Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν με ενδιαφέρει να έχει κάποιο πακέτο ομιλίας ή δεδομένων, απλώς ένα μικρό ποσό για παν ενδεχόμενο. Άρα στο 3μηνο ή στο 2μηνο; Τα 10€ λήγουν μετά την παρέλευση 2μηνου ή 3μηνου ή νωρίτερα;

 

Το υπόλοιπο λήγει στους δύο μήνες.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα χρήματα χάνονται μετά από δύο μήνες χωρίς ανανέωση, αλλά έχεις εισερχόμενες για τρεις μήνες από την τελευταία ανανέωση.
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Πάντως για μία τέτοια περίπτωση όπως αυτή που θέλω εγώ, δηλαδή για χρήση backup σε σύστημα ασφαλείας, δεν ξέρω κατά πόσο τελικά συμφέρει αυτή η λύση ως frog ή κάτι άλλο, πχ συμβόλαιο με μηδενικό πάγιο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Πάντως για μία τέτοια περίπτωση όπως αυτή που θέλω εγώ, δηλαδή για χρήση backup σε σύστημα ασφαλείας, δεν ξέρω κατά πόσο τελικά συμφέρει αυτή η λύση ως frog ή κάτι άλλο, πχ συμβόλαιο με μηδενικό πάγιο.

 

Εφ οσον σε ενδιαφέρουν ΚΑΙ οι εξερχόμενες θα πρεπει να βαζεις καρτα καθε διμηνο. Αν αρκεισαι στο να μπορει να δεχεται εισερχομενες, μπορεις να δοκιμασεις καρτοκινητο Q το οποιο δε βαζει φραγη εισερχομενων πριν το 12μηνο, και επίσης μπορεις να κανεις ανανεωση απο 6ε. Αν σε ενδιαφερει, μπορείς να κανεις ερωτηση στο αντιστοιχο τοπικ για να μη βγουμε εκτος θεματος.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Πάντως για μία τέτοια περίπτωση όπως αυτή που θέλω εγώ, δηλαδή για χρήση backup σε σύστημα ασφαλείας, δεν ξέρω κατά πόσο τελικά συμφέρει αυτή η λύση ως frog ή κάτι άλλο, πχ συμβόλαιο με μηδενικό πάγιο.

 

Frog είναι η χειρότερη επιλογή για αυτό που θέλεις μιας και δεν έχει μεταφορά χρημάτων. What's up και κοσμοκαρτα έχουν οπότε βάζεις χρήματα για να μην μπει φραγή και μετά τα μεταφέρεις σε αριθμό που τα χρησιμοποιείς. Αν βέβαια έχεις άλλο συμβόλαιο ή καρτοσυμβολαιο σε Cosmote μπορείς να μεταφέρεις χρήματα για να μην μπει φραγή στον αριθμό, νομίζω με 5 ευρώ ανανεώνεται

Link to comment
Share on other sites

πχ συμβόλαιο με μηδενικό πάγιο.

Ενημερωτικά το μηδενικό πάγιο πλέον έχει 4€ πάγιο. Πιο φθηνό είναι το frog με 58 μέρες χρήση της κάρτας και την 59η ενεργοποίηση πακέτου sms ώστε να γίνει εκμετάλλευση του υπόλοιπου για ένα 3μηνο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Πάντως για μία τέτοια περίπτωση όπως αυτή που θέλω εγώ, δηλαδή για χρήση backup σε σύστημα ασφαλείας, δεν ξέρω κατά πόσο τελικά συμφέρει αυτή η λύση ως frog ή κάτι άλλο, πχ συμβόλαιο με μηδενικό πάγιο.

 

Έτσι οπως το θετεις, πιο συμφερον ειναι να στραφείς σε καποια καρτα τυπου intertelecom, οπου το υπολοιπο σου ουσιαστικά δε ληγει ποτε και οι χρεώσεις δεν ειναι και απαγορευτικές για μια ωρα αναγκης.

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone παρουσίασε συσκευές εντοπισμού οι οποίους έχουν και κάρτα sim μέσα

Πέρα της χρέωσης για την συσκευή ζητάνε πάγιο 3€ τον μήνα για την λειτουργία του συναγερμού

Όποτε όλες οι εταιρείες κάτι αντίστοιχο θα παρουσιάσουν στα κοντά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είναι εβδομάδα διπλασιασμού ή όχι;Μέσα στην εφαρμογή του frog φαίνεται ή όχι;Μόνο με το sms που στέλνουν μπορούμε να το ξέρουμε;
Link to comment
Share on other sites

Είναι εβδομάδα διπλασιασμού ή όχι;Μέσα στην εφαρμογή του frog φαίνεται ή όχι;Μόνο με το sms που στέλνουν μπορούμε να το ξέρουμε;

 

Απο την εφαρμογη δε φαίνεται. Απο οσο εχουν αναφέρει, εαν καλεσεις στο 1330 (εαν ειναι το σωστο νουμερο) υπαρχει ηχογραφημένο μηνυμα εαν ειναι εβδομαδα διπλασιασμου.

Link to comment
Share on other sites

Τι φάση? 10gb για 3 μέρες? Και σμσ και στο app! Δεν το κάνουν 14 που θα ναι και κλειστά τα σχολεία
Link to comment
Share on other sites

Στο frog, υπάρχει δυνατότητα μεταφοράς υπολοίπου χρηματικού, τόσο από frog σε frog, όσο και από καρτοσυμβόλαιο σε frog (και το αντίστροφο για το τελευταίο) ;
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ανεβάσεις το link του μηνύματος;
Αν εννοείς εμένα πάρε το μνμc392616bc802735e80b77fa1b2ef970c.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο frog, υπάρχει δυνατότητα μεταφοράς υπολοίπου χρηματικού, τόσο από frog σε frog, όσο και από καρτοσυμβόλαιο σε frog (και το αντίστροφο για το τελευταίο) ;

Όχι.......

Link to comment
Share on other sites

Στο frog, υπάρχει δυνατότητα μεταφοράς υπολοίπου χρηματικού, τόσο από frog σε frog, όσο και από καρτοσυμβόλαιο σε frog (και το αντίστροφο για το τελευταίο) ;

 

Post #12490 ήδη σου απάντησα σε αυτό που ρωτάς

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα SMS για ενεργοποίηση 10 giga μπήκα στην εφαρμογή όπου μου έβγαλε μία ειδοποίηση να πατήσω αλλά δεν την πρόλαβα εξαφανίστηκες σε 2 δευτερόλεπτα και δεν μπορώ να το βρω πουθενά πως ενεργοποιώ τώρα ;
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα SMS για ενεργοποίηση 10 giga μπήκα στην εφαρμογή όπου μου έβγαλε μία ειδοποίηση να πατήσω αλλά δεν την πρόλαβα εξαφανίστηκες σε 2 δευτερόλεπτα και δεν μπορώ να το βρω πουθενά πως ενεργοποιώ τώρα ;

 

Καλημέρα το έβαλαν και στα πακέτα.

Κανε απο εκεί ενεργοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εμφανίζει πουθενά ούτε στο app του frog ούτε της ΟΤΕ θα στείλω μνμ στο Facebook

 

Κανε εκκαθάριση δεδομένων της εφαρμογης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...