Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το λεκτικο 120mb (που αντικατεστησε το 60mb) δε δουλευει πια, σωστα;

Αντικαταστάθηκε από κάτι άλλο που να έχει την ίδια διαρκεια;

Edited by alexandr0s
Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναφέρθηκε ότι στέλνεις 120MB

 

δουλευει κανονικα

 

οποιος δεν εχει μυαλο: εχω δυο σιμ, και το εστελνα απο τη λαθος....:lol::lol::p:p

Alex
Link to comment
Share on other sites

Εαν εχεις ηδη what's up ή κοσμοκαρτα, μπορείς να το αλλάξεις σε φρογκ.με.ενα μήνυμα και χρέωση 10€. Μεχρι σημερα νομιζω τρεχει και προσφορα δωρεαν μβ και ομιλία.

Το θέμα είναι να μην πετάξω 10 ευρώ.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει κάποιος ιδέα που μπορώ να βρω νέα SIM Frog στην Θεσσαλονίκη ή στον Λαγκαδά, ας μου πει παρακαλώ.

 

Είχα δει ότι πουλάνε κάποια καταστήματα στο ίντερνετ. Από ένα σύντομο ψαχτήρι υπάρχει το elphone και το powercore, όπου ουσιαστικά πληρώνεις τα μεταφορικά (γύρω στα 5ε, όσο δηλαδή θα την έπαιρνες έτσι κ αλλιώς).

Link to comment
Share on other sites

αυτο το πραγμα παντως με τις καρτες που δεν τις βρισκεις (ενω θα μπορουσαν να δωσουν οποιαδηποτε και να την ενεργοποιησουν σε οτι θες) ειναι εντελως τριτοκοσμικο!

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Μια λύση ειναι να μπεις στα σαιτς της Κοσμοτε και του Γερμανός και στις λίστες καταστημάτων να βρεις τα τηλέφωνα και να τους πάρεις τηλ ρωτώντας εαν εχουν νέα νούμερα φρογκ.
Link to comment
Share on other sites

Update (απάντηση από messenger Frog):

 

Μπορείς να επικοινωνήσεις με το δίκτυο καταστημάτων COSMOTE, στο 2102505777 από κινητό ή στο 801 11 97000 από σταθερό, ώστε να ενημερωθείς ποιο κατάστημα μπορεί να σε εξυπηρετήσει. Εναλλακτικά, μπορείς να συμπληρώσεις το κινητό επικοινωνίας μαζί σου, εδώ http://ms.spr.ly/6186TimRw και θα σε καλέσει εκπρόσωπός μας, το συντομότερο δυνατόν.
Link to comment
Share on other sites

αυτο το πραγμα παντως με τις καρτες που δεν τις βρισκεις (ενω θα μπορουσαν να δωσουν οποιαδηποτε και να την ενεργοποιησουν σε οτι θες) ειναι εντελως τριτοκοσμικο!

 

ποσο κοστιζει η μετατροπη απο cosmokarta ή what's up?

Alex
Link to comment
Share on other sites

Με την υποσημείωση οτι είναι δωρεάν να πας από what's up σε κοσμοκάρτα ή το αντίστροφο, αλλά για το frog από την πρώτη αλλαγή ζητάει 10 ευρώ

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη είναι δωρεάν

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχει καταργηθει εδω και καιρο το δωρεαν και πλεον κοστιζει 10€ για να πας σε frog.

Link to comment
Share on other sites

Με την υποσημείωση οτι είναι δωρεάν να πας από what's up σε κοσμοκάρτα ή το αντίστροφο, αλλά για το frog από την πρώτη αλλαγή ζητάει 10 ευρώ

 

Εχει καταργηθει εδω και καιρο το δωρεαν και πλεον κοστιζει 10€ για να πας σε frog.

 

κι αν ρωτησεις σε κοσμοτε η γερμανο, δεν εχουν ιδεα.

εδω στη Θεσσαλονίκη, ρώτησα σε 2 και πηρα διαφορετικες (και οι δυο λαθος) απαντησεις: στον γερμανο της μητροπολεως μου ειπαν 5 ευρώ, στο μεγαλο καταστημα της κοσμοτε μου ειπαν δωρεαν, και επεμεναν κιολας....

Alex
Link to comment
Share on other sites

Στείλτε δωρεάν 'ΑΛΠΑΚ' στο 1314 και θα σας λυθούν οι απορίες στο μήνυμα που θα σας έρθει.

ξερω κι απο αλλη φορα, οτι ισχυει η χρεωση για φρογκ. φυσικα κανεις δε γνωριζει γιατι αυτο

Alex
Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου γνώμη είναι ότι η cosmote θέλει να κρατήσει το frog για τους αλλοδαπούς της χώρας μας.. Και το στήσιμο του app εκει παραπέμπει. Οι οποίοι αλλοδαποί ξέρουν που θα βρουν τις σιμ φθηνά και χωρίς την ανάγκη ταυτοποίησης των στοιχείων τους..
Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν εξαρχης frog και δεν έκανες άλλη αλλαγή, δωρεάν. Αν είχες κάνει ήδη παλιότερα μια αλλαγή τότε 3€
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται και σε τι Κόστος αλλαγής από frog σε whatsup??

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γίνεται. Για να μάθεις τη χρέωση στειλε δωρεάν μήνυμα τη λέξη 'ΑΛΠΑΚ' στο 1314 και πες μας τι γράφει το μήνυμα που σου ήρθε.

Link to comment
Share on other sites

Τι σχεση εχουν ποτε θα βαλεις χρηματα; Διπλασιασμο του χρονου ομιλιας ενός πακετου κανουν, οχι των χρημάτων. Λογικά αύριο θα έχει.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...