Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zζηλευω τους βαθμους σας στην εκθεση... αντε να δειξει... ενα 14 θελω ... η τουλαχιστον 13.
Link to comment
Share on other sites

zζηλευω τους βαθμους σας στην εκθεση... αντε να δειξει... ενα 14 θελω ... η τουλαχιστον 13.

 

μπορει να εχεις η εκθεση ειναι τελειως απροβλεπτη!εγω περσυ περιενα γυρω στο 12-13 και μου ηρθε το 16.1

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το τελευταιο βραδυ μου.....απόψε το περνάω....

Αντε να ερθουν κι οι βαθμοι, μόρια και η σχολή...

Κι όλους τους συγχωραω....:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πω πω πολυ άγχος εχω :cry:

Δεν με βλέπω να κοιμάμαι σήμερα, άσε που εχει και πολυ ζέστη και κουνούπια... σκέτη κόλαση :knife:

 

Γιατί άγχος εσύ?Έδωσε κανένας συγγενής σου?

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αλλα αυτοι οι βαθμοι ειναι βαση αυτων που σου ειπαν οι καθηγητες σου ?Γιατι οκ..Αντε στα μαθηματικα/φυσικη κτλ , να εχεις οντως αυτους τους βαθμους αλλα εκθεση πως πιστευεις οτι θα εχεις 17.4 δεν μπορω να το καταλαβω...ειναι 87% , πως το υπολογισες ?

 

Παιδια δινει κανεις για αστυνομια αθληματα κτλ ?Εχει ακουσει ποτε πανω κατω αρχιζουνε ?Το προγραμμα ακομα δεν βγηκε..κατι ακουσα οτι θα αρχισουν σιγα σιγα απο 27Ιουνιου και ΜΕΤΑ , δηλαδη αρκετα πιο αργα απο περισυ.Μακαρι να ειναι ετσι να προπονηθω ακομα παραπανω.Μηπως ειναι κανεις εδω που ετυχε να δωσει αθληματα στην ΕΛ.ΑΣ ?Εαν ναι , το κλιμα πως ειναι?Υπαρχει καποια χαλαροτητα ?Ειναι σκληρα τα πραγματα?Εγω εχω δοκιμασει το 100αρι το βγαζω , το αλμα σε μηκος το βγαζω , το αλμα εις υψος το βγαζω , σφαιρα βγαζω , τα βρισκω σκουρα στο 1000αρι....Ειδικα το Σαββατο που ξεκινησα προπονηση εβγαλα μολις 1 κυκλο στο γηπεδο οταν το 1000αρι ειναι 2.5 σε 4.20''!!Απο Δευτερα ξεκινησα τρελες προπονησεις..6 το πρωι κανω 2χιλιομετρα τρεξιμο τζοκινγ για αντοχη , μεσημερι παω γυμναστηριο κανω τα λεγομενα steps για 30λεπτα και 20 λεπτα διαδρομο βαδην και μετα κανω βαρη ειδικα ποδια-κοιλιακοι για καμια 15 λεπτα , το βραδακι κατα της 9 παλι παω στο βουνο και κανω 400αρια και 500αρια με γρηγορο ρυθμο και ενταση και τελειωνω με κανα χιλιομετρο τρεξιμο σε χαλαρο ρυθμο..

Παιδια δεν ξερω εαν σκεφτεστε τπτ για ΕΛ.ΑΣ η Στρατο , αλλα εαν δεν εχετε αρχισει προπονησεις τοτε δεν ξερω εαν θα τα καταφερετε..Μιλαμε το 1000αρι ειναι πολυ ζορικο , ειδικα αμα δεν τρεχατε για.. χρονια (οπως εγω αν και ειμαι 73-74 κιλα).Βεβαια ενταξει εκανα 3 μερες ΠΟΛΥ εντατικα και ηδη βλεπω μεγαλες διαφορες , πχ απο εκει που εβγαζα 1 κυκλο στο γηπεδο και ημουν.. πτωμα τωρα βγαζω 400-450μετρα σε 1.15'' που 400-450 μετρα ειναι ενας κυκλος ισως και κατι παραπανω.Παιδια το ξαναλεω οποιος το σκεφτετε να παει αμεσα για προπονηση αλλα να ξερει θα φτυσει αιμα θα ξεσκιστει.Εγω σας λεω οπως ημουν αμαθητος μιλαμε τραβαω πολυ ζορι.. 6το πρωι , 1 το μεσημερι 9 το βραδυ αφηστε να πανε..Επισης κανω και διατροφη...

Συγνωμη για τα πολλα λογια.Ελπιζω αυριο να εχω καλους βαθμους να παρω δυναμη.

 

 

wow καλα μιλαμε οτι πρεπει να εχεις κανει σωματαρα...μηπως να το σκεφτω κι εγω να δωσω για στρατωτικη σχολη???θα ναι ενα κινητρο να ξεκινησω να αθλουμαι γιατι με τις πανελληνιες παρακαθισα:p :p anyway καλη επιτυχια σε ολους με τους βαθμους μας!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πω...Ποιός κοιμάται τώρα? :p Παιδιά καλά αποτελέσματα σε όλους μας αύριο..Και ηρεμία..Δεν έρχεται και το τέλος του κόσμου :) Κανείς δε χάνεται... :D
Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία παιδιά, ο θεός να βάλει το χέρι του. Μια προσευχούλα δε βλαπτει απόψε ε? Εγώ θα κάνω για όλους :) Τέλος όποιος δεν λάβει "αυτό που περίμενε ή ήθελε" να μην το πάρει κατάκαρδα, η ζωή συνεχίζεται.. Όλα γίνοντε, δουλειές υπάρχουν. Όλα γίνοντε. Όρεξη να υπάρχε!

