Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

40 minutes ago, nikos21r said:

Έχω μια frog περασμένη στο app της Cosmote (εγώ έχω Cosmocarta) την οποία χρησιμοποιεί άλλος και βλέπω ότι στα μικρά γράμματα του National  Combo δε το γράφουν αυτό ρε γμτ. Τι θα τους κόστιζε να το έγραφαν; 

 

Btw  frog με Cosmocarta να έχουν καμία διαφορά στο σήμα; Λέω να μεταφερθώ στον βατράχο μετά από 20βαλε χρόνια στην Cosmocarta. Τα 10 GB ειναι δελεαστικά (και η τιμή τους πακέτου) 

Το σήμα είναι ένα και για τα 2…Cosmote

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, HEO said:

Πολύ καλό που το διατηρούν ακόμα

Με λίγα λόγια μισά λεφτά

Sent from my Power 3 using Tapatalk
 

Αν οι ανάγκες σου είναι κάτω από 10€/δίμηνο (πχ αν το έχεις μόνο για ομιλία) είναι δώρο-άδωρο, (θα πρέπει να ξοδεύεις 20€/δίμηνο)

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Αν οι ανάγκες σου είναι κάτω από 10€/δίμηνο (πχ αν το έχεις μόνο για ομιλία) είναι δώρο-άδωρο, (θα πρέπει να ξοδεύεις 20€/δίμηνο)
Ε ναι, ξοδεύω λίγα χρήματα και μόνο ομιλία

[είμαι φοιτητής χρόνια τώρα {προ-μετα} και έχω φοιτητικα voda που έχουν μαζέψει κάτι γιγα] :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα!!! 

Σήμερα έβαλα 10€ από το γνωστό site, και ενώ διαφημίζει 20gb μέχρι 17/4 μου έδωσε 30gb!!!Και επειδή μέρα που είναι μπορεί να παρεξηγηθώ... 

Screenshot_20220401_143215.jpg

Link to comment
Share on other sites

NEA ΣOYΠEP ΠPOΣΦOPA DATA VOUCHER 30GB, 200' ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 400' ΠPOΣ FROG ΓIA 30 HMEPEΣ! H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ 03/05.

NEW DATA VOUCHER SPECIAL OFFER 30GB, 200' TO ALL & 400' TO FROG FOR 30 DAYS! THE OFFER IS VALID UNTIL 03/05.

 

Σημερινό sms!

Link to comment
Share on other sites

σαν να έχω χάσει επεισόδια......εγώ ήξερα ότι η χρέωση frog είναι ανα δευτερόλεπτο χωρίς ελάχιστη διάρκεια κλήσης.

Κοιτάω τώρα στο site (γιατί ψάχνομαι για μεταφορά απο Q σε frog) και βλέπω ότι υπάρχει πλέον ελάχιστη διάρκεια κλήσης τα 3 λεπτά.

Τι ισχύει τελικά;

Το αλλάξανε και δεν πήρα εγώ χαμπάρι....

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

σαν να έχω χάσει επεισόδια......εγώ ήξερα ότι η χρέωση frog είναι ανα δευτερόλεπτο χωρίς ελάχιστη διάρκεια κλήσης.
Κοιτάω τώρα στο site (γιατί ψάχνομαι για μεταφορά απο Q σε frog) και βλέπω ότι υπάρχει πλέον ελάχιστη διάρκεια κλήσης τα 3 λεπτά.
Τι ισχύει τελικά;
Το αλλάξανε και δεν πήρα εγώ χαμπάρι....
Ανά δευτερόλεπτο είναι το πακέτο 60' 3.02€ , οτιδήποτε άλλο σε προσφορά είναι 3'.

Στάλθηκε από το Pixel 4a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μπορούμε σε frog να μπλοκάρουμε το daily internet σίγουρα χωρίς να παίρνουμε την εξυπηρέτηση? γιατί στην wind καί q μόνο έτσι γίνεται.

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Συνήθως σε νέους πελατες είναι ήδη ενεργοποιημένο το myinternet, αλλά και να μην είναι στέλνεις ένα δωρεάν σμσ και ξεμπερδεύεις. Το ένα μου νουμερο μόλις παει να μπει στο ίντερνετ και δεν έχει προαγορασμενα GB, μου το κόβει και έρχεται σμσ που λέει ότι δεν έχω διαθέσιμα data και να παω σε ένα λινκ να αγοράσω πακετο εάν θέλω. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, JOHN_ONLY said:

NEA ΣOYΠEP ΠPOΣΦOPA DATA VOUCHER 30GB, 200' ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 400' ΠPOΣ FROG ΓIA 30 HMEPEΣ! H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ 03/05.

NEW DATA VOUCHER SPECIAL OFFER 30GB, 200' TO ALL & 400' TO FROG FOR 30 DAYS! THE OFFER IS VALID UNTIL 03/05.

 

Σημερινό sms!

Κι εμενα μου ηρθε, αλλα δεν καταλαβαινω πως θα το παρω.

Στις εφαρμογες frog και cosmote δεν βρισκω κατι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μπορούμε σε frog να μπλοκάρουμε το daily internet σίγουρα χωρίς να παίρνουμε την εξυπηρέτηση? γιατί στην wind καί q μόνο έτσι γίνεται.

