Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 18,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εξαφάνισε την επιλογή του δωρεάν πακέτου απεριόριστων από τη στιγμή που θα έπαιρνες 2 μέχρι 11/9. Καλά η εφαρμογή της Frog δεν μου την έδειξε ποτέ αλλά η εφαρμογή της Cosmote που την κρατάω και την κοιτάω ακόμα μου την έδινε την επιλογή. Είμαι στο 2ο πακέτο τώρα των απεριόριστων με τα 9,90 και το ενεργοποίησα 9/9. Άρα μεχρι το τέλος του χρόνου που έχω περιθώριο να ενεργοποιήσω τα free πως θα το κάνω; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, bbbb said:

Θα στο εμφανισει μεσα στην εφαρμογη στην καρτελα extras για σενα

Στο κουτάκι που λέει ότι θα παίρνω 1 GB με τη πρώτη ανανέωση κάθε μήνα και από τον Απρίλιο που ήρθα Frog από Cosmocarta δε το έχω πάρει ποτέ; (Τα άλλα δώρα της ομιλίας  τα δίνει κανονικά). Καλά... 

Link to comment
Share on other sites

Θα στο εμφανισει μεσα στην εφαρμογη στην καρτελα extras για σενα
Ούτε εμένα μου εμφανίζει κάτι στα extra για τον τρίτο μήνα απεριόριστων

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, nikos21r said:

Άρα μεχρι το τέλος του χρόνου που έχω περιθώριο να ενεργοποιήσω τα free πως θα το κάνω; 

SMS στο 1330 με λεκτικό freegb  Να ξέρεις όλα γίνονται με sms που συνήθως τα βρίσκεις στην σελίδα του WU Γιατί εκεί οι άνθρωποι δουλεύουν.

** Και επίσης τα apps της ΚΟΤΕ είναι άχρηστα μπάζα.

Edited by kostasp666
Link to comment
Share on other sites

On 13/8/2022 at 8:33 ΜΜ, leotzian said:

Ευχαριστώ για την απάντηση και εγώ για 3-4 ημέρες ενδιαφέρομαι δηλαδή να έχω τον κωδικό στα χέρια μου, και την ημέρα που λήγει το χρηματικό υπόλοιπο να το ενεργοποίησω.

Επειδή το ίδιο με προβλημάτιζε και εμένα και επειδή αν γίνει φραγή εξερχομένων το 1319 δεν καλείται και επειδή δεν υπάρχει αριθμός +30697xxxx1319 να καλέσω από voip να μπει το πρόγραμμα, βρήκα λύση και την Τέσταρα (χωρίς φραγή είναι αλήθεια) από το ΜΙΣΙΤΟ app της frog στο πεδίο ανανέωση->με κωδικό->εισάγετε 12 ψήφοι Ναι της wifi Είναι 12 ψηφία, ίσως γίνεται και από mycosmote (ιδίως στο web)  αν το δοκιμάσει κάνεις ας μας πει.

 

**ΥΓ  πια σε φραγή δέχεσαι sms (υποχρέωση από ΕΕΤ) για να κάνεις login στο app ή να πάρεις otp... για πόσο καιρό δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εγώ που έχω αφήσει τη SIM μέσα στο 4G router στο εξοχικό για να έχουν ίντερνετ, μπορώ κάπως να ενεργοποιήσω τον 3ο μήνα απεριόριστα απο μακριά; 

Edited by andre74
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, andre74 said:

Δηλαδή εγώ που έχω αφήσει τη SIM μέσα στο 4G router στο εξοχικό για να έχουν ίντερνετ,

Αυτοί που έχουν ίντερνετ στο εξοχικό μπορούν να μπουν στον 4G ρούτερ με ένα browser στο 192.168.1.1 ή όποιο uip έχει και να στείλουν sms )1330 freegb)  από την σελίδα  του ρούτερ.... Αν έχουν γνώση του ίντερνετ δεν είναι και τόσο τρομερό.

