Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7390


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

;)- ναι "τα κανει ολα και συμφερει" το 7390 (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 742
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kalimera

 

xerete pou mporo na vro tous ixous pou exei os default to kinito giati esvisa kapoion? sas efxaristo

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Θυμασαι πως λεγοταν ο ηχος?

Μπορει να τον εχω ηδη κατεβασει ...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, το κινητό πέρασε για 3 μέρες από τα χέρια μου, αλλά το καλύτερο στην όλη ιστορία ήταν ότι το πούλησα και ξαλάφρωσα. Η οθόνη του μου φάνηκε επιεικώς απαράδεκτη, ο ήχος του ακόμη και με τον μετατροπέα επίσης απαράδεκτος και μάλιστα δεν έφταναν όλα αυτά, κολλούσε και άλλαζε μόνο του τα θέματα! Ήταν το χειρότερο κινητό που πέρασε ποτέ από τα χέρια μου και δεν υπήρξαν λίγα τα κινητά που είχα έως τώρα στην κατοχή μου. Δε μπορώ να καταλάβω πώς το θεωρείτε τόσο καλό κινητό! Απορώ!
Link to comment
Share on other sites

και μάλιστα δεν έφταναν όλα αυτά, κολλούσε και άλλαζε μόνο του τα θέματα!

Αυτό το πάθαινα και εγώ όταν είχα αποθηκευμένο το θέμα στη κάρτα μνήμης.Το έβαλα στη μνήμη του τηλεφώνου και από τότε δε ξαναάλλαξε.Όσο για την οθόνη,εμένα μια χαρά μου φαίνεται,δε μου δημιουργεί πρόβλημα :happy:

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

nomizo san tango itan o ixos se voithaei afto?

 

Αργησα λιγο :O,

Για δες το παρακατω ,μηπως ειναι αυτο που ζητας

http://rapidshare.com/files/62534976/Old_times.aac.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω μια χαζή ερώτηση κι αν θέλετε μπορείτε να με κοροιδέψετε:

Διαβάζω το manual του 7390 και έφθασα στο κεφάλαιο που αναφέρει την κοινή προβολή video. Ο παραλήπτης λέει πρέπει να διαθέτει στο ευρετήριό μου διεύθυνση SIP. Τι ακριβώς είναι αυτό; Είναι κάτι που σου το παρέχει η τηλεφωνική σου εταιρεία; Αν έχει καρτοτηλέφωνο μπορεί να έχει SIP; Φαντάζομαι πως πρέπει να διαθέτω και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

exei dokimasei kaneis microSD 4gb an doulevei sto7390??
Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

:O- εγω μεχρι 1 GB δεν εχω βαλει παραπανω ,θα εβαζα μια 4 GB πχ αν ηταν να παω καμια εκδρομη και ηθελα να τραβηξω βιντεο την παρεα,τον δρομο κ.ο.κ

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

to lew gt otan phga na parw karta 2gb mou legan oti mallon den tha douleuei mporei na kollaei klp k oti pairnei mexri 1gb,exw valei telika thn 2gb k thn exw psilofoularei k 3 mhnes douleuei apsoga,k elega mhpws thn exei dokimasei kaneis gt mporei na mhn thn anagnwrize h na kollage to kinhto
Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτη η ιστορια περι κολληματος εχει γινει καραμελα ...

Με το που θα βαλεις καρτα μεγαλη θα κολαει, σιγα και μη ...

 

Μπορει οταν δοκιμαζε το κινητο η Νοκια να ειχε στην διαθεση της (στην αγορα δηλαδη) καρτες μονο μεχρι 2gb και ετσι προτεινει μεχρι αυτη την καρτα γιατι ξερει οτι το κινητο δουλευει μια χαρα και μ'αυτη ...

 

Τωρα δεν νομιζω οτι θα αντιμετωπισεις προβλημα με την 4αρα αλλα who knows :confused: ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά help...

Άρχισε κ μένα να μη μου βγάζει τα σηματάκια όταν έχω μήνυμα η αναπάντητη..

Και επείσης,όταν πάω να μπω στο vodafone live μου λέει ''subscribe to data first''.Τι να κάνω;:cry:

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:- ή αλλαξε εταιρια ή ξεματιαστο (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Είμαι νέος κάτοχος του 7390, το πήρα πριν λίγες μέρες, και δηλώνω φανατικός της SE. Είπα για δοκιμή να πάρω Νοκια και έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος μέχρι τώρα. Η οθόνη του είναι μιά χαρά, τις φωτογραφίες δεν τις έχω τσεκάρει αν είναι καλύτερες απο το w810i που είχα πριν (λογικά θα είναι ... 3 Mp! cam).Δεν το έχω μάθει ακόμα καλά μια και χρησιμοποιώ SE 4 χρόνια σερί τώρα.

Κάνα Link για java,themes,ringtones και άλλα καλούδια έχετε;

και freee έτσι;;; :wacko:

stonebug... :!:

https://www.stonebug.gr

Link to comment
Share on other sites

phgaine xxxxxxxxxxxxxxx kai tha vreis apola:cool:
Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

Είμαι νέος κάτοχος του 7390, το πήρα πριν λίγες μέρες, και δηλώνω φανατικός της SE. Είπα για δοκιμή να πάρω Νοκια και έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος μέχρι τώρα. Η οθόνη του είναι μιά χαρά, τις φωτογραφίες δεν τις έχω τσεκάρει αν είναι καλύτερες απο το w810i που είχα πριν (λογικά θα είναι ... 3 Mp! cam).Δεν το έχω μάθει ακόμα καλά μια και χρησιμοποιώ SE 4 χρόνια σερί τώρα.

