Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 18,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν είναι η πρώτη φορά που γίνεται frog θα τα λάβεις. Έκανα 2 αριθμούς έτσι πριν 2-3 μήνες και ήρθαν κανονικά τα δώρα. Λογικά αν ήταν και πριν frog δεν τα λαμβάνεις.

 

Παραθέτω τον εαυτό μου γιατί μάλλον δεν ισχύει αυτό που έγραψα. Ενώ μπήκαν τα 60 λεπτά τν πρώτο μήνα, δεν ξαναπήκαν τον δεύτερο μήνα. Ξέρει κανείς με σιγουριά τι ισχύει πριν ενοχλήσω την «εξυπηρέτηση» πελατών;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως σου βγάζει επιλογή στην εφαρμογή για να τα ενεργοποιήσεις; Τώρα τελευταία η Cosmote κάνει κάτι τέτοια με την εφαρμογή (πχ με τα ΜΒ σε συνδυασμό Cosmote One στα Whatsup).
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,εστειλα sms για αγορά πακετου PAK1 αλλα δεν μου ηρθε επιβεβαιωση,ουτε ενεργοποιηθηκε το πακετο,με αποτελεσμα να μηδενιστουν 7γβ που ηθελα να επεκτεινω.

Τα χρηματα του πακετου αφαιρεθηκαν κανονικα και το sms ενεργοποιησης το εστειλα 1 ωρα πριν ληξουν τα μβ.

Υπαρχει καποιο προβλημα στην ενεργοποιηση των πακετων?

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλ(6971013888) και συμφωνησαν οτι δεν μου αποδωθηκαν οι παροχες του πακετου που αγορασα...μου εδωσαν 1γβ δωρο και περιμενω νεα απο το τεχνικο τμημα τους.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες χαιρετώ.

Να ρωτήσω θέλω, τί πακέτα είναι τώρα διαθέσιμα για αγορά είτε μέσω εφαρμογής είτε με SMS που να έχουν αρκετά data.

 

Και τί είναι αυτές οι κάρτες που δείχνετε στη φωτογραφία;

 

Στο myFrog δεν μπορώ να μπω εκτός Ελλάδος (εκτός Ε.Ε.), στην εφαρμογή Cosmote μπορώ.

 

Ζητώ συγνώμη αλλά γυρίζω Ελλάδα μετά από 1μιση χρόνο (λόγω πανδημίας) και έχω χάσει επεισόδια... οπότε όποιος έχει την ευγενή καλοσύνη ας με διαφωτίσει, θα βοηθήσει πολύ. 19c1ba31e527025fe9a1c7a58b616594.jpg

 

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Παίδες εκτός από 14200 και 17317 παίζει κάποιο άλλο καλό πακέτο για ίντερνετ;

Έχω πάνω από 1 χρόνο να ενεργοποιήσω.

 

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εκτός από 14200 και 17317 παίζει κάποιο άλλο καλό πακέτο για ίντερνετ;

Έχω πάνω από 1 χρόνο να ενεργοποιήσω.

 

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

 

Κατέβασε την επίσημη εφαρμογή και εκεί θα βρεις ότι χρειάζεται

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παίδες εκτός από 14200 και 17317 παίζει κάποιο άλλο καλό πακέτο για ίντερνετ;

Έχω πάνω από 1 χρόνο να ενεργοποιήσω.

 

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

 

Κατέβασε την επίσημη εφαρμογή και εκεί θα βρεις ότι χρειάζεται

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,εστειλα sms για αγορά πακετου PAK1 αλλα δεν μου ηρθε επιβεβαιωση,ουτε ενεργοποιηθηκε το πακετο,με αποτελεσμα να μηδενιστουν 7γβ που ηθελα να επεκτεινω.

Τα χρηματα του πακετου αφαιρεθηκαν κανονικα και το sms ενεργοποιησης το εστειλα 1 ωρα πριν ληξουν τα μβ.

Υπαρχει καποιο προβλημα στην ενεργοποιηση των πακετων?

