Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6085


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο που αναφερε κάποιος λίγο πιο πάνω για την εξωτερική οθόνη? Με τα πλαινα πλήκτρα έντασης ανάβει κανονικά για να τσεκάρει κάποιος αν έχει κλήση ή μήνυμα ή όχι?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 88
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ανάβει όταν πατήσεις το πλήκτρο για την ένταση. Αρχικά εμφανίζεται ο «δείκτης» έντασης και μετά απο λίγα δευτερόλεπτα γυρνάει στην ημερομηνία/ώρα καθώς και φακελάκι ή ένδειξη αναπάντητης αν έχεις.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωραια. 1000 ευχαριστώ. Κι εγώ δεν ζητάω πολλα. Ενα κινητό είναι για τηλέφωνα, όχι σούπερ καμερες κλπ μπιχλιμπίδια. Μου αρκεί το 6085. Και για τα λεφτά του (109 στο e-shop) πιστεύω πως είναι καλή ευκαιρία.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

 

Σκεφτομαι να αγορασω το 6085. Αλλα ξερω οτι πολλα νεα Νοκια εχουν μια βλακεια με τα sms με ελληνικους χαρακτηρες, και πιο συγκεκριμενα ότι δεν σε αφηνουν να γραψεις μηνυμα με 160 χαρακτηρες. Ισχυει αυτο και με το 6085? Ασ πει καποιος που το εχει

 

Ευχαριστω

qqqqqq666 απλά σου αναφέρω πως δεν πρόκειται για bug, αλλά για την επιλογή της κωδικοποίησης που χρησιμοποιεί το κινητό στα μηνύματα. Επιλέγοντας την περιορισμένη υποστήριξη δεν έχεις το πρόβλημα με τους χαρακτήρες.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Itchrist86 ναι ξέρω ότι δεν πρόκειται για bug. Μου το εξήγησε και πιο πάνω ο hostolis. Απλά, δεν ξέρω αν όλα τα κινητά είχαν/έχουν τη δυνατότητα ρύθμισης της υποστήριξης. Απλά μου το λέγανε κάποιοι φίλοι που τα είχαν χωρίς να έχω τη δυνατότητα να το ψάξω μόνος μου.
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος που έχει το τηλ. αγορασμένο από επίσημη αντιπροσωπεία το ελληνικό Product Code αναγράφεται στο πίσω μέρος του τηλεφώνου, κάτω από την μπαταρία είναι 7ψήφιο και είναι κοινό για όλες τις Ελληνικές συσκευές!

 

Τελικά κανείς δε μπαίνει στον κόπο να βγάλει την μπαταρία & να ποστάσει το ελληνικό Product Code ρε παιδιά; :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
product code 0539091

 

Αν και η απάντηση ήρθε μετά από 2.5 μήνες :wacko: σε ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites

Αν και η απάντηση ήρθε μετά από 2.5 μήνες :wacko: σε ευχαριστώ :D

Μακάρι να το έβλεπα νωρίτερα φίλε να σου απαντούσα...:D

αλλά βλέπεις είμαι νέος στο forum:)

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να το έβλεπα νωρίτερα φίλε να σου απαντούσα...:D

αλλά βλέπεις είμαι νέος στο forum:)

 

Να σαι καλά φίλε μου και καλώς ήρθες!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Eμένα σήμερα μου ήρθαν τα email ότι έχετε "ποστάρει"...

 

Το δικό μου έχει product code: 0544586

 

:)

=========

NIKOS_VITA

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

gia sas!

exo ena nokia 6085 edo kai 1 xrono... proxtes to ekana update meso tou programmatos nokia software updater apo v5.03 se v6.00 kai meta apo mia mera arxise na anavosvinei i othoni kathe 5 defterolepta!

to pira se texniko kai mou eipe pos mallon tha prepei na alla3o othoni kai pos den fteei to update...

emena kati mou leei pos fteei to update...

exei kaneis kamia idea gia to pos mporo na diorthoso afto to provlima?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...