Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θεωρωντας ΚΑΙ τις Κυριακές ως πρώτη μέρα της κάθε βδομάδας σε όσα ημερολόγια το'χουν έτσι,
ΚΑΙ έχοντας το ημερολόγιο μπροστά σου:
ΝΑΙ...
Απλά για το frog , οι Κυριακές είναι η τελευταία συμπεριλαμβανόμενη μέρα κάθε "βδομάδας".
Σαν πρώτη ημέρα της εβδομάδας, σε ηλεκτρονικό ημερολόγιο, ορίζει ο κάθε χρήστης ότι τον εξυπηρετεί. Πχ στο ημερολόγιο της Google υπάρχει η παρακάτω ρύθμιση:e3183009a36141e7bf686ca469aa3f86.jpg
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όντως καλή επισήμανση το "μονές βδομάδες του 2023 για 120΄ διπλασιασμό frog". Καλύτερη από την δική μου:

Θα κοιτώ το ρολόϊ τοίχου μου:

 

Hour Day 03.01.2023.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 2/1/2023 at 9:01 ΠΜ, harisman said:

Καλημέρα, θα μπορούσε κάποιος να με ενημερώσει πως έχουν τα πράγματα τώρα στην frog? Με ενδιαφέρει να μεταφέρω νούμερο που απλά θέλω να κρατήσω χωρίς να το "φορτίζω"/χρησιμοποιώ, απλά μόνο να υπάρχει μήπως κάποιος με πάρει. Προφανώς με ενδιαφέρει ο μέγιστος χρόνος που ο αριθμός μένει ενεργός χωρίς φόρτιση με χρήματα καθώς και το ελάχιστο χρημ. ποσό που πρέπει να βάλεις για να ανανεωθεί αυτός ο χρόνος / να αγοράσεις κάποιο πακέτο.

...........................

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια!

Κάποιος για αυτό?

Με ενδιαφέρει κυρίως κάθε πότε θα πρέπει να το φορτίζω για να παραμένει ενεργό για εισερχόμενες.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, harisman said:

Κάποιος για αυτό?

Με ενδιαφέρει κυρίως κάθε πότε θα πρέπει να το φορτίζω για να παραμένει ενεργό για εισερχόμενες.

Ευχαριστώ

3μηνο είναι στα 10€ και που ίσως γίνει 12 ελάχιστη απο 5/2/23

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, bbbb said:

3μηνο είναι στα 10€ και που ίσως γίνει 12 ελάχιστη απο 5/2/23

Κ μετά φραγή στις εισερχόμενες?

Έτσι είναι κ το What's up?

Μόνο η Wind / Q δηλαδή σε αφήνει - ανεπίσημα - στους 12 μήνες από την φόρτιση, με ενεργές εισερχόμενες?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, harisman said:

Κ μετά φραγή στις εισερχόμενες?

Έτσι είναι κ το What's up?

Μόνο η Wind / Q δηλαδή σε αφήνει - ανεπίσημα - στους 12 μήνες από την φόρτιση, με ενεργές εισερχόμενες?

Ναι σε όλες τις ερωτήσεις σου, αλλά η Νόβα (πρωην wind) μάλλον θα το σταματήσει το 12μηνο. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Ναι σε όλες τις ερωτήσεις σου, αλλά η Νόβα (πρωην wind) μάλλον θα το σταματήσει το 12μηνο. 
Δεν ξέρω πότε θα στο σταματήσει αλλά μέχρι στιγμής δουλεύει μια χαρά

Τελευταία κάρτα Αύγουστο

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιήθηκε η γραμμή μου μετά την υποβολή αίτησης φορητότητας -σε κατάστημα cosmote- την περασμένη Τρίτη.

Συνολική διάρκεια 2 ημέρες ακριβώς από την αίτηση. H Q δεν παρέμβαλε την διαδικασία. Για την ακρίβεια δεν δέχθηκα κάποιο τηλεφώνημα από αυτήν ή κάποια άλλη ενόχληση. 

