Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6085


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ας μου απαντήσει κάποιος που να το έχει αγοράσει το κινητό...Έχει καλή οθόνη? Είναι ευκρινής?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 88
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ας μου απαντήσει κάποιος που να το έχει αγοράσει το κινητό...Έχει καλή οθόνη? Είναι ευκρινής?

 

εχω εδω και δυο βδομαδες το 6085.

μετα απο μια περιπλανηση 2+ ετων σε αλλες εταιρειες (sony-samsung) εχω επιστρεψει στη nokia γιατι πραγματικα δεν εχει καμια σχεση με τις αλλες σε θεματα απλοτητας και φιλικοτητας προς τον χρηστη.

 

στο θεμα: η οθονη του 6085 δεν ειναι οτι καλυτερο υπαρχει στην αγορα, ειδικα σε σχεση με το samsung Ε780 που ειχα πριν. δεν εχει επισης εγχρωμη εξωτερικη οθονη, αλλα ποιος την χρειαζεται? για να βλεπεις εγχρωμα ποιος σε καλει πρεπει να θυσιασεις αρκετες ωρες μπαταριας?

 

απο την αλλη παιρνει μνημη microSD (την βρισκεις με €16,6 το 1Μb), εχει ραδιοφωνο και ΒΤ κι όλα αυτα με λιγοτερο απο €140.

 

τελος η αναλυση της καμερας ειναι VGA αλλα και να μην ειχε δεν θα με πειραζε καθολου γιατι οι φακοι των κινητων ειναι ολοι για τα σκουπιδια, και τα megapixel δεν σωζουν την κατασταση.

 

δυστυχως δεν δεχεται τους παλαιότερους φορτηστες nokia που ειχα, γιατι εχει μικρότερη υποδοχη για το βισμα του φορτιστη. (υπαρχουν ανταπτορες αλλα κανουν €9,9).

 

Γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος με την αγορα μου και πραγματικα λυπαμαι που εσκασα €283 για το samsung Ε780 μονο και μονο για την εμφανιση του.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την απάντησή σου. Συμφωνώ απόλυτα ως προς την κάμερα. Κι εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει καθόλου. Νομίζω είναι ένα πλήρες κινητό που αξίζει τα λεφτά του γιατί απλά...τόσα χρειαζόμαστε.:).
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος με την αγορα μου και πραγματικα λυπαμαι που εσκασα €283 για το samsung Ε780 μονο και μονο για την εμφανιση του.

 

Καλημέρα!

 

υπονοείς ότι είναι καλύτερο από το Ε 780 γιατί σκέφτομαι να το πάρω σήμερα! (το samsung)

Είσαι δηλαδή περισσότερο ευχαριστημένος με το NOKIA?

Nokia 6600 --> Samsung E800 --> SE K750i --> Samsung E780 --> Nokia 6500-s --> Nokia E66 --> LG GM750 --> SE Xperia X10i --> Samsung Galaxy S
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα!

 

υπονοείς ότι είναι καλύτερο από το Ε 780 γιατί σκέφτομαι να το πάρω σήμερα! (το samsung)

Είσαι δηλαδή περισσότερο ευχαριστημένος με το NOKIA?

 

καλημερα christos_g,

 

σορρυ για την αργοπορια αλλα σημερα ειδα το post σου.

 

εκεινο που λεω ειναι οτι το νοκια καλυπτει καλυτερα τις αναγκες και τις απαιτησεις μου. ειναι καλυτερο απο το samsung εκει που το θελω εγω. δηλαδη στη διαρκεια της μπαταριας, στην επεκταση της μνημης και στην τιμη.

 

με λιγα λογια:

- η μπαταρια του νοκια κραταει πανω απο 5-6 μερες (καλυτερη αλλα και πιο παχια μπαταρια, χαμηλοτερη ποιοτητα εσωτερικης οθονης και ελλειψη εξωτερικης εγχωμης οθονης)

- περνει micro SD ενω το samsung εχει μονο 84Mb εσωτερικης μνημης

- κανει περιπου 140 ευρω ενω το samsung 283.

 

δεν λεω σε κανεναν να μην το παρει. απλα κανω τη συγκριση με αυτα που εχω δει.

