Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νεο νουμερο φρογκ στην Θεσσαλονικη γνωριζει κανεις απο που μπορω να παρω επι τοπου και ποσο κοστιζει? Αν δεν γινεται αυτο, παιζει να μπορει να στειλει μια νεα σιμ η εξυπηρετηση πελατων της κοτε στο σπιτι? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Νεο νουμερο φρογκ στην Θεσσαλονικη γνωριζει κανεις απο που μπορω να παρω επι τοπου και ποσο κοστιζει? Αν δεν γινεται αυτο, παιζει να μπορει να στειλει μια νεα σιμ η εξυπηρετηση πελατων της κοτε στο σπιτι? Ευχαριστω

 

Δοκίμασες σε κάποιο Γερμανό; Αλλιώς μπορείς και τηλεφωνικά, καλείς στο 13897 από κινητό αλλού δικτύου για να σου σταλεί με κούριερ. Το συνολικό κόστος είναι 5ε. Οι πληροφορίες αποκτήθηκαν μετά απο επικοινωνία με το Messenger της Frog.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες σε κάποιο Γερμανό; Αλλιώς μπορείς και τηλεφωνικά, καλείς στο 13897 από κινητό αλλού δικτύου για να σου σταλεί με κούριερ. Το συνολικό κόστος είναι 5ε. Οι πληροφορίες αποκτήθηκαν μετά απο επικοινωνία με το Messenger της Frog.

 

Σε ευχαριστω gpapas

Σχεδον ενα εξαμηνο μου λενε οτι δεν εχουν καρτες σιμ για φορητοτητα για αυτο και αποφασισα να αλλαξω νουμερο και να παρω μια νεα φρογκ. Χτες που πηρα την εξυπηρετηση πελατων της κοτε μου ειπαν οτι εχουν και νεες σιμ για νεο νουμερο φρογκ και για φορητοτητα, το κοστος ειναι 5 ευρω και ερχεται σπιτι και στις 2 περιπτωσεις. Μαλλον αλλαξε κατι σε σχεση με την εποχη που δεν υπηρχαν καρτες....

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω gpapas

Σχεδον ενα εξαμηνο μου λενε οτι δεν εχουν καρτες σιμ για φορητοτητα για αυτο και αποφασισα να αλλαξω νουμερο και να παρω μια νεα φρογκ. Χτες που πηρα την εξυπηρετηση πελατων της κοτε μου ειπαν οτι εχουν και νεες σιμ για νεο νουμερο φρογκ και για φορητοτητα, το κοστος ειναι 5 ευρω και ερχεται σπιτι και στις 2 περιπτωσεις. Μαλλον αλλαξε κατι σε σχεση με την εποχη που δεν υπηρχαν καρτες....

 

Μάλλον είχαν μερικές ξεχασμένες σε ένα παλιό ντουλάπι χαχα. Σημασία έχει που έκανες τη δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

αγόρασα τώρα πακέτο και δεν είχε διπλασιασμό. 60' μόνο.

κάποιοι βάλατε την Δευτέρα και σας έδωσε. τι φάση..;

 

Δεν εχει αυτη την εβδομαδα διπλασιασμο. Στις 14/10 θα έχει πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει αυτη την εβδομαδα διπλασιασμο. Στις 14/10 θα έχει πάλι.

 

Τη Δευτέρα το μεσημέρι μου έδωσε εμένα

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αγόρασα την Παρασκευή με βάση τα λεγόμενα κάποιων αλλά δεν...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Μέχρι στιγμής βολεύομαι οριακά από τα πακέτα δεδομένων και ομιλίας.

Υπάρχει περίπτωση από whats up να παίρνω κάτι παραπάνω με τα ίδια 12€ το μήνα;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Μέχρι στιγμής βολεύομαι οριακά από τα πακέτα δεδομένων και ομιλίας.

 

Υπάρχει περίπτωση από whats up να παίρνω κάτι παραπάνω με τα ίδια 12€ το μήνα;

 

Ευχαριστώ.

Στο whatsup η κύρια διαφορά είναι ότι η ελάχιστη χρέωση είναι 3 λεπτά και μετά ανα δευτερόλεπτο ενώ στο frog ανά δευτερόλεπτο από την αρχή. Στο whatsup με 10 ευρώ σου μένουν 8.93 και μπορείς να βάλεις το auto combo call them all που δίνει 300 λεπτά προς όλους 400 προς whatsup 200 sms προς όλους και 400 προς whatsup και 200 mb. Από το reloadit παίρνεις 1200mb για ενα μήνα δώρο.
Link to comment
Share on other sites

Στο whatsup η κύρια διαφορά είναι ότι η ελάχιστη χρέωση είναι 3 λεπτά και μετά ανα δευτερόλεπτο ενώ στο frog ανά δευτερόλεπτο από την αρχή. Στο whatsup με 10 ευρώ σου μένουν 8.93 και μπορείς να βάλεις το auto combo call them all που δίνει 300 λεπτά προς όλους 400 προς whatsup 200 sms προς όλους και 400 προς whatsup και 200 mb. Από το reloadit παίρνεις 1200mb για ενα μήνα δώρο.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Πιο πολύ τα δεδομένα με ενδιαφέρουν οπότε παραμένω όπως είμαι.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ.