Για να σταματήσει να λειτουργεί η Q χρειάστηκε μια επανεκκίνηση στην συσκευή μου. 

Για να ξεκινήσει την λειτουργία του το frog, μια κλήση στην εξυπηρέτηση πελατών. Δεν ξέρω αν αυτό ήταν απαραίτητο αλλά κατά την διάρκεια της κλήσης ξεμπούκωσαν τα SMS των προσφορών. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stelakis1914 said:

Ενεργοποιήθηκε η γραμμή μου μετά την υποβολή αίτησης φορητότητας -σε κατάστημα cosmote- την περασμένη Τρίτη.

Συνολική διάρκεια 2 ημέρες ακριβώς από την αίτηση. H Q δεν παρέμβαλε την διαδικασία. Για την ακρίβεια δεν δέχθηκα κάποιο τηλεφώνημα από αυτήν ή κάποια άλλη ενόχληση. 

Για να σταματήσει να λειτουργεί η Q χρειάστηκε μια επανεκκίνηση στην συσκευή μου. 

Για να ξεκινήσει την λειτουργία του το frog, μια κλήση στην εξυπηρέτηση πελατών. Δεν ξέρω αν αυτό ήταν απαραίτητο αλλά κατά την διάρκεια της κλήσης ξεμπούκωσαν τα SMS των προσφορών. 

Καλώς ήλθες στο βάτραχο! Κατέβασε το frog app. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα! Την εφαρμογή την είχα κατεβάσει από χθες 😛

Το Vowifi δεν ενεργοποιείται στην συσκευή μου αν και στην ιστοσελίδα της cosmote η συσκευή φαίνεται συμβατή Xperia 10.

Το chat της frog με παραπέμπει σε κατάστημα για "δωρεάν αναβάθμιση της συσκευής".

Είναι κάτι σύνηθες ή θα με κοιτάνε σαν εξωγήινο; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, stelakis1914 said:

Καλώς σας βρήκα! Την εφαρμογή την είχα κατεβάσει από χθες 😛

Το Vowifi δεν ενεργοποιείται στην συσκευή μου αν και στην ιστοσελίδα της cosmote η συσκευή φαίνεται συμβατή Xperia 10.

Το chat της frog με παραπέμπει σε κατάστημα για "δωρεάν αναβάθμιση της συσκευής".

Είναι κάτι σύνηθες ή θα με κοιτάνε σαν εξωγήινο; 

Κοίταξε εδώ :WiFi Calling Ρυθμίσεις σε Android (cosmote.gr)

Αφου πρ'ωτα στείλεις WIFICALL στο 1333 δωρεάν.

Δες εδώ WiFi Calling | COSMOTE

 

Edited by johnnykap1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, johnnykap1 said:

Κοίταξε εδώ :WiFi Calling Ρυθμίσεις σε Android (cosmote.gr)

Αφου πρ'ωτα στείλεις WIFICALL στο 1333 δωρεάν.

Δες εδώ WiFi Calling | COSMOTE

Είχα κάνει όλα αυτά τα βήματα αλλά δεν είχα αποτέλεσμα.

Μου είπα ότι όλα αυτά (μαζί και η μη λήψη 5G) ίσως είναι απόρροια της "μερικής" ενεργοποίησης της γραμμής. Να περιμένω 24 ώρες να δω αν θα αποκατασταθούν τα συγκεκριμένα θέματα. 

Link to comment
Share on other sites

Σε πηγαν σε φρογκ κατευθείαν τελικά; Η δωρεάν αναβάθμιση συσκευής υποψιάζομαι ότι αφορά το πέρασμα firmware της cosmote... Θα έλεγα να περιμένεις όμως να ολοκληρωθεί εντελώς η μεταφορά και να ξαναδοκιμάσεις το μήνυμα. Ή να βαλεις σε άλλη συμβατή συσκευή τη sim και να το ενεργοποιήσεις από κει.

