Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 ώρες πριν, user_one said:

Τα 60' μπόνους ενεργοποίησης μέσω App, μέσα σε πόσες ημέρες μπορούν να ενεργοποιηθούν μετά από το αυτόματο bonus των 60' πριν χαθούν;

Μέσα σε 30 μέρες από όταν θα λαμβάνεις το αυτόματο bonus.

4 ώρες πριν, J_F80 said:

Καλησπέρα παιδιά!

Ο διπλασιασμός των 60 λεπτών πώς πάει, κάθε πότε  έχει;

Ας πούμε για παράδειγμα αυτή την εβδομάδα νομίζω έχει γιατί μου έκανε διπλασιασμό των λεπτών.

Υπάρχει όμως κάποιο χρονικό διάγραμμα για το κάθε πότε υπάρχει;

Ευχαριστώ!

Τα έχουμε ξαναπεί πολλάκις: Κάθε βδομάδα παρά βδομάδα: Έχει την τρέχουσα βδομάδα, θα ξαναέχει 6-12/6 και υπολόγισε ακολούθως.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα έχουμε ξαναπεί πολλάκις: Κάθε βδομάδα παρά βδομάδα: Έχει την τρέχουσα βδομάδα, θα ξαναέχει 6-12/6 και υπολόγισε ακολούθως.

Έκαστη πρώτη μηνός προσφέρεται;
Link to comment
Share on other sites

Κάθε πρώτη του μηνός έχεις 50% πιθανότητα να προσφέρεται.

Link to comment
Share on other sites

Βδομάδα παρά βδομάδα το πακετο των 60 λεπτών γίνεται 60+60 λεπτά με την ίδια τιμή. 

Την μία εβδομάδα δίνει 60 λεπτά για 1 μήνα και την άλλη εβδομάδα δίνει 60+60 λεπτά για 1 μήνα στην ίδια τιμή 3,02€.

Όλοι εδώ μέσα φροντίζουμε να αγοράσουμε σε εβδομάδα που δίνει 60+60 λεπτά, όπως αυτή η εβδομάδα που διανυουμε. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτή την εβδομάδα που έχει διπλασιασμό μου ήρθε μήνυμα ότι έχει και στην εφαρμογή εμφανίστηκε κανονικά στο πακέτο χωρίς να χρειαστεί να κάνω εκκαθάριση δεδομένων

Link to comment
Share on other sites

Έκανα πριν λίγο εκκαθάριση cache, πάλι βλέπω μόνο 60 λεπτά. SMS δεν έχει ερθει. Έχω ήδη 60+60, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk



Panasonic GD70, Ericsson GF768, Panasonic GD30, Nokia 3210, Ericsson T18s, Panasonic GD92, Ericsson R320s, Nokia 6210, Ericsson T65i, SE T300i, SE K700i, Siemens SX1, Nokia 7610, Siemens SX1 Music Edition, SE J210i, Sendo X, Qtek 8500, Nokia 6021, HTC Touch Cruise, HTC HD2, LG Optimus 4X HD, HTC One M7, HTC One M9, HTC 10, Xiaomi Mi8 Lite
Link to comment
Share on other sites

Τη προσφερόμενη αυτή δυνατότητα, του διπλασιασμού δηλαδή, μπορεί να τη βλέπει κάποιος και μέσω της εφαρμογής Cosmote iOS app ή μέσω Frog iOS app ή και με ποιο άλλο τρόπο;

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω άμα μεταφέρω τον αριθμό μου από what's up σε frog θα μεταφερθεί το υπόλοιπο μου;

Δεν έχω υπόλοιπα 3 ευρώ για τη μεταφορά, και το μίνιμουμ για να βάλω λεφτά στην κάρτα είναι 10 ευρώ και είναι χαζομάρα να τα χάσω άμα δεν μεταφέρονται

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, HonzoGabon said:

Ήθελα να ρωτήσω άμα μεταφέρω τον αριθμό μου από what's up σε frog θα μεταφερθεί το υπόλοιπο μου;

Δεν έχω υπόλοιπα 3 ευρώ για τη μεταφορά, και το μίνιμουμ για να βάλω λεφτά στην κάρτα είναι 10 ευρώ και είναι χαζομάρα να τα χάσω άμα δεν μεταφέρονται

Μεταφέρονται τα χρήματα. Εχω προσωπικη εμπειρία. 

