Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε κάθε περίπτωση, αν τους είπες Frog και δεν το έκαναν, μπορεί να γίνει δωρεάν αρκεί να καλέσεις την τεχνική υποστήριξη.

Τουλάχιστον σε εμένα το έκαναν πριν κάποια χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Tα mb πλέον δεν μεταφέρονται?

 

Στις 16/02 που αγόρασα ένα πακέτο με 2GB προστέθηκαν κανονικά σε αυτά που είχα περίσσευμα. Άρα μεταφέρθηκαν κανονικά τα παλιά που είχα και ήταν για να λήξουν.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ ότι χτες βράδυ έβαλα το πακέτο με τα 2GB και προστέθηκαν στα προηγούμενα.
Link to comment
Share on other sites

Μετά την πρώτη ενεργοποίηση κάρτας frog μου ηρθε μηνυμα απο frog οτι χαριζει 1gb και 100 λεπτα προς ολα τα κινητα και σταθερα στην ελλαδα στην πρωτη ανανεωση 10 ευρω του μηνα για 6 μηνες .Ανανεωσε μεχρι το τελος του μηνα .

Εγώ αγόρασα την κάρτα από ένα cosmote corner (μην την εδωσαν δωρεαν δεν ζητησαν χρηματα )απλα μου ειπαν να βαλω χρηματα .Ετσι και εκανα και εβαλα αρχικα 11 ευρω .

Τα 100 λεπτά δεν μου ήρθαν ποτέ , πρέπει να ρθουν η κατάλαβα κάτι λάθος εγώ .

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βάλεις κάρτα ξανά για να πάρεις το δώρο, αλλιώς θα το πάρεις τον επόμενο μήνα που θα ανανεώσεις και για τους 5 επόμενους μήνες στην πρώτη ανανέωση.
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βάλεις κάρτα ξανά για να πάρεις το δώρο, αλλιώς θα το πάρεις τον επόμενο μήνα που θα ανανεώσεις και για τους 5 επόμενους μήνες στην πρώτη ανανέωση.

Α οκ μια χαρά

Σε ευχαριστω πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Να ρωτήσω

Αν πχ τελειώσουν τα δωρεάν data η , η ημερομηνία που μπορώ να τα χρησιμοποιήσω που έλαβα από την πρώτη ενεργοποίηση της κάρτας και καταλαθος ανοίξω τα data θα χρεωθώ κάτι ; Θα χρεωθώ από το υπόλοιπο χρημάτων που έχω ;

Ευχαριστω

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

επίσης έβγαλε και το πακέτο data me now όπου δίνει για μια ώρα μια φορά τον μήνα δωρεάν απεριόριστα δεδομένα.
Link to comment
Share on other sites

αν αναφέρεσαι σε μένα,στην εφαρμογή της cosmote το είδα.

 

Ναι, δεν μου το βγάζει στη cosmote γι αυτο ρώτησα μηπως το είδες στη frog.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέει ότι

'το πακέτο δεν είναι διαθέσιμο στη περιαγωγή'

ο περιορισμός αυτός αφορά ΚΑΙ την ΕΕ;

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέει ότι

'το πακέτο δεν είναι διαθέσιμο στη περιαγωγή'

ο περιορισμός αυτός αφορά ΚΑΙ την ΕΕ;

 

Ακριβώς. Και το οποίο εν μέρει είναι και λογικό διότι είναι δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου βγάζει στην εφαρμογή της frog την ενεργοποίηση για τα 6gb ενώ υπάρχει ακόμα η ξεχασμένη για τα απεριόριστα για μια εβδομάδα που έχει ήδη λήξει. Έκανα και διαγραφή cache εφαρμογής τίποτα. Μου έχουν στείλει και μήνυμα αλλά ο σύνδεσμος του μηνύματος απλά ανοίγει την εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου βγάζει στην εφαρμογή της frog την ενεργοποίηση για τα 6gb ενώ υπάρχει ακόμα η ξεχασμένη για τα απεριόριστα για μια εβδομάδα που έχει ήδη λήξει. Έκανα και διαγραφή cache εφαρμογής τίποτα. Μου έχουν στείλει και μήνυμα αλλά ο σύνδεσμος του μηνύματος απλά ανοίγει την εφαρμογή.

 

Κανε το από την εφαρμογή της cosmote

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου βγάζει στην εφαρμογή της frog την ενεργοποίηση για τα 6gb ενώ υπάρχει ακόμα η ξεχασμένη για τα απεριόριστα για μια εβδομάδα που έχει ήδη λήξει. Έκανα και διαγραφή cache εφαρμογής τίποτα. Μου έχουν στείλει και μήνυμα αλλά ο σύνδεσμος του μηνύματος απλά ανοίγει την εφαρμογή.

 

απεγκατάσταση και εγκατάσταση ξανά και θα στην εμφανίσει

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Και το οποίο εν μέρει είναι και λογικό διότι είναι δώρο.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση @gpapas640.

Σε ποια βάση το δώρο έχει διαφορετική αντιμετώπιση στην ΕΕ όπου θεωρητικά τουλάχιστον δεν υφίσταται περιαγωγή;

Αν και συμφωνώ μαζί σου στη λογική βάση ότι θα έπρεπε να ήταν έτσι, μήπως θα ήταν καλύτερα αν κάποιος θα μπορούσε να το επιβεβαιώσει στη πράξη;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...