Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 18,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ειναι βδομαδα διπλασιασμου;

 

Ναι είναι μου ήρθε μήνυμα

MONO TO FROG, ME THN AΓOPA TOY ΠAKETOY 60' ΠPOΣ OΛA TA KINHTA KAI ΣTAΘEPA EΛΛAΔAΣ AΞIAΣ 3€, ΣOY KANEI ΔΩPO ENA ΠAKETO 60' AKOMA. KAΛEΣE TΩPA ΣTO 1330 MEXPI 22/03.

Link to comment
Share on other sites

https://www.techgear.gr/cosmote-dorean-15gb-se-oloys-gia-30-imeres-26664.

Ενδιαφέρον όχι μόνο για τα γιγα αλλά και για το history!!!

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κάποιο παιδί τον κωδικό μηνύματος για το ποιο φτηνό πακέτο mb (μηνιαίο);

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κάποιο παιδί τον κωδικό μηνύματος για το ποιο φτηνό πακέτο mb (μηνιαίο);

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για 60 (120) MB για ενα μηνα: 60 στο 1330

Για 2GB για 25ημέρες: 17317 στο 1330

(απο τον τιμοκαταλογο της κοσμοτε)

Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κάποιο παιδί τον κωδικό μηνύματος για το ποιο φτηνό πακέτο mb (μηνιαίο);

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό εννοείς?

Screenshot-20200317-214318.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το γράφω κι εδώ μιας και το έχω διασταυρώσει και σε whatsup και σε frog.

Τα 15 gb της προσφοράς παρότι στους όρους αναφέρεται ότι προτεραιότητα έχουν αυτά που λήγουν πρώτα ΑΥΤΌ ΔΕΝ ΙΣΧΎΕΙ.

Προς το παρών έχουν απόλυτη προτεραιότητα απέναντι σε όλα τα άλλα πακέτα mb ανεξαρτήτου ημερομηνίας λήξης. Όπως ακριβώς ίσχυε και με τις προσφορές με τα απεριόριστα. Κρατάω μόνο μια επιφύλαξη μήπως είναι κάποια δυσλειτουργια των συστημάτων τους και το διορθώσουν τις επόμενες μέρες. Προς το παρών τα 15 καταναλώνονται πρωτα

Link to comment
Share on other sites

Το γράφω κι εδώ μιας και το έχω διασταυρώσει και σε whatsup και σε frog.

Τα 15 gb της προσφοράς παρότι στους όρους αναφέρεται ότι προτεραιότητα έχουν αυτά που λήγουν πρώτα ΑΥΤΌ ΔΕΝ ΙΣΧΎΕΙ.

Προς το παρών έχουν απόλυτη προτεραιότητα απέναντι σε όλα τα άλλα πακέτα mb ανεξαρτήτου ημερομηνίας λήξης. Όπως ακριβώς ίσχυε και με τις προσφορές με τα απεριόριστα. Κρατάω μόνο μια επιφύλαξη μήπως είναι κάποια δυσλειτουργια των συστημάτων τους και το διορθώσουν τις επόμενες μέρες. Προς το παρών τα 15 καταναλώνονται πρωτα

 

Επιβεβαιώνω και εγώ

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα πριν λίγο και μπαίνοντας στην εφαρμογή μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα

Ότι δεν είστε συνδρομητής frog μπορείς μόνο να ανανεώσεις το χρόνο ομιλίας για κάποιο άλλο frog καρτοκινητά με χρεωστική / πιστωτική η να περιηγηθεί στην εφαρμογή .

Αύριο τελειώνει ο πρώτος μήνας που έβαλα χρήματα και έχω σκοπό αύριο να αφαιρέσω από το υπόλοιπο του ποσού που μου έχει μείνει από την αρχική κατάθεση για να βάλω τα 60+60 .

Το θέμα είναι ότι παίρνω κανονικά τηλ και μου δείχνει κανονικά το υπόλοιπο σε μονάδες ομιλίας και τα χρήματα μου .

Απλά μου βγάζει αυτό το μήνυμα μόλις μπω στην εφαρμογή .