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ο εύκολοτερος τρόπο να μπλοκάρει το ίντερνετ είναι το apn (στις ρυθμίσεις του Ίντερνετ)


αν το αλλάξεις π.χ προσθέτοντας έναν χαρακτήρα δεν μπαίνει στο ίντερνετ

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα? Νομίζετε ότι το frog είναι wind? Ουτε καν... Δε χρειάζονται εδώ τέτοιες αλχημείες

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bbbb said:

Σοβαρά τώρα? Νομίζετε ότι το frog είναι wind? Ουτε καν... Δε χρειάζονται εδώ τέτοιες αλχημείες

Ισχύει.. Δεν θα αγχωθείς στην Cosmote για τέτοια θέματα. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, leotzian said:

Καλημέρα μπορούμε σε frog να μπλοκάρουμε το daily internet σίγουρα χωρίς να παίρνουμε την εξυπηρέτηση? γιατί στην wind καί q μόνο έτσι γίνεται.

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Στειλε Mi στο 1333 να ενεργοποιηθει η υπηρεσια ωστε καθε φορα που πας να μπεις στο ιντερνετ και δεν εχεις Mb θα σε πεταει σε μια σελιδα ωστε να επιλεξεις πακετο αν θελεις, αν δεν θελεις παλι απλα κλεινεις τη σελιδα και γεια σας, δε χρεωνεσαι κατι.

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, tempo said:

σαν να έχω χάσει επεισόδια......εγώ ήξερα ότι η χρέωση frog είναι ανα δευτερόλεπτο χωρίς ελάχιστη διάρκεια κλήσης.

Κοιτάω τώρα στο site (γιατί ψάχνομαι για μεταφορά απο Q σε frog) και βλέπω ότι υπάρχει πλέον ελάχιστη διάρκεια κλήσης τα 3 λεπτά.

Τι ισχύει τελικά;

Το αλλάξανε και δεν πήρα εγώ χαμπάρι....

Το παλιό καλό 60’ (+60’) ισχύει ακόμα ανα δευτερόλεπτο χωρίς ελάχιστη διάρκεια κλήσης, όπως ήξερες

Τωρα είδα πως είχε ηδη απαντηθεί:)

Edited by natpass
Link to comment
Share on other sites

NEA ΣOYΠEP ΠPOΣΦOPA DATA VOUCHER 30GB, 200' ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 400' ΠPOΣ FROG ΓIA 30 HMEPEΣ! H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ 03/05.
NEW DATA VOUCHER SPECIAL OFFER 30GB, 200' TO ALL & 400' TO FROG FOR 30 DAYS! THE OFFER IS VALID UNTIL 03/05.
 
Σημερινό sms!
Εκτός από αγορά voucher κάρτας από το wifigreece υπάρχει άλλος τρόπος αγοράς παιδιά?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξέρει κανείς τι παίζει στην frog με την χρονική ισχύ του αριθμού, σε πόσους μήνες γίνεται φραγή εισερχομένων κλήσεων; Στο what's up που έχω ας πούμε στους 3 μήνες έχεις φραγή εισερχομένων και στον 1 χρόνο και κάτι λήξη σύνδεσης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξέρει κανείς τι παίζει στην frog με την χρονική ισχύ του αριθμού, σε πόσους μήνες γίνεται φραγή εισερχομένων κλήσεων; Στο what's up που έχω ας πούμε στους 3 μήνες έχεις φραγή εισερχομένων και στον 1 χρόνο και κάτι λήξη σύνδεσης
Ότι ισχύει για whatsup ισχύει και για Frog. Ίδια εταιρεία
Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωση σας, πλέον γίνεται φορητότητα σε frog απευθείας από άλλη εταιρεία. Σήμερα έκανα μια έναν αριθμό στην vf που είχα

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αυτό το μήνυμα ..ωραία τέλειο..και;; Πώς το ενεργοποιεις..συνήθως έβγαζε τις προσφορές που δίνει το wifi greece...αλλά βλέπω δεν έχει σχέση 

IMG_20220405_173925.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να κανει τετοια αστεια το φρογκ..

ακομα και να ηταν  πρωταπριλια..

οπως και να ειναι αυτο ηρθε  σημερα το απογευμα .., 

τετοια μηνυματα εχω ξαναλαβει οπως  εχει αναφερθει πιο πανω, με τα 30γιγα κλπ..απλα ηρθε αυτη η προσφορα  σημερα ..

θα το εχουν λαβει και αλλοι ..

 

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και σε εμένα αυτό το μήνυμα. Όπως αναφέρει και το μήνυμα αφορά data voucher που ενεργοποιούνται μέσω του 1319. Αγορά του data voucher με το υπόλοιπο του λογαριασμού σου δεν ξέρω πως γίνεται. Το μόνο κατάστημα που πουλάει τέτοιου είδους voucher είναι το http://www.wifigreece.gr Όποιος γνωρίζει άλλον τρόπο ας τον αναφέρει.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, alany said:

Μου ήρθε και σε εμένα αυτό το μήνυμα. Όπως αναφέρει και το μήνυμα αφορά data voucher που ενεργοποιούνται μέσω του 1319. Αγορά του data voucher με το υπόλοιπο του λογαριασμού σου δεν ξέρω πως γίνεται. Το μόνο κατάστημα που πουλάει τέτοιου είδους voucher είναι το http://www.wifigreece.gr Όποιος γνωρίζει άλλον τρόπο ας τον αναφέρει.

Το ανεβάσανε στο https://www.wifigreece.gr/product/karta-ananeosis-frog-10/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...