Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και σε μένα το ζητάει. Πατώντας ακύρωση μπαίνει κανονικά αλλά ότι και να ζητήσω μετά πάλι μου ζητάει τους κωδικούς :dizzy: Και με την ακύρωση συνεχίζει και πάλι!!!
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου ζητάει password κάπου! (με firefox, explorer, opera που δοκίμασα)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Ωπ τι βλέπω? άρχισαν οι προσφορές από τη Frog! Μόλις έλαβα το εξής sms

"Μοναδική προσφορά frog! Ανανεώστε το χρόνο ομιλίας σας μέχρι τις 20/11/2006 και κερδίστε επιπλέον €3! Το ποσό θα σας πιστωθεί μετά τη λήξη της προσφοράς"

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Ωπ τι βλέπω? άρχισαν οι προσφορές από τη Frog! Μόλις έλαβα το εξής sms

"Μοναδική προσφορά frog! Ανανεώστε το χρόνο ομιλίας σας μέχρι τις 20/11/2006 και κερδίστε επιπλέον €3! Το ποσό θα σας πιστωθεί μετά τη λήξη της προσφοράς"

 

Αραγε για μια φορα θα ισχυει; Μπραβο frog :D

Link to comment
Share on other sites

Η κοροϊδια είναι σχετικό πράγμα. Για μένα π.χ. κοροϊδια είναι όταν η FROG χαμήλωσε τις τιμές της πιο κάτω απο την Q, η Q αντι να τις χαμηλώσει και να δείξει ότι θέλει να είναι "η οικονομική καρτοκινητή" έβγαλε μια προσφορά για τους νυχτοφύλακες.

 

Οι νυχτοφύλακες θα έχουν πλέον όλο το 24ωρο φτηνότερη ομιλία, sms και mms μέχρι τα μέσα Γενάρη από όλα τα βατράχια... Νομίζω πως αν το βάλεις κάτω και σκεφτείς πόσες ονομαστικές εορτές έχουν να περάσουν, πόσες ευχές θα αλλάξεις σε διακοπές Χριστουγέννων και την ημέρα της Πρωτοχρονιάς, νομίζω πως οι κάτοχοι Q card θα γλυτώσουν πολλά περισσότερα ευρώπουλα από τους FROGίστες... Εκτός αν δούμε μια καλή προσφορά και από τη FROG

Link to comment
Share on other sites

Ωπ τι βλέπω? άρχισαν οι προσφορές από τη Frog! Μόλις έλαβα το εξής sms

"Μοναδική προσφορά frog! Ανανεώστε το χρόνο ομιλίας σας μέχρι τις 20/11/2006 και κερδίστε επιπλέον €3! Το ποσό θα σας πιστωθεί μετά τη λήξη της προσφοράς"

Συγγνώμη, επιλεκτικά τις κάνει η Frog τις προσφορές; Εμένα δε μου έχει έρθει τίποτε:( Υπάρχει κάποια συγκεκριμένη προυπόθεση για να λάβει κανείς τέτοιο μήνυμα;:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για το νταβατζιλίκι της κάθε εταιρείας δεν διαφωνώ... Με το frog θα έπαιζα μόνο αν με άφηναν να μετατρέψω μία από τις cosmoκάρτες που έχω από αναβάθμιση συσκευής σε βατράχι. Δεν σκοπεύω να πάρω νέο νο για να βοηθήσω τα στατιστικά τους! Από εκεί και πέρα φυσικά και αισθάνομαι ότι με κοροϊδεύουν όταν δεν επιτρέπουν τη μετάβαση από/προς βατράχι παρά μόνο με φορητότητα -ελληνική πρωτοτυπία, φορητότητα εντός δικτύου, και ΔΕΝ σκοπεύω να αγοράσω βατράχι !!!

 

Σε αυτο θα συμφωνησω εξαλλου και εγω παλιοτερα ειχα την ιδια απορια με σενα

Link to comment
Share on other sites

Ωπ τι βλέπω? άρχισαν οι προσφορές από τη Frog! Μόλις έλαβα το εξής sms

"Μοναδική προσφορά frog! Ανανεώστε το χρόνο ομιλίας σας μέχρι τις 20/11/2006 και κερδίστε επιπλέον €3! Το ποσό θα σας πιστωθεί μετά τη λήξη της προσφοράς"[/QUOte]

σε εμενα ηρθε προχτες,και ισχυει μεχρι τις 30-11

κατι μου λεει πως καλα εκανα και χαρισα τις αλλες σιμ...:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

:mad: Λοιπόν, το μήνυμα που μου ήρθε έλεγε ότι το ποσό των €3 θα μου πιστωθεί μετά τη λήξη της προσφοράς, στη δική μου περίπτωση στις 20 του μήνα, δηλ. προχθές. Μέχρι σήμερα, τίποτα στο λογαριασμό μου. Πήρα την εξυπηρέτηση της Frog να το διευκρινίσω, και μου είπαν ότι η προσφορά ισχύει, απλά το ποσό θα ανανεωθεί τις πρώτες 5 εργάσιμες μέρες του Δεκεμβρίου.

Και η ερώτησή μου, δεν μπορούσαν να πουν ακριβώς πότε θα προστεθούν αυτά τα χρήματα? (Η ΤΙΜ δεν έκανε τέτοια, οποιαδήποτε προσφορά πιστωνόταν πολύ γρήγορα)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

απορια

εβαλα μια καρτα των 7 χτες..τα επιπλεον 3 (οπως λεει το σμς) 8α προστεθουν στις 26-11(αν και απο οτι βλεω καλο δεκεμβρη)στο ενδιαμεσο χρονο μπορω να βαζω καρτες ,εεεεεεεεεε?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Nrg η αληθεια ειναι πως οχι....μια μερα που ειχα ρωτηση εναν μ ειπε τι ειναι αυτο παλι?χαχαχα

για να καταλαβω με την προσφορα....βαζω 7ευρω και τις πρωτες ημερες του δεκεμβρη περνω αλλα 7ευρω?δλδ θα περημενω επιπλεον 1 εβδομαδα να μ τα βαλουν?:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς όπως λέει ο Coolio. Μιλάμε για €3, άσχετα αν βάλεις κάρτα των 3 ή των 7. Επίσης, ισχύει για μία φορά. Δηλ. σε αυτό το χρονικό διάστημα μπορεί να βάλεις 10 κάρτες, το ποσό πάλι θα είναι €3.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Αλλη απορια, καρτες βρισκετε ευκολα;

Παντως εγω σε ολα τα περιπτερα(συνηθως κεντρικα)βρισκω.:)

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...