Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ θα πήγαινα σε κατάστημα, για κάτι τέτοια τηλεφωνικά δεν έχω και πολλή πίστη
Στης γυναίκας αυτό έκανα και της κράτησαν 18 ευρώ. Με κάρτα 10αρα ανανέωσης

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

7 minutes ago, tolisfar said:

Στης γυναίκας αυτό έκανα και της κράτησαν 18 ευρώ. Με κάρτα 10αρα ανανέωσης

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κατάστημα Γερμανός;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Κατάστημα Γερμανός;
Ναι. Αλλα ας μην πω που. Επαρχια

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ένα ακόμα στοιχείο που εντείνει την ανησυχία μου είναι το γεγονός πως δεν έχω λάβει ούτε ένα SMS αναφορικά με την εξέλιξη.
Στην πρώτη φορητότητα προς Frog (για λογαριασμό συγγενή) είχαν στείλει δύο το λιγότερο.
Το 1ο νομίζω μετά την τηλεφωνική επιβεβαίωση των στοιχείων και το 2ο μια δυο μέρες αργότερα (περιείχε link με το tracking number των ELTA courier).
Όλα αυτά ενώ η αποστολή είναι προγραμματισμένη για αύριο 13/12.
Θα τους πάρω ξανά καλού-κακού για υπενθύμιση, μετά από όσα έχουν συμβεί δεν τους έχω μεγάλη εμπιστοσύνη.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ CEO (Τσέο, γκέο βαγκέο) ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε βάλει το νουμερο σας και στο cosmote app, στα δώρα της τρέχουσας εβδομάδας θα δείτε και cosmote tv για 1 μήνα. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε βάλει το νουμερο σας και στο cosmote app, στα δώρα της τρέχουσας εβδομάδας θα δείτε και cosmote tv για 1 μήνα. 
φουλ πακέτο; Και αθλητικα;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, tolisfar said:

φουλ πακέτο; Και αθλητικα;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το entertainment μόνο. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, JOHN_ONLY said:

Εμένα δεν εμφανίζει το cosmote tv ούτε στο κοσμοτε app ούτε στο frog

Στο κοσμοτε app το βρήκα εγώ. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

τελικά αφού πήρα το πρωί στις προσφορές cosmote με κάλεσαν μεσημέρι και έδωσα στοιχεία οπότε Πέμπτη την περιμένω

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tolisfar said:

τελικά αφού πήρα το πρωί στις προσφορές cosmote με κάλεσαν μεσημέρι και έδωσα στοιχεία οπότε Πέμπτη την περιμένω

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε ποιό αριθμό παίρνεις για τις προσφορές cosmote? 

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιό αριθμό παίρνεις για τις προσφορές cosmote? 
2108006300
εδώ πήρα

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, JOHN_ONLY said:

Εμένα δεν εμφανίζει το cosmote tv ούτε στο κοσμοτε app ούτε στο frog

Εχεις δικιο. Σε οσα Cosmote Id εμπεριεχουν και σταθερο δε το εμφανιζει. Μονο στο My Cosmote app εμφανιζεται και ΟΧΙ σε οσους εχουν ΚΑΙ σταθερο μεσα σε αυτο. Ισως εμφανισει "κατι" παραπανω σε οσους εχουν ΚΑΙ σταθερο την επομενη βδομαδα.

 

Screenshot_20221212-202917_COSMOTE.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω Frog. Δεν έχω σταθερό Cosmote. Μου εμφάνισε το COSMOTE TV Entertainment Pack μόνο στο Cosmote app.

Edited by talos_2002

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pppe said:

Εχεις δικιο. Σε οσα Cosmote Id εμπεριεχουν και σταθερο δε το εμφανιζει. Μονο στο My Cosmote app εμφανιζεται και ΟΧΙ σε οσους εχουν ΚΑΙ σταθερο μεσα σε αυτο. Ισως εμφανισει "κατι" παραπανω σε οσους εχουν ΚΑΙ σταθερο την επομενη βδομαδα.

 

Screenshot_20221212-202917_COSMOTE.jpg

Έχω frog έχω ΚΑΙ σταθερό, είχα πάρει και πέρσι την ίδια προσφορά. Μου εμφάνισε ξανά και αυτή τη φορά την προσφορά με cosmote tv... 

Στο My Cosmote 

Screenshot_2022-12-12-20-53-57-01_f366175fd211a9b31eaf788c453d42dc.thumb.jpg.44fe85a24d063ddede5f9db2fa7ea9f4.jpg

Όχι στο My frog 

Screenshot_2022-12-12-20-54-52-27_cb84e492761bd37f592463c8ec9271cc.thumb.jpg.ead61a750ba2907601a22e1ed54a0ce0.jpg

Edited by andreasomageiras

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

 

6 ώρες πριν, panbet said:

Και σε μένα δεν εμφανίζει στο cosmote app το cosmote tv αλλά λογικά επειδή έχω είδη cosmote tv.

Εχετε δικιο: Σε αυτο το  Cosmote Id που ΔΕΝ εμφανισε το TV pack Entetainment εμφανιζεται ακομη εγγεγραμμενο αλλο TV pack που ειχε παρει σε παλιοτερη προσφορα και διεγραφη η συνδρομη του τοτε πριν τη ληξη του 1 μηνα.

