Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, hercoulis said:

Δηλαδή δεν διαθέτει το ρολ οβερ όπως τα κοινά πακέτα. Μάλιστα. 
 

Όλα κάνουν roll over.. και αυτά με τα 3,02€ και τα μεγάλα με το internet. Για την 6ευρη αν κάνει roll over με άλλη 6ευρη δεν το ξέρω.. αλλά ένα τηλεφωνάκι στην wifigreece θα σου έλυνε την απορία 

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, hercoulis said:

 

Ναί. Κλείνουν στις 18.00, αύριο θα τους πάρω ένα τηλ.

Βλέπω στη σελίδα τους  στο φ/β  ωραία πακέτα για κοσμοτε, αν υπάρχουν ακόμα.

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063665614050

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα χθες το πακέτο από wifiGreece με τα 30gb και επειδή δεν μου ήρθε ο κωδικός ακόμα πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι έχει εξαντληθεί και ότι θα έχει από Δευτέρα ή αν θέλω να μου γίνει επιστροφή!
Το γράφω για κάποιους που ίσως το θέλουν (ίσως άμεσα) καιδεν το ξέρουν γιατί όπως μου είπε ξέχασαν να το βγάλουν απ τη σελίδα...

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα χθες το πακέτο από wifiGreece με τα 30gb και επειδή δεν μου ήρθε ο κωδικός ακόμα πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι έχει εξαντληθεί και ότι θα έχει από Δευτέρα ή αν θέλω να μου γίνει επιστροφή!
Το γράφω για κάποιους που ίσως το θέλουν (ίσως άμεσα) καιδεν το ξέρουν γιατί όπως μου είπε ξέχασαν να το βγάλουν απ τη σελίδα...

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Τελικά μόλις μου ήρθε ο κωδικός από wifiGreece και τον ενεργοποίησα, όλα μια χαρά!

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα 30GB δώρο -από την επιλογή της Ουκρανίας ως αγαπημένου προορισμού-, παίρνουν rollover; 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα 30GB δώρο -από την επιλογή της Ουκρανίας ως αγαπημένου προορισμού-, παίρνουν rollover; 
που το βάζουμε αυτό; μόνο για frog είναι;
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι τα 30GB που σου δίνει όταν βάλεις αγαπημένο προορισμό την Ουκρανία, είναι μία φορά για έναν μήνα. Μετά τέλος.

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, patrickdrd said:

Ναι αλλά εγώ ρώτησα που το βάζουμε; στην εφαρμογή;
και είναι μόνο για frog;

Στην εφαρμογή frog. Μόνο για frog

Link to comment
Share on other sites

βλεπω τα ποστ..κραταν απτο 2006...ειναι αδυνατον να τα διαβασω ολα..θα θελα να μαθω συμφερει η εν λογω εταιρεια?εγω εχω γουιντ κ βαζω καθε μηνα 12 ε..κ τα τρωει αμεσως...δε θελω να βαζω καθε μηνα..μπορει καποιος να μου εξηγησει ..πως δουλευει η φρογκ..κ αν πιανει σημα..?κ ακομα αν μπορω να κανω φορητοτητα απο γουιντ σε φρογκ?εχω καρτοκινητο εννοειτια..ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kle750 said:

βλεπω τα ποστ..κραταν απτο 2006...ειναι αδυνατον να τα διαβασω ολα..θα θελα να μαθω συμφερει η εν λογω εταιρεια?εγω εχω γουιντ κ βαζω καθε μηνα 12 ε..κ τα τρωει αμεσως...δε θελω να βαζω καθε μηνα..μπορει καποιος να μου εξηγησει ..πως δουλευει η φρογκ..κ αν πιανει σημα..?κ ακομα αν μπορω να κανω φορητοτητα απο γουιντ σε φρογκ?εχω καρτοκινητο εννοειτια..ευχαριστω

Με τα 12€ που βάζεις στη wind ενεργοποιείς κάποιο πακέτο; 

Link to comment
Share on other sites

μου περναει αυτοματα περιπου 1000 λεπτα.τα οποια παντα μου περισευουν..κ τρωει παντα τα 12 ευρω...οποτε αναγκαζομαι να βαζω καθε μηνα...ενω καθε τοσο μου ζηταει κ τελη 12 ευρω οποτε η καρτα χανεται..συμφερει καποια αλλη εταιρεια?η φρογκκ ι κιου?

εχω κανει εδω καποιο ποστ ερωτημα γιατι το καρτοκινητο εχει μετατραπει σε..καρτοσυμβολαιο..

ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ Κ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ ΑΡΙΘΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kle750 said:

μου περναει αυτοματα περιπου 1000 λεπτα.τα οποια παντα μου περισευουν..κ τρωει παντα τα 12 ευρω...οποτε αναγκαζομαι να βαζω καθε μηνα...ενω καθε τοσο μου ζηταει κ τελη 12 ευρω οποτε η καρτα χανεται..συμφερει καποια αλλη εταιρεια?η φρογκκ ι κιου?

