Jump to content

P990i: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα θα γινει κατι με τους χαρακτηρες στα μηνυματα που σε αφηνει να γραψεις μονο μεχρι 72 χαρακτηρες?

:mad:

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Thanks,θα το δοκιμάσω με την τελευταια εκδοση!

Να ρωτήσω κάτι ακόμα πριν κάνω οτιδηποτε...

Ρωτάω αυτούς που έχουν περάσει την τελευταία αναβάθμιση (r9ec), με βάση τα + και τα - της,θα την ξανακάναν ή θα προτιμούσαν να μείνουν σε κάποια παλαιότερη?

Σαν σύνολο δλδ αξίζει μια τέτοια αναβάθμιση?

 

προσωπικά πιστεύω ότι αξίζει.Με την αναβάθμιση έχεις αμέτρητες βελτιώσεις και το μόνο που χειροτερεύει είναι η ποιότητα ηχογράφησης ήχου..

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια εχει στρωσει καθολου;Ποσες μερες σας κραταει μετα την τελευταια αναβαθμιση;
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται οι καταχωρήσεις του ημερολογίου, π.χ. για την τρέχουσα ημέρα, να εμφανίζονται στην οθόνη αναμονής του κινητού και να παραμένουν σ'αυτή, όπως γίνεται στα ΝΟΚΙΑ, σειρά Ν και 6680, και στα κινητά με windows mobile;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα γινει κατι με τους χαρακτηρες στα μηνυματα που σε αφηνει να γραψεις μονο μεχρι 72 χαρακτηρες?

:mad:

 

Μιας και δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα,αν χρησιμοποιείς κεφαλαία πάλι μέχρι 72 γράφει?

Link to comment
Share on other sites

Έχει σημασία και το πρόγραμμα που θα χρησιμοποιήσεις για την μετατροπή. Δοκίμασε για παράδειγμα να μετατρέψεις τα βίντεο με το Μ3 ή το super.

 

Δεν ξέρω τι λέτε, εγώ μετέτρεψα τα βίντεό μου με το ffmpeg (δεν ξέρω αν παίζει έκδοση για Win) και είναι άψογα... Μήτε κολλήματα, μήτε προβλήματα... Χρησιμοποίησα την ακόλουθη εντολή για την μετατροπή:

 

ffmpeg -i [i]input.avi[/i] -b 160k -s 320x240 -ar 22050 -acodec aac -ac 1 -ab 48k -vcodec mpeg4 [i]output.mp4[/i]

 

και βγάζει βίντεο ανάλυσης 320x240 με 25fps 160kbit/s και ήχο μονοφωνικό 48kbit/s. Το μόνο "κακό" είναι ότι με τις παραπάνω ρυθμίσεις βγάζει περίπου 1,5 με 2ΜΒ ανα λεπτό.

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε Vista τι κανετε? διοτι προσπαθησα να εγκαταστησω τη σουιτα σε Vista και εφαγα πορτα. Εκει στη ΣΕ δεν ξερουν οτι βγηκε νεο λειτουργικο και μπορει καποιος να το εχει?
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε Vista τι κανετε? διοτι προσπαθησα να εγκαταστησω τη σουιτα σε Vista και εφαγα πορτα. Εκει στη ΣΕ δεν ξερουν οτι βγηκε νεο λειτουργικο και μπορει καποιος να το εχει?

 

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βάλεις κάποια παλαιότερη έκδοση των Windoze και να περιμένεις 1-2 χρόνια μέχρι να βάλεις τα (S)Vista.... :)

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βάλεις κάποια παλαιότερη έκδοση των Windoze και να περιμένεις 1-2 χρόνια μέχρι να βάλεις τα (S)Vista.... :)

 

Με την R11 τι γινεται? :(

 

Βγηκε ?

 

Βγαινει ?

 

Διορθωνονται τα ΕΛΛΗΝΙΚΑ στα SMS και FULL SPEED στα μενου? :rolleyes:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βάλεις κάποια παλαιότερη έκδοση των Windoze και να περιμένεις 1-2 χρόνια μέχρι να βάλεις τα (S)Vista.... :)

 

Ελα ομως που δεν μπαινει ΧΡ πανω απο Βιστα... Ασε, ου μπλεξεις ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, είχα κάνει κι εγώ τη βλακεία να περάσω τα vista και το σκυλομετάνιωσα! Κατα τα Χριστούγεννα θα τα ξαναβάλω που λογικά θα έχουν βγεί όλοι οι drivers. Η μόνη λύση φίλε μου είναι format! Αν δν κάνεις format θα ταλαιπωρηθείς!
 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται οι καταχωρήσεις του ημερολογίου, π.χ. για την τρέχουσα ημέρα, να εμφανίζονται στην οθόνη αναμονής του κινητού και να παραμένουν σ'αυτή, όπως γίνεται στα ΝΟΚΙΑ, σειρά Ν και 6680, και στα κινητά με windows mobile;

 

Εάν πατήσεις το joypad δεξιά, τότε θα εμφανιστούν οι καταχωρήσεις του ημερολογίου για τις επόμενες 24 ώρες, καθώς επίσης τα ραντεβού οι αναπάντητες κλήσεις και τα μηνύματα που δεν έχουν αναγνωσθεί. Με ανοικτό το πορτάκι, είναι το εικονίδιο με τους κύβους στα δεξιά.