Απορία: με τη φορητότητα μπορεί κάποιος να ζητήσει διπλή sim απευθείας, έχει γίνει, το έχει κάνει κανένας; Και αν ναι πόσο κοστίζει (δεδομένου ότι η αρχική απλή sim δίνεται δωρεάν)

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Ναι με μετέφεραν απευθείας σε frog. Όσον αφορά την αναβάθμιση συσκευής, επισκέφτηκα ένα κατάστημα Γερμανός και όντως δεν είχαν ιδέα ότι μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο.

Σε κάθε περίπτωση θα περιμένω να περάσουν κάποιες μέρες πριν κάνω κάποια άλλη ενέργεια. 

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε από 5 Φεβρουαρίου και μετά 

ΓIA NA ENHMEPΩΘEIΣ ΓIA TIΣ MEIΩΣEIΣ XPEΩΣEΩN KAI AΛΛEΣ AΛΛAΓEΣ ΣTHN KAPTOKINHTH ME IΣXY AΠO 05/02 MΠEΣ EΔΩ https://www.frogmobile.gr/sites/default/files/anakoinosi_kartokinitis_21122022.pdf

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Απορία προς μέλη του forum που έχουν ακόμα σε ισχύ τα «Απεριόριστα GB για 15 ημέρες»:
Υπάρχει περιορισμός στη χρήση δεδομένων του εν λόγω πακέτου;
Και δεν εννοώ φυσικά roaming ενώ ο συνδρομητής Frog βρίσκεται ΕΚΤΟΣ Ελλάδας, αναφέρεται ρητά στους όρους («Τα MB του πακέτου δεν μπορούν να καταναλωθούν κατά την περιαγωγή»)

Συμβαίνει το εξής φοβερό, που στην περίπτωσή μου καθιστά το δώρο, ΑΔΩΡΟ.
Ενώ στα speedtest η Frog σκίζει, όταν συνδέσω το κινητό με το PC (USB Tethering) οι ταχύτητες πέφτουν σε τραγικά επίπεδα. ☹

Spoiler

Το γιατί καταφεύγω στη σύνδεση του κινητού ενώ υπάρχει κανονική γραμμή στο σπίτι, το εξηγώ εδώ:

https://myphone.gr/forum/topic/26782/?do=findComment&comment=7133174
https://myphone.gr/forum/topic/26782/?do=findComment&comment=7133708

 

Και όταν λέω τραγικά επίπεδα, το εννοώ, δεν είναι υπερβολή.
Επιχείρησα να κατεβάσω αρχεία που φιλοξενούνται στο MEGA (μία από τις ταχύτερες cloud υπηρεσίες) και η ταχύτητα μετρούνταν σε KB/sec! Επαναλαμβάνω, KiloBytes.
Ανάλογα αποτελέσματα είχα και με άλλους hosters (π.χ. το εξίσου γρήγορο Zippyshare)
Τόσο μέσω Download Manager, όσο και απευθείας στον browser.
Το δε upload είναι ακόμη χειρότερο - και δεν αναφέρομαι σε torrenting όπου αλλάζουν πρωτόκολλα, ανοιγοκλείνουν ports κ.λπ, αλλά στο κλασικό http ανέβασμα προς servers (Yandex Disk εν προκειμένω)

Μήπως η χρήση αυτή εμπίπτει στο "Data Sharing" («Δεν μοιράζονται σε επιπλέον συσκευές») και ενεργοποιείται κάποιου είδους κόφτης;

Screenshot_2023-01-01.thumb.png.a98c472ce9d4d3c6f00ad778a33d2fc1.png

Ειλικρινά δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ. 🤔

Edited by minus21grams
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, minus21grams said:

Απορία προς μέλη του forum που έχουν ακόμα σε ισχύ τα «Απεριόριστα GB για 15 ημέρες»:
Υπάρχει περιορισμός στη χρήση δεδομένων του εν λόγω πακέτου;
Και δεν εννοώ φυσικά roaming ενώ ο συνδρομητής Frog βρίσκεται ΕΚΤΟΣ Ελλάδας, αναφέρεται ρητά στους όρους («Τα MB του πακέτου δεν μπορούν να καταναλωθούν κατά την περιαγωγή»)

