Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια Αοθ απο το 2000 μεχρι και περισυ επεσε 4ο θεμα 5 κεφαλαιο, ειτε ξεκιναγε απο 3ο (παραγωγη κλπ κλπ) ειτε ειχε μονο 5ο (ανωτατες - κατωτατες κλπ) οποτε ειναι λογικο οτι θα βαλουν 5ο κεφαλαιο στο 4ο θεμα. επιπλεον ειναι λογικο οτι θα βαλουν 5ο γιατι ειναι το μονο που μπορει να εχει πολλα ερωτηματα διοτι συνδεεται με αλλα κεφαλαια. εγω το αποκλειω να πεσει 7ο αεπ γιατι ειναι 2-3 συγκεκριμενα ερωτηματα που μπορουν να πεσουν (ενα, σε σχεση με τον τυπο, και δευτερον πραγμ.μεταβολη, πραγματικη ποσοστ. μεταβολη και αντε κ ρυθμο πληθωρισμου, ετσι για να πανε καπου οι μοναδες).

 

τωρα θα ηθελα να ρωτησω, πιστευετε μπορει να πεσει αυριο αναπ.εφαρμογων κανενα μεγαλο κομματι θεωριας? γιατι περα απο 1-2 χρονιες ολες τις υπολοιπες κατι αναφορικα κ ονομαστικα ειδα. Κ ακομα, ερωτ.αναπτυξης, συνηθως βαζουν 1-2 με λιγες (σχετικα) μοναδες, ετσι δεν ειναι??

Here's the chance of life, get ready, set, fly high.

Above the fear of your mind, go for it.

It's hit or miss, too late for you to quit.

You gotta show 'em how bad you really want this...

barbie1.wordpress.com ....my little little blog!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εννοουσα πριν οτι αποκλειω να πεσει 7ο ως τεταρτο θεμα οχι γενικα. για τριτο μια χαρα ειναι...

Here's the chance of life, get ready, set, fly high.

Above the fear of your mind, go for it.

It's hit or miss, too late for you to quit.

You gotta show 'em how bad you really want this...

barbie1.wordpress.com ....my little little blog!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν πιστευεις οτι θα πεσει το 7μο δηλαδη ?Εχει ξαναπεσει σαν τεταρτο η σαν τριτο θεμα...

 

Πεμπτο δεν θελω να πεσει..Οχι επειδη δεν ειμαι καλος εκει αλλα επειδη το εβδομο ειναι πολυ πιο ευκολο.

Link to comment
Share on other sites

Άντε παιδιά για όσους δεν δίνουν ΑΟΘ αύριο τελευταίο μάθημα!

 

Προγραμματισμός πάμε όλοι για 20 η θεωρία μόνο του 4ου

κεφαλάιου είναι δύσκολη αλλά μπορείς να μην μάθεις.

 

:)

 

είσαι σίγουρος οτι η θεωρία του 4ου είναι δύσκολη?? Μήπως έκανες κάποιο λάθος!!??

Link to comment
Share on other sites

εννοουσα πριν οτι αποκλειω να πεσει 7ο ως τεταρτο θεμα οχι γενικα. για τριτο μια χαρα ειναι...

Για προγραμματισμο μιλας?

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

είσαι σίγουρος οτι η θεωρία του 4ου είναι δύσκολη?? Μήπως έκανες κάποιο λάθος!!??

 

Σε σχέση με την θεωρία των υπόλοιπων κεφαλαίων είναι

πιο δύσκολη, έτσι νομίζω τουλάχιστον...

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα τα πάτε ρε παιδιά προγραμματισμό.Ο αδερφός μου θεωρία διάβαζε μόνο για φροντιστήριο και μια μικρή επανάληψη πριν πάει να δώσει έκανε και έγραψε 20 καθαρό.Μη φοβάστε αυτό το μάθημα ορμήξτε γράψτε ότι ξέρετε και τελιώσατε...:D

Link to comment
Share on other sites

weskers ti ginetai??gia latinika leme to 46 me to keimeno me to elafi??
Η ταπεινοτητα σε κανει να αγαπησεις και να σεβαστεις το διπλανο σου..:!:
Link to comment
Share on other sites

Οχι για αοθ μιλουσα. Παντως 100% τεταρτο θεμα δεν εχει πεσει ΠΟΤΕ στις ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ αεπ. Παντα επεφτε κατι που κατεληγε στο 5ο. Αεπ εχει πεσει πολλες φορες αλλα μονο ως τριτο θεμα.

Here's the chance of life, get ready, set, fly high.

Above the fear of your mind, go for it.

It's hit or miss, too late for you to quit.

You gotta show 'em how bad you really want this...

barbie1.wordpress.com ....my little little blog!!

Link to comment
Share on other sites

gia latinika leme to 46 me to keimeno me to elafi??

 

Το 46 έπεσε φέτος στην προσομοίωση και δεν παίζει να μπει.Και το ελάφι έχει πέσει αρκετές φορές.Έχω "βάσιμες¨πληροφορίες για 27 και 31!! πιό πιθανά τα κόβω

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σχεση τι επεσε στα θεματα του ΟΕΦΕ γιατι για παραδειγμα στην λογοτεχνια επεσε το 2006 ονειρο στο κυμα αλλα και στις πανελλαδικες επεσε παλι ονειρο στο κυμα.Εγω ακομα πιστευω οτι το 46 εχει πιθανοτητες.

