Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3λεπτα ειναι τα δωρα
Τα αγορασμενα ιδια πακετα προστιθενται με τα αγορασμένα ιδια πακετα.
Ααααα σε ευχαριστω πολύ.
Άρα επειδή ακόμη έχει τα δώρα εγγραφής 60+60 γι'αυτό είναι 3λεπτα. Μετά που θα αρχίσει το πακέτο που την έβαλα θα είναι ανά δευτερόλεπτο.??

Και ένα ακόμη φίλε μου.
Έλεγε ότι για 12 μήνες θα παίρνει μπονους 60 λεπτά κάθε 1η μήνα κ 60 όποτε θέλεις να τα ενεργοποίησης.
Σήμερα όμως δεν μπήκαν τα 60 λεπτα

Μήπως επειδή κάναμε το πακέτο 27 Οκτωβρίου γι'αυτό δεν μπήκαν??

Και πάλι χίλια ευχαριστώ dac37d6aba78dd8ab6e74cbfcf957107.jpg

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα extra 60΄ δωρεάν (άρα και με 3' ελάχιστη κατανάλωση) μπορείς να τα ενεργοποιείς μέσω του frog app έως και κάθε 26 του μηνός. Εαν δε το κάνεις έως τότε , εμφανίζονται τα extra 60΄ δώρο του επόμενου μήνα. Για 12 μήνες δλδ έως και 27/9/2023 θα τα παίρνεις.

Τα πρώτα 60΄ δωρεάν θα σου μπαίνουν αυτόματα κάθε 27 του μηνός. Έως και 27/9/2023, εννοείται.

Link to comment
Share on other sites

@Pppe@mobileras
Σας ευχαριστώ πολύ

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Frpix said:

Λόγω χαμηλών ταχυτήτων internet και κατάργησης paypal λέω να έρθω από q, έχει paypal η frog;

Δεν έχει. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Frpix said:

Λόγω χαμηλών ταχυτήτων internet και κατάργησης paypal λέω να έρθω από q, έχει paypal η frog;

έχει αποθήκευση στοιχείων κάρτας 

το κανείς μια φορά και μετά κάθε φορά πατάς και πληρώνεις άμεσα χωρίς να βάζεις τον αριθμό κάρτας, ημερομηνία λήξης και λοιπά 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Frpix said:

Λόγω χαμηλών ταχυτήτων internet και κατάργησης paypal λέω να έρθω από q, έχει paypal η frog;

Υπάρχει κάποιος λόγος που αποφεύγετε την άμεση πληρωμή με κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Frpix said:


Έχω balance στο Paypal που δεν βρίσκω κάπου άλλου για να ξοδέψω.

Α, οκ.. γιατί ακούω κάτι διάφορα του τύπου να φοβούνται να δώσουν τα στοιχεία της κάρτας στο ίντερνετ και έλεγα μήπως είσαι τέτοια περίπτωση. Όχι τίποτα, να ξέρουμε να προφυλαχτούμε κι εμείς!

Link to comment
Share on other sites

Αν το κάνει κάποιος ας γράψει αν του δούλεψε με το υπόλοιπο του paypal. Προσωπικά το δούλευα κανονικά ενάμιση χρόνο και ξαφνικά απο φέτος τον Αύγουστο όλο σφάλμα μου πετάει και δεν ολοκληρώνεται η πληρωμή

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Frpix said:


Έχω balance στο Paypal που δεν βρίσκω κάπου άλλου για να ξοδέψω.