Συμβαίνει το εξής φοβερό, που στην περίπτωσή μου καθιστά το δώρο, ΑΔΩΡΟ.
Ενώ στα speedtest η Frog σκίζει, όταν συνδέσω το κινητό με το PC (USB Tethering) οι ταχύτητες πέφτουν σε τραγικά επίπεδα. ☹

  Hide contents

Το γιατί καταφεύγω στη σύνδεση του κινητού ενώ υπάρχει κανονική γραμμή στο σπίτι, το εξηγώ εδώ:

https://myphone.gr/forum/topic/26782/?do=findComment&comment=7133174
https://myphone.gr/forum/topic/26782/?do=findComment&comment=7133708

 

Και όταν λέω τραγικά επίπεδα, το εννοώ, δεν είναι υπερβολή.
Επιχείρησα να κατεβάσω αρχεία που φιλοξενούνται στο MEGA (μία από τις ταχύτερες cloud υπηρεσίες) και η ταχύτητα μετρούνταν σε KB/sec! Επαναλαμβάνω, KiloBytes.
Ανάλογα αποτελέσματα είχα και με άλλους hosters (π.χ. το εξίσου γρήγορο Zippyshare)
Τόσο μέσω Download Manager, όσο και απευθείας στον browser.
Το δε upload είναι ακόμη χειρότερο - και δεν αναφέρομαι σε torrenting όπου αλλάζουν πρωτόκολλα, ανοιγοκλείνουν ports κ.λπ, αλλά στο κλασικό http ανέβασμα προς servers (Yandex Disk εν προκειμένω)

Μήπως η χρήση αυτή εμπίπτει στο "Data Sharing" («Δεν μοιράζονται σε επιπλέον συσκευές») και ενεργοποιείται κάποιου είδους κόφτης;

Screenshot_2023-01-01.thumb.png.a98c472ce9d4d3c6f00ad778a33d2fc1.png

Ειλικρινά δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ. 🤔

Ότι το πρόβλημα είναι στο usb tethering και όχι κάπου άλλου? Έχεις δοκιμάσει με wifi?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, leo06 said:

Ότι το πρόβλημα είναι στο usb tethering και όχι κάπου άλλου? Έχεις δοκιμάσει με wifi?

Όχι, υπέθεσα πως μέσω καλωδίου οι απώλειες σε bandwidth θα είναι μικρότερες.
Πιστεύεις πως αν κάνω hotspot το κινητό θα λυθεί το πρόβλημα;
Η αλήθεια είναι πως δεν έχω καμία εμπειρία με WiFi σύνδεση smartphone -> PC. Όσες φορές χρειάστηκα πρόσβαση στο internet λόγω βλάβης, διακοπής κ.λπ, του παρόχου, USB καλώδιο χρησιμοποίησα. Και μια φορά bluetooth για δοκιμή αλλά το transfer rate ήταν πολύ χαμηλό.

Edited by minus21grams
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, minus21grams said:

Όχι, υπέθεσα πως μέσω καλωδίου οι απώλειες σε bandwidth θα είναι μικρότερες.
Πιστεύεις πως αν κάνω hotspot το κινητό θα λυθεί το πρόβλημα;
Η αλήθεια είναι πως δεν έχω καμία εμπειρία με WiFi σύνδεση smartphone -> PC. Όσες φορές χρειάστηκα πρόσβαση στο internet λόγω βλάβης, διακοπής κ.λπ, του παρόχου, USB καλώδιο χρησιμοποίησα. Και μια φορά bluetooth για δοκιμή αλλά το transfer rate ήταν πολύ χαμηλό.

