Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως γυρνάει σε frog από what's up ;

 

Όταν λες εφαρμογή εννοείς αυτήν (my Cosmote)

https://play.google.com/store/apps/details?id=gr.cosmote.myaccount.widget

Εγω με αυτή παιδιά κανω ανανέωση με πιστωτική κανονικά..https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160227/c5b5a02e393644372571fe836582065d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτήν την εφαρμογή εννοώ.

Αλλαγή στέλνεις ΑΛΠΑΚ στο 1314. Είδη αναφέρεται λίγο πιο πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτήν την εφαρμογή εννοώ.

Αλλαγή στέλνεις ΑΛΠΑΚ στο 1314. Είδη αναφέρεται λίγο πιο πίσω.

 

Με αλπακ αφού αλλάζει μονο απο whats up σε cosmokarta αλλάζει και σε frog ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 94 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω με αυτή παιδιά κανω ανανέωση με πιστωτική κανονικά..https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160227/c5b5a02e393644372571fe836582065d.jpg

 

Το what's up δίνει μέχρι 15/3 1gb με κάθε ανανέωση των 10 με πιστωτική για 15 ημέρες

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι αυτήν την εφαρμογή εννοώ.

Αλλαγή στέλνεις ΑΛΠΑΚ στο 1314. Είδη αναφέρεται λίγο πιο πίσω.

 

Βάζω τα στοιχεία αφμ και μου απαντά .... Ο αριθμός δεν ανήκει σε αριθμό συμβολαίου και μετα τον πουλο .....

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση κάνω κι εγώ μέσα από την εφαρμογή(της cosmote),το έχω κάνει 3 φορές με τελευταία πριν 5 μέρες!

σίγουρα είχες cosmokarta και μετά το έκανες frog για αυτό και το αναγνωρίζει. Το δικό μου γιοκ....

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση κάνω κι εγώ μέσα από την εφαρμογή(της cosmote),το έχω κάνει 3 φορές με τελευταία πριν 5 μέρες!

 

τελικά συμφέρει η αλλαγή σε frog? Αν γίνεται ανανεώση μέσω της εφαρμογής καλώς γιατί στο facebok της frog μου είπανε μόνο απο καταστήματα και πως η μόνξ προσφορά που τρέχει είναι τα 600 λεπτά προς frog.Ανανέωση 10 ευρώ δοκίμασες?Σου δίνει κανένα δώρο?

Link to comment
Share on other sites

τελικά συμφέρει η αλλαγή σε frog?

 

Δεν υπάρχει απάντηση.Ελέγχεις τι συμφέρει εσένα και ανάλογα αποφασίζεις.

Link to comment
Share on other sites

τελικά συμφέρει η αλλαγή σε frog? Αν γίνεται ανανεώση μέσω της εφαρμογής καλώς γιατί στο facebok της frog μου είπανε μόνο απο καταστήματα και πως η μόνξ προσφορά που τρέχει είναι τα 600 λεπτά προς frog.Ανανέωση 10 ευρώ δοκίμασες?Σου δίνει κανένα δώρο?

Στα 10e από κατάστημα γερμανός την πέμπτη μ'έδωσε 1gb για 15 ημέρες ,και άν βάλεις πακέτο internet το ενσωματώνει στην ημερομηνία λήξης αυτόματα! (δηλ. με αγορά 500mb πήρα 1.5gb για 1 μήνα ή αν προλάβεις μέχρι 29/2 με 4.4 θα έχεις 3gb)

Edited by cfotis13
Link to comment
Share on other sites

σίγουρα είχες cosmokarta και μετά το έκανες frog για αυτό και το αναγνωρίζει. Το δικό μου γιοκ....

Ναι όντως είχα cosmokarta και το γύρισα σε frog!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τελικά συμφέρει η αλλαγή σε frog? Αν γίνεται ανανεώση μέσω της εφαρμογής καλώς γιατί στο facebok της frog μου είπανε μόνο απο καταστήματα και πως η μόνξ προσφορά που τρέχει είναι τα 600 λεπτά προς frog.Ανανέωση 10 ευρώ δοκίμασες?Σου δίνει κανένα δώρο?

Όπως είπαν και παραπάνω εκτός τα λεπτά προς frog πήρα και 1gb για 15 μέρες που προστέθηκαν στα 2gb που είχα με 4.4€(προσφορά μέχρι 29/2)!

Αν έχεις κάρτα frog εξαρχής, τότε δεν δουλεύει η εφαρμογή!

Επίσης σου δίνει 60+60 λεπτά προς ολους(χρέωση ανά δευτερόλεπτο)σε επιλεγμένες ημερομηνίες με 3ευρω.

