Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έτσι το έχω και 'γώ, είναι πολύ βολικό! Το χαρακτηριστικό είναι ότι μπορείς πλοηγηθείς στο μενού και να γράψεις πολύ εύκολα ένα sms, χωρίς την χρήση της γραφίδας και με το ένα χέρι! Σε κανένα απο τα προηγούμενα Ρxxx δεν το είχα βγάλει, γι' αυτόν ακριβώς τον λόγο...

 

Και γίνεται σαν ένα Μ600, W950 αλλά με κάμερα.:happy:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και γίνεται σαν ένα Μ600, W950 αλλά με κάμερα.:happy:

ρε κόλλημα με την κάμερα...:wacko::shifty:

 

το μείον του Μ600 είναι το *******ο το wifi:mad::!:

 

ευτυχώς το κατάλαβαν κ κάναν ένα p990 σε συσκευασία Μ600 αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα το σκοτώσουν με την τιμή που θα το λανσάρουν...:(

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

ρε κόλλημα με την κάμερα...:wacko::shifty:

 

το μείον του Μ600 είναι το *******ο το wifi:mad::!:

 

ευτυχώς το κατάλαβαν κ κάναν ένα p990 σε συσκευασία Μ600 αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα το σκοτώσουν με την τιμή που θα το λανσάρουν...:(

 

:confused:

 

γιατί δεν είναι έλλειψη; Κόλημμα εν έτει 2007 να μην έχει κινητό κάμερα έστω και υποτυπώδης; ΜΜS πώς θα στείλω; Τόσο τους κοστίζει πια; Η έτσι διαφοροποιύμαστε ΚΑΙ ΚΑΛΑ αλά Νokia E50-Ε61 στις αρχές;

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

:confused:

 

γιατί δεν είναι έλλειψη; Κόλημμα εν έτει 2007 να μην έχει κινητό κάμερα έστω και υποτυπώδης; ΜΜS πώς θα στείλω; Τόσο τους κοστίζει πια; Η έτσι διαφοροποιύμαστε ΚΑΙ ΚΑΛΑ αλά Νokia E50-Ε61 στις αρχές;

η αρχική δικαιολογία της SE ήταν ότι ένα business phone δεν την χρειάζεται κ ότι απαγορεύεται σε πολλές μεγάλες εταιρίες τα cameraphones.στην πραγματικότητα θέλησαν να κρατήσουν το κόστος κ το πάχος της συσκευής σε πολύ χαμηλά επίπεδα κ το κατάφεραν!

οι γκρίνιες όμως φαίνεται ότι απέδωσαν καρπούς κ η μαμα SE έσκυψε το κεφάλι κ πρόσθεσε την πολυζήτητη κάμερα στο καινούργιο της smartphone αυξάνοντας το πάχος της συσκευής μόλις κατά 1 χιλιοστό:!:

 

πρόσθεσε κ το wifi Που τόσο πολύ της έλειπε κ ορίστε παιδάκια μου που θα πάνε τα ζεστα λεφτουδάκια σας για ακόμη μια φορά...:(

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Na rwtisw re paidia, pws ginete na allaxw glwssa grafeis sta sms??8a mou peite toso kairo parakalousate na mporousame na stelname ellinika sms me 160 xaraktires,alla re guys einai eknevristiko na 8es na simiwseis ena e-mail sta grigora k na patas 50 fores to ka8e gramma!
 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Na rwtisw re paidia, pws ginete na allaxw glwssa grafeis sta sms??8a mou peite toso kairo parakalousate na mporousame na stelname ellinika sms me 160 xaraktires,alla re guys einai eknevristiko na 8es na simiwseis ena e-mail sta grigora k na patas 50 fores to ka8e gramma!

 

Θα συμφωνήσω και εγώ, και να συμπληρώσω ότι θα έπρεπε να ήταν το εξωτερικό "QWERTY" με Ελληνικά και το εσωτερικό με Αγγλικά ή το αντίστροφο ... ;)

AppleIIc 65C02 1MHz, MacPlus Motorola68000 8MHz, Performa630CD Motorola68040 33MHz

PowerBook190cs Motorola68LC040 33MHz,MHz, PowerMac7600 PowerPC604 120MHz,

PowerMacG3 PowerPC750 300MHz, PowerBookTi G4 PowerPC7450 550MHz

iMacG5 PowerPC 9702GHz, MacBook 2.0GHz Unibody IntelCore2 Duo, MacBook 2.4GHz Unibody IntelCore2 Duo, iPad, MacBook Pro 2.7GHz i7, iPad 2, MacPro 3,2GHz 2012.

Link to comment
Share on other sites

Na rwtisw re paidia, pws ginete na allaxw glwssa grafeis sta sms??8a mou peite toso kairo parakalousate na mporousame na stelname ellinika sms me 160 xaraktires,alla re guys einai eknevristiko na 8es na simiwseis ena e-mail sta grigora k na patas 50 fores to ka8e gramma!