 

Τωρα , τι βασιμες πληροφοριες εχεις εσυ δεν ξερω ουτε ξερω απο που τις πηρες :lol: ελπιζω ομως να ισχυουν και να μην ειναι φαντασιες..

 

EDIT : το 27 και το 31 τα ξερω πολυ καλα ελπιζω να πεσουν τελικα..

Link to comment
Share on other sites

Οπως προείπα οι πληροφορίεσ είναι αρκετά ""βάσιμες""!!

Η φιλόλογος μου έχει πέσει μεσα 3/3 μαθήματα όσον αφορά τις προβλέψεις τις.....ευελπιστώ να συμβει το ίδιο και στο τελευταίο μάθημα!!!

 

επιπλέον για τα θέματα του ΟΕΦΕ σχετικά με το όνειρο στο κύμα ακούστηκαν πολλά οπότε δε νομίζω να τους γίνει και συνήθεια :happy:

 

πάντως ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις...:confused:

Link to comment
Share on other sites

ο λογος που υπαρχει μικρη απολκλειση ειναι στις στρογγυλοποιησεις που γινονται...παντως εγω τα κανω με το κομπιουτερακι τις περισσοτερες φορες...δεν τα περναω δλδ σε προγραμμα γιατι δεν ξερω τι προσεγγισεις κανουν εκει!!!οσο για προγραμματισμομη θεωρεις το 20 ανεφικτο εχω την αισθηση οτι θα βαλουν ευκολα(κι εκει)οποτε με λιγο προσοχη και αν εχεις κανει σωστη δουλεια βεβαια ολη τη χρονια θα πιασεις το 20 που θελεις!!!καλη επιτυχια!!!

 

Σε κανένα άλλο μάθημα δε έχω δώσει τόση σημασία όλη τη χρονιά,βασικά μου άρεσε, αν βάλουν θέματα ίδιας δυσκολίας με τα προηγούμενα μαθήματα τότε θα το πιάσουμε.θα με σώσει αυτός ο βαθμός πάντως.Θεωρία φοβάμαι λίγο αλλά τι στο καλό, και να κολλήσω κάπου κάποιος δε θα μου το σφυρίξει. τι διάολο...

ποια κεφαλαια θεωρούνται πιο sos για θεωρία??

επίσης σε τι στύλ μπαίνει η Θεωρία ΑΟΘ ? και απο ποιά κυρίως κεφάλαια??

αντε, καλά αποτελέσματα.

http://www.lovina.gr

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

και η μανα με τον παραστρατημένο γιο να πέσει και ο Νασικας καλά θα είναι αλλα αν μπει για παράδειγμα το 42 τοτε...:(

 

πάντως απο οτι διαπίστωσα φέτος τα λατινικά είναι υπερβολικά γελοίο μάθημα.άνετα χτυπάς το 20αρι!

Link to comment
Share on other sites

Ε δυστηχως δεν εχω διαθεσει τον καταληλο χρονο (βλεπεις ειμαι 5το πεδιο και αφιερωσα πολυ χρονο στο ΑΟΘ για παραδειγμα) αλλα πιστευω ειναι εφικτος ενας καλος βαθμος.Το μετανιωσα που δεν ασχοληθηκα οσο επρεπε γιατι συμφωνω οτι ευκολα κανεις πιανει καλους βαθμους..:(
Link to comment
Share on other sites

και εγώ μη νομίζεις,το Σεπτεμβριο ξεκίνησα.

(β κ γ ήμουν θετική και τότε μου ήρθε η έμπνευση να αλλάξω κατεύθυνση),οπότε δεν είμαι και τόσο σιγουρη για το αυριανό..

Link to comment
Share on other sites

και εγώ μη νομίζεις,το Σεπτεμβριο ξεκίνησα.

(β κ γ ήμουν θετική και τότε μου ήρθε η έμπνευση να αλλάξω κατεύθυνση),οπότε δεν είμαι και τόσο σιγουρη για το αυριανό..

 

pw pw kai pws mporeses na ta vgaleis pera..xara sto kouragio sou...egw pantws tha akousw kai ton weskers gt kai aytos synythws mesa peftei:p :p

Η ταπεινοτητα σε κανει να αγαπησεις και να σεβαστεις το διπλανο σου..:!:
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να πάω στρατό(κτηνιατρική) ή αστυνομία.Από εδώ ξεκίνησαν όλα...

Στη Β' σχεδόν όλα ήταν οκ αφού ναι μεν δεν το είχα το θετικό στοιχείο μέσα μου αλλα είπα να προσπαθήσω.Στη Γ' συνειδητοποίησα οτι θα μείνω για πάντα στο 1.68 οπότε για αστυνομία....:wacko:

Οσο για την κτηνιατρική την ξέγραψα εντελώς αφού σε καμμία περίπτωση δεν έπιανα19000 μόρια.

 

και μια όμορφη μέρα είπα να πάρω άλλο μονοπάτι!!!!!

 

THE END(που λέει ο λόγος):D

Link to comment
Share on other sites

:lol: pw pw pw..mprabo mprabo..afou mporeses kai to ekanes...:p
Η ταπεινοτητα σε κανει να αγαπησεις και να σεβαστεις το διπλανο σου..:!:
Link to comment
Share on other sites

egw sta 2 teleutaia mathhmata pou grapsame(istoria keimena) koimhthka mono 3 wres to polu sto kathena..kai twra to kovw na kathomai gt den ta evgala ola akoma..apo grammatikh..eidika aytos o plagios logos...
Η ταπεινοτητα σε κανει να αγαπησεις και να σεβαστεις το διπλανο σου..:!:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...