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, kostasp666 said:

Αυτοί που έχουν ίντερνετ στο εξοχικό μπορούν να μπουν στον 4G ρούτερ με ένα browser στο 192.168.1.1 ή όποιο uip έχει και να στείλουν sms )1330 freegb)  από την σελίδα  του ρούτερ.... Αν έχουν γνώση του ίντερνετ δεν είναι και τόσο τρομερό.

Φαντάζομαι η φουκαριάρα η μάνα μου θα δυσκολευτεί...

 

Αλλιώς γίνεται; πριν αργά ή γρήγορα πάω εγώ; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

το υπόλοιπο σε 2 αριθμούς frog που έχω λήγει στις 19/09/2022. Το μικρότερο ποσό για να γίνει ανανέωση είναι μόνο 10€ ;

Με κάρτα wifigreece γίνεται ανανέωση ; δλδ αν αγοράσω μια κάρτα 6€ από wifigreece για 6Gb internet, το υπόλοιπο που έχω μέσα θα ανανεωθεί ή θα χαθεί. Το έχει επιχειρήσει κάποιος ?  

Και αν γίνει ανανέωση θα είναι μόνο για τις 25 μέρες ?

Edited by albiz
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,
το υπόλοιπο σε 2 αριθμούς frog που έχω λήγει στις 19/09/2022. Το μικρότερο ποσό για να γίνει ανανέωση είναι μόνο 10€ ;
Με κάρτα wifigreece γίνεται ανανέωση ; δλδ αν αγοράσω μια κάρτα 6€ από wifigreece για 6Gb internet, το υπόλοιπο που έχω μέσα θα ανανεωθεί ή θα χαθεί. Το έχει επιχειρήσει κάποιος ?  
Και αν γίνει ανανέωση θα είναι μόνο για τις 25 μέρες ?
Αυτό κάνω εγώ το τελευταίο τετράμηνο, δίνεις 6€ μεταφέρεται το υπόλοιπο των χρημάτων κανονικά για 2 μήνες και παίρνεις και 6GB για 25 ημέρες

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, leotzian said:

Αυτό κάνω εγώ το τελευταίο τετράμηνο, δίνεις 6€ μεταφέρεται το υπόλοιπο των χρημάτων κανονικά για 2 μήνες και παίρνεις και 6GB για 25 ημέρες

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ευχαριστώ, θα το δοκιμάσω

Link to comment
Share on other sites

Πόσο διάστημα κάνει να σταλεί στο mail η παραγγελία από wifigreece ?

Έκανα παραγγελία το Σάββατο στις 10 μμ και ακόμα δεν έχει έρθει τίποτα. Δουλεύουν μόνο εργάσιμες μέρες ?

Ρωτάω γιατί η λήξη του υπολοίπου μου είναι στις 19/09 Δευτέρα δηλαδή. Όταν λέει ότι λήγει στις 19/09 το υπόλοιπο μου, είναι μέχρι τις 12 το μεσημέρι ? Αν δεν έχει έρθει η παραγγελία από wifigreece θα πρέπει να ανανεώσω κανονικά μέσω εφαρμογής.

Η κάρτα wifigreece πόσο χρόνο έχεις δυνατότητα να τη χρησιμοποιήσεις ?  

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, albiz said:

Πόσο διάστημα κάνει να σταλεί στο mail η παραγγελία από wifigreece ?

Έκανα παραγγελία το Σάββατο στις 10 μμ και ακόμα δεν έχει έρθει τίποτα. Δουλεύουν μόνο εργάσιμες μέρες ?

Ρωτάω γιατί η λήξη του υπολοίπου μου είναι στις 19/09 Δευτέρα δηλαδή. Όταν λέει ότι λήγει στις 19/09 το υπόλοιπο μου, είναι μέχρι τις 12 το μεσημέρι ? Αν δεν έχει έρθει η παραγγελία από wifigreece θα πρέπει να ανανεώσω κανονικά μέσω εφαρμογής.

