Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

🎼🎶🎶🎶🎵🎶🎶🎶🎵🎵

(Μάκης Δημάκης) 

Κανείς δεν είναι κανενός 

Μάρτυς μου είναι ο Θεός 

Ο άνθρωπος ο λογικός 

Είναι τύπος λαϊκός 

🎵🎵🎶🎶🎵🎵🎵🎵🎵🎶

Υ.Γ. Εγώ από την άλλη που έχω ράμματα για τη γούνα και των τριών; από που θα πληρωθώ; από την Α1; 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites


(Μάκης Δημάκης) 
Κανείς δεν είναι κανενός 
Μάρτυς μου είναι ο Θεός 
Ο άνθρωπος ο λογικός 
Είναι τύπος λαϊκός 

Υ.Γ. Εγώ από την άλλη που έχω ράμματα για τη γούνα και των τριών; από που θα πληρωθώ; από την Α1; 

Με εσένα τι γίνεται; Εσυ δεν ήσουν που στη μαυρη θα είχες θέμα αν καταργούσαν το 3G; Τώρα που καταργήθηκε στη σαλονικα έχεις θέμα; Αν δεν έχεις ήδη πει, θα με ενδιάφερε να μάθω (στο αντίστοιχο νήμα πάντα)


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

On 19/12/2022 at 5:50 ΜΜ, tolisfar said:

Τα δώρα από ότι είδα μπορείς να τα δωρίσεις. Εχει προϋπόθεση σε αυτόν πού τα δίνεις να έχει βάλει κάρτα πρόσφατα η όχι;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

οχι δεν εχει

Link to comment
Share on other sites

Στο φρογκ της φουκαριάρας της μάνας μου, 2 φορές που της έχω κάνει ανανέωση απ το cosmote app δεν έδωσε το δώρο των 2€ για ΒΟΧ. Μόνο μέσω του frog app γίνεται να το πάρει κάποιος; 

ή επειδή δεν καταχώρησα και τον αριθμό της σε ΒΟΧ ακόμη;

 

επείσης, μου έστειλε η ανιψιά τον κωδικό ΒΟΧ από το WhatsUp της και δεν το δέχεται στο ΒΟΧ μου... αν γνωρίζει κάποιος σχετικά;

 

Καλές Γιορτές!

Link to comment
Share on other sites

Και στην δική μου την φουκαριαρα την μάνα έτσι έγινε

Δώρο box το εμφάνισε μόνο αν έκανα την ανανέωση από το frog apk

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, saviano said:

Καλησπέρα και Χρόνια πολλά!Είναι εβδομάδα διπλασιασμού;

Οχι, δεν είναι. Χρόνια πολλα. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, saviano said:

Ok, ευχαριστώ.Γιατί η εφαρμογή cosmote μου λεει 60+60...

Η εφαρμογή cosmote παντα γραφει +60 αλλά ποτέ δεν γραφει 60+60. 

Η εφαρμογή Frog, οταν ειναι εβδομάδα 2πλασιασμου, γραφει 60+60 και μολις ανοιξεις τις λεπτομέρειες γραφει μεχρι ποιά ημερομηνία ειναι διαθεσιμο για ενεργοποίηση. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Mobileras said:

Η εφαρμογή cosmote παντα γραφει +60 αλλά ποτέ δεν γραφει 60+60. 

Η εφαρμογή Frog, οταν ειναι εβδομάδα 2πλασιασμου, γραφει 60+60 και μολις ανοιξεις τις λεπτομέρειες γραφει μεχρι ποιά ημερομηνία ειναι διαθεσιμο για ενεργοποίηση. 

Ναι, οκ, αυτό εννοούσα για την  εφαρμογη cosmote.Απλά τωρα είδα αυτο το +60 (στην δική μου εφαρμογη) ...και με μπέρδεψε....και είπα μήπως άλλαξε τις εβδομάδες η cosmote...

Edited by saviano
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι να αλλαξει το βδομαδα παρα βδομαδα του 2022 το ξερουμε στα μεσα καθε Γεναρη για το ρυθμο στην περιπτωση που αλλαζει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Χρονια Πολλα...Τα απεριοριστα ΜΒ για 15 ημερες λογω γιορτων,εχουν προτεραιοτητα στην καταναλωση?

Ενεργοποιησα το δωρο αλλα μου ληγει πιο μετα απο τα ΜΒ που εχω μαζεψει απο αλλο πακετο που ενεργοποιω καθε μηνα και μαλιστα μου το δειχνει πιο κατω στο mycosmote app.

Edited by GPOWER
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, GPOWER said:

Καλησπερα και Χρονια Πολλα...Τα απεριοριστα ΜΒ για 15 ημερες λογω γιορτων,εχουν προτεραιοτητα στην καταναλωση?