εγω το αγορασα λογω της πολυ ομορφης σχεδιασης του. ειναι ισως το ωραιοτερο αναδιπλουμενο της αγορας. και δεν ειναι παρα πολυ slim (δεν μου αρεσουν καθολου τα πολυ λεπτα κινητα). αλλα ολα εχουν το τιμημα τους.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

Είδα ότι το http://www.eshop.gr δίνει σε πολύ καλή τιμή το 6085 και έχει και φτηνές τι μνήμες.

Το πακετάκι έχει τελική τιμή 153euro (6085+1Gb MicroSD mem).

 

Αν τυχόν το έχει κάποιος θα ήθελα να μου απαντήσει στα παρακάτω:

1. Η εξωτερική οθόνη σε κατάσταση αναμονής έχει τους ευανάγνωστους μπλε χαρακτήρες όπως την παρουσιάζουν οι διαφημιστικές φωτογραφίες ή απενεργοποιείται μετά από κάποια δευτερόλεπτα και μαυρίζει;

2. Η μπαταρία πόση χρόνο διαρκεί περίπου σε περίπτωση που λειτουργεί το ραδιόφωνο;

3. Η συσκευασία τι τελικά περιλαμβάνει; (π.χ. usb data cable, ακουστικά κλπ...)

 

Ευχαριστώ

 

ΝΙΚΟΣ

=========

NIKOS_VITA

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

Είδα ότι το http://www.eshop.gr δίνει σε πολύ καλή τιμή το 6085 και έχει και φτηνές τι μνήμες.

Το πακετάκι έχει τελική τιμή 153euro (6085+1Gb MicroSD mem).

 

Αν τυχόν το έχει κάποιος θα ήθελα να μου απαντήσει στα παρακάτω:

1. Η εξωτερική οθόνη σε κατάσταση αναμονής έχει τους ευανάγνωστους μπλε χαρακτήρες όπως την παρουσιάζουν οι διαφημιστικές φωτογραφίες ή απενεργοποιείται μετά από κάποια δευτερόλεπτα και μαυρίζει;

2. Η μπαταρία πόση χρόνο διαρκεί περίπου σε περίπτωση που λειτουργεί το ραδιόφωνο;

3. Η συσκευασία τι τελικά περιλαμβάνει; (π.χ. usb data cable, ακουστικά κλπ...)

 

Ευχαριστώ

 

ΝΙΚΟΣ

 

νικο,

 

η εξωτερικη οθονη ειναι πολυ καλη. προσωπικα μ' αρεσει το μπλε που εχει και οντως ειναι ευαναγνωστη. μετα απο καποια δευτερα (εσυ το καθοριζεις) απενεργοποιειται η φωτεινοτητα της αλλα οχι εντελως. εχεις την επιλογη να βαλεις ψηφιακο ή αναλογικο ρολοι ή τιποτα το οποιο φαινεται αχνα. επισης οταν εχεις αναπαντητη κληση ή υπενθυμιση ή μηνυμα εμφανιζεται μεχρι να την δεις. δηλαδη κοιτας απλα τη εξωτερικη οθονη και ξερεις αν υπαρχει κατι που πρεπει να δεις.

 

η μπαταρια κραταει πολυ. προσωπικα δεν χρησιμοποιω παρα πολυ το ραδιο αλλα δεν νομιζω οτι τρωει πολυ μπαταρια, εκτος εαν το βαλεις στην ανοικτη ακροαση (οπως ολα τα κινητα με mp3 ή ραδιο)

 

η συσκευασια εχει στερεοφωνικα ακουστικα αλλα οχι usb. εγω ευτυχως ειχα ενα απο παλιοτερο νοκια το οποιο παραδοξως εκανε.

 

να σου πω επισης οτι οι παλιοι φορτιστες δεν κανουν γιατι εχουν αλλο βισμα. βεβαια υπαρχει ανταπτορας τον οποιο βρηκα στο mediamarkt 9.90. δεν νομιζω οτι συμφερει. αν ομως εχεις παλιοτερο νοκια με μπαταρια BL-5C (οπως το 6230) τοτε μπορεις και να χρησιμοποιησεις την παλια μπαταρια και να φορτιζεις και τις δυο στο αλλο τηλεφωνο (οπως κανω εγω στο σπιτι).