Η κάρτα wifigreece πόσο χρόνο έχεις δυνατότητα να τη χρησιμοποιήσεις ?  

Ξεκίνα τα τηλέφωνα αύριο στις 9 που ανοίγουν και θα προλάβεις άνετα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, albiz said:

Πόσο διάστημα κάνει να σταλεί στο mail η παραγγελία από wifigreece ?

Έκανα παραγγελία το Σάββατο στις 10 μμ και ακόμα δεν έχει έρθει τίποτα. Δουλεύουν μόνο εργάσιμες μέρες ?

Ρωτάω γιατί η λήξη του υπολοίπου μου είναι στις 19/09 Δευτέρα δηλαδή. Όταν λέει ότι λήγει στις 19/09 το υπόλοιπο μου, είναι μέχρι τις 12 το μεσημέρι ? Αν δεν έχει έρθει η παραγγελία από wifigreece θα πρέπει να ανανεώσω κανονικά μέσω εφαρμογής.

Η κάρτα wifigreece πόσο χρόνο έχεις δυνατότητα να τη χρησιμοποιήσεις ?  

Το χρηματικό υπόλοιπο λήγει τα μεσάνυχτα 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, albiz said:

Πόσο διάστημα κάνει να σταλεί στο mail η παραγγελία από wifigreece ?

Έκανα παραγγελία το Σάββατο στις 10 μμ και ακόμα δεν έχει έρθει τίποτα. Δουλεύουν μόνο εργάσιμες μέρες ?

Ρωτάω γιατί η λήξη του υπολοίπου μου είναι στις 19/09 Δευτέρα δηλαδή. Όταν λέει ότι λήγει στις 19/09 το υπόλοιπο μου, είναι μέχρι τις 12 το μεσημέρι ? Αν δεν έχει έρθει η παραγγελία από wifigreece θα πρέπει να ανανεώσω κανονικά μέσω εφαρμογής.

Η κάρτα wifigreece πόσο χρόνο έχεις δυνατότητα να τη χρησιμοποιήσεις ?  

Μόνο καθημερινές στέλνουν κωδικούς. Κάπου το αναφέρει αυτό. Άρα από Δευτέρα θα έχεις τον κωδικό. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Τρελή προσφορά το Wifi Greece.. πιο ακριβή από το πακέτο.. 🤣🤣

Screenshot_2022-09-18-09-32-57-35_dc00545bd3b8828f033a02ac25b2d36d.jpg

Screenshot_2022-09-18-09-32-33-04_dc00545bd3b8828f033a02ac25b2d36d.jpg

Εάν προσθεσεις τους φόρους και τα τέλη, ιδια τιμή είναι. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mobileras said:

Εάν προσθεσεις τους φόρους και τα τέλη, ιδια τιμή είναι. 

Ναι έχεις δίκιο.. αλλά έστω κι έτσι.. το παρουσιάζουν σαν προσφορά ενώ δεν είναι.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, leotzian said:

Αυτό κάνω εγώ το τελευταίο τετράμηνο, δίνεις 6€ μεταφέρεται το υπόλοιπο των χρημάτων κανονικά για 2 μήνες και παίρνεις και 6GB για 25 ημέρες

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Με αυτον τον τροπο ομως, σου δινει και τα 60 λεπτα προς ολους, η τα διπλασια την εβδομαδα διπλασιασμου, η οχι;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dinoslk said:

Με αυτον τον τροπο ομως, σου δινει και τα 60 λεπτα προς ολους, η τα διπλασια την εβδομαδα διπλασιασμου, η οχι;

Τα 60' προς ολους δεν εχουν σχεση με την εβδομαδα διπλασιασμου και θα ειναι με 3λεπτή ελάχιστη διαρκεια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...