν αμεσα, ενω στην ACE δεν σηκωναν καν το τηλεφωνο.

 

Οταν γραφουμε κατι να ειμαστε συγκεκριμενοι.:rolleyes:

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Efxaristw gia tis apanthseis sas..

To problima me tous xartes to elysa dinotas stin sd to onoma DestinatorApps k bazontas ekei mesa tous xartes apo tin sd ths mls.

 

Twra prospathw na lysw to thema me tis fwnhtikes odhgies oi opoies den leitourgoun panta.

Opws k na to mathena na min syndeetai sto net kathe fora pou tou bazw ti sim me tin syndesh(tou exw balei mia kartokinhth):ninja:

 

An k to prwto mou pda-gps-ktp exw na pw oti eimai poly efxaristhmenos mexri twra .. einai poly boliko sth xrhsh an k tha ithela ligo megalyterh symbatothta tou excel me to pc kati pou den einai thema asus fysika :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενδιαφέρομαι να παρώ το Ρ535 και πηγα στον Γερμανο γιατι εχω ανανέωση συμβολαιου κ μου ειπαν να μην τον παρς γιατι εχει πουλησει κ εουν προβλημα με το GPS τουσ κ τα στελνουν στην Θεσσαλονικη για φτιακσιμο κ μου προτιναν να παρω το TYTN II
miltosmc
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενδιαφέρομαι να παρώ το Ρ535 και πηγα στον Γερμανο γιατι εχω ανανέωση συμβολαιου κ μου ειπαν να μην τον παρς γιατι εχει πουλησει κ εουν προβλημα με το GPS τουσ κ τα στελνουν στην Θεσσαλονικη για φτιακσιμο κ μου προτιναν να παρω το TYTN II

 

lol

Καλο ειναι και το TYTN II αλλα δεν εχει τετοια προβληματα που σου ειπαν.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

lol

Καλο ειναι και το TYTN II αλλα δεν εχει τετοια προβληματα που σου ειπαν.[/QUOT

 

ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ?

 

Δεν εχω δουλεψει καθολου το TYTN II αλλα απο το δικο μου ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ?

 

Xwris na thelw na ypotimisw to poly kalo P535, to Tytn II (mazi me to Cruise) einai oti kalytero kykloforei afti ti stigmi se tetoiou eidous syskeves.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια

εγω εχω το asus p535 περιπου ενα μηνυμα ,ολα δουλευουν τελεια χωρις κανενα

προβλημα.εχω κανει ολο αυτο το διαστημα παρα πολλες εγκταταστασεις και

απεγκαταστασεις χωρις κανενα κολημα..

ewsd
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μη κολλατε και μην ακουτε αυτα που λενε μερικοι μερικοι.....

 

Εγω εχω το asus τουλαχιστον 6 μηνες.

Το κινητο πεταει δεν μου εχει βγαλει κανενα μα κανενα προβλημα λειτουργικα και εχει τον πιο γρηγορο επεξεργαστη που υπαρχει.

 

Εχω αλλαξει πολλα pda λογω του οτι τα βαριεμαι γρηγορα τα κινητα και τα αλλαζω συχνα και τωρα που να πω την αληθεια αρχισα να το βαριεμαι το asus δεν βρισκω καποιο να το αντικαταστησω γιατι οτι και να παρω δεν θα ειναι καλυτερο απο το asus.

Link to comment
Share on other sites

Κρατησα το Καισερ 15 μερες αλλα ενοιωθα ενα

τεραστιο ογκο στη τσεπη μου.ειναι πολυ καλο

μηχανημα αλλα εαν δεν σου χρειαζεται το

ανοιγομενο πληκτρολογιο τοτε πιστευω οτι το

535 δεν εχει τιποτα να ζηλεψει.

Μια και πηρα και το Polaris που ειναι εξαιτερικο

τολμω να πω πως το 535 με βολευει και μου αρεσει

περισοτερο

Link to comment
Share on other sites

Xwris na thelw na ypotimisw to poly kalo P535, to Tytn II (mazi me to Cruise) einai oti kalytero kykloforei afti ti stigmi se tetoiou eidous syskeves.

 

 

Ως προς τι ειναι καλυτερο; γινεται να μας το κανεις πιο "simple" (οπως λεν και στο χωριο μου).:D

 

Γιατι αν μιλαμε φιλολογικα το ASUS P750 ειναι το καλυτερο απο ολα .:p

 

Και για να μαθεις εχω και το SUPERATOU που τα κερδιζει ολα.:lol::wacko::lol:

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

Ως προς τι ειναι καλυτερο; γινεται να μας το κανεις πιο "simple" (οπως λεν και στο χωριο μου).:D

 

Γιατι αν μιλαμε φιλολογικα το ASUS P750 ειναι το καλυτερο απο ολα .:p

 

Και για να μαθεις εχω και το SUPERATOU που τα κερδιζει ολα.:lol::wacko::lol:

 

Πολυ καλο αλλα που ειναι?

Βαρεθηκα και το p535.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

το 750 δέν έχει κυκλοφορήσει ακόμα άσε που κανείς δεν μας εγγυάται ότι θα το δούμε στην Ελλάδα. Αλλά είναι πολύ καλή συσκευή από θέμα τεχνικών χαρακτηριστικών.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Asus P535

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...