Κάνα Link για java,themes,ringtones και άλλα καλούδια έχετε;

και freee έτσι;;; :wacko:

Θέματα μπορείς να βρεις και εδώ:

 

www21.ownskin.com
www.mobile-reviews.de
www.zedge.com
www.mobile9.com

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ThanX for the help!

Θα τα ψαξω σίγουρα....

Επόμενο task να κάνω software update μέσω usb καλωδίου....

Ελπίζω να μην το κάψω!

χαχα

 

---Δε χρειάστηκε τελικά, έχω την τελευταία.

stonebug... :!:

https://www.stonebug.gr

Link to comment
Share on other sites

Κάνα Link για java,themes,ringtones και άλλα καλούδια έχετε;

και freee έτσι;;;

 

;)- και εδω: http://www.mobiles24.com/

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα είμαι πλέον και εγώ κατοχος του Nokia 7390.:D

Και εγώ επίσης δηλώνω φανατικός της Sony Ericsson, μιας και έχουν περάσει τόσα μοντέλα της από τα χέρια μου, (K500i,K700i,K750i,W810,K800i,K810).:shifty:

Αποφάσισα να αλλάξω εταιρεία γιατί η SE βγάζει τα ίδια κινητά σε διαφορετικές παραλαγές.:ninja:

Το κινητάκι της Nokia, πιστεύω ότι είναι ένα πάρα πολύ καλό μοντελάκι.:shifty:

Link to comment
Share on other sites

:D- βεβαιως (!) ειναι μια χαρα και τοσους μηνες που το εχω οι μονες εμπλοκες που εχει παθει ειναι 2 ,την μια ειχε κολλησει το εικονιδιο αποστολης μηνυματος και την αλλη μεσα σε ενα υπομενου ρυθμισεων απλα ενα σβησιμνο και ξανα αναμα ΟΚ

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!

Πριν 10 μερες απεκτησα το ΝΟΚΙΑ 7390, παροτι ηθελα να αγορασω το Ν76 το οποιο λογω της τιμης και της υψηλης ακτινοβολιας του, τελικα απερριφθη.

Απο τοτε που αγορασα το 7390, δυστυχως, μου εχει παρουσιασει αρκετα μικροπροβληματακια. Ισως φταει το οτι αρχισα να κατεβαζω μανιωδως νεα θεματα. Φροντιζα ομως παντοτε να μην φορτωνω πολυ την καρτα μνημης μου (1gb) και να εχω μεσα, απλα 3-4 θεματα ωστε να επιλεγω.

Το πρωτο προβλημα που εμφανιστηκε, ηταν καποια μικροκολληματα, καθυστερησεις και διαφορα τετοια. Μια φορα μου κολλησε εντελως, ενω βρισκομουν στην λειτουργια της καμερας και αναγκαστηκα να το σβησω για να επανελθει.

Αυτα ευτυχως ηταν παροδικα. Το μονο που με ανησυχει και δειχνει να επιμενει, ειναι καποιες καθυστερησεις, στις εντολες. Δηλαδη, σαν να αργουν καπως να πατηθουν τα κουμπια.. η' μαλλον ενω πατιουνται τα κουμπια, αργουν καπως οι εντολες, σε ολοκληρο το μενου. Μιλαμε για καθυστερηση απειροελαχιστη, αλλα αρκετα περιεργη μιας και δε το εχω ξαναδει.

Επισης, αυτο που μου κανει συχνα πυκνα, ειναι να μην αναβουν τα φωτα του πληκτρολογιου, οταν βρισκομαι σε εσωτερικο χωρο βεβαιως και χωρις ηλιο. Σε αυτη τη περιπτωση, κλεινω το καπακι και το ξανανοιγω, τοτε τα φωτα λειτουργουν.

Θα ηθελα, απλα να μαθω αν καποιος απο εσας εχει συναντησει τα ιδια προβληματα και τι μπορω να κανω.

Ευχαριστω πολυ!:)

Link to comment
Share on other sites

Κ γω εχω παρει εδω κ λιγο καιρο το 7390,επειδη τα χα περασει κ γω μερικα απο αυτα κανε το εξης για να λυθουν,τα θεματα που χρησιμοποιεις να τα βαζεις στη μνημη του κινητου κ οχι στη καρτα μνημης γιατι μπορει να κανει κολληματα κ καποιες επανεκινησεις κλπ,δεν παιζει ρολο ποσο φορτωμενη ειναι η καρτα μνημης(εγω εχω 2gb φορτωμενη σχεδον τελειως κ δεν εχει καθολου καθυστερησεις) αλλα η μαρκα της μνημης παιζει ρολο γιατι καποιες προκαλουν κολληματα,τσεκαρε αν η εκδοση σου ειναι η 4.51,αν δεν γινει τπτ με αυτα που σου πα πηγαινε στη νοκια να ξαναπερασουν το λογισμικο,κ εμενα στην αρχη με τα θεματα στη καρτα μνημης τα χε παιξει αφου τα βαλα στη μνημη σε 2 μηνες μονο μια επανεκινηση εχει κανει:D
Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

:worry:- εγω τα εχω εξ'αρχης στην memory card και δεν εχει κολλησει

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...