Τι θέλει να πει γνωρίζει κανείς ;

Ευχαριστω

Υ.Γ τώρα είδα ότι πριν λίγο ληξανε τα λεπτά που είχα προς frog ( μήπως γι αυτό ;)

Link to comment
Share on other sites

Το γράφω κι εδώ μιας και το έχω διασταυρώσει και σε whatsup και σε frog.

Τα 15 gb της προσφοράς παρότι στους όρους αναφέρεται ότι προτεραιότητα έχουν αυτά που λήγουν πρώτα ΑΥΤΌ ΔΕΝ ΙΣΧΎΕΙ.

Προς το παρών έχουν απόλυτη προτεραιότητα απέναντι σε όλα τα άλλα πακέτα mb ανεξαρτήτου ημερομηνίας λήξης. Όπως ακριβώς ίσχυε και με τις προσφορές με τα απεριόριστα. Κρατάω μόνο μια επιφύλαξη μήπως είναι κάποια δυσλειτουργια των συστημάτων τους και το διορθώσουν τις επόμενες μέρες. Προς το παρών τα 15 καταναλώνονται πρωτα

 

Λάθος κανείς

Σε εμενα συνέχιζε να τρώει από το πακέτο των 2gb που λήγει πρώτο

Τα 15gb δεν έχουν πειραχτεί ακόμα γιατί λήγουν αργότερα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα, απο τις 17/03 που ενεργοποίησα τα 15GB, η καταναλωση συνεχίζει και γινεται απο αυτα και οχι απο αλλα πακετα που ληγουν νωριτερα.
Link to comment
Share on other sites

Λάθος κανείς

 

Σε εμενα συνέχιζε να τρώει από το πακέτο των 2gb που λήγει πρώτο

 

Τα 15gb δεν έχουν πειραχτεί ακόμα γιατί λήγουν αργότερα

Φίλε μου σε σένα μπορεί να ισχύει. Μην είσαι όμως τόσο απόλυτος. Σε μας καταναλώνει απο τα 15 κι ας λήγουν πιο μετά. Έχω βάλει και screenshot πιο πάνω και στο ξαναβάζω να μην ψάχνεις. 7addce97c18eb46c66e96136b8b5c513.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να κι ενα πιο πρόσφατο να συγκρίνεις 3edd40b4cfb7f64f65c12268988398a6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς κάποιο πρόβλημα είναι γιατί όπως αναφέρει και στην εφαρμογή προτεραιότητα έχουν αυτά που λήγουν νωρίτερα αλλά και σε εμένα καταναλώνει από τα 15 που λήγουν 10 μέρες μετά από το άλλο πακέτο που εχω αγορασμένο
Link to comment
Share on other sites

Ενδεχεται σε οσους το ενεργοποίησαν αρχικά να καταναλωνεται πρωτο και μετα να ξυπνησαν και να το αλλαξαν, οπότε οσοι το ενεργοποίησαν αργότερα να καταναλωνεται με σειρα λήξης.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξέρει κάποιος αν έχουν πάρει παράταση οι φραγες καρτοκινητων

 

Καλημέρα....,όχι, όλα ισχύουν όπως πρίν.Καμμία παράταση.

Link to comment
Share on other sites

Εβδομάδα διπλασιασμού 60+60'

Στην εφαρμογή frog δεν φαίνεται και

sms ακόμα δεν έχω λάβει.

Κάλεσα 1330... το αναφέρει στο ηχογραφημένο.

Αγόρασα ήδη πακέτο και έλαβα τα 120'

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Τελικά ήρθε και το sms

Link to comment
Share on other sites

MONO TO FROG, ME THN AΓOPA TOY ΠAKETOY 60' ΠPOΣ OΛA TA KINHTA KAI ΣTAΘEPA EΛΛAΔAΣ AΞIAΣ 3€, ΣOY KANEI ΔΩPO ENA ΠAKETO 60' AKOMA. KAΛEΣE TΩPA ΣTO 1330 MEXPI 05/04.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...