Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν δεν κανω λαθος αν μπεις με δεδομενα κοσμοτε κανει αυτοματα login αναγνωριζοντας τον αριθμο χωρις να θέλει sms. Και την κινηση data δεν την υπολογιζει για την συνδεση και πλόηγηση εντος της εφαρμογης. Βέβαια αν θες διαχειρηση αριθμου αλλου προσώπου όντως χρειάζεται το μήνυμα ή οι κωδικοί.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως παλιά που είχα κάνει το wu μου σε frog για πρώτη φορά μου είχε δώσει για τους πρώτους 6 μήνες κάποια έξτρα δώρα με το που έβαζα κάρτα όπως 60' προς όλους. Τώρα αν το έκοψαν,δε γνωρίζω
Μήπως έβαζες 12€ κ όχι 10€, γιατί έδινε λεπτά ομιλίας δωρεάν για κάποιο διάστημα. Και μήπως στους όρους για την 1η ανανέωση λέει 12€ κάθε μήνα για τα δώρα;

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έβαζες 12€ κ όχι 10€, γιατί έδινε λεπτά ομιλίας δωρεάν για κάποιο διάστημα. Και μήπως στους όρους για την 1η ανανέωση λέει 12€ κάθε μήνα για τα δώρα;

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

https://www.frogmobile.gr/el/oroi-kai-proypotheseis-hrisis-doron εδώ δεν αναφέρεται ποσό παρά μόνο για το δώρο στα data με κάθε ανανέωση

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έβαζες 12€ κ όχι 10€, γιατί έδινε λεπτά ομιλίας δωρεάν για κάποιο διάστημα. Και μήπως στους όρους για την 1η ανανέωση λέει 12€ κάθε μήνα για τα δώρα;

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Oχι 10€ εβαζα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι ποια είναι η φθηνότερη επιλογή για μια sim μόνο για δεδομένα για συναγερμό η κάμερες?
Επίσης για 2η κάρτα στο κινητό μονο data μήπως θα ερχόταν φτηνότερα απο το να αγοράσεις ομιλία + data σε μια κάρτα?
Για βοηθήστε λίγο
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, leotzian said:

Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι ποια είναι η φθηνότερη επιλογή για μια sim μόνο για δεδομένα για συναγερμό η κάμερες?
Επίσης για 2η κάρτα στο κινητό μονο data μήπως θα ερχόταν φτηνότερα απο το να αγοράσεις ομιλία + data σε μια κάρτα?
Για βοηθήστε λίγο
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

λογικα είναι η περίπτωση Giga WiFi on the spot της vodafone, μηδενικό συμβόλαιο και 200 mb / μήνα ή με 4,95 τα 10 gb

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, JOHN_ONLY said:

Έχει κανείς θέμα με το σήμα στην Αττική εδώ και καμιά ώρα;

οχι μια χαρά δουλεύει. Μπορεί να είναι η κεραία της περιοχής σου

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω μια διαφήμιση στο γιουτουμπ γειά κάρτες frog είναι πραγματικά η είναι απάτη έχει αγοράσει κανείς;

Στάλθηκε από το RMX2193 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να δωθεί απάντηση αν δεν γνωρίζουμε την διαφίμηση. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ειχα διαβάσει εδώ ότι η χρέωση είναι ανα δευτερόλεπτο δεν ισχύει,  ότι και οι άλλοι 3λεπτο και μετά σνσ δευτερόλεπτο,  τα extra for you δεν είναι όλα δωρεάν,  χωρίς να στο λέει αφαιρεί 10 ευρώ. Δυστυχώς για αρχή ισχύει ότι και στους άλλους. 

 

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να δωθεί απάντηση αν δεν γνωρίζουμε την διαφίμηση. 
 
Η διαφήμιση είναι από τιν wifi greece

Στάλθηκε από το RMX2193 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η διαφήμιση είναι από τιν wifi greece

Στάλθηκε από το RMX2193 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν είναι απάτη αλλά κοίτα τι δίνει η κάθε κάρτα και τις προϋποθέσεις.
Link to comment
Share on other sites

Τα 1440' προς ολους ειναι απο 60' καθε επετειο στο μηνα απο την ενεργοποιηση της sim και αλλα ακομη 60' μεσω των extras απο το app.

Ισχυουν για 12 μηνες απο την ενεργοποιηση της sim ως δωρο.