 

τελος συγχρονιζει παρα πολυ καλα με το outlook αλλα πρεπει να κατεβασεις το καινουργιο pcsuite το οποιο ειναι δωρεαν

 

ελπιζω να βοηθησα

Link to comment
Share on other sites

Φίλε sgourak ευχαριστώ πολύ. Πραγματικά οι απαντήσεις σου είναι ιδιαίτερα κατατοπιστικές.

 

Μία διευκρίνηση! Στο φως της ημέρας η εξωτερική οθόνη είναι ευανάγνωστη;

Είναι υποχρεωτική η απενεργοποίηση της φωτεινότητας;

Οπως κατάλαβες θέλω την εξωτερική οθόνη ιδιαίτερα ευανάγνωστη και φωτεινή. Μία αχνή εξωτερική οθόνη νομίζω ότι δεν προσφέρει κάτι...

 

Η συσκευασία δεν έχει φορτιστή; Ρωτώ γιατί μου κάνει εντύπωση που αναφέρθηκες στον φορτιστή.

 

Σε ευχαριστώ!!!!

=========

NIKOS_VITA

Link to comment
Share on other sites

Φίλε sgourak ευχαριστώ πολύ. Πραγματικά οι απαντήσεις σου είναι ιδιαίτερα κατατοπιστικές.

 

Μία διευκρίνηση! Στο φως της ημέρας η εξωτερική οθόνη είναι ευανάγνωστη;

Είναι υποχρεωτική η απενεργοποίηση της φωτεινότητας;

Οπως κατάλαβες θέλω την εξωτερική οθόνη ιδιαίτερα ευανάγνωστη και φωτεινή. Μία αχνή εξωτερική οθόνη νομίζω ότι δεν προσφέρει κάτι...

 

Η συσκευασία δεν έχει φορτιστή; Ρωτώ γιατί μου κάνει εντύπωση που αναφέρθηκες στον φορτιστή.

 

Σε ευχαριστώ!!!!

 

Νικο, η εξωτερικη οθονη ειναι αρκετα ευαναγνωστη στον ηλιο δεδομενου οτι εχει μονο ψηφια και συμβολα και φωτιζετε με LED. δεν ειναι κανονικη οθονη LCD. απλα την κοιτας και διαβαζεις.

 

Επισης η συσκευασια φυσικα και εχει φορτιστη, απλα επειδη ολοι μας (ή οι περισσοτεροι) ειχαμε καποιο ή καποια νοκια και μας εχουν ξεμεινει φορτιστες δεν μπορουμε να τους χρησιμοποιήσουμε.

εγω ειχα αφησει εναν στο γραφειο, εναν στην κρεβατοκαμαρα και ειχα και εναν για τα ταξιδια. Τωρα ευτυχως εχω δυο μπαταριες και το παλιο νοκια για να φορτιζει.

Link to comment
Share on other sites

sgourak ευχαριστώ πολύ, μου έλυσες και τις τελευταίες απορίες μου.

 

Θεωρώ ότι το 6085 είναι ένα κινητό που προσφέρει τα πάντα, έχει καλή κλασσική σχεδίαση σε μαύρο χρώμα και κυρίως είναι σε προσιτή τιμή.

 

Θα το πάρω από το eshop και θα αποτυπώσω εδώ τις απόψεις μου.

 

Σ'ευχαριστώ

=========

NIKOS_VITA

Link to comment
Share on other sites

Στο eshop.gr έχει το 6085 με 140euro τελική τιμή

1GB SD της KINGSTON έχει 13euro

Το eshop έχει και μία διαφανή θήκη με 9euro.

 

Οπότε με 162euro παίρνουμε κινητό+1Gb Μνήμη+Θήκη ... και δωρεάν μεταφορικά.

=========

NIKOS_VITA

Link to comment
Share on other sites

Endiaferomai na agorasw to tilefonaki sta 150 euros me karta 1giga apo eshop.Thelw na rotisw pos einai i piotita anaparagogis mp3 kai to sima tou radiofonou. Akoma to usb kalodio pou eho apo ena nokia 9300 tha kanei kai sto 6085?? Euharistw
Bosch Com 509, Ericsson T10s, Ericsson T18s, Nokia 3330, Siemens C35, Panasonic GD67, Sharp GX10, Nokia 3200, Motorola E398, Nokia 9300, Nokia 6085, Motorola W490, Motorola A1200 Ming, LG HB620, Samsung B7300 OmniaLITE, Samsung Galaxy 551, Samsung Nexus S, Iphone 4, Samsung Galaxy Nexus, Motorola Moto G, LG G2 D802, HTC One M9, HTC 10, Nokia X7 (8.1), Nokia 8.3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας,

 

Το αγόρασα το 6085. Σαν κινητό θα έλεγα ότι προσφέρει σχεδόν τα πάντα σε τιμή ιδιαίτερα χαμηλή.

