Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Σταμάτησε να μου δουλεύει η ειδοποίηση κλήσεων, επικοινωνώ με την cosmote, και ο υπάλληλος που μίλησα μου λέει ότι στο frog δεν υπάρχει αυτή η υπηρεσία :X:lol::lol::lol::lol: μίλησα και στο chat και μου τα μάσαγε και αυτός..και στο τέλος μου λέει επικοινωνήστε αύριο πάλι μαζί μας.

Σε σας δουλεύει η ειδοποίηση κλήσεων;

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις my cosmote, μπες από τον υπολογιστή σου και στο shop ενεργοποίησε την ξανά.
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις my cosmote, μπες από τον υπολογιστή σου και στο shop ενεργοποίησε την ξανά.

 

Καλησπέρα. Το έχω κάνει και αυτό, βγάζει σφάλμα.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Έχεις πειράξει κάτι τώρα πρόσφατα στην γραμμή σου; (Πχ ενεργοποίηση wifi calling)
Link to comment
Share on other sites

Έχεις πειράξει κάτι τώρα πρόσφατα στην γραμμή σου; (Πχ ενεργοποίηση wifi calling)
Και να προσθέσω: Έχεις κάνει αλλαγή προώθησης τελευταία;
Link to comment
Share on other sites

Έχεις πειράξει κάτι τώρα πρόσφατα στην γραμμή σου; (Πχ ενεργοποίηση wifi calling)

 

Και να προσθέσω: Έχεις κάνει αλλαγή προώθησης τελευταία;

 

Έχω απενεργοποίηση όλες της προωθήσεις με αυτό (##002#) σκεπτόμενος μήπως είχε ενεργοποιηθεί κάποια προώθηση κατά λάθος κλπ μετά πήγα πάλι στο my cosmote άλλα το ίδιο βγάζει error, όλα αυτά πριν επικοινωνήσω με cosmote.

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Επειδή απενεργοποιησες τις προωθήσεις ίσως βγάζει σφάλμα.

Έστω ότι ο αριθμός σου είναι 69χψψψψψψψ, πληκτρολόγησε **62*+3069χ544ψψψψψψψ# και κάνε ένα τσεκ.

Link to comment
Share on other sites

Έχω στείλει ΜΙ στο 1333, υπάρχει πιθανότητα να ενεργοποιηθεί και να χρεώσει το ίντερνετ;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει αυτή η πιθανότητα όταν είσαι σε roaming στην Ε.Ε.

Το ΜΙ δεν δουλεύει σε Roaming.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, οπότε εντός είμαστε ΟΚ.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

MONO TO FROG, ME THN AΓOPA TOY ΠAKETOY 60' ΠPOΣ OΛA TA KINHTA KAI ΣTAΘEPA EΛΛAΔAΣ AΞIAΣ 3€, ΣOY KANEI ΔΩPO ENA ΠAKETO 60' AKOMA. KAΛEΣE TΩPA ΣTO 1330 MEXPI 05/07.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Γνωρίζει κάποιος να μας ενημερώσει εάν το καλοκαιρινό πακέτο DATA 15GB με 10,00 ευρώ συμψηφίζεται με τα "κλασσικά" πακέτα των 2GB/4,44€ ;

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Γνωρίζει κάποιος να μας ενημερώσει εάν το καλοκαιρινό πακέτο DATA 15GB με 10,00 ευρώ συμψηφίζεται με τα "κλασσικά" πακέτα των 2GB/4,44€ ;

 

Ευχαριστώ πολύ

Δεν συμψηφίζονται
Link to comment
Share on other sites

Δεν συμψηφίζονται
Λογικά έχεις δίκιο, αλλά πρέπει να το δούμε στην πράξη για να ήμαστε σίγουροι.

Ίσως και να συμψηφίζονται.

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Λογικά έχεις δίκιο, αλλά πρέπει να το δούμε στην πράξη για να ήμαστε σίγουροι.

Ίσως και να συμψηφίζονται.

Το έχουν δοκιμάσει σε whatsup. Δεν είναι όπως πέρσι. Δεν μεταφέρονται
Link to comment
Share on other sites

Λογικά έχεις δίκιο, αλλά πρέπει να το δούμε στην πράξη για να ήμαστε σίγουροι.

Ίσως και να συμψηφίζονται.

