Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 ώρες πριν, kmpatra said:

Κανείς όμως δεν μου απαντάει επί της ουσίας σε αυτό που ρωτάω στα δύο προηγούμενα post μου.  Θυμάμαι παλιά ότι δεν υπήρχε υποχρέωση ανανέωσης για να πάρεις αυτά τα 120'. Το link όμως τώρα λέει άλλα. Και ξαναρωτάω έχει αλλάξει κάτι?

Από την ιστοσελίδα: https://www.frogmobile.gr/el/oroi-kai-proypotheseis-online-sim-card-order

Όροι και προυποθέσεις Online Sim Card Order

Welcome ΔΩΡΑ -  ΔΩΡΕΑΝ 120’ προς όλους (60’ αυτόματα +60΄ μέσα από το Frog App)

• Το welcome bonus 120' προς όλους (60'  αυτόματα + 60'  από το frog app)  είναι διαθέσιμο για τους πρώτους 12 μήνες.
Τα 60' προς  όλους τα λαμβάνεις με την πρώτη ανανέωση και στην συνέχεια αυτόματα κάθε μήνα.
Τα επιπλέον 60'  είναι διαθέσιμα στο frog app  με την 1η ανανέωση  και στη συνέχεια κατά την ημερολογιακή επέτειο κάθε μήνα. Μπορούν να ενεργοποιηθούν εντός 30 ημερών.

Edited by akar2015
Link to comment
Share on other sites

NEW DATA VOUCHER 20€ WITH SUPER OFFER UNLIMITED GB, 1.200' TO ALL AND 1.200' TO FROG FOR 30 DAYS. THE OFFER IS VALID UNTIL 23/04. CARDS ARE AVAILABLE IN ANY KIOSK. NEO DATA VOUCHER 20€ ME ΣOYΠEP ΠPOΣΦOPA UNLIMITED GB, 1.200' ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 1.200' ΠPOΣ FROG ΓIA 30 HMEPEΣ. H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ 23/04. OI KAPTEΣ EINAI ΔIAΘEΣIMEΣ ΣE OΛA TA KIOΣK

Το έχετε βρει κάπου παιδιά;

Στάλθηκε από το XQ-AS52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, rotsikas said:

NEW DATA VOUCHER 20€ WITH SUPER OFFER UNLIMITED GB, 1.200' TO ALL AND 1.200' TO FROG FOR 30 DAYS. THE OFFER IS VALID UNTIL 23/04. CARDS ARE AVAILABLE IN ANY KIOSK. NEO DATA VOUCHER 20€ ME ΣOYΠEP ΠPOΣΦOPA UNLIMITED GB, 1.200' ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 1.200' ΠPOΣ FROG ΓIA 30 HMEPEΣ. H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ 23/04. OI KAPTEΣ EINAI ΔIAΘEΣIMEΣ ΣE OΛA TA KIOΣK

Το έχετε βρει κάπου παιδιά;

Στάλθηκε από το XQ-AS52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θα είναι και στο wifigreece λογικά σε λίγο. Και το προηγούμενο το έβγαλε.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κύριοι. σήμερα μόλις ήρθα με φορητότητα στο φρογκ. μήπως γνωρίζει κάποιος πως ενεργοποιείται το Volte? είναι στο on στις ρυθμίσεις μου αλλά δεν δουλεύει. 

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι και στο wifigreece λογικά σε λίγο. Και το προηγούμενο το έβγαλε.
Το μεσημέρι που επικοινώνησα μαζί τους, δεν ήξεραν κάτι.

Στάλθηκε από το XQ-AS52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από νέο frog που ταυτοποιήθηκε και ενεργοποιήθηκε την Πέμπτη 16/3

Και πρώτη κάρτα 8Ε αυτή την Κυριακή 19/3 έβγαλε/έδωσε:

 

Screenshot_20230321-210035-077.png

Προφανώς και ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΚΑΡΤΑ θα μου τα δίνει για 12 μήνες (έως και 19/2/2024), εφόσων δε το αφήσω να του μπει φραγή, εννοείται:

 

Screenshot_20230321-205948.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alexandros201285 said:

καλησπέρα κύριοι. σήμερα μόλις ήρθα με φορητότητα στο φρογκ. μήπως γνωρίζει κάποιος πως ενεργοποιείται το Volte? είναι στο on στις ρυθμίσεις μου αλλά δεν δουλεύει. 