Τα πολύ θετικά: Οι μικρές διαστάσεις και το ιδιαίτερα μικρό βάρος. Την μνήμη 1 Gbyte της Κingston την είδε αμέσως. Το Bluetooth έπαιξε αμέσως με τον MDU-0025USB Bluetooth adaptor της Level1. (το Siemens CX75 με τον ίδιο adaptor δεν παίζει σωστά.)

 

Τα πολύ αρνητικά: Η εξωτερική οθόνη (και για την οποία το αγόρασα) είναι σχεδόν ΑΧΡΗΣΤΗ. Μετά από μερικά δευτερόλεπτα απενεργοποιείται και μαυρίζει εντελώς. Για να ενεργοποιηθεί και να δείξει πληροφορίες πρέπει να υπάρξει κλήση ή μήνυμα ή να ανοίξει το κινητό.

Άλλο πολύ αρνητικό (που ακόμα δεν το έχω καταλάβει) είναι το λογισμικό διαχείρισης. Δεν έχει την δυνατότητα να διαχειρισθεί τις επαφές (τηλεφωνικό κατάλογο) της SIM. Περίεργο.

 

Αυτά προς το παρόν.

 

Αν κανείς γνωρίζει κάποιο λογισμικό που να μπορεί να διαχειρισθεί το 6085 και τα τηλέφωνα που είναι στην SIM ας το αναφέρει παρακαλώ. :)

=========

NIKOS_VITA

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

Το αγόρασα το 6085. Σαν κινητό θα έλεγα ότι προσφέρει σχεδόν τα πάντα σε τιμή ιδιαίτερα χαμηλή.

Τα πολύ θετικά: Οι μικρές διαστάσεις και το ιδιαίτερα μικρό βάρος. Την μνήμη 1 Gbyte της Κingston την είδε αμέσως. Το Bluetooth έπαιξε αμέσως με τον MDU-0025USB Bluetooth adaptor της Level1. (το Siemens CX75 με τον ίδιο adaptor δεν παίζει σωστά.)

 

Τα πολύ αρνητικά: Η εξωτερική οθόνη (και για την οποία το αγόρασα) είναι σχεδόν ΑΧΡΗΣΤΗ. Μετά από μερικά δευτερόλεπτα απενεργοποιείται και μαυρίζει εντελώς. Για να ενεργοποιηθεί και να δείξει πληροφορίες πρέπει να υπάρξει κλήση ή μήνυμα ή να ανοίξει το κινητό.

Άλλο πολύ αρνητικό (που ακόμα δεν το έχω καταλάβει) είναι το λογισμικό διαχείρισης. Δεν έχει την δυνατότητα να διαχειρισθεί τις επαφές (τηλεφωνικό κατάλογο) της SIM. Περίεργο.

 

Αυτά προς το παρόν.

 

Αν κανείς γνωρίζει κάποιο λογισμικό που να μπορεί να διαχειρισθεί το 6085 και τα τηλέφωνα που είναι στην SIM ας το αναφέρει παρακαλώ. :)

 

Φιλε Νικο καταρχην καλοριζικο

 

στο θεμα της οθονης, οπως σου εχω ξαναπει, αν ενεργοποιησεις το screen saver ρολοι δεν θα μαυριζει η οθονη και θα βλεπεις (αχνα εστω) την ωρα. επισης αν εχεις αναπαντητη ή μηνυμα δεν θα βλεπεις το ρολοι αλλα θα γραφει οτι καποιος σε εχει παρει ή σου εχει στειλει μηνυμα. και αυτο το καταλαβαινεις με μια απλη-γρηγορη ματια.

 

μπορεις επισης να φωτισεις την οθονη πατωντας τα πλαινα πληκτα ηχου.

