Jump to content

Αναβαθμισμενες Περιοχες


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα!!Σημερα το απογευμα διπλασιαστηκε,η ταχυτητα(περιοχη Καλυμνου) Συχρονισε στα 1088/288,(isp otenet πακετο 512 modem usr 9108) Δεν ειδα διαφορες,τεραστιες κατεβαζα με το e-mule και ειδα για μια στιγμη 70KB,κατεβασμα ,και καταλαβα οτι κατι εγινε.Εδω δεν ημαστε παρα πολλοι ,εφτανα αρκετα συχνα 57ΚΒ σταθερα στο e-mule ,γυρω στα 60 απο sites.Αυτες τις μερες ειχα πολλες διακυμανσεις στις ταχυτητες και αρκετες διακοπες,εσβηνε τελειως το λαμπακι του internet ,και δεν ανοιγε ουτε σελιδες.Ευτυχως για λιγα λεπτα και μετα εφτιαχνε μονο του.Θα δουμε απο εδω και περα τι θα γινει!! Σας χαιρετω!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 234
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ερωτώ λοιπόν:

1.Πως μπορεί να μάθει κανείς σίγουρα -λέμε τώρα..- πότε θα γίνει ο διπλασιασμός της ταχύτητάς του?

2.Υπεύθυνος είναι μόνο ο ΟΤΕ ή/και ο ISP?

 

Λέω να απαιτήσω να γίνει ΑΜΕΣΑ η αναβάθμισή μου σε 1024 από τη VIVODI (πληρώνοντας αναδρομικά τη διαφορά από 1-9-2006) για να προλάβω τυχόν διπλασιασμό..

 

 

(Ναι, αν καταλάβατε σωστά πρέπει να είμαι ο μόνος που επιθυμώ πλέον.. καθυστέρηση του διπλασιασμού.. :) )

 

Τι με συμβουλεύετε αγαπητοί? (και σορυ για το μεγάλο και μπερδευτικό ποστ)

 

Απάντησες μόνος σου,η σύμβαση σου είναι ρητά για 512 (δηλ. θα γίνει σιγουρα 1024) Δες συγκεκριμένα το συμβόλαιο σου τι λέει .Εσύ την προσφορά 512 επέλεξες ,στα υπόλοιπα κανείς δεν εγγυάται πότε και πώς θα γίνει η αναβάθμιση αφού ο χρονικός ορίζοντας είναι 3μηνο για αναβαθμίσεις από τον ΟΤΕ ,αλλά δεν δεσμεύει του παροχείς τι προσφέρουν.

Link to comment
Share on other sites

Μολις αναβαθμιστηκε το τμημα της Πετρουπολης που μενω εγω!!:D :D

Μ'ενα test ομως στο limewire απ'οτι βλεπω η Vivodi δεν εχει δωσει το οκ..

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Μολις αναβαθμιστηκε το τμημα της Πετρουπολης που μενω εγω!!:D :D

Μ'ενα test ομως στο limewire απ'οτι βλεπω η Vivodi δεν εχει δωσει το οκ..

 

Και εγω μολις το ειδα!!!!Εγω ομως εχω Otenet και ειμαι κομπλε:p

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Και εγω μολις το ειδα!!!!Εγω ομως εχω Otenet και ειμαι κομπλε:p

 

Μια απο τα ιδια κ εγω ........

 

Αληθεια ποτε θα το τετραπλασιασουν ???:X :lol: :lol:

 

Eπισης με το azureus εχω δει μεχρι και 220kbs στο κατεβασμα (συνηθως ειναι γυρω στα 194-203) ...

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

paidia egw kai 2 bvomades exw anabathmistei 384/128 se 768/192!)(Hrakleio krhths)To periergo einai oti katevaza apo to e-mule kai eftasa mexri kai 111kb/s einai fysiologiko????

ουουου..μόνο?

εγώ με 512 που δεν έχω αναβαθμιστεί και το μεσημέρι πιάνω 20kb ολόκληρα :w00t:

αχχχ

Link to comment
Share on other sites

To παρόν κλειδώνεται. Αν θέλετε να αναφέρεται ότι αναβαθμίστηκε η γραμμή σας και σε ποια περιοχή, δηλώστε το εδώ.

 

Για ερωτήσεις, σχόλια και οτιδήποτε άλλο σχετικό εδώ.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...