Jump to content

Ό,τι αφορά την δορυφορική, ψηφιακή πλατφόρμα της Νova


tsarm
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά φίλε aerico πες μου τι ακριβώς θες να κάνεις συνδέοντάς laptop με nova. Πάντως αν βιάζεσαι, υπάρχει ένα ελληνικό φόρουμ μόνο για δορυφορικά avclub λέγεται αν θυμάμαι καλά. Αν ψάξεις ίσως βρεις κι άλλα. Εδώ το forum απευθύνεται κυρίως σε κινητά, οπότε είναι λίγο δύσκολο να βρεις αρκετούς σχετικούς με το άθλημα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θέλω να συνδέσω τον αποκωδικοποιητή με το laptop για να βλέπω και απο εκεί τα κανάλια. Να δέχετε δηλαδή το σήμα όπως την τηλεόραση
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΣΤΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΤΗΣ ΝΟΒΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ?ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ!!ΕΙΝΑΙ ΑΜΜΕΣΗ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΠΑΤΗΣΕΙ!:mad::mad::mad:

 

:!:Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.:!:

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να γραφεις με κεφαλαια , σε αυτους πηρες να ρωτησεις Τηλ: 18345 ή εδω 210 66 02 500

Fax:30 210 66 57 887 , και να ρωτησεις αναλογα

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για τα κεφαλαια!πηρα στην εξυπηρετηση αλλα δεν μου εδωσαν πληροφοριεσ!θα καλεσω και εδω και ελπιζω να βγαλω ακρη!!ευχαριστω πολυ!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Χθες πειρα την προσφορα της nova in a box.Παιδια εχουν ριξει την τιμη παρα πολυ.99 ευρω με ολο τον εξοπλισμο.Και παλια πληρωνε φιλος θυμαμαι 30-40 ευρω το μηνα και ειχε πληρωσει και εξοπλισμο
Link to comment
Share on other sites

από ότι βλέπω στο site έχει δωρεάν για 6μήνες το start pack. γενικά το nova in a box είναι καλό που έχει τον εξοπλισμό μέσα στα 100ευρώ.

http://www.nova.gr/el-gr/nova/1783-.cmt?

Link to comment
Share on other sites

Καλή είναι η τιμή του box στα 99 ευρώ. Βέβαια να συνυπολογίσουμε και την εγκατάσταση στα 70 ευρώ.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

αυτό το είδατε? θα ήταν καλύτερα το δώρο να ήταν καμία συνδρομή για κανένα χρόνο αλλά και τα διαρκείας δεν ειναι κακά.
Link to comment
Share on other sites

αυτό το είδατε? θα ήταν καλύτερα το δώρο να ήταν καμία συνδρομή για κανένα χρόνο αλλά και τα διαρκείας δεν ειναι κακά.

Σιγά μην σου δώσει συνδρομή...θα χάσει έτσι 10 πιθανούς πελάτες, μπορεί και παραπάνω...Ολοι σου οι φίλοι θα μαζεύονται σε σένα, ενώ το διαρκείας είναι χορηγία των ομάδων. Λες θα πληρώσει 200€ στην ομάδα για το διαρκείας; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ο ένας διαφημίζεται μέσω του άλλου και στο τέλος κέρδος θα έχουν και αυτοί που θα κερδίσουν (χωρίς κανένα κόστος). Μια χαρά μου φαίνεται εμένα πάντως
... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

Ε εντάξει δεν έχεις να χάσεις και τίποτα. Ότι κερδίζει κανείς καλό είναι :)

Δεν ξέρω αν το παρατήρησε κανένας αλλά οι περισσότεροι ανεβάζουν βιντεάκια για τον ολυμπιακο :)

http://www.facebook.com/Novasports.gr?sk=app_263756430318392

Link to comment
Share on other sites

αυτό το είδατε? θα ήταν καλύτερα το δώρο να ήταν καμία συνδρομή για κανένα χρόνο αλλά και τα διαρκείας δεν ειναι κακά.

