Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

44 minutes ago, natpass said:

10€ με online ανανέωση 

Και με 6Ευρώ με την "ειδική" κάρτα από "πακιστανομάγαζα" και wifigreece που δίνει 6GB ιντερνετ για 25 μέρες

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να κάνω από what's up frog σε ένα κινητο της μητέρας μου και με έστειλε μετατροπή σε frog είναι 3 ευρώ και για cosmoκαρτα δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να κάνω από what's up frog σε ένα κινητο της μητέρας μου και με έστειλε μετατροπή σε frog είναι 3 ευρώ και για cosmoκαρτα δωρεάν.
Έτσι είναι ....

....και εγώ όταν έκανα ένα παλιό μου wu σε frog για την φουκαριαρα την μάνα μου πλήρωσα 3 ευρώπουλά

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πως μπορείς να ενεργοποιήσεις το δωρεάν πακέτο data me now για απεριόριστα δεδομένα για 2 ώρες ΑΛΛΑ με sms μήνυμα και όχι μέσα από την εφαρμογή; Δηλαδή εαν είσαι έξω και ξεμείνεις και δεν έχεις data να μπεις μέσω της εφαρμογής frog να μπορείς να το ενεργοποιήσεις με απλό sms.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος η εφαρμογή δουλεύει και χωρίς να έχεις δεδομένα

Ας το επιβεβαιώσει κάποιος

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Έχω χρόνια q αλλά δεν την παλεύω άλλο με την τραγική κάλυψη του δικτύου της και θέλω να έρθω στο frog. Πόσο κοστίζει η ανανέωση κάθε μήνα; Βλέπω ένα πακέτο ( national combo ) που με καλύπτει απόλυτα. Τι ανανέωση πρέπει να κάνω για να έχω αυτό το πακέτο; 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, HEO said:

Αν δεν κάνω λάθος η εφαρμογή δουλεύει και χωρίς να έχεις δεδομένα

Ας το επιβεβαιώσει κάποιος

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Φυσικά και δεν ισχύει αυτό που λες

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, aplos73 said:

Καλημέρα στην παρέα. Έχω χρόνια q αλλά δεν την παλεύω άλλο με την τραγική κάλυψη του δικτύου της και θέλω να έρθω στο frog. Πόσο κοστίζει η ανανέωση κάθε μήνα; Βλέπω ένα πακέτο ( national combo ) που με καλύπτει απόλυτα. Τι ανανέωση πρέπει να κάνω για να έχω αυτό το πακέτο; 

10€ και είσαι άρχοντας!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν ισχύει αυτό που λες


f6ffc81dc25d3c82566a7feba62791f0.jpg

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ok. 10 euro είναι πολύ καλά. Για την αλλαγή από Q σε frog πρέπει να πάω σε κατάστημα γερμανος  η cosmote ; Και κάτι ακόμα . WoLte και WoWifi παίζουν κανονικά; 5g ;

Link to comment
Share on other sites

Ok. 10 euro είναι πολύ καλά. Για την αλλαγή από Q σε frog πρέπει να πάω σε κατάστημα γερμανος  η cosmote ; Και κάτι ακόμα . WoLte και WoWifi παίζουν κανονικά; 5g ;
Ναι έχει κανονικά αν το υποστηρίζει η συσκευή σου. Μπορείς να δοκιμάσεις και από το site του Frog online να κάνεις τη φορητότητα
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια. Θα δοκιμάσω από το site. Και αν δεν θα πάω σε κάνα κατάστημα. Ανανέωση μπορείς να κάνεις και από περίπτερο η μίνι μάρκετ ;

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, aplos73 said:

Τέλεια. Θα δοκιμάσω από το site. Και αν δεν θα πάω σε κάνα κατάστημα. Ανανέωση μπορείς να κάνεις και από περίπτερο η μίνι μάρκετ ;

