Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελπίζω να έχεις καταλάβει ότι ο "φίλος που μιλάει για τα απεριόριστα και 10 γίγα" είμαι εγώ και μόλις εξήγησα παραπάνω τον λόγο.

 

Δεν υπάρχει τέτοιο πακέτο που αναφέρεις

Τι μας μπερδεύεις τώρα με 10gb και απεριόριστα gb

 

Εγώ είπα τα ήδη υπάρχον πακέτα έχουν το σπαστικό αυτό που λήγουν σε 25 μέρες

Δεν ρώτησα εάν υπάρχουν σε άλλες εταιρείες πακέτα πιο φθηνά

Γνωρίζω ότι δεν υπάρχουν

 

Απλά έτσι για να γράφει κάποιος μόνο μπερδεύει το θέμα παρά να βοηθήσει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να έχεις καταλάβει ότι ο "φίλος που μιλάει για τα απεριόριστα και 10 γίγα" είμαι εγώ και μόλις εξήγησα παραπάνω τον λόγο.

Γιατί μας μπερδεύεις? ο φίλος μιλάει για κάτι υπαρκτό, για την διάρκεια των 25 ημερών και εσύ για κάτι ανύπαρκτο, και μας μπερδεύεις απαντώντας!!! με ερώτηση, σαν να ψάχνεις κάτι χωρίς να αναφέρεσαι στο αρχικό ποστ...

Λογικό είναι να μας μπερδέψεις όλους.

Δηλαδή γκρινιάζεις για κάτι που δεν υπάρχει καλύτερο;

Γιατι? εχει το βατραχι απεριοριστα και 10 γιγα?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι? εχει το βατραχι απεριοριστα και 10 γιγα?
Είπα εγώ ότι έχει το βατράχι τέτοια πακέτα; Που με είδες να γράφω ότι αναφέρομαι σε πακέτα frog; Ζήτησα να μου πει που θα βρει καλύτερα από το πακέτο της Frog των 25 ημερών και έφερα ως παράδειγμα πακέτα εκτός frog προς αποφυγή. Μόνοι σας μπερδευτήκατε γιατί πηδάτε σε συμπεράσματα. Εδώ δεν καταλαβαίνατε ότι απαντάτε σε εμένα για τον "φίλο" (πάλι εμένα). Πάλι εγώ σας μπέρδεψα; Τρικυμία εν κρανίω... Edited by Saxtus
Link to comment
Share on other sites

Καλά, ότι να ναι, δεν πρόκειται να συνεννοηθούμε οπότε το σταματάω εδώ.:X
Link to comment
Share on other sites

Είπα εγώ ότι έχει το βατράχι τέτοια πακέτα; Που με είδες να γράφω ότι αναφέρομαι σε πακέτα frog; Ζήτησα να μου πει που θα βρει καλύτερα από το πακέτο της Frog των 25 ημερών και έφερα ως παράδειγμα πακέτα εκτός frog προς αποφυγή. Μόνοι σας μπερδευτήκατε γιατί πηδάτε σε συμπεράσματα. Εδώ δεν καταλαβαίνατε ότι απαντάτε σε εμένα για τον "φίλο" (πάλι εμένα). Πάλι εγώ σας μπέρδεψα; Τρικυμία εν κρανίω...

 

Ότι να ναι ρε φίλε λες συγνώμη αλλά σταμάτησε το

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

χρεώσιμα SMS - 6 ευρώ την εβδομάδα.

 

Δεν θα το είχε καταλάβει απο το sms που θα του είχε έρθει;

Γιατί εάν έχει ενεργή την φραγή στα πενταψήφια πως έγινε η χρέωση;

Μάλλον εννοεί ότι έχει θέμα η εφαρμογή και του δείχνει διαφορετικό υπόλοιπο.

Link to comment
Share on other sites

Την μια έχω 103ε υπόλοιπο την άλλη 97ε. Δεν μπορώ να καταλάβω τι θέμα έχει.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Για σιγουριά, επιβεβαιωσε το υπόλοιπο με κλήση ή μήνυμα. Αν δεις οτι σου λειπουν χρήματα, ζήτησε αναλυτικη κατάσταση μεσω του app.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έκανε φραγή μνμτ από τον κινητό (από την εφαρμογή μνμτ) και απλά δεν του δείχνει τα χρεωσιμα ενώ αυτά έρχονται και του τρώνε χρήματα?