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρονται τα χρήματα. Εχω προσωπικη εμπειρία. 
Το ίδιο και εγώ...

πριν 2 μήνες μετέτρεψα ένα wu σε φρογκ

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ το γράφει. 
D161EBD8-65AA-42C1-934A-152CDD4C14A7.thumb.jpeg.d0bffbc4ee9c7f1a78dde40df1fe14cf.jpeg
Έχω καθαρίσει cache 10 φορές σήμερα. Τώρα μόλις εξειξε το 60+60. Οκ, τουλάχιστον δουλεύει

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Panasonic GD70, Ericsson GF768, Panasonic GD30, Nokia 3210, Ericsson T18s, Panasonic GD92, Ericsson R320s, Nokia 6210, Ericsson T65i, SE T300i, SE K700i, Siemens SX1, Nokia 7610, Siemens SX1 Music Edition, SE J210i, Sendo X, Qtek 8500, Nokia 6021, HTC Touch Cruise, HTC HD2, LG Optimus 4X HD, HTC One M7, HTC One M9, HTC 10, Xiaomi Mi8 Lite
Link to comment
Share on other sites

Το εχουμε γραψει πολλες φορες, μην δινετε βαση τι γραφει το app για το διπλασιασμό. Μπορεί να έχει κολλήσει. Βάλτε ημερολογιο βδομαδα παρα εβδομαδα και αν καποιος θελει επιβεβαιωση ας διαβασει το παρόν τοπικ.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gousias said:

Άρα οι ημερομηνίες που προκύπτει αυτό ανα μήνα είναι σταθερές; Ποιες είναι;

Δεν είναι σταθερές οι ημερομηνίες, αφου δεν αλλάζουν οι μήνες στις 28 ημέρες (ακριβώς 4 εβδομάδες). 

Θα σημειωνεις στο ημερολόγιο του κινητου σου την εβδομάδα που έχει 2πλασιασμο. Αυτό θα σημαίνει ότι η επόμενη εβδομάδα δεν θα έχει 2πλασιασμο.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, 

επειδή δεν μπορω να το βρω απο τη σελίδα τους, κάθε πότε πρέπει να γίνεται ανανέωση στη frog για να μην χάνονται τα χρήματα;

επίσης, αν κάτι (κατα τη γνώμη σας) πρέπει να προσέξω

Σκέφτομαι να πάρω μια κάρτα δοκιμαστικά κι αν βολεύει να μεταφέρω εκει κάποια νούμερα που έχω σε Q

Link to comment
Share on other sites

Στο wifi Greece έχει 30 γιγα ενω μέσω frog δίνει 13 γιγα

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πως καλύτερα είναι με κάθε ανανέωση να παίρνεις τα 60+60 ανά σεκ και μετά τα 6gb. 
3.02+ 5.35= 8.37. 
έτσι εχεις τον έλεγχο ανά δευτερολέπτου και 6gb.  
φυσικά και ανάλογα τις ανάγκες του καθενός. Αν δε μιλάς πολύ παίρνεις το πακέτο με τα 8,90

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, HonzoGabon said:

Όταν μιλάτε για διπλασιασμό εννοείται και για τα data; Και αν ναι, μπορώ να τα επεκτείνω άμα ανανεώσω το ίδιο πακέτο;

ΟΧΙ

Link to comment
Share on other sites

Ο 2πλασιασμος είναι μόνο στο πακετο των 60' του οποίου τα υπόλοιπα λεπτά μεταφέρονται εάν αγοράσεις το ίδιο πακετο πριν ληξει το πακετο. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...