Δοκίμασε Wificall στο 1333 για volte/wificall και 5G στο 1333 για το 5g

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, kmpatra said:

Για τα data το μπόνους ξεκινά από 1.5gb στις online ανανεώσεις από 10€. Με τους υπόλοιπους τρόπους ανανέωσης (κατάστημα/16ψήφιος κωδικός) δίνει 500mb επιτόπου και άλλα 500mb απο την εφαρμογή.

Για έναν πάντως που δεν καταναλώνει πολλά data δεν συμφέρει η online ανανέωση γιατί σου δίνει 1,5gb μόνο για ένα μήνα, ενώ με την κάρτα μπορείς να περάσεις 2 μήνες (500mb στην ανανέωση και στο τέλος του μήνα άλλα 500 μέσω app)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, johnnykap1 said:

Για έναν πάντως που δεν καταναλώνει πολλά data δεν συμφέρει η online ανανέωση γιατί σου δίνει 1,5gb μόνο για ένα μήνα, ενώ με την κάρτα μπορείς να περάσεις 2 μήνες (500mb στην ανανέωση και στο τέλος του μήνα άλλα 500 μέσω app)

Ας μας πει κάποιος που θα φορτώσει 8Ε σε κατάστημα εάν τα δίνει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι Bas, το ξέρω , αλλά "πουλάω" προϊόντα κινητής με 32Ε (4x8E) το ημερολογιακό έτος. Για σένα που το αποκάλυψες , μόνο 8Ε το έτος, αλλά τους υπόλοιπους 9 μήνες δε θα μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις!!!

Τί θες να γράψω; Έχω και γω τα "διαφεροντά" {συμφέροντα και ενδιαφέροντα κατά Habermas} μου σε αυτό το forum!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους όταν λέμε λήξη υπολοίπου π.χ 29/3/ υπολογίζεται ΚΑΙ Η 29/3/ έως 23:59 σωστά?

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, leotzian said:

Καλημέρα σε όλους όταν λέμε λήξη υπολοίπου π.χ 29/3/ υπολογίζεται ΚΑΙ Η 29/3/ έως 23:59 σωστά?

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σωστά, αλλά εαν είναι για υπόλοιπο χρημάτων μην το ρισκάρεις και κάνε ανανέωση από την προηγουμενη ημέρα (γνώμη μου). 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, αλλά εαν είναι για υπόλοιπο χρημάτων μην το ρισκάρεις και κάνε ανανέωση από την προηγουμενη ημέρα (γνώμη μου). 
Υπόλοιπο χρημάτων είναι, πάντα κάνω μία ημέρα πριν ανανέωση αλλά ήθελα να ξέρω.

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Frpix said:

Με 10€ ανανέωση μέσω paypal από cosmote app δεν φαίνεται να μου έδωσε πόντους box.

Μόνο από frog app δίνει.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, leotzian said:

Υπόλοιπο χρημάτων είναι, πάντα κάνω μία ημέρα πριν ανανέωση αλλά ήθελα να ξέρω.

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Την ίδια μέρα που λήγει μπορείς να κάνεις την ανανέωση. Το έχω κάνει τρεις φορές σε τρείς διαφορετικούς λογαριασμούς και δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα. Δεν περίμενα φυσικά να πάει 12 το βράδυ.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos21r said:

Θα έχουμε τίποτα άραγε για την 25η Μαρτίου; Η Nova νομίζω κάτι έδωσε....

καλησπέρα. νομίζω η νοβα έδωσε απεριόριστo ίντερνετ με 2,5€ για όσους έχουν σύνδεση ή συμβόλαιο..

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς στα μαγαζάκια στην Αθήνα και ίσως και στο wifiGreece οσονούπω 7e1c77ab4dc636e6f9784f640aa5188f.jpg

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Το βρήκα στο συγκεκριμένο κατάστημα στην Σταδίου.

Στάλθηκε από το XQ-AS52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos21r said:

Θα έχουμε τίποτα άραγε για την 25η Μαρτίου; Η Nova νομίζω κάτι έδωσε....

Για συμβόλαιο το έδωσε μονό η Nova.

Στιγμιότυπο οθόνης (289).png

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Ήθελα να ρωτήσω εάν η ώρα λήξης του national combo, εξαρτάται από την ώρα ενεργοποίησης του.

Δλδ αν το ενεργοποιήσεις 11:00, θα λήξει 11:00;

Γνωρίζω ότι αυτό συμβαίνει σίγουρα στο πακέτο των 6GB

Και ότι δε συμβαίνει στο φοιτητικό whatsup (Τα ΜΒ λήγουν επισήμως στις 23:59:59, ανεξαρτήτως της ώρας ενεργοποίησης του πακέτου)

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...