Screenshot_20220523-004545_Parallel Space 64Bit Support.jpg

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, blizard said:

Εδώ είναι το πακέτο προσφοράς που αναφέρει o thakkk6  αλλά δεν έχει όρους όρους , εγω θα υποθέσω ότι μάλλον είναι κοροιδία  ... https://www.wifigreece.gr/product/frog-πακέτο-σύνδεσης-κάρτα-sim/

Για τα λεπτά ομιλίας υποθέτω είναι ακριβός όπως της τωρινής προσφοράς frog , δλδ 120 το μήνα προς όλους χωρίς να έχει σχέση με το  τοπ up ...  δώρο για 12 μήνες (αν και βέβαια χωρίς ανανέωση κόβονται και τα εξερχόμενα σωστά ?)  https://www.frogmobile.gr/el/oroi-kai-proypotheseis-hrisis-doron

Για το απεριόριστο ιντερνετ, πρέπει να είναι μόνο για τον 1ο μήνα... θα ήταν τρελή έκπληξη κάτι άλλο και θα το έγραφε ... αν μάλιστα σε χρεώνει από τα 12 ευρω είναι όντος κοροιδία . Αν δεν σε χρεώνει τότε συγκρίνεται με το δώρο 1200 λεπτά προς frog και 1 gb δώρο με κάθε ανανέωση ... 

 

Και στην what's up sim δίνει απεριόριστα data. Οπότε ακολουθούν την προσφορά της cosmote με τα unlimited data του καλοκαιριού και όχι ανά μήνα για 12 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Αν μετατρέψω το whatsup σε frog,υπολοιπο χρόνου η υπόλοιπα mb και λεπτών ομιλιας απο ενεργοποιημένα προγράμματα μεταφέρονται;

Link to comment
Share on other sites

Ειχα διαβάσει εδώ ότι η χρέωση είναι ανα δευτερόλεπτο δεν ισχύει,  ότι και οι άλλοι 3λεπτο και μετά σνσ δευτερόλεπτο,  τα extra for you δεν είναι όλα δωρεάν,  χωρίς να στο λέει αφαιρεί 10 ευρώ. Δυστυχώς για αρχή ισχύει ότι και στους άλλους. 
 
Η χρέωση είναι ανά δευτερόλεπτο στο πακέτο 60' με 3,02€, που ανά δύο εβδομάδες διπλασιάζεται και δίνει 120 λεπτά. Το "extras για εσένα" κάποιες φορές είναι χωρίς χρέωση κάποιες άλλες με χρέωση. Πάντα όμως το αναφέρει.05e7008aaa2f9b7d185595977c6f7ec7.jpg
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Gx2 said:

Η χρέωση είναι ανά δευτερόλεπτο στο πακέτο 60' με 3,02€, που ανά δύο εβδομάδες διπλασιάζεται και δίνει 120 λεπτά. Το "extras για εσένα" κάποιες φορές είναι χωρίς χρέωση κάποιες άλλες με χρέωση. Πάντα όμως το αναφέρει.05e7008aaa2f9b7d185595977c6f7ec7.jpg

Ευχαριστώ 

 

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, gnikolop said:

Ευχαριστώ 

 

Διπλασιαζει?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Διπλασιαζει?
Ναι ανά δύο περίπου εβδομάδες το πακέτο των 60' δίνει 120' με 3,02€ με χρέωση ανά δευτερόλεπτο και διάρκεια 30 μέρες. Σήμερα Κυριακή λήγει η εβδομάδα διπλασιασμού.db24de3c5d39ff621ed3c4f9212112cd.jpg
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2022 at 9:50 ΜΜ, tempo said:

μια ερώτηση που έχει ιδιαίτερη σημασία για ορισμένους....με την εφαρμογή frog app θα μπορώ απο το δικό μου τηλέφωνο να έχω εικόνα της σύνδεσης frog που έχω στο τηλέφωνο της μητέρας μου; Δηλαδή θα μπορώ απο το δικό μου τηλέφωνο να βλέπω πληροφορίες για τα υπόλοιπα, να βάζω χρήματα, να επιλέγω πακέτα κλπ για την σύνδεση frog που θα έχει η μητέρα μου στο δικό της τηλέφωνο (όχι smartphone)

Νομίζω πως θα έπρεπε να γραφεί λίγο πιο αναλυτικά.

Εγώ δεν έχω μεταφέρει τους γονείς σε Frog γιατί θεωρώ ότι θα μπλέξω.

Στο κινητό σου μπορείς να έχεις ενεργή την εφαρμογή Frog μόνο για έναν αριθμό συνδρομητή Frog. Εσύ δεν έχεις και δικό σου Frog?

Και συχνά πυκνά για να συνδεθείς, θα στέλνει κωδικό μέσω SMS στη συσκευή της μητέρας σου, στην οποία θα πρέπει να έχεις πρόσβαση να το διαβάσεις.

Εναλλακτικά, μπορείς να δημιουργήσεις username-password και να εγκαταστήσεις στο κινητό σου την εφαρμογή Cosmote App που μπορεί να αποθηκεύσει και να διαχειρίζεται, όσους αριθμούς είναι στο ίδιο ΑΦΜ με το username.

H εφαρμογή Cosmote μπορεί να φορτίζει χρήματα και να ενεργοποιείς πακέτα, αλλά δεν δείχνει 100% της εικόνας, π.χ. προσωπικά δώρα ή προσφορές μπορεί να εμφανίζονται-ενεργοποιούνται μόνο στην εφαρμογή Frog.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...