 

Το δοκίμασα εγώ, δεν συμψηφίζονται δυστυχώς.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Κοιτάω να ανανεώσω το φρογκ αλλά μόνο 10, 12, 15 βλέπω αφήνει να βάλεις.

 

Για ένα πακέτο ομιλίας 3€ και ένα πακέτο data (ποιο δίνει πιο πολλά γιγα;; ) 8€, πόσα να βάλω;;

 

12€ μάλλον ίσα που θα φτάσουν οπότε αναγκαστικά 15;

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται ποσα gb θες. Αν είσαι τώρα με 0€ μέσα θες 15€ ως ελάχιστο. Πχ αν θέλεις την προσφορά των 15gb που κοστίζουν 10€ + 3.02€ θα βάλεις 15€ για να σου μείνουν 13.39€ και να φτάσουν για την ενεργοποίηση

Τα περισσότερα gb τα δίνει αυτό το πακέτο της προσφοράς για το καλοκαίρι. Με 8.5€ υπάρχει στο frog 5gb για 25 ημέρες και το πακέτο 2gb 8.5€ giga month για 30 ημέρες που και πάλι 15€ θες καρτα για να έχεις επαρκες υπόλοιπο αν τώρα έχεις λιγότερο από 0.90€

Αν θες λίγα gb 4.44€ 2gb για 25 ημέρες + 3.02€ η ομιλία βγαίνεις με ένα 10αρικο

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και ένα πακέτο με 2gb για 30ημερες με κόστος 5€,

που δεν φαίνεται στο app αλλά ενεργοποιείται με sms

 

Στέλνετε 1818 στο 1330

Δίνει 2gb για 30 ημέρες και (μαλλον δεν σας ενδιαφέρει) κάποια λεπτά ομιλίας προς Ρουμανια.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται ποσα gb θες. Αν είσαι τώρα με 0€ μέσα θες 15€ ως ελάχιστο. Πχ αν θέλεις την προσφορά των 15gb που κοστίζουν 10€ + 3.02€ θα βάλεις 15€ για να σου μείνουν 13.39€ και να φτάσουν για την ενεργοποίηση

Τα περισσότερα gb τα δίνει αυτό το πακέτο της προσφοράς για το καλοκαίρι. Με 8.5€ υπάρχει στο frog 5gb για 25 ημέρες και το πακέτο 2gb 8.5€ giga month για 30 ημέρες που και πάλι 15€ θες καρτα για να έχεις επαρκες υπόλοιπο αν τώρα έχεις λιγότερο από 0.90€

Αν θες λίγα gb 4.44€ 2gb για 25 ημέρες + 3.02€ η ομιλία βγαίνεις με ένα 10αρικο

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Ε τα 2gb είναι λίγα. Οπότε για 15€ και τα 5gb πάω. Στέλνω κάπου μνμ ή θα το βρω σίγουρα το πακέτο 2,5€ 5gb οποία ώρα και αν μπω στην εφαρμογή της frog; έχω την εφαρμογή της κοσμοτε αλλά δεν βλέπω αυτό το πακέτο.

Για την ομιλία ξέρω. Θα περιμένω να διπλασιαστεί εκεί κοντά που θα έρθω Ελλάδα και μετά να βάλω.

Link to comment
Share on other sites

Mary νομίζω πιο πολύ σε συμφέρει να δώσεις €1.5 παραπάνω και να πάρεις τα 3πλάσια GB.

 

15gb; και τι να τα κάνω; :p 2 βδομάδες θα μείνω. Τα 2 είναι σίγουρα πολύ λίγα. Αλλά τα 5 είναι μια χαρά.

 

Ευχαριστώ πολύ @bbbb θα τα πάρω από την εφαρμογή τότε

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια απορεία :

Ειχα πάρει την προσφορά 60+60' λεπτά προς όλους που λήγει στις 22/07.Ήρθε προχτες μήνυμα για προσφορά 100" προς όλους αν βάλω κάρτα των 10.Αν βάλω πχ σήμερα 05/07 κάρτα και πάρω την προσφορά , αυτα τα 100" λογικα θα λήγουν στις 05/08 δηλαδή για ένα μήνα.Με τα λεπτα που δεν εχω ακομα καταναλώσει (τα 60+60) τι γίνεται; Συνεχίζουν να ισχύουν εώς 22/07 ή συμψηφίζονται με τα 100 και λήγουν μαζί στις 05/08;

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...