Καλημέρα φίλε μου! Ειλικρινά, είσαι πολύ άτυχος. Αν δεις στις εμπορικές ανακοινώσεις της Cosmote, θα διαπιστώσεις ότι από προχθές Τετάρτη 17 Μαρτίου, άλλαξαν τα πακέτα PAK1 και PAK2. Πλέον δίνουν μόνο 500MB (προφανώς κατάλαβαν ότι το αγοράζουν και Έλληνες επειδή δίνει πολλά MB και "έλαβαν μέτρα"). Φοβάμαι μην κάνουν το ίδιο και με τα πακέτα προς Βουλγαρία και Ρουμανία, τα οποία ενεργοποιώ και εγώ σε What's Up και έχω ήδη συλλέξει 40GB. Ανεξάρτητα από τη μείωση των παροχών, μάλλον έπεσες πάνω στην αλλαγή και δεν σου αποδόθηκαν οι παροχές του πακέτου. Δε γνωρίζω όμως, ακόμη και αν σου είχαν αποδοθεί, μήπως λόγω της αλλαγής των παροχών, δεν γινόταν ούτως ή άλλως rollover στα MB.

Link to comment
Share on other sites

Στο app έβγαλε την προσφορά 6.9 απεριόριστα data 15 μέρες.

 

Στάλθηκε από το Pixel 4a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου! Ειλικρινά, είσαι πολύ άτυχος. Αν δεις στις εμπορικές ανακοινώσεις της Cosmote, θα διαπιστώσεις ότι από προχθές Τετάρτη 17 Μαρτίου, άλλαξαν τα πακέτα PAK1 και PAK2. Πλέον δίνουν μόνο 500MB (προφανώς κατάλαβαν ότι το αγοράζουν και Έλληνες επειδή δίνει πολλά MB και "έλαβαν μέτρα"). Φοβάμαι μην κάνουν το ίδιο και με τα πακέτα προς Βουλγαρία και Ρουμανία, τα οποία ενεργοποιώ και εγώ σε What's Up και έχω ήδη συλλέξει 40GB. Ανεξάρτητα από τη μείωση των παροχών, μάλλον έπεσες πάνω στην αλλαγή και δεν σου αποδόθηκαν οι παροχές του πακέτου. Δε γνωρίζω όμως, ακόμη και αν σου είχαν αποδοθεί, μήπως λόγω της αλλαγής των παροχών, δεν γινόταν ούτως ή άλλως rollover στα MB.

 

Φιλε μου δεν το ηξερα αυτο και με εχουν ακομη στο περιμενε....το εξεταζει η τεχνικη τους υπηρεσια λενε....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους. Όταν ανανεώνετε το χρόνο ομιλίας, πόσο καιρό μένει μέσα το ποσό αν δεν γίνει χρήση; 2 μήνες;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα αν και αυτό από ότι φαίνεται είναι να μιλάς μόνο προς τον φίλο σου και όχι γενικά προς frog. Οπότε μόνο με σχέση, κολλητό, παιδί κτλ ίσως έχει νόημα αυτή η προσφορά
Link to comment
Share on other sites

Τον συνδυασμό κινητών, μπορείς να ρωτήσεις στο θέμα της Wind για να μη βγαίνουμε εκτός.
Link to comment
Share on other sites

Αφού σε δίνει 600' + 600' (μπορείς να τα βάλεις τον 2ο μήνα) με κάθε ανανέωση προς φρογκ + τα 1500 τα σ/κ, μάλλον το βάλανε για να φέρουν και επιπλέον νούμερα στο φραγκ.

 

Στάλθηκε από το Pixel 4a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι σήμερα τρέχει ο διπλασιασμός του πακέτου και επόμενη προβλεπόμενη ημερομηνία είναι η εβδομάδα από 5/4

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έμεινα εχθές χωρίς data λόγω που έληξαν.

Σήμερα αγόρασα κάρτα ανανέωσης μου έδωσε 1,5 GB internet για ένα μήνα δώρο αλλά δεν μπαίνει ίντερνετ γιατί μάλλον είχα στείλει μήνυμα στο 13330 end day.

Ξέρει κάποιος με ποια εντολή το ενεργοποιούμε

πάλι γιατί βαριέμαι την αναμονή στη frog?

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Στείλε start στο 1333

Στειλε ΜΙ στο 1333

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...