Με WiFi πιστεύω θα είναι καλύτερα. Δοκίμασα τώρα από iPhone στο tablet

Screenshot_20230106_013042.jpg
 

και απευθείας από το iPhone 

BB4370F2-C6C2-4AC5-A270-B7D1628A442D.png

Edited by leo06
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον σου διέφυγε το σημείο στο οποίο αναρωτιέμαι γιατί ενώ στα test «πετάει», σε πραγματικές συνθήκες (download, upload) σέρνεται.
Στο παρακάτω test π.χ. τα αποτελέσματα λένε 346 DL / 32 UL. Με τις μετρήσεις να έχουν πραγματοποιηθεί στο PC (με USB Tethering), ΟΧΙ στο smartphone.

https://www.speedtest.net/result/14158377747

Όταν αρχίζω να κατεβάζω/ανεβάζω όμως, η 350άρα -ως διά μαγείας- μετατρέπεται σε dialup!
Τις πταίει;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, leo06 said:

Με WiFi πιστεύω θα είναι καλύτερα. Δοκίμασα τώρα από iPhone στο tablet

Screenshot_20230106_013042.jpg
 

και απευθείας από το iPhone 

BB4370F2-C6C2-4AC5-A270-B7D1628A442D.png

 

1 ώρα πριν, minus21grams said:

Μάλλον σου διέφυγε το σημείο στο οποίο αναρωτιέμαι γιατί ενώ στα test «πετάει», σε πραγματικές συνθήκες (download, upload) σέρνεται.
Στο παρακάτω test π.χ. τα αποτελέσματα λένε 346 DL / 32 UL. Με τις μετρήσεις να έχουν πραγματοποιηθεί στο PC (με USB Tethering), ΟΧΙ στο smartphone.

https://www.speedtest.net/result/14158377747

Όταν αρχίζω να κατεβάζω/ανεβάζω όμως, η 350άρα -ως διά μαγείας- μετατρέπεται σε dialup!
Τις πταίει;

Έχω αναφέρει και σε εμάς που έχουμε συμβόλαιο ότι μετρώντας στο speedtest δίνει 500 και μετά όταν κάνεις tethering από το κινητό η βάλεις την sim σε ρούτερ η απόδοση γκρεμίζεται κάνοντας traffic shaping όταν ο σταθμός που εξυπηρετεί είναι γεμάτος.

Ακόμα πάντα με συμβόλαιο σε περιπτώσεις που δεν υπάρχει κάποιος κόφτης ενεργός ενώ στα speedtest πάει τούρμπο πχ 650/90 όταν κάνεις upload σε cloud σου βγάζει το λάδι ρίχνοντας την ταχύτητα και κάτω από το 1/3 της ταχύτητας του speedtest. Αυτό είναι θέμα πολλών παραγόντων όπως εκτός από το φόρτο των ελληνικών τοπικών υποδομών και τον φόρτο των κυκλωμάτων διασύνδεσης με το εξωτερικό. Είναι πολυσύνθετο το θέμα για να αναλυθεί αλλά αυτό συμβαίνει. Έχω απεριόριστο συμβόλαιο cosmote από τότε που βγήκε και αυτό συμβαίνει εδώ και πολλούς μήνες.

Προφανώς στα καρτοκινητά υπάρχει ακόμα σκληρότερο traffic shaping δηλαδή πιο σκληρή πολιτική στον κόφτη όταν ενεργοποιείται.

Από την άλλη καλά κάνουν γιατί κάποιοι μέσα σε λίγες μέρες με απεριόριστα πακέτα και προσφορές προσπαθούν να κατεβάσουν όλο το internet  🤣🤣🤣🤣🤣 με αποτέλεσμα να μας χαλάνε την εμπειρία χρήσης 🙁

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, cmvr said:

Έχω αναφέρει και σε εμάς που έχουμε συμβόλαιο ότι μετρώντας στο speedtest δίνει 500 και μετά όταν κάνεις tethering από το κινητό η βάλεις την sim σε ρούτερ η απόδοση γκρεμίζεται κάνοντας traffic shaping όταν ο σταθμός που εξυπηρετεί είναι γεμάτος.