 

δεν πρεπει να ξεχνας οτι αν η οθονη εμενε συνεχεια ανοικτη θα ετρωγε πολυ μπαταρια χωρις λογο.

 

για την SIM δεν το εχω προσεξει γιατι δεν την χρησιμοποιω ποτε. εχω περασει μονο τα απολυτως απαραιτητα τηλεφωνα για ωρα αναγκης.

 

τελος, εχει και πολυ καλο συγχρονισμο με το outlook. εγω σε δευτερολεπτα περα πανω απο 400 τηλεφωνα που ειχα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Νικο καταρχην καλοριζικο

στο θεμα της οθονης, οπως σου εχω ξαναπει, αν ενεργοποιησεις το screen saver ρολοι δεν θα μαυριζει η οθονη και θα βλεπεις (αχνα εστω) την ωρα. επισης αν εχεις αναπαντητη ή μηνυμα δεν θα βλεπεις το ρολοι αλλα θα γραφει οτι καποιος σε εχει παρει ή σου εχει στειλει μηνυμα. και αυτο το καταλαβαινεις με μια απλη-γρηγορη ματια.

 

μπορεις επισης να φωτισεις την οθονη πατωντας τα πλαινα πληκτα ηχου.

 

δεν πρεπει να ξεχνας οτι αν η οθονη εμενε συνεχεια ανοικτη θα ετρωγε πολυ μπαταρια χωρις λογο.

 

sgourak σε ευχαριστώ για τα καλορίζικα!

Για την εξωτερική οθόνη ενεργοποίησα το ψηφιακό ρολόι αλλά και το αναλογικό ως screensaver αλλά μετά από μερικά δευτερόλεπτα μαυρίζει εντελώς. Δεν εμφανίζεται ούτε αχνά η ώρα... Εσυ λές ότι αχνά κάτι εμφανίζεται, εγώ βλέπω μία μαύρη οθόνη. Περίεργα πράγματα. Μήπως κάνω κάτι λάθος; :wacko:

 

Πάντως το κινητό είναι ιδιαίτερα ευέλικτο, εύκολο στην χρήση, και πολύ compact! Δυνατό σημείο είναι και τα μεγάλα πλήκτρα ιδανικά για τους "χοντροδάκτυλους". Στο CX75 το Siemens με τα μικρά πλήκτρα είναι πολύ εύκολο να πατάς δύο ταυτόχρονα...

 

Α!ΠΡΟΣΟΧΗ! Μακρυά από τις θήκες Crystal Case (Hard Case). Αυτή που πήρα από το eshop είναι μάλλον μεταχειρισμένη ή δοκιμασμένη (το πλαστικό είχε θολούρα χρήσης). Από την άλλη αν μπει στο κινητό σίγουρα θα το γρατζουνίσει αφου το σκληρό πλαστικό είναι θανατηφόρο για την καλογυαλισμένη επιφάνεια του 6085... :!:

=========

NIKOS_VITA

Link to comment
Share on other sites

Είναι bug ή μειονέκτημα;

Παρατήρησα ότι όταν στο 6085 λαμβάνω μύνημα SMS κατά την παραλαβή και την ανάγνωσή, μου παρουσιάζει μόνο τον όνομα του αποστολέα ή τον αριθμό του κινητού του. ΔΕΝ εμφανίζει καθόλου την ώρα και την ημέρα της αποστολής και φυσικά ούτε την ώρα και μέρα της παραλαβής.

 

Για να δω τα στοιχεία του μηνύματος (ημερομηνία και ώρα) πρέπει να πάω στο μενού του μηνύματος και στην επιλογή ΣΤΟΙΧΕΙΑ... Ολίγον κουραστικό...

 

...περίεργο;;;...:!:

=========

NIKOS_VITA

Link to comment
Share on other sites

Είναι bug ή μειονέκτημα;

Παρατήρησα ότι όταν στο 6085 λαμβάνω μύνημα SMS κατά την παραλαβή και την ανάγνωσή, μου παρουσιάζει μόνο τον όνομα του αποστολέα ή τον αριθμό του κινητού του. ΔΕΝ εμφανίζει καθόλου την ώρα και την ημέρα της αποστολής και φυσικά ούτε την ώρα και μέρα της παραλαβής.