Link to comment
Share on other sites

τα 2GB=4.4 ευρω μπορεις να τα παρεις 2 φορες ατον ημερολογιακο μηνα ..μολις το δοκιμασα.. και την 3 φορα το απερριψε με μηνυμα αυτο που προαναφερα
Link to comment
Share on other sites

MONO TO FROG, ME THN AΓOPA TOY ΠAKETOY 60' ΠPOΣ OΛA TA KINHTA KAI ΣTAΘEPA EΛΛAΔAΣ AΞIAΣ 3€,

ΣOY KANEI ΔΩPO ENA ΠAKETO 60' AKOMA.

KAΛEΣE TΩPA ΣTO 1330 MEXPI 06/03.

Link to comment
Share on other sites

Την παρακάτω επιστολή έστειλε σήμερα η COSMOTE στους συνεργάτες της.

 

Από σήμερα 29/02 αλλάζει η χρέωση της υπηρεσίας Αλλαγή Πακέτου για συνδρομητές καρτοκινητής COSMOTE. Συγκεκριμένα:

 

 

 

a. Πλέον η 1η αλλαγή πακέτου από COSMOKAPTA ή WHAT’S UP σε FROG δεν θα είναι δωρεάν, αλλά θα χρεώνεται με κόστος 3€.

 

b. Η χρέωση αλλαγής πακέτου από FROG σε COSMOKAPTA ή WHAT’S UP μειώνεται από 7€ σε 3€, από τη 1η αλλαγή πακέτου.

 

c. Η 1η αλλαγή πακέτου από COSMOKAPTA σε WHAT’S UP και το αντίστροφο, εξακολουθεί να παρέχεται δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Την παρακάτω επιστολή έστειλε σήμερα η COSMOTE στους συνεργάτες της.

 

Από σήμερα 29/02 αλλάζει η χρέωση της υπηρεσίας Αλλαγή Πακέτου για συνδρομητές καρτοκινητής COSMOTE. Συγκεκριμένα:

 

 

 

a. Πλέον η 1η αλλαγή πακέτου από COSMOKAPTA ή WHAT’S UP σε FROG δεν θα είναι δωρεάν, αλλά θα χρεώνεται με κόστος 3€.

 

b. Η χρέωση αλλαγής πακέτου από FROG σε COSMOKAPTA ή WHAT’S UP μειώνεται από 7€ σε 3€, από τη 1η αλλαγή πακέτου.

 

c. Η 1η αλλαγή πακέτου από COSMOKAPTA σε WHAT’S UP και το αντίστροφο, εξακολουθεί να παρέχεται δωρεάν.

 

Απο την μυγα ξυγκι

 

Χανει που χανει πελατες η cosmote κανει και τα παραπανω...

 

Ασε που εχει πελατες φαντασματα (ανανεωση μια φορα το χρονο να μην χαθει το νουμερο) τωρα να δεις τι θα γινει...

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Την παρακάτω επιστολή έστειλε σήμερα η COSMOTE στους συνεργάτες της.

 

Από σήμερα 29/02 αλλάζει η χρέωση της υπηρεσίας Αλλαγή Πακέτου για συνδρομητές καρτοκινητής COSMOTE. Συγκεκριμένα:

 

 

 

a. Πλέον η 1η αλλαγή πακέτου από COSMOKAPTA ή WHAT’S UP σε FROG δεν θα είναι δωρεάν, αλλά θα χρεώνεται με κόστος 3€.

 

b. Η χρέωση αλλαγής πακέτου από FROG σε COSMOKAPTA ή WHAT’S UP μειώνεται από 7€ σε 3€, από τη 1η αλλαγή πακέτου.

 

c. Η 1η αλλαγή πακέτου από COSMOKAPTA σε WHAT’S UP και το αντίστροφο, εξακολουθεί να παρέχεται δωρεάν.

 

"Μπράβο", cosmote... *slow clap*

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Την παρακάτω επιστολή έστειλε σήμερα η COSMOTE στους συνεργάτες της.

 

Από σήμερα 29/02 αλλάζει η χρέωση της υπηρεσίας Αλλαγή Πακέτου για συνδρομητές καρτοκινητής COSMOTE. Συγκεκριμένα:

 

 

 

a. Πλέον η 1η αλλαγή πακέτου από COSMOKAPTA ή WHAT’S UP σε FROG δεν θα είναι δωρεάν, αλλά θα χρεώνεται με κόστος 3€.

 

b. Η χρέωση αλλαγής πακέτου από FROG σε COSMOKAPTA ή WHAT’S UP μειώνεται από 7€ σε 3€, από τη 1η αλλαγή πακέτου.

 

c. Η 1η αλλαγή πακέτου από COSMOKAPTA σε WHAT’S UP και το αντίστροφο, εξακολουθεί να παρέχεται δωρεάν.