Πιο πολύ τα δεδομένα με ενδιαφέρουν οπότε παραμένω όπως είμαι.

 

Κι εγώ έτσι είμαι σαν εσένα καί παραμένω

Βάζω 5gb

Σε άλλη καρτοκινητη δεν υπάρχει κάτι τέτοιο

Χωρίς πολλά λεπτά αντέχω. Χωρίς ίντερνετ όμως όχι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εάν θελήσω να το μετατρέψω από φρογκ σε whatsup εκτός από τα χρήματα τα κερδισμένα mb και λεπτά ομιλίας μεταφέρονται ;
Link to comment
Share on other sites

Εάν θελήσω να το μετατρέψω από φρογκ σε whatsup εκτός από τα χρήματα τα κερδισμένα mb και λεπτά ομιλίας μεταφέρονται ;
Τα λεπτά προς όλους και τα mb μεταφέρονται αλλά δεν ξέρω αν κάνουν μετά rollover με κάποιο πακέτο του whatsup.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα η εφαρμογή στο κινητό έχει πρόβλημα; Θέλω να αγοράσω το πακέτο ίντερνετ 2Gb με τα 4,44 και δεν μου εμφανίζει κανένα πακέτο. Εντωμεταξύ λήγει στιε 00:10 το βράδυ και θα χάσω το υπόλοιπο που έχω μαζεμένο.

 

Edit: Το έκανα μέσω του υπολογιστή εκεί έδειχνε τα πακέτα κανονικά. Τι κόλλημα έφαγε πάλι αυτή η εφαρμογή στο κινητό;

Edited by kosvou
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το βλέπω κανονικά από το κινητό (πακέτα ίντερνετ - τέρμα δεξιά)

Μήπως να δεις εάν έχει update για την εφαρμογή;

 

Τελικά αφού έκανα την ανανέωση μέσω υπολογιστή τώρα δουλεύει κανονικά και στο κινητό. Βλέπω κανονικά όλα τα πακέτα. Δεν ξέρω τι να πω. Απλά σκάλωσε τη συγκεκριμένη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αφού έκανα την ανανέωση μέσω υπολογιστή τώρα δουλεύει κανονικά και στο κινητό. Βλέπω κανονικά όλα τα πακέτα. Δεν ξέρω τι να πω. Απλά σκάλωσε τη συγκεκριμένη στιγμή.

 

Κολλάει πολλές φορές

Ποια έχεις την cosmote;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είχα δώσει σε ένα θείο μου ένα προνομιακό της Wind εδώ και χρόνια και πρόσφατα μου έκανε παράπονα πως δεν έχει πλέον σχετικά οικονομικά πακέτα με πολλά gb όπως π.χ. το καλοκαίρι με κάποιες προσφορές. Μπορείτε να με κατευθύνετε στο τι να τον συμβουλέψω; Από το ελάχιστο που κοιτάω το θέμα κατά διαστήματα, έχω αντιληφθεί ότι παίζουν καλές προσφορές.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είχα δώσει σε ένα θείο μου ένα προνομιακό της Wind εδώ και χρόνια και πρόσφατα μου έκανε παράπονα πως δεν έχει πλέον σχετικά οικονομικά πακέτα με πολλά gb όπως π.χ. το καλοκαίρι με κάποιες προσφορές. Μπορείτε να με κατευθύνετε στο τι να τον συμβουλέψω; Από το ελάχιστο που κοιτάω το θέμα κατά διαστήματα, έχω αντιληφθεί ότι παίζουν καλές προσφορές.

 

120' ανά δευτερόλεπτο με 3€

Και ίντερνετ κάποια καλά πακέτα

Το πακέτο των λεπτών μπορεί να το βάλει έως 4 φορές το μήνα

Εάν μιλάει πάρα πολύ συνεχόμενα δεν συμφέρει

Εγώ που κάνω πολλές κλήσεις αλλά από λίγο με συμφέρει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είχα δώσει σε ένα θείο μου ένα προνομιακό της Wind εδώ και χρόνια και πρόσφατα μου έκανε παράπονα πως δεν έχει πλέον σχετικά οικονομικά πακέτα με πολλά gb όπως π.χ. το καλοκαίρι με κάποιες προσφορές. Μπορείτε να με κατευθύνετε στο τι να τον συμβουλέψω; Από το ελάχιστο που κοιτάω το θέμα κατά διαστήματα, έχω αντιληφθεί ότι παίζουν καλές προσφορές.

 

Πόσα GB θέλει;

Link to comment
Share on other sites

Πόσα GB θέλει;

 

Τα καλοκαίρια ειδικά που εργάζεται σεζόν τουλάχιστον 10.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...