Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

νομιζω ομως οτι ειναι και η αναβαθμολογηση αυτες τις μερες... τωρα βγαζουν εκεινο το μαυρο το αυτοκολητο και κοιτανε τις βαθμολογιες, οποτε πρεπει να πανε και μερικα γραπτα για αναβαθμολογηση... νομιζω..

 

αυριο γραφω βιολογια... ΦΡΙΚΗ... εχει βαλει 44 σελιδες υλη... το μονο που εβγαλε ειναι 10 σελιδες στην αρχη που τις ειχαμε για το διαγωνισμα (τα μονα που ειχα διαβασει!)... λεει θα βαλει και ασκηση...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να πω και τα δικα μου

 

Φυσικη Γεν 13

Μαθηματικα Κατ 11-12

Φυσικη Κατ 15

Εκθεση 9-10

ΑΟΔΕ 17

ΑΕΠΠ 11

 

μαλλον την Ιατρικη δεν την πιανω ε? :cry:

 

Ρε σεις νταξη πλακα εκανα, η αληθεια ειναι οτι ειμαι αρκετα απαισιόδοξος... δεν θελω να σκέφτομαι οτι εχω 18 και 19 και μετα αν δεν ειναι ετσι να στενοχωρηθώ.

 

Παντως θα εχει ενδιαφέρον να δουμε ποσο θα πέσουμε εξω απο αυτα που ειπαμε ;)

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις νταξη πλακα εκανα, η αληθεια ειναι οτι ειμαι αρκετα απαισιόδοξος... δεν θελω να σκέφτομαι οτι εχω 18 και 19 και μετα αν δεν ειναι ετσι να στενοχωρηθώ.

;)

 

symfwnw,etsi kanw ki egw...

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις, τι θα κανω με τη βιολογια γενικης! δεν θυμαμαι τιποτα!

 

 

θα διαβάσεις και θα θυμηθείς ;)

Link to comment
Share on other sites

κ γω το τελευταιο δινω... αλλα σιγουρα δε θα ειναι το πιο ευχαριστο! ρε, τι ειναι αυτα τα οικοσυστηματα με τις φρυγανιες??! :stupid: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Μονο εμεις σαν μλκες τελειωνουμε την Δευτερα.... :p

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

εγω τελειωσα την προηγούμενη Πέμπτη....:D

 

τη εννοεις την προηγουμενη πεμπτη???!

η προηγουμενη πεμπτη ηταν 7 ιουνιου???

Link to comment
Share on other sites

κ γω το τελευταιο δινω... αλλα σιγουρα δε θα ειναι το πιο ευχαριστο! ρε, τι ειναι αυτα τα οικοσυστηματα με τις φρυγανιες??! :stupid: :lol:

 

Φίλε μου αυτό το κομμάτι που θεωρείς (και είναι :p ) άκυρο, είχε πέσει θέμα στις πανελλήνιες του 2004 και ψαχνόμασταν όλοι! :lol:

Anyway, με το καλό να τελειώσετε και τις ενδοσχολικές και ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ σε όλους σας, μακάρι να περάσετε εκεί που θέλετε!! :)

It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι φίλε που τέλειωσε το σχολείο, σε λίγο καιρό θα καταλάβεις ότι τώρα ξεκινάν τα καλύτερα..
Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι φίλε που τέλειωσε το σχολείο, σε λίγο καιρό θα καταλάβεις ότι τώρα ξεκινάν τα καλύτερα..

 

Ναι αλλά ξέχασες να πείς ότι τώρα ξεκινάνε και ευθύνες καθώς και πιο δύσκολα διαβάσματα από αυτά που έχει συναντήσει εώς τώρα!Εκτός και αν είσαι φοιτητης εκτός Ελλάδος γιατί εδώ στο τέλος θα φτύσεις σε πολλές σχολές αίμα για να πάρεις πτυχίο.Ξέρεις δεν είναι όλα ρόδινα στο φοιτητηλίκι!!!!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

ρε μη στεναχωριεστε... χαρειτε το τωρα οσο ειμαστε ελευθεροι! εγω, πιανω δουλεια... εχω τοση ενεργεια μεσα μου κ δεν ξερω τι να την κανω!!! ... i miss panellhnies... so much... :hunter:
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ από σήμερα να αποκαλούμε απόφοιτος!!

:lol: :)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά ξέχασες να πείς ότι τώρα ξεκινάνε και ευθύνες καθώς και πιο δύσκολα διαβάσματα από αυτά που έχει συναντήσει εώς τώρα!Εκτός και αν είσαι φοιτητης εκτός Ελλάδος γιατί εδώ στο τέλος θα φτύσεις σε πολλές σχολές αίμα για να πάρεις πτυχίο.Ξέρεις δεν είναι όλα ρόδινα στο φοιτητηλίκι!!!!

 

Φίλε φοιτητής στην Ελλάδα είμαι, σε πολυτεχνειακή σχολή κι όλας, και δε διαφωνώ ότι το διάβασμα είναι δυσκολότερο και πιο απαιτητικό, αλλά πίστεψε με περνάω καλύτερα απ' ότι στο λύκειο..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε φοιτητής στην Ελλάδα είμαι, σε πολυτεχνειακή σχολή κι όλας, και δε διαφωνώ ότι το διάβασμα είναι δυσκολότερο και πιο απαιτητικό, αλλά πίστεψε με περνάω καλύτερα απ' ότι στο λύκειο..

 

Κοίτα εσύ μπορεί να κουράστηκες πολύ στο λύκειο και να καταπιέστηκες γιάυτο και περνάς τώρα καλύτερα αλλά πιστεψέ με εγώ που ήμουν τουρίστας στο λύκειο και πέρασα παρα πολύ χαλαρά θα πήγαινα ευχαρίστως ξανά λύκειο από άποψη ευκολίας και καλοπέρασης!!!!Εσυ τώρα έχεις έννοια να περάσεις ένα μάθημα ενώ στο λυκειο μπορούσες να ξύνεσσαι και να περνάς χαλαρά(Δεν συγκρίνω το επίπεδω γνώσεων αλλά το επίπεδο χαλαρουίτας για κάποιον που δεν πολυδιάβαζε στο σχολείο!!!!!!)

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ξερω τι λετε, αλλα το σχολειο θα μου λειψει πααααρα πολυ... γι'αυτο θα μαρεσε να μαι καθηγητης, αλλα no way! να πρεπει να τα βγαλω περα με χιλια+καtι ψιλα ευρωπουλα... :mad:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις άκουσα από καθηγητή να λέει ότι τα αποτελέσματα των εξετάσεων έχουν συγκεντρωθεί στο υπουργείο παιδείας
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...