 

εντάξει, ένα διαρκείας δεν θα με χάλαγε καθόλου. πλάκα έχει ο διαγωνισμός.

Link to comment
Share on other sites

ένας φίλος μου που έχει καφενείο, που και που τραβάει καλώδιο της nova από το πάνω όροφο (σπίτι του) στο καφενείο ώστε να βλέπουν τα ντέρμπυ. σήμερα του ήρθε επιστολή από τη nova πως αν συνεχίσει να το κάνει θα του κόψουν το σήμα. φυσικά και ξέραμε ότι είναι παράνομο αλλά μας ήρθε λίγο απότομο. ξέρετε αν παίζουν τίποτα παραπάνω ποινές? μην του ερθει κανένα χιλιάρικο πρόστιμο.
Link to comment
Share on other sites

Κάνει το συμβόλαιο επαγγελματικό και δεν έχει πρόβλημα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ναι πράγματι και εγώ ξέρω μία περίπτωση που συνέβη αυτό. Πήρε τηλέφωνο τη nova και το έκανε επαγγελματικό χωρίς άλλα νταραβέρια και τώρα είναι μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

δεν αξίζει το ρίσκο. Αφού οι καφετέρειες βγάζουν πολλά από τον κόσμο που βλέπει τα ματσακια, τι το παιδεύουν και δεν πληρώνουν το επαγγελματικό να έχουν την ηρεμία τους? Το έχει όμως στο αίμα του ο Ελληνάς να ψάχνει πως θα την κάνει από πίσω...:X
... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

ένας φίλος μου που έχει καφενείο, που και που τραβάει καλώδιο της nova από το πάνω όροφο (σπίτι του) στο καφενείο ώστε να βλέπουν τα ντέρμπυ. σήμερα του ήρθε επιστολή από τη nova πως αν συνεχίσει να το κάνει θα του κόψουν το σήμα. φυσικά και ξέραμε ότι είναι παράνομο αλλά μας ήρθε λίγο απότομο. ξέρετε αν παίζουν τίποτα παραπάνω ποινές? μην του ερθει κανένα χιλιάρικο πρόστιμο.

 

δεν νομιζω να φας αλλες κυρωσεις. καλα δεν το ηξερες οτι ηταν παρανομο. οι αλλες καφετεριες ειναι χαζοι που πληρωνουν επαγγελματικο?

παρε το επαγγελματικο πακετο γιατι ετσι και αλλιως θα το αποσβεσεις με το να δειχνεις μπαλα

Link to comment
Share on other sites

εντάξει, ένα διαρκείας δεν θα με χάλαγε καθόλου. πλάκα έχει ο διαγωνισμός.

:up::up:

Ούτε εμένα θα με χαλάσει ένα διαρκείας η πρώτη κλήρωση είναι στις 20 του μήνα.

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να φας αλλες κυρωσεις. καλα δεν το ηξερες οτι ηταν παρανομο. οι αλλες καφετεριες ειναι χαζοι που πληρωνουν επαγγελματικο?

παρε το επαγγελματικο πακετο γιατι ετσι και αλλιως θα το αποσβεσεις με το να δειχνεις μπαλα

 

έχεις δίκιο για τις άλλες καφετέριες. τους πήραμε τηλέφωνο και τελικα από ότι φαίνεται θα βάλει επαγγελματικο στο καφενειο αφου έτσι και αλλιώς μαζεύει κόσμο. απλώς πρέπει τώρα να δούμε τι παίζει με τους όρους. αν είναι, θα επανέλθω.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι εφόσον το εκμεταλεύεσαι πρέπει να το κάνεις σωστά και νόμιμα. Επομένως ενα επαγγλματικό συμβόλαιο θα σε καλύπτει σε οτιδήποτε.
... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους..Μια ερώτηση έχω να κάνω..Ξέρεις κανείς τι είναι αυτό το περίεργο μήνυμα που βγάζει στην οθόνη για λίγα δευτερόλεπτα κατά τη διάρκεια των αγώνων;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...