Link to comment
Share on other sites

Ειδα χθες στον γερμανο την 4αρα σονι καρτουλα με 90 ευρω! ειναι καλη η τιμη της? εχει μεγαλη διαφορα με τις high speed στην αποδοση?
Link to comment
Share on other sites

Μόνο 90?????????????????????πάρε την κατευθείαν και μην το πεις ούτε του παπά!Εγώ από την άλλη θέλω να πάρω την 8 γίγα αλλά δεν ξέρω αν την σηκώνει το Ρ990.Την έχει δοκιμάσει κανείς εδώ μέσα;
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε Vista τι κανετε? διοτι προσπαθησα να εγκαταστησω τη σουιτα σε Vista και εφαγα πορτα. Εκει στη ΣΕ δεν ξερουν οτι βγηκε νεο λειτουργικο και μπορει καποιος να το εχει?

Οσοι εχουν βαλει vista ας κατεβασουν αυτο http://www.aurelie.net/softs/pcsuitevista.exe

για το pc suit και θα δουλεψει

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχουν βαλει vista ας κατεβασουν αυτο http://www.aurelie.net/softs/pcsuitevista.exe

για το pc suit και θα δουλεψει

 

Ειναι στα Γαλλικα?

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως αγόρασα 4αρα High Speed από e-bay και μου βγήκε 46€ μαζί με τα μεταφορικά απο Hong Kong. Η συσκευασία ήταν η γνήσια της sony και η καρτα δείχνει να είναι γνήσια sony. Πάντος και να μήν είναι γνήσια δουλεύει αψογα.

Υπάρχει και εδώ http://www.chinapurchaseonline.com με 55 δολάρια.

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα μου χαρισανε 1 p990 (ανταλλαγη με z610 βασικα)..το εργαλειο ειναι Vodafone live κ εχει μονο αγγλικη γλωσσα. κατεβασα λοιπον απτο site της ericsson τη σωστη εκδοση(οrganiser version R3B01) της ελληνικης γλωσσας παω να την κανω install στο κινητο κ μου λεει:

 

Τhe following software must be present on this device before the installation can proseed:

sonyEricssonP990LanguageID

 

τοχω googlarei κ δε βρισκω καμια ακρη. τι πρεπει να κανω?

ζητω συγνωμη αν εχει αναφερθει κιαλλου στο thread απλα δεν υπαρχει πολυς χρονος για διαβασμα 60+ σελιδων..

Ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως αγόρασα 4αρα High Speed από e-bay και μου βγήκε 46€ μαζί με τα μεταφορικά απο Hong Kong. Η συσκευασία ήταν η γνήσια της sony και η καρτα δείχνει να είναι γνήσια sony. Πάντος και να μήν είναι γνήσια δουλεύει αψογα.

Υπάρχει και εδώ http://www.chinapurchaseonline.com με 55 δολάρια.

 

Ρε παιδια τι γινετε εδω? ανοιγω το σαιτ και οντως βρισκω την καρτουλα στα 55 δολαρια! οταν επιλεγω την γερμανικη γλωσσα (για να καταλαβω καλυτερα) την εχει την καρτουλα στα 71 ευρω και ολα τα προιοντα πολυ πιο ακριβα στο δικο μας νομισμα! ειναι δυνατον? :blink:

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα μου χαρισανε 1 p990 (ανταλλαγη με z610 βασικα)..το εργαλειο ειναι Vodafone live κ εχει μονο αγγλικη γλωσσα. κατεβασα λοιπον απτο site της ericsson τη σωστη εκδοση(οrganiser version R3B01) της ελληνικης γλωσσας παω να την κανω install στο κινητο κ μου λεει:

 

Τhe following software must be present on this device before the installation can proseed:

sonyEricssonP990LanguageID

 

τοχω googlarei κ δε βρισκω καμια ακρη. τι πρεπει να κανω?

ζητω συγνωμη αν εχει αναφερθει κιαλλου στο thread απλα δεν υπαρχει πολυς χρονος για διαβασμα 60+ σελιδων..

Ευχαριστω..

 

Έχεις δοκιμάσει να κάνεις format και να προσπαθήσεις να την περάσεις; Για κάποιο λόγο μάλλον δεν την αναγνωρίζει...

 

Ρε παιδια τι γινετε εδω? ανοιγω το σαιτ και οντως βρισκω την καρτουλα στα 55 δολαρια! οταν επιλεγω την γερμανικη γλωσσα (για να καταλαβω καλυτερα) την εχει την καρτουλα στα 71 ευρω και ολα τα προιοντα πολυ πιο ακριβα στο δικο μας νομισμα! ειναι δυνατον? :blink:

 

Όντως πολύ περίεργο!:confused:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...