Εντελώς εκτός θέματος, αλλά γιατί δεν το πιστώνεις σε έναν τραπεζικό λογαριασμό από το να ψάχνεις να το χαλάσεις;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, spiliot said:

Εντελώς εκτός θέματος, αλλά γιατί δεν το πιστώνεις σε έναν τραπεζικό λογαριασμό από το να ψάχνεις να το χαλάσεις;

άλλο πράγμα παίζει συνήθως ρε παιδιά δεν έχει καμία σχέση... 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ενημερώνω το υπόλοιπο με PayPal. Είναι λίγο ταχύτερη σαν διαδικασία βασικά και με βολεύει. Απο eshop ψωνίζω με πιστωτική κανονικά

Sent from my V2145 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Da_rudakos said:

Εγώ ενημερώνω το υπόλοιπο με PayPal. Είναι λίγο ταχύτερη σαν διαδικασία βασικά και με βολεύει. Απο eshop ψωνίζω με πιστωτική κανονικά emoji23.pngemoji23.png

Sent from my V2145 using Tapatalk
 

Αυτό είναι το πιο ασφαλές χαχα 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, είμαι σε CU και σκέφτομαι να αλλάξω σε Frog απλά έχω κάποιες απορίες.

  1. Το Frog χρησιμοποιεί το δίκτυο της Cosmote που θεωρητικά είναι καλύτερο από αυτό της Vodafone
  2. Με ανανέωση των 12€ θα παίρνω δώρο 1,5GB & 1200' προς FROG .
  3. Με τα 12€ θα μπορώ να ενεργοποιώ το NATIONAL COMBO & NATIONAL PACK όπου θα μου δίνουν: 10GB, 200' προς εθνικά δίκτυα με 3 λέπτη ελάχιστη χρέωση, 400'  προς FROG & 60' προς εθνικά δίκτυα χωρίς ελάχιστη χρέωση και το υπόλοιπο από αυτά μεταφέρετε στον επόμενο μήνα αν κάνω ανανέωση τα ίδια πακέτα.
  4. Επιπλέον θα έχω Δωρεάν 120΄ προς όλους για τους 12 πρώτους μήνες, και κάποια δώρα για τους 3 πρώτους μήνες.

Τα λέω σωστά; είναι κάτι που μου ξεφεύγει;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με 12€ κάρτα μένουν 10.91€. Το national combo κοστίζει 8.90€. Το πακέτο των 60' (που γίνεται 120' ανά 2 εβδομάδες συνήθως) και έχει χρέωση ανά 1" χωρίς ελάχιστη χρέωση κοστίζει 3.02€ σύνολο 11,92 οπότε δεν φτάνει η 12αρα και για τα 2. Για το δίκτυο και τα έξτρα λεπτά ομιλιας ισχύει για τον πρώτο χρόνο

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bbbb said:

Με 12€ κάρτα μένουν 10.91€. Το national combo κοστίζει 8.90€. Το πακέτο των 60' (που γίνεται 120' ανά 2 εβδομάδες συνήθως) και έχει χρέωση ανά 1" χωρίς ελάχιστη χρέωση κοστίζει 3.02€ σύνολο 11,92 οπότε δεν φτάνει η 12αρα και για τα 2. Για το δίκτυο και τα έξτρα λεπτά ομιλιας ισχύει για τον πρώτο χρόνο
 

 

9 ώρες πριν, vassar said:

Καλησπέρα σας, είμαι σε CU και σκέφτομαι να αλλάξω σε Frog απλά έχω κάποιες απορίες.

  1. Το Frog χρησιμοποιεί το δίκτυο της Cosmote που θεωρητικά είναι καλύτερο από αυτό της Vodafone
  2. Με ανανέωση των 12€ θα παίρνω δώρο 1,5GB & 1200' προς FROG .
  3. Με τα 12€ θα μπορώ να ενεργοποιώ το NATIONAL COMBO & NATIONAL PACK όπου θα μου δίνουν: 10GB, 200' προς εθνικά δίκτυα με 3 λέπτη ελάχιστη χρέωση, 400'  προς FROG & 60' προς εθνικά δίκτυα χωρίς ελάχιστη χρέωση και το υπόλοιπο από αυτά μεταφέρετε στον επόμενο μήνα αν κάνω ανανέωση τα ίδια πακέτα.
  4. Επιπλέον θα έχω Δωρεάν 120΄ προς όλους για τους 12 πρώτους μήνες, και κάποια δώρα για τους 3 πρώτους μήνες.