Το ξέρω, ότι 9 στους 10 θα με χαρακτηρίσετε υπερβολικό και καταστροφολόγο, αλλά θα πω τη γνώμη μου: Οι αλλαγές αυτές, φέρνουν ένα βήμα πιο κοντά την κατάργηση του Frog, αφού δίνουν κίνητρα (μείωση του κόστους αλλαγής) στους συνδρομητές του να φύγουν προς What's Up, ενώ βάζουν εμπόδια (αύξηση του κόστους αλλαγής) στους συνδρομητές What's Up, που σκέφτονται να φύγουν προς Frog.

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω, ότι 9 στους 10 θα με χαρακτηρίσετε υπερβολικό και καταστροφολόγο, αλλά θα πω τη γνώμη μου: Οι αλλαγές αυτές, φέρνουν ένα βήμα πιο κοντά την κατάργηση του Frog, αφού δίνουν κίνητρα (μείωση του κόστους αλλαγής) στους συνδρομητές του να φύγουν προς What's Up, ενώ βάζουν εμπόδια (αύξηση του κόστους αλλαγής) στους συνδρομητές What's Up, που σκέφτονται να φύγουν προς Frog.

 

Μα, εννοείται ότι με αυτό το σκεπτικό γίνονται τα παραπάνω.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Οι συνδρομητές What's Up που πηγαίνουν σε Frog εξοικονομούν τα 3€ σε έναν μήνα ή ακόμη και σε μία εβδομάδα.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Οι συνδρομητές What's Up που πηγαίνουν σε Frog εξοικονομούν τα 3€ σε έναν μήνα ή ακόμη και σε μία εβδομάδα.

 

Όσο και να το γράφουμε εμείς εδώ, δεν καταλαβαίνουν...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥς μολις αγορασα 2 φορες την προσφορα με τα 2γιγα=4,4 ευρω ..που σημαινει οτι ακομα ισχυει δεν ξερω αν θα κρατησει ολο τον μηνα η προσφορα η απλα καθυστερησε το συστημα να την τελειωσει..οπως και να εχει με αυτα ως τωρα εχουμε φτασει σχεδον 10 γιγα μαζι με κατι παλαιοτερα..οποτε μια χαρα .. υποψη οτι μονο 2 φορες μπορεις ημερολογιακα στο μηνα να αγορασεις αυτην την προσφορα..
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥς μολις αγορασα 2 φορες την προσφορα με τα 2γιγα=4,4 ευρω ..που σημαινει οτι ακομα ισχυει δεν ξερω αν θα κρατησει ολο τον μηνα η προσφορα η απλα καθυστερησε το συστημα να την τελειωσει..οπως και να εχει με αυτα ως τωρα εχουμε φτασει σχεδον 10 γιγα μαζι με κατι παλαιοτερα..οποτε μια χαρα .. υποψη οτι μονο 2 φορες μπορεις ημερολογιακα στο μηνα να αγορασεις αυτην την προσφορα..

Ωραίος, ξαναπηρα και'γω! Χτες δεν μπορουσα..

Link to comment
Share on other sites

cmvr

 

ΑΛΠΑΚ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ F στο ιδιο αριθμο

 

Εμενα ηταν

whatsup και τωρα Frog ΚΑΙ Δουλευει σωστα με το mycosmote

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, ξαναπηρα και'γω! Χτες δεν μπορουσα..

 

ευχαριστουμε για την ενημερωση, βαστα μεχρι τις 10 πακετακι να σε παρω κι εγω :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε για την ενημερωση, βαστα μεχρι τις 10 πακετακι να σε παρω κι εγω :rolleyes:

 

:lol::lol::lol:

Χεχεχε στο site το ειχα δει πριν μερες ηταν μεχρι 29/2 τωρα δεν λεει κατι..... μακαρι να κρατησει να το παρεις:happy:

 

Η απορια μου ειναι δινει 4G πρισβαση αυτο το πακετο...?

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Και γω στο site που είδα κατέβηκε η προσφορά.Εβαλα 2 φορές το πακέτο τέλη Φεβρουαρίου και τώρα πρέπει να ξαναβάλω κάρτα για να τα ξαναβάλω αν το κρατήσουν και τις επόμενες Μέρες.Αν και δεν το χρειάζομαι άμεσα οτι συμφέρει δεν πάει χαμένο...
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

Χεχεχε στο site το ειχα δει πριν μερες ηταν μεχρι 29/2 τωρα δεν λεει κατι..... μακαρι να κρατησει να το παρεις:happy:

 

Η απορια μου ειναι δινει 4G πρισβαση αυτο το πακετο...?

Φίλε μου με το note edge με δίνει 4g+,τώρα δεν ξέρω αν είναι επειδή έχω μαζέψει αρκετά data (14gb)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...