Ακόμα πάντα με συμβόλαιο σε περιπτώσεις που δεν υπάρχει κάποιος κόφτης ενεργός ενώ στα speedtest πάει τούρμπο πχ 650/90 όταν κάνεις upload σε cloud σου βγάζει το λάδι ρίχνοντας την ταχύτητα και κάτω από το 1/3 της ταχύτητας του speedtest. Αυτό είναι θέμα πολλών παραγόντων όπως εκτός από το φόρτο των ελληνικών τοπικών υποδομών και τον φόρτο των κυκλωμάτων διασύνδεσης με το εξωτερικό. Είναι πολυσύνθετο το θέμα για να αναλυθεί αλλά αυτό συμβαίνει. Έχω απεριόριστο συμβόλαιο cosmote από τότε που βγήκε και αυτό συμβαίνει εδώ και πόλους μήνες.

Προφανώς στα καρτοκινητά υπάρχει ακόμα σκληρότερο traffic shaping δηλαδή ποιο σκληρή πολιτική στον κόφτη όταν ενεργοποιείται.

Συνεπώς επιβεβαιώνεται η υποψία μου: Τα «απεριόριστα» δεν είναι και τόσο απεριόριστα. ☹
Κι εδώ δεν μιλάμε για «καλή χρήση» (μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή ο όρος που χρησιμοποιούν οι πάροχοι για περιπτώσεις συνδρομητών που καταχρώνται τις υπηρεσίες - συνήθως αφορούν επαγγελματική χρήση οικιακών πακέτων).
Δεν είχα σκοπό να αφήσω το smartphone 24/7 ανοικτό, ήθελα απλώς να κάνω τη δουλειά μου γρήγορα (γιατί όπως είπα, εδώ κι ένα μήνα η Nova έχει κάνει downgrade τη γραμμή μου από 100/10 σε 50/5).
Και δεν νομίζω πως στις 2:30 τα ξημερώματα θα υπήρχαν πολλοί ενεργοί χρήστες να μοιραζόμαστε bandwidth...

Έχω την αίσθηση πως αν δεν επρόκειτο για εορταστικό δώρο (αν δηλ. είχα αγοράσει πακέτο data), δεν θα υπήρχε κόφτης.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, minus21grams said:

Συνεπώς επιβεβαιώνεται η υποψία μου: Τα «απεριόριστα» δεν είναι και τόσο απεριόριστα. ☹
Κι εδώ δεν μιλάμε για «καλή χρήση» (μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή ο όρος που χρησιμοποιούν οι πάροχοι για περιπτώσεις συνδρομητών που καταχρώνται τις υπηρεσίες - συνήθως αφορούν επαγγελματική χρήση οικιακών πακέτων).
Δεν είχα σκοπό να αφήσω το smartphone 24/7 ανοικτό, ήθελα απλώς να κάνω τη δουλειά μου γρήγορα (γιατί όπως είπα, εδώ κι ένα μήνα η Nova έχει κάνει downgrade τη γραμμή μου από 100/10 σε 50/5).
Και δεν νομίζω πως στις 2:30 τα ξημερώματα θα υπήρχαν πολλοί ενεργοί χρήστες να μοιραζόμαστε bandwidth...

Έχω την αίσθηση πως αν δεν επρόκειτο για εορταστικό δώρο (αν δηλ. είχα αγοράσει πακέτο data), δεν θα υπήρχε κόφτης.

Δεν ξέρω δεν έχω καρτοκινητή cosmote για να το έχω δοκιμάσει αν με τα κανονικά πακέτα απεριόριστων σε σύγκριση με τα δώρα αν λειτουργούν το ιδιο.

Πάντως με τα συμβόλαια το έχω ζήσει πολλές φορές μέσα στη Αθήνα. Υπάρχουν πολλές αναφορές και από ανθρώπους του adslgr.com με αυτά τα θέματα κόφτη ανά περιοχές.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι καινούργιος στη Frog (20 μέρες), θέλω να ρωτήσω βάζει προσφορές όπως βάζει η Q? π.χ. πακέτα ομιλίας ή πακέτα ΜΒ? (εκτός από τον διπλασιασμό των 60΄)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...