Σε αλλα Cosmote Id που ενω ειχαν επισης παρει παλιοτερα προσφορες TV pack δωρεαν, αλλα δεν εμφανιζονται πια, ουτε καν σα διαγραμμενες οπως στο πρωτο Cosmote Id, εμφανιζει τη νεα προσφορα.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

Τα 30 γιγα που δίνει δώρο Χριστουγέννων χαρίζονται από φρογκ σε wu. Τα έδωσα πριν λίγο.

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Το -30 τα εκατό για το box λέει ισχύει αυτόματα για την επόμενη παραγγελία. Έχει δοκιμάσει κανείς πως γίνεται η επιστροφή του ποσοστού; Απλά σου δίνει πόντους ή αν κάνεις παραγγελία 20€ θα μπορέσεις να παραγγείλεις κάτι αξίας 6€ και να μην πληρώσεις τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.
Μπορείς να στείλεις χρήματα (easy transfer) από Wu σε frog ??


Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, GTHOM said:

Καλημέρα παιδιά.
Μπορείς να στείλεις χρήματα (easy transfer) από Wu σε frog ??


Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν μπορείς. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, JOHN_ONLY said:

Το -30 τα εκατό για το box λέει ισχύει αυτόματα για την επόμενη παραγγελία. Έχει δοκιμάσει κανείς πως γίνεται η επιστροφή του ποσοστού; Απλά σου δίνει πόντους ή αν κάνεις παραγγελία 20€ θα μπορέσεις να παραγγείλεις κάτι αξίας 6€ και να μην πληρώσεις τίποτα;

πιθανον το υπολογίζει αυτόματα όπως λέει. Επειδη χτες βράδυ έπαιζε και έκπτωση λόγω μουντιαλ η αλήθεια είναι ότι μπερδευτηκα και εγώ λίγο, καθώς έστειλε επιπλέον κωδικό έκπτωσης 2€, αλλά καμμία ειδοποίηση για το xmas30, παρά μόνο ότι θα έχεις -30% επιστροφή σε πόντους. Αν κάνεις παραγγελία 20€ θα πληρώσεις 14. Η μέγιστη έκπτωση λέει ότι είναι 6 ευρώ. Δηλ. Αν κάνεις παραγγελία 30€ δεν πληρώνεις 21 αλλά 24. Είδα αρκετούς πόντους να προστίθενται στο υπόλοιπό μου και δεν ξέρω αν ήταν από το xmas30 ή αν είχε το κατάστημα κανένα 6x για πρώτη παραγγελία, δεν έχω προλάβει να κάτσω να δω πως έχουν υπολογιστεί. Πιθανόν να προέρχονται από το xmas30.

 

Edited by kmpatra
διόρθωση: η επιστροφή γίνεται σε πόντους
Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανενεωαη και μου έδωσε κωδικό box 2,€

δεν ξέρω αν μπορεί να χαριστεί σε άλλον

Αν γίνεται οποίος ενδιαφέρεται ας στείλει πμ

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk



Έκανα ανενεωαη και μου έδωσε κωδικό box 2,€

δεν ξέρω αν μπορεί να χαριστεί σε άλλον

Αν γίνεται οποίος ενδιαφέρεται ας στείλει πμ

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk




Τον έδωσα

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

On 10/12/2022 at 4:48 ΜΜ, Mobileras said:

Εάν είναι σε εβδομάδα 2πλασιασμου, τα παιρνεις κανονικά (παρολο που δεν φαίνεται στο app). Το +60 δώρο φορητοτητας για 1 χρόνο το ενεργοποιείς μόνο από την εφαρμογή του frog app. 

Διαχειρίζομαι 4 νουμερα φρογκ κ what's up από την εφαρμογή της κοσμοτε και αυτά που γραφω τα κανω κάθε μήνα. 

Όταν κάνεις για 1η φορά εγγραφή νουμερο, θα έρθει σμσ στο νουμερο εκείνο για επιβεβαίωση και μετά δεν θα χρειαστεί τίποτε άλλο. 

Εννοείται ο'τι χρειαστείς μου λες. 

Καλημέρα. Γράφεις ότι διαχειρίζεσαι 4 νούμερα frog και what's up. Είναι στο όνομα σου οι αριθμοί ή σε διαφορετικά ονόματα και απλά το cosmote app σε αφήνει να τα προσθέσεις στο ID το δικό σου? Γιατί το ίδιο θέλω να κάνω κι εγώ, να διαχειρίζομαι δηλαδή 4 νούμερα από απόσταση.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, johnnykap1 said:

Καλημέρα. Γράφεις ότι διαχειρίζεσαι 4 νούμερα frog και what's up. Είναι στο όνομα σου οι αριθμοί ή σε διαφορετικά ονόματα και απλά το cosmote app σε αφήνει να τα προσθέσεις στο ID το δικό σου? Γιατί το ίδιο θέλω να κάνω κι εγώ, να διαχειρίζομαι δηλαδή 4 νούμερα από απόσταση.

Διαφορετικά ΑΦΜ και διαφορετικά άτομα. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...