το έχω δει σε φίλο...

Link to comment
Share on other sites

Για να γυρίσω στο προκείμενο, με τις νέες τιμές στα GIGA MAX είναι ένας πολύ σοβαρός λόγος να έχεις συμβόλαιο πλέον αντί της frog. Αυτός ήταν ο λόγος που είχα frog μέχρι τώρα. Ότι είναι φθηνότερα από οπουδήποτε.

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγω θα περιμενα μεχρι τελους του χρονου για να δουμε εαν θα υπαρξουν αντιστοιχες μειωσεις στην καρτοκινητη...

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

εγω θα περιμενα μεχρι τελους του χρονου για να δουμε εαν θα υπαρξουν αντιστοιχες μειωσεις στην καρτοκινητη...

 

Σωστη σκεψη. Αλλωστε το συμβολαιο ειναι παντοτε συμβολαιο και σου δενει τα χερια αν τυχόν βρεθεί κατι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Για να γυρίσω στο προκείμενο, με τις νέες τιμές στα GIGA MAX είναι ένας πολύ σοβαρός λόγος να έχεις συμβόλαιο πλέον αντί της frog. Αυτός ήταν ο λόγος που είχα frog μέχρι τώρα. Ότι είναι φθηνότερα από οπουδήποτε.

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για κάνε μας μια ανάλυση να ξέρουμε κι εμείς

Εγώ τώρα με 15€ έχω 240’ και 5gb internet

Τι καλύτερο προσφέρει ένα συμβόλαιο;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ακυρο

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by gagarin
Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ζώνες Υπηρεσίας COSMOTE Travel & Talk

 

Ζώνη A

 

Αλβανία, Βοσνία Ερζεγοβίνη, Γκέρνσεϊ, Ελβετία, Κόσσοβο, Λευκορωσία, Μολδαβία, Νησιά Φερόες, Π.Γ.Δ.Μ., Σερβία, Τζέρσεϊ, Τουρκία

 

Ζώνη B

 

Αίγυπτος, Αυστραλία, Βραζιλία, Η.Π.Α., Ην. Αρ. Εμιράτα, Ιαπωνία, Ινδία, Ισραήλ, Καναδάς, Κατάρ, Κίνα, Κουβέιτ, Ν. Αφρική, Ν. Κορέα, Νιγηρία, Ρωσία, Σαουδική Αραβία, Σιγκαπούρη, Ταϊλάνδη, Φιλιππίνες, Χονγκ Κονγκ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχετε κάποιο πρόβλημα τώρα αυτή τη στιγμή όσοι έχετε frog. Είμαι Θεσσαλονίκη εδώ και καμία ώρα αν και πριν λίγο το κατάλαβα σε νούμερα το δικό μου και της γυναίκας μου δεν έχουν καθόλου σήμα ίντερνετ και το σήμα του τηλεφώνου μια πιάνει μια χάνεται εντελώς. Και στα 2 τηλέφωνα το ίδιο πρόβλημα. Δεν ξέρω τι γίνεται.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχετε κάποιο πρόβλημα τώρα αυτή τη στιγμή όσοι έχετε frog. Είμαι Θεσσαλονίκη εδώ και καμία ώρα αν και πριν λίγο το κατάλαβα σε νούμερα το δικό μου και της γυναίκας μου δεν έχουν καθόλου σήμα ίντερνετ και το σήμα του τηλεφώνου μια πιάνει μια χάνεται εντελώς. Και στα 2 τηλέφωνα το ίδιο πρόβλημα. Δεν ξέρω τι γίνεται.
Στα Γιαννιτσά το ίδιο πρόβλημα ακριβώς φίλε με frog.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο και σε μενα, 2 νουμερα χωρις ντατα και ομιλια μια ναι μια οχι
Link to comment
Share on other sites

Παρομοίως κι έλεγα που να τρέχω για επισκευή καινούργιο τηλέφωνο.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...