Ενεργοποιησα το δωρο αλλα μου ληγει πιο μετα απο τα ΜΒ που εχω μαζεψει απο αλλο πακετο που ενεργοποιω καθε μηνα και μαλιστα μου το δειχνει πιο κατω στο mycosmote app.

Χρόνια πολλά 

 

26639B72-275F-41E0-98A6-1B3D27AC277D.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Για τη frog δε γράφει η ανακοίνωση αλλά και εδώ ελάχιστη 12€υρη θα ισχύει: 

https://techmaniacs.gr/cosmote-sta-15-eyro-i-elachisti-karta-ananeosis-gia-oloys-sta-12-eyro-diadiktyaka/

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, balkos said:

Για τη frog δε γράφει η ανακοίνωση αλλά και εδώ ελάχιστη 12€υρη θα ισχύει: 

https://techmaniacs.gr/cosmote-sta-15-eyro-i-elachisti-karta-ananeosis-gia-oloys-sta-12-eyro-diadiktyaka/

Αφού δεν γραφει για Frog  

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν γραφει για Frog  
Δεν νομίζω ότι έχει σημασία....

Όμορφα....άντε και στα 20 η ελάχιστη κάρτα....

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEO said:

Δεν νομίζω ότι έχει σημασία....

Όμορφα....άντε και στα 20 η ελάχιστη κάρτα....

Sent from my Power 3 using Tapatalk
 

Δεν νομίζεις ότι έχει σημασία το ότι δεν αναφέρει τη Frog; Στείλε μας μόνο τα σημεία που θεωρείς πως έχουν σημασία να τα διαβάσουμε μην διαβάζουμε τα ανούσια..

Link to comment
Share on other sites

αναγκαστικα θα το δουμε στην πραξη, μιας και προκειται για online ανανεωση. Δεν αποκλειεται να κρατησουν παντως την ελαχιστη στα 10, κοντα δηλαδη στα επιπεδα του βασικου ανταγωνιστη (q), τουλαχιστον εν αναμονη της πολιτικης του νεου του ιδιοκτητη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζεις ότι έχει σημασία το ότι δεν αναφέρει τη Frog; Στείλε μας μόνο τα σημεία που θεωρείς πως έχουν σημασία να τα διαβάσουμε μην διαβάζουμε τα ανούσια..
Κάνε υπομονή και θα δεις

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι καταφέρατε να επικοινωνήσετε με το 2108003600 για να δείτε την εξέλιξη της online αίτησης φορητότητας είστε μικροί ήρωες. Προσπαθώ από το πρωί και το αποτέλεσμα είναι την πρώτη φορά να συνδεθώ μετά από 18 λεπτά και να μου πει η κυρία ότι η επικοινωνία δεν είναι εφικτή, την δεύτερη φορά απελπίστηκα μετά από 48 λεπτά αναμονή και το έκλεισα.
Την Τρίτη και την τέταρτη το εκλεισα στα 30 λεπτά.

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, christou said:

Όσοι καταφέρατε να επικοινωνήσετε με το 2108003600 για να δείτε την εξέλιξη της online αίτησης φορητότητας είστε μικροί ήρωες. Προσπαθώ από το πρωί και το αποτέλεσμα είναι την πρώτη φορά να συνδεθώ μετά από 18 λεπτά και να μου πει η κυρία ότι η επικοινωνία δεν είναι εφικτή, την δεύτερη φορά απελπίστηκα μετά από 48 λεπτά αναμονή και το έκλεισα.
Την Τρίτη και την τέταρτη το εκλεισα στα 30 λεπτά.

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Messenger (Frog mobile) 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Messenger (Frog mobile) 
Σε ευχαριστώ, έστειλα και εκεί και αναμένω!

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 28/12/2022 at 5:23 ΜΜ, kalitexnis_g said:

Δεν νομίζεις ότι έχει σημασία το ότι δεν αναφέρει τη Frog; Στείλε μας μόνο τα σημεία που θεωρείς πως έχουν σημασία να τα διαβάσουμε μην διαβάζουμε τα ανούσια..

Η frog δεν έχει ούτε δικές της κάρτες ούτε δικό της σύστημα πληρωμών, χρησιμοποιεί της cosmote.
Εξάλλου έχουμε και το προηγούμενο , τότε που καταργήθηκαν οι 5ευρες.

Link to comment
Share on other sites

Στην ανακοινωση ομως για την αλλαγη σε κατι χρεωσεις αναφερει τη Frog, ενω στην ελάχιστη ανανεωση ονλαιν δεν αναφερει τη Frog.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...