Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

32 minutes ago, gboy said:

Η cosmote μου φαίνεται η κοιμάται όρθια η δεν θέλει άλλους πελάτες 🤔 έκανα αίτηση online μεταφοράς του αριθμού μου στη frog πέρασαν 8 μέρες τίποτα καμιά ενόχληση, μπαίνω στο fb στο chat της frog τους ρωτάω τι γίνεται το κοιτάνε μου λένε δεν φαίνεται να έχει γίνει αίτηση!!! α καλά.... μου δίνουν λινκ να κάνω εκ νέου αίτηση την κάνω και ακόμα περιμένω 🥴 δεν ξανά ασχολούμαι γελοία κατάσταση 👎

Μη μαζευεστε πολλοι "εδω". Θα τα κοψουν τα καλουδια. Δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο κατ'εμε, οσο διατηρει την καρτα 10Ε για ομιλια 90 μερες. Μονο η κοκκινη με ανανεωση 0,10Ε οταν δινει δωρα. Και οποιο κοπει απτις 2 εταιριες πρωτο, τα παω ολα στην αλλη.

#2# εναλλακτικες μονο υπαρχουν αυτη τη στιγμη για πραγματικη οικονομια.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Mobileras said:

Υπολειτουργεί η φρογκ, πιστευω λόγω υποστελέχωσης. Εάν θέλεις κάνε αίτηση σε what's up και μετά το κάνεις φρογκ με ένα σμσ.

Αν κάνω αίτηση σε whats up και μετά το κανω frog λογικά δεν θα δικαιούμαι τα 60+60 λεπτά το μήνα για 1 χρόνο που δίνει σε νέα σύνδεση η frog

Edited by gboy
myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gboy said:

Αν κάνω αίτηση σε whats up και μετά το κανω frog λογικά δεν θα δικαιούμαι τα 60+60 λεπτά το μήνα για 1 χρόνο που δίνει σε νέα σύνδεση. 

Αυτό δεν το γνωρίζω. Στείλε μήνυμα στην κοσμοτε ώστε να έχεις επίσημη απάντηση γραπτώς.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gboy said:

Αν κάνω αίτηση σε whats up και μετά το κανω frog λογικά δεν θα δικαιούμαι τα 60+60 λεπτά το μήνα για 1 χρόνο που δίνει σε νέα σύνδεση η frog

Τί "φοβάσαι" από την Cosmote? "Εδώ" δε πρόκειται να σε κοροϊδέψει κανείς, όπως στις άλλες ειδικά το "λαγό".

Θα στα δώσει.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gboy said:

Αν κάνω αίτηση σε whats up και μετά το κανω frog λογικά δεν θα δικαιούμαι τα 60+60 λεπτά το μήνα για 1 χρόνο που δίνει σε νέα σύνδεση. 

στον πατερα μου που το εκανα απο whats up σε frog πριν 3 μηνες, παιρνει κανονικα τα 60+60.

Current status: Galaxy S21+, Huawei Matebook 14 (2020), Mi Air 13 (2017)
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, alphaleaderr said:

στον πατερα μου που το εκανα απο whats up σε frog πριν 3 μηνες, παιρνει κανονικα τα 60+60.

Έκανα αίτηση και στο what's up αν δεν καλέσουν μέσα στην εβδομάδα δεν ξανά ασχολούμαι με αυτούς. 

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, gboy said:

Η cosmote μου φαίνεται η κοιμάται όρθια η δεν θέλει άλλους πελάτες 🤔 έκανα αίτηση online μεταφοράς του αριθμού μου στη frog πέρασαν 8 μέρες τίποτα καμιά ενόχληση, μπαίνω στο fb στο chat της frog τους ρωτάω τι γίνεται το κοιτάνε μου λένε δεν φαίνεται να έχει γίνει αίτηση!!! α καλά.... μου δίνουν λινκ να κάνω εκ νέου αίτηση την κάνω και ακόμα περιμένω 🥴 δεν ξανά ασχολούμαι γελοία κατάσταση 👎

Τον Μάρτη/22 μου έκαναν τα ίδια. Τα έχω γράψει πιο πίσω. Βαρέθηκα να περιμένω και πήγα στη cu άμεσα και με περισσότερα δώρα τότε. Το ωραίο είναι ότι 11/7/22 μου έστειλε μνμ η COSMOTE ότι ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ COSMOTE ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ. Μόνο 4 μήνες τους πήρε 🤗

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, balkos said:

Τον Μάρτη/22 μου έκαναν τα ίδια. Τα έχω γράψει πιο πίσω. Βαρέθηκα να περιμένω και πήγα στη cu άμεσα και με περισσότερα δώρα τότε. Το ωραίο είναι ότι 11/7/22 μου έστειλε μνμ η COSMOTE ότι ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ COSMOTE ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ. Μόνο 4 μήνες τους πήρε 🤗

Κατά τα άλλα αναζητούν νέους πελάτες και κάνουν και δωράκια για να τους προσελκύσουν... μπάχαλο 👎

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, gboy said:

Κατά τα άλλα αναζητούν νέους πελάτες και κάνουν και δωράκια για να τους προσελκύσουν... μπάχαλο 👎

Επειδή υπάρχουν μόνο 3 παίκτες στην κινητή τηλεφωνία και η κοσμοτε είναι με τους περισσότερους συνδρομητές, δεν την συμφέρει να πάρει όλους τους συνδρομητές λόγω μονοπωλίου. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι εταιρείες έχουν θέματα με την εξυπηρέτηση, καλες και κακές στιγμές

Τον Απρίλιο που μετέφερα την μάνα μου στο βατραχι μια χαρά και άμεσα εξυπηρετήθηκα από τα παιδιά στο βατραχι μέσω messenger

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Mobileras said:

Ουτε σε αυτό το λινκ λέει απεριόριστο έως τέλη Αυγούστου. 