 

Don't wory, be happy.

 

Υπάρχει θεός εκεί πάνω... Κούνα και σύ το χεράκι σου, θα τον βρείς..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα αυτούς μου είπαν και κοντεύω να τρελαθώ

 

Έκθεση 16,7 (ακριβώς όσο υπολόγιζα)

Βιολογία 17,3 (εντελώς έξω)

Χημεία 16,5 (εντελώς έξω)

Φυσική 16,7 (όσο περίμενα)

Μαθ.Γεν 19,8(ακριβώς τόσο)

Μαθ.Κατ 14,3 (ΕΛΕΟΣ.ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ.θα σκότωνα άνθρωπο για να ήμουν παρών στην διαδικασία της διόρθωσης υπολόγιζα πολύ άνετα πάνω από 17).Καλά λές να παίχτηκε αναβαθμολόγηση?

 

:cry: :cry:

 

Άντε Χημεία και Βιολογία είχε και μπλα μπλα.Άντε κάπου να χάσεις.Αλλά Μαθηματικα?????

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα αυτούς μου είπαν και κοντεύω να τρελαθώ

 

Έκθεση 16,7 (ακριβώς όσο υπολόγιζα)

Βιολογία 17,3 (εντελώς έξω)

Χημεία 16,5 (εντελώς έξω)

Φυσική 16,7 (όσο περίμενα)

Μαθ.Γεν 19,8(ακριβώς τόσο)

Μαθ.Κατ 14,3 (ΕΛΕΟΣ.ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ.θα σκότωνα άνθρωπο για να ήμουν παρών στην διαδικασία της διόρθωσης υπολόγιζα πολύ άνετα πάνω από 17).Καλά λές να παίχτηκε αναβαθμολόγηση?

 

:cry: :cry:

 

Άντε Χημεία και Βιολογία είχε και μπλα μπλα.Άντε κάπου να χάσεις.Αλλά Μαθηματικα?????

 

Ποιος στα ειπε?

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ε περίμενε μέχρι της δώδεκα μπας και το άτομο αυτο έκανε κανα λάθος...

Που θελεις να περασεις(μηχανολόγος αν θυμάμαι καλά)?

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

Μηχανολόγος με 2η προτίμηση Πληροφορική (πάλι καλά την πιάνω και αυτή)

 

Δυστυχώς θεωρώ απίθανο το ενδεχόμενο λάθους.

 

Ειλικρινά,θέλω να δω αν έπεσα σε αναβαθμολόγηση (υπομονή μέχρι αύριο)

Link to comment
Share on other sites

Μηχανολόγος με 2η προτίμηση Πληροφορική (πάλι καλά την πιάνω και αυτή)

 

Κριμα γιατι μαλλον δεν την πιανεις... ισως την Πατρα αν κατεβουν οι βασεις :innocent:

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

Μηχανολόγος με 2η προτίμηση Πληροφορική (πάλι καλά την πιάνω και αυτή)

 

Δυστυχώς θεωρώ απίθανο το ενδεχόμενο λάθους.

 

Ειλικρινά,θέλω να δω αν έπεσα σε αναβαθμολόγηση (υπομονή μέχρι αύριο)

 

και βολο μπορει να πιανεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, άκουσα στην τηλεόραση ότι λέει από τις 10 και

μετά μπορείς να δεις τα αποτελέσματα από τη σελίδα του Υπ. Παιδ.

ή από την σελίδα της διεύθυνσης δευτεροβάθμιας του νομού σου.

 

Ξέρετε τπτ;

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, άκουσα στην τηλεόραση ότι λέει από τις 10 και

μετά μπορείς να δεις τα αποτελέσματα από τη σελίδα του Υπ. Παιδ.

ή από την σελίδα της διεύθυνσης δευτεροβάθμιας του νομού σου.

 

Ξέρετε τπτ;

Θα ηταν μεγαλη εκπληξη αν βλεπαμε κατι τετοιο.Σε ποιο καναλι το ειδες αυτο?
Hakuna matatA
Link to comment
Share on other sites

Θα ηταν μεγαλη εκληξη αν βλεπαμε κατι τετοιο.Σε ποιο καναλι το ειδες αυτο?

 

Στο έγκυρο Μακεδονία ΤV σε μια πρωινή εκπομπή με ένα νίμου

ξανθιά...

Έλεγε ο τύπος είτε από την σελίδα της διεύθυνσης δευτεροβάθμιας ανατολική ή δυτικής Θεσσαλονίκης

ή από την σελίδα του Υπ.Παιδ.

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Δεν λεει να περασει αυτη η ωρα...

 

Anastasia_87 καλα ενταξει ειπαμε , για να κανεις σωμα χρειαζονται χρονια ολοκληρα.Ομως σιγουρα εχω αλαγη.Εαν το σκεφτεσε για Στρατο η ΕΛ.ΑΣ ξεκινα

στιβο οσο πιο νωρις γινεται...εχει χαρι που θελω πολυ να μπω στην σχολη αλλιως δεν θα αντεχα μιλαμε..Οριστε παλι γυρισα πριν κανα 2.5ωρο απο τρεξιμο που πηγα 6 το πρωι.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...