εχω κανει εδω καποιο ποστ ερωτημα γιατι το καρτοκινητο εχει μετατραπει σε..καρτοσυμβολαιο..

ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ Κ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ ΑΡΙΘΜΟΥ

 

Κοίταξε να δεις.. πρώτα απ' όλα όλα λύνονται. Το θέμα είναι πόσο θέλεις να μιλάς κάθε μήνα και πόσα δεδομένα χρειάζεσαι. 

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιω το τηλεφ για ωρες αναγκης.δε μιλω πολυ..απτα 1000 λεπτα τρωω τα 200 περιπου..κ τα μβ δε μενοιαζει..εξαλλου τα πακετα σε γοιντ ειναι ολα πανω απο 10 ε...θα θελα κατι πιο φτηνο..πιο φτηνα πακετα ,η να μεταφερεται ο χρονος ομιλιας..σε αλλον μηνα ωστε να μηνβαζω βρεξει χιονισει 12 ε καθε μηνα..δε ξερω για αλλες εταιρειες εταιρειες πως λειτουργουν αν ειναι το ιδιο..codmote.vodafone..wahts up..q h frog..συμφερει καποι ααπολες..κ μπορω να κανω φηρητοτητα αριθμου μην χασω το νουμερο που εχω πολλα χρονια?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kle750 said:

χρησιμοποιω το τηλεφ για ωρες αναγκης.δε μιλω πολυ..απτα 1000 λεπτα τρωω τα 200 περιπου..κ τα μβ δε μενοιαζει..εξαλλου τα πακετα σε γοιντ ειναι ολα πανω απο 10 ε...θα θελα κατι πιο φτηνο..πιο φτηνα πακετα ,η να μεταφερεται ο χρονος ομιλιας..σε αλλον μηνα ωστε να μηνβαζω βρεξει χιονισει 12 ε καθε μηνα..δε ξερω για αλλες εταιρειες εταιρειες πως λειτουργουν αν ειναι το ιδιο..codmote.vodafone..wahts up..q h frog..συμφερει καποι ααπολες..κ μπορω να κανω φηρητοτητα αριθμου μην χασω το νουμερο που εχω πολλα χρονια?

Πρώτον, το νούμερο δεν το χάνεις όπου κι αν αποφασίσεις να πας.

Δεύτερον, η frog είναι μία καλή περίπτωση για εσένα που μιλάς λίγο επειδή έχει πακέτο 120 λεπτών προς όλους με 3€. (Κανονικά είναι 60 λεπτά με 3€ αλλά κάθε δύο εβδομάδες δίνει 120 οπότε το θεωρούμε δεδομένο)

Συνεπώς αν πας στη frog, έχεις τα 200 λεπτά που περίπου θέλεις με 6€.. Μισή τιμή από τα 12 που δίνεις αυτή τη στιγμη. ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΙ αν ανανεώσεις πριν λήξουν.

* Ρώτησες αν έχει σήμα πριν. Η frog είναι της Cosmote οπότε αν έχεις καλό σήμα εκεί που κινείσαι με Cosmote, θα είσαι καλά.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

ωραια τοτε..αν καταλαβα καλα η φρογκ..ανηκει στη κοσμοτε..η χρησιμοποει το δικτυο της?γι ανα κανω φορητοτητα παω σε καταστημα κοσμοτε?ξερει κανεις αν κοστιζει κατι?στο σαιτ της φρογκ που κοιταξα δε ειδα κατι για φορητοτητα να το καω απο κει

Link to comment
Share on other sites

Just now, kle750 said:

ωραια τοτε..αν καταλαβα καλα η φρογκ..ανηκει στη κοσμοτε..η χρησιμοποει το δικτυο της?γι ανα κανω φορητοτητα παω σε καταστημα κοσμοτε?ξερει κανεις αν κοστιζει κατι?στο σαιτ της φρογκ που κοιταξα δε ειδα κατι για φορητοτητα να το καω απο κει

Η frog είναι σαν την Cosmokarta και το whats up. Όλα της Cosmote. Για τη φορητότητα μπορείς να κάνεις αίτηση από το site:

https://www.frogmobile.gr/el/frog-online-sim-card

Αν πας σε κατάστημα Cosmote, γίνεται πιο γρήγορα. Γενικά θα δώσεις 12€ αλλά θα μπει στο υπόλοιπο. Δεν κοστίζει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kalitexnis_g said:

Η frog είναι σαν την Cosmokarta και το whats up. Όλα της Cosmote. Για τη φορητότητα μπορείς να κάνεις αίτηση από το site:

https://www.frogmobile.gr/el/frog-online-sim-card

Αν πας σε κατάστημα Cosmote, γίνεται πιο γρήγορα. Γενικά θα δώσεις 12€ αλλά θα μπει στο υπόλοιπο. Δεν κοστίζει κάτι.

εγινε..ευχαριστω...οταν το κανω θα επανελθω για τυχον αποριες..

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος παλαιότερα είχε bonus 60 λεπτων προς όλους αν έκανες πρόσκληση σε άλλο κινητό για φορητότητα.

Ισχύει κάτι τέτοιο; ή μόνο το bring a friend;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...