 

Για να δω τα στοιχεία του μηνύματος (ημερομηνία και ώρα) πρέπει να πάω στο μενού του μηνύματος και στην επιλογή ΣΤΟΙΧΕΙΑ... Ολίγον κουραστικό...

 

...περίεργο;;;...:!:

Έτσι είναι στα καινούρια S40. Μην ανησυχείς

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι στα καινούρια S40. Μην ανησυχείς

 

έτσι είναι;;;; ωχ! άντε τώρα να βγάλω άκρη με τα μηνύματα ... :cry:

 

α! και πρόσεξα ότι το PC Suite δεν διαχειρίζεται τα τηλέφωνα της SIM αλλά μόνο τα τηλέφωνα της εσωτερική μνήμης! Άλλο πάλι αυτό!

Χθες κατέβασα το Oxygen που μπορεί να διαχειρίζεται και τα τηλέφωνα της SIM, έχει και άλλες πολλές δυνατότητες αλλά είναι TRIAL .... Tζίφος ... :cry:

=========

NIKOS_VITA

Link to comment
Share on other sites

έτσι είναι;;;; ωχ! άντε τώρα να βγάλω άκρη με τα μηνύματα ... :cry:

 

α! και πρόσεξα ότι το PC Suite δεν διαχειρίζεται τα τηλέφωνα της SIM αλλά μόνο τα τηλέφωνα της εσωτερική μνήμης! Άλλο πάλι αυτό!

Χθες κατέβασα το Oxygen που μπορεί να διαχειρίζεται και τα τηλέφωνα της SIM, έχει και άλλες πολλές δυνατότητες αλλά είναι TRIAL .... Tζίφος ... :cry:

Γιατί δεν τα μεταφέρεις όλα στο τηλ; είναι πολύ καλύτερο. Κάνεις και ένα Backup από Nokia PC Suite και δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα.

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

RacOOn τα έχω μεταφέρει τα τηλ. στην εσωτερική μνήμη...

Απλά σε παλιότερο ΝΟΚΙΑ που είχα, μπορούσα να κάνω διαχείριση και στα τηλέφωνα της SIM...Περίμενα ότι η ΝΟΚΙΑ θα είχα κάνει βήματα μπρος και όχι πίσω...

 

Ειδικά αυτό το ελάττωμα με τα μηνύματα είναι εξωφρενικό ... Να λαμβάνεις μηνύματα και να μην βλέπεις άμεσα τα στοιχεία της αποστολής... Ξεφτίλα...

=========

NIKOS_VITA

Link to comment
Share on other sites

RacOOn τα έχω μεταφέρει τα τηλ. στην εσωτερική μνήμη...

Απλά σε παλιότερο ΝΟΚΙΑ που είχα, μπορούσα να κάνω διαχείριση και στα τηλέφωνα της SIM...Περίμενα ότι η ΝΟΚΙΑ θα είχα κάνει βήματα μπρος και όχι πίσω...

 

Ειδικά αυτό το ελάττωμα με τα μηνύματα είναι εξωφρενικό ... Να λαμβάνεις μηνύματα και να μην βλέπεις άμεσα τα στοιχεία της αποστολής... Ξεφτίλα...

 

εχεις δικιο niko_vita, ειναι ολιγον σπαστικο αυτο με τα μηνυματα αλλα δεν το ειχα παρατηρησει γιατι σπανια στελνω/περνω μηνυματα.

 

το ιδιο ακριβως προβλημα εχει και το 6300 (ιδιας τεχνολογιας) που πηρε ενας φιλος προχθες.

 

τωρα γιατι το εκαναν αυτο κανεις δεν ξερει. δεν τους αρεσε οπως ηταν πριν και εκαναν το κοπο να το αλλαξουν?

Link to comment
Share on other sites

Kατέβασα το Mobile Edit σε Βeta έκδοση και free.

Υποστηρίζει το δικό μας, διαχειρίζεται και την SIM και πολλά περισσότερα σε σχέση με το PC Suite...

 

Φυσικά επειδή είναι beta ίσως βγάλει μερικά μικρο-προβληματάκια αλλά η δουλειά γίνεται μία χαρά μέχρι στιγμής... :)

 

http://www.mobiledit.com/downloads.asp?show=me_beta

=========

NIKOS_VITA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...