Ναι, αλλά απο 12ε και ανω. Μόνο ονλαιν το 10αρικο.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να κάνεις ανανέωση χωρίς Data, γιατί μόλις φτάσεις στην τράπεζα η δωρεάν σύνδεση σταματάει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, χρησιμοποιώ κάθε μήνα το πακέτο National Combo, το οποίο με καλύπτει κατά βάση.
Μερικούς μήνες όμως, χρειάζομαι λίγη ομιλία ακόμα. Θα με κάλυπτε το 60' 3€ σε βδομάδα διπλασιασμού.
Πως συμφέρει να το αγοράζω; Ποια ομιλία θα λήγει πρώτα; Το έχει υπολογίσει κάποιος;

Sent from my V2145 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά την προτεραιότητα κατανάλωσης στην Cosmote, αξιόπιστα και απαρέγκλιτα και τίμια, χωρίς καμιά εξαίρεση πλην των unlimited και των κατά περιόδους προσφορών (και "δικαίως", όπως θα έλεγαν όσοι έχουν πάθει σε άλλες εταιρίες):

Προτεραιότητα έχουν όσα λήγουν πιο πριν._

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Da_rudakos said:

Καλησπέρα, χρησιμοποιώ κάθε μήνα το πακέτο National Combo, το οποίο με καλύπτει κατά βάση.
Μερικούς μήνες όμως, χρειάζομαι λίγη ομιλία ακόμα. Θα με κάλυπτε το 60' 3€ σε βδομάδα διπλασιασμού.
Πως συμφέρει να το αγοράζω; Ποια ομιλία θα λήγει πρώτα; Το έχει υπολογίσει κάποιος;

Sent from my V2145 using Tapatalk
 

Από τη στιγμή που το National Combo κάνει γενικώς rollover,  δεν αξίζει να συμπληρώσεις με το πακετάκι των 3€..

Για 'μένα απλώς να ενεργοποιήσεις 2η φορά μέσα στον ίδιο μήνα το ίδιο το National Combo.

Ως προς το δικό σου σκεπτικό,  αφού το πακέτο των 3€ το θέλεις για συμπλήρωμα και δεν σε ενδιαφέρει το rollover, θα το ενεργοποιήσεις μία μέρα πριν το Combo ώστε να προηγηθεί στην κατανάλωση.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, HEO said:

 


f6ffc81dc25d3c82566a7feba62791f0.jpg

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

 

Σε εμένα εαν δεν έχω data δεν φορτώνει καν την εφαρμογή.Εσύ δηλαδή μπαίνεις κανονικά στην εφαρμογή χωρίς data και σε αφήνει να αγοράσεις πακέτο;

 

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Pppe said:

Ναι, ανοίγει και το frog app χωρίς data και το myinternet.cosmote.gr

 

Screenshot_20221119-191152.png

Εμένα φίλε μου ούτε το app δουλεύει χωρίς internet ούτε η διεύθυνση που έβαλες.Πως γίνεται αυτό δεν μπορώ να καταλάβω.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, tarantules said:

Εμένα φίλε μου ούτε το app δουλεύει χωρίς internet ούτε η διεύθυνση που έβαλες.Πως γίνεται αυτό δεν μπορώ να καταλάβω.

Μπορεί να φταίει η συσκευή σου. Δοκίμασε με άλλη.

καμιά σχέση με το ΜΙ στο 1333. Άλλο "πράμα" είναι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pppe said:

Μπορεί να φταίει η συσκευή σου. Δοκίμασε με άλλη.

καμιά σχέση με το ΜΙ στο 1333. Άλλο "πράμα" είναι αυτό.

Τι σχέση έχει η συσκευή μου; Samsung Galaxy S9 έχω.Που κολάει;

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, tarantules said:

Τι σχέση έχει η συσκευή μου; Samsung Galaxy S9 έχω.Που κολάει;

Δεν έχω φτάσει στο χρηματικό σου επίπεδο, πάντα με κάτω των 150Ε συσκευές κινητής είμαι, αλλά σε κάποιες δε μου "ανοίγουν".

Motorola moto g50 5G με 129Ε από Γερμανό το screenshot παραπάνω.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

Όταν πας να μπεις στο ίντερνετ και δεν έχεις ενεργό πακετο, σου έρχεται σμσ με ένα λινκ. Εάν πατησεις εκείνο το λινκ, που σε πάει;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...