Δεν χρειάζεται η αναφορά, είναι περιττή. Αιώνες τώρα είναι γνωστό ότι στο δικό μας ημισφαίριο το καλοκαίρι έχει 3 μήνες με τον τελευταίο να είναι ο Αύγουστος.

Αναφέρει ότι πρόκειται για καλοκαιρινή προσφορά. Ένα τηλέφωνο να κάνεις, θα το επιβεβαιώσεις.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, jkoukos said:

Δεν χρειάζεται η αναφορά, είναι περιττή. Αιώνες τώρα είναι γνωστό ότι στο δικό μας ημισφαίριο το καλοκαίρι έχει 3 μήνες με τον τελευταίο να είναι ο Αύγουστος.

Αναφέρει ότι πρόκειται για καλοκαιρινή προσφορά. Ένα τηλέφωνο να κάνεις, θα το επιβεβαιώσεις.

Εάν είναι καλοκαιρινή προσφορα, θα το τόνιζε, όπως το τόνισε στο πακετο των 9,9€. Είτε δίπλα στο πακετο, είτε με ανακοίνωση. Από τη στιγμή που δεν το γράφει κάπου, πως μπορεί κάποιος να υποθέσει ότι είναι καλοκαιρινό πακετο; Και οι 3 εταιρίες όταν δίνουν κάτι με ημερομηνία λήξης, το γράφουν. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, jkoukos said:

Δεν χρειάζεται η αναφορά, είναι περιττή. Αιώνες τώρα είναι γνωστό ότι στο δικό μας ημισφαίριο το καλοκαίρι έχει 3 μήνες με τον τελευταίο να είναι ο Αύγουστος.

Αναφέρει ότι πρόκειται για καλοκαιρινή προσφορά. Ένα τηλέφωνο να κάνεις, θα το επιβεβαιώσεις.

Δεν ξέρω τι γίνεται στις Ευρώπες, πάντως ο ελληνικός Αύγουστος έχει 60 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, Mobileras said:

Εάν είναι καλοκαιρινή προσφορα, θα το τόνιζε, όπως το τόνισε στο πακετο των 9,9€. Είτε δίπλα στο πακετο, είτε με ανακοίνωση. Από τη στιγμή που δεν το γράφει κάπου, πως μπορεί κάποιος να υποθέσει ότι είναι καλοκαιρινό πακετο; Και οι 3 εταιρίες όταν δίνουν κάτι με ημερομηνία λήξης, το γράφουν. 

Το αναφέρει, αλλά μόνον στην αγγλική έκδοση της ιστοσελίδας. Αλλά όπως ήδη έγραψα, με ένα απλό τηλέφωνο στις πληροφορίες θα λυθεί η απορία.

Quote

Get the summer offer you need easily and quickly, in any of 3 ways!

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αναφορά της δημοσίευσης και σε άλλη ιστοσελίδα, αλλά αν προχωρήσεις στην αγορά του μέσω της εφαρμογής σε πληροφορεί ανάλογα.

CsomoteIotG.thumb.png.7e99814ae5024e8b39c8e17e871d3a49.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα 30 gb με δήλωση αγαπημένης χώρας Ουκρανία, τα έχω πάρει σε 3 διαφορετικά νούμερα, την επομένη της δήλωσης

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να στέλνεις λεφτα(υπόλοιπο) σε άλλον frog?

Σκέφτομαι να βάζω το πακέτο 30+3ευρώ και να στέλνω σε μέλη της οικογένειας

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nkarr said:

Υπάρχει τρόπος να στέλνεις λεφτα(υπόλοιπο) σε άλλον frog?

Σκέφτομαι να βάζω το πακέτο 30+3ευρώ και να στέλνω σε μέλη της οικογένειας

Δυστυχώς δεν υπάρχει τρόπος. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε αυτή την ανανέωση τη ψιλό πάτησα σαν αρχάριος. Extra για μένα έλεγε και δωρεάν, το πήρα, κ έφυγε το 10αρικο. Το δεύτερο πάτησα ενώ μου μύριζε η χρέωση γιατί το ξέρουμε ως πακέτο, είπα μήπως κ είναι δωρεάν για δοκιμή  🤷‍♂️

9CABD490-BFF5-4928-A324-089BDF3E9CA0.png

Edited by hercoulis
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να κάνω φορητότητα 3 τηλέφωνα από CU σε frog

Είναι κάτι να προσέξω?

π.χ. αν κατάλαβα καλά είναι καλύτερα να μην κάνω όλα τα κινητα μαζι φορητότητα αλλά να "καλέσω " τα άλλα 2 αφου πρώτα πάει το ένα ώστε

Link to comment
Share on other sites

στο e-mail θα σου έρθει. Δεν την περνάνε στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...