Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διπλασιάζουν τα χρήματα που βάζεις αν είναι εβδομάδα διπλασιασμού!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Νομίζω κάποιο λάθος κανείς. Εκτός και αν έχεις κάποια προσωπική προσφορά.
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε μερικά πόστ ποιο πριν.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Εαν θέλεις πες αριθμό του ποστ. Αυτοί που ποσταρουν ρωτώντας εάν είναι εβδομάδα 2πλασιασμου, εννοούν των λεπτών ομιλίας του πακέτου των 3 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό διπλασιασμός των λεπτών ομιλίας από 60 σε 120.
Link to comment
Share on other sites

Διπλασιάζουν τα χρήματα που βάζεις αν είναι εβδομάδα διπλασιασμού!

 

Διάβασε μερικά πόστ ποιο πριν.

 

Τα εχεις καταλαβει λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε εβδομάδα διπλασιασμού. Για τον agid που το ανέφερε, ο διπλασιασμός αφορά μόνο το πακέτο των 60 λεπτών ομιλίας και δίνει δώρο άλλα 60 λεπτά, δεν αφορά χρήματα.
Link to comment
Share on other sites

Τα εχεις καταλαβει λαθος.

 

Μάλλον ο ίδιος πρέπει να διαβάσει πολλά post πιο πίσω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

MONO TO FROG, ME THN AΓOPA TOY ΠAKETOY 60' ΠPOΣ OΛA TA KINHTA KAI ΣTAΘEPA EΛΛAΔAΣ AΞIAΣ 3€, ΣOY KANEI ΔΩPO ENA ΠAKETO 60' AKOMA. KAΛEΣE TΩPA ΣTO 1330 MEXPI 07/06.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

Έχω frog από το 2006 ( αν θυμάμαι καλά ) και μετέφερα με φορητότητα από wind στο frog και τα δύο νούμερα της συζύγου και της κόρης μου .

Για νέους συνδρομητές πότε γίνεται φραγή εισερχομένων κλήσεων αν δεν κάνουν ανανέωση χρόνου ???

Μετά πόσους μήνες χάνεται το υπόλοιπο αν δεν γίνει ανανέωση ???

Ευχαριστώ προκαταβολικά και καλό τριήμερο !!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει διαχωρισμός μεταξύ νέων και παλιών σε αυτό το κομμάτι. Στο δίμηνο χάνεις το υπόλοιπο και στο τρίμηνο μπαίνει φραγή
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Θέλω να ρωτήσω καταρχήν εαν το δίκτυο της frog είναι το ίδιο με αυτό της cosmote , και εαν μπορώ να κάνω μεταφορά αριθμού από καρτοκινητό cosmote.Αν υπάρχει δηλαδή διαθεσιμότητα καρτών sim.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Θέλω να ρωτήσω καταρχήν εαν το δίκτυο της frog είναι το ίδιο με αυτό της cosmote , και εαν μπορώ να κάνω μεταφορά αριθμού από καρτοκινητό cosmote.Αν υπάρχει δηλαδή διαθεσιμότητα καρτών sim.

Στείλε ΑΛΠΑΚ στο 1314 και θα σου έρθει sms με το κόστος αλλαγής. Δεν χρειάζεσαι κάρτα, ακολουθείς τις οδηγίες του sms.

Link to comment
Share on other sites

Στείλε ΑΛΠΑΚ στο 1314 και θα σου έρθει sms με το κόστος αλλαγής. Δεν χρειάζεσαι κάρτα, ακολουθείς τις οδηγίες του sms.

Ευχαριστώ.Είναι όμως το ίδιο δίκτυο της cosmote; Το ρωτάω γιατί θέλω να συνεχίσω να έχω τη δυνατότητα για WiFi calling που έχω τώρα με την cosmote.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.Είναι όμως το ίδιο δίκτυο της cosmote; Το ρωτάω γιατί θέλω να συνεχίσω να έχω τη δυνατότητα για WiFi calling που έχω τώρα με την cosmote.

 

Ίδιο δίκτυο ναι. Για το WiFi calling δεν γνωρίζω, ίσως κάποιος άλλος να σου απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.Είναι όμως το ίδιο δίκτυο της cosmote; Το ρωτάω γιατί θέλω να συνεχίσω να έχω τη δυνατότητα για WiFi calling που έχω τώρα με την cosmote.

 

Και στο frog δουλεύει κανονικά το wifi calling.

Link to comment
Share on other sites

10γιγα+300' προς όλους με 1€ για το 3ημερο

 

Το ενεργοποίησα την Παρασκευή όμως μου έδωσε μόνο τα 10gb μολονότι αναφέρει πως δίνει και λεπτά. Τα λεπτά ομιλίας δεν φαίνονται ούτε στην εφαρμογή (frog app) ούτε και με Υ στο 1330. Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει γίνει.

Edited by Tasos30
Γραμματικό λάθος

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν μιλάς στο τηλέφωνο μειώνονται τα λεπτά σου;

 

Δεν έχω καθόλου λεπτά ομιλίας, για αυτό έβαλα και το πακέτο για το 3ημερο. Δηλαδή ενώ έπρεπε να έχω 10gb και 300' προς όλους, εγώ έχω μόνο 10gb δεδομένα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν πας να κάνεις μια κλήση, δεν σε αφήνει;

 

Καταναλώνει από το υπόλοιπο της κάρτας (1 δοκιμή έκανα) , σαν κλήση χωρίς πακέτο δηλαδή. Προφανώς αύριο πρέπει να μιλήσω μαζί τους να δούμε τι συνέβη διότι το πακέτο το ενεργοποίησα μέσω της εφαρμογής και -1 ευρώ. Αλλά τα 300' λεπτά δεν τα βλέπω και δεν τα έχω.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...