Τα λέω σωστά; είναι κάτι που μου ξεφεύγει;

Αφού θα σου δίνει δώρα 

Βαζεις 10€ κάρτα 

Ενεργοποιεις με 8.9€ το πακέτο που είπες 

Τα υπόλοιπα λεπτά θα παίρνεις δώρα τον πρώτο καιρό δεν νομίζω να σου χρειαστούν έξτρα να αγοράσεις τα 60’+60’ με 3,02€

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το "καλο σημα" ειναι καθαρα υποθεση του καθενα στα μερη που το χρησιμοποιει. Το σίγουρο ειναι οτι η κοσμοτε εχει τις λιγοτερες "τρυπες". 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, bbbb said:

Με 12€ κάρτα μένουν 10.91€. Το national combo κοστίζει 8.90€. Το πακέτο των 60' (που γίνεται 120' ανά 2 εβδομάδες συνήθως) και έχει χρέωση ανά 1" χωρίς ελάχιστη χρέωση κοστίζει 3.02€ σύνολο 11,92 οπότε δεν φτάνει η 12αρα και για τα 2. Για το δίκτυο και τα έξτρα λεπτά ομιλιας ισχύει για τον πρώτο χρόνο
 

Ναι σωστά τα 12€ δε φτάνουν, λαθος υπολογισμους έκανα.

Το πακέτων των 60' πότε γίνεται 60'+60' χρειάζονται κάποιες προυποθέσεις; τρέχει σαν προσφορά κάποια διαστήματα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η εταιρία, πριν τη λήξη των ενεργοποιημένων πακέτων, ενημερώνει με μήνυμα; Ή θα πρέπει να κάνω μόνος μου τον έλεγχο;

Επίσης, δεν είδα κάπου την επιλογή της αυτόματης ανανέωσης των πακέτων. Να υποθέσω ότι δεν υπάρχει η δυνατότητα;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, vassar said:

Ναι σωστά τα 12€ δε φτάνουν, λαθος υπολογισμους έκανα.

Το πακέτων των 60' πότε γίνεται 60'+60' χρειάζονται κάποιες προυποθέσεις; τρέχει σαν προσφορά κάποια διαστήματα;

βδομαδα παρα βδομαδα τρεχει προσφορα. Μπορεις να ενημερωθεις απο το frog app αν και δεν ειναι παντα ακριβης ή και απο εδω μεσα οπου γραφεται συνηθως

22 minutes ago, koinos123 said:

Η εταιρία, πριν τη λήξη των ενεργοποιημένων πακέτων, ενημερώνει με μήνυμα; Ή θα πρέπει να κάνω μόνος μου τον έλεγχο;

Επίσης, δεν είδα κάπου την επιλογή της αυτόματης ανανέωσης των πακέτων. Να υποθέσω ότι δεν υπάρχει η δυνατότητα;

 

Ευχαριστώ

Στελνει μηνυμα αλλα παντα βαζε και ημερολογιο.

Ναι δεν εχει αυτοματη ανανεωση.

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα νούμερο What's Up. Αξίζει να το μετατρέψω σε Frog? Η αλήθεια είναι ότι δεν το πολυχρησιμοποιω και σκεφτόμουν για αλλαγή μήπως το μετετρεπα. Δεν έχω πάει ποτέ σε καμία απ' αυτές τις "οικονομικές" επιλογές των δικτύων και παραμένω με κάρτες σε CU και F2G. Έχω την εντύπωση (μπορεί και να κάνω λάθος) ότι σε κάτι υστερούν αυτά τα πακέτα από τα κανονικά και δημοφιλή που έχει η κάθε εταιρεία με την έννοια ότι δίνεται προτεραιότητα σε σήμα και υπηρεσίες και κατόπιν στα οικονομικά αυτά πακέτα. Σχετικά με τη χρήση με ενδιαφέρει φυσικά το ίντερνετ παρά η ομιλία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...