Δεν χρειάζεται να πατάς 50 φορές το κάθε γράμμα, με κλειστό πορτάκι,γυρίζεις το jogdial και πηγαίνεις γρήγορα στο επιθυμητό γράμμα,ενω με ανοιχτό πορτάκι έχω μόνιμα το εικονικό πληκτρολόγιο στα αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

Κολλάει τώρα όπως ήταν όταν πρωτοβγήκε...;;; Έχει άλλα προβλήματα ή έχει διορθωθεί το θέμα...;;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας παρακαλώ επειδή καίγομαι ρίξτε μια ματιά εδώ και πείτε μου τη γνώμη σας. Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος και ξέρει, ας απαντήσει στον kollatos γιατί και εγώ ενδιαφέρομαι για το κινητό... :O

 

  • Τα themes στο P990i, χρειάζονται εγκατάσταση όπως στα Νokia ή είναι "έτοιμα" όπως στα απλά Sony Ericsson...;;; :worry:
     
  • Την βάση που έχει το P, γιατί την χρειάζεται...;;; Εκεί φορτίζει...;;; :worry:

 

Thanx...

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος και ξέρει, ας απαντήσει στον kollatos γιατί και εγώ ενδιαφέρομαι για το κινητό... :O

 

  • Τα themes στο P990i, χρειάζονται εγκατάσταση όπως στα Νokia ή είναι "έτοιμα" όπως στα απλά Sony Ericsson...;;; :worry:
     
  • Την βάση που έχει το P, γιατί την χρειάζεται...;;; Εκεί φορτίζει...;;; :worry:

 

Thanx...

 

εγω την βαση την εχω για να το φορτιζω να το συνδεω με το pc

κ για να εχω κ το hfree ταυτοχρονα.φορτιζει κ χωρις την βαση.

τα θεματα ειναι σαν τα απλα SE

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

εγω την βαση την εχω για να το φορτιζω να το συνδεω με το pc

κ για να εχω κ το hfree ταυτοχρονα.φορτιζει κ χωρις την βαση.

τα θεματα ειναι σαν τα απλα SE

 

Σε ευχαριστώ πολύ... :)

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος και ξέρει, ας απαντήσει στον kollatos γιατί και εγώ ενδιαφέρομαι για το κινητό... :O

  • Τα themes στο P990i, χρειάζονται εγκατάσταση όπως στα Νokia ή είναι "έτοιμα" όπως στα απλά Sony Ericsson...;;; :worry:
  • Την βάση που έχει το P, γιατί την χρειάζεται...;;; Εκεί φορτίζει...;;; :worry:

Thanx...

Τάσο επειδή δεν βλέπω ενδοιαφέρον εδώ μέσα από κανέναν να απαντήσει σε μερικά απλά ερωτήματα θα σου απαντήσω στα δικά σου που ξέρω κι ελπίζω να φιλοτιμηθεί κανείς να απαντήσει στα δικά μου.

Λοιπόν τα θέματα θέλουν εγκατάσταση όπως στα Νόκια και η βάση είναι απλά για να στήνεις το κινητό και να το θαυμάζεις!!! Πέρα από την πλάκα τώρα η βάση δεν έχει κάποια ιδιαίτερη χρησιμότητα (για μένα πάντα) καθώς το κινητό και φορτίζει και συνδέεται με το pc χωρίς την χρήση της βάσης. Απλά τα καλώδια (φορτιστή και usb) κουμπώνουν στην βάση αν θέλεις και μόλις βάλεις το κινητό στη βάση αρχίζει αυτόματα η φόρτηση και ο συγχρονισμός του κινητού (στοιχεία τα οποία δεν ξέρω κατά πόσο τα θέλει κάποιος, εμένα πχ μου σπάει τα νεύρα το γεγονός ότι αρχίζει η φόρτιση χωρίς να σε ρωτάει κάθε φορά που συνδέεις το κινητό στη βάση).

Αυτά από μένα ελπίζω να σου λύθηκαν οι απορίες κι ελπίζω να απαντήσει και κανένας άλλος.

 

 

edit: τώρα είδα ότι τα θέματα δεν χρειάζονται εγκατάσταση (κάτι που ίσχυε στα P900i, P910i).

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

edit: τώρα είδα ότι τα θέματα δεν χρειάζονται εγκατάσταση (κάτι που ίσχυε στα P900i, P910i).

 

Ωραία... :)

 

Σε ευχαριστώ... :O

Link to comment
Share on other sites

Τάσο επειδή δεν βλέπω ενδοιαφέρον εδώ μέσα από κανέναν να απαντήσει σε μερικά απλά ερωτήματα θα σου απαντήσω στα δικά σου που ξέρω κι ελπίζω να φιλοτιμηθεί κανείς να απαντήσει στα δικά μου.

Λοιπόν τα θέματα θέλουν εγκατάσταση όπως στα Νόκια και η βάση είναι απλά για να στήνεις το κινητό και να το θαυμάζεις!!! Πέρα από την πλάκα τώρα η βάση δεν έχει κάποια ιδιαίτερη χρησιμότητα (για μένα πάντα) καθώς το κινητό και φορτίζει και συνδέεται με το pc χωρίς την χρήση της βάσης. Απλά τα καλώδια (φορτιστή και usb) κουμπώνουν στην βάση αν θέλεις και μόλις βάλεις το κινητό στη βάση αρχίζει αυτόματα η φόρτηση και ο συγχρονισμός του κινητού (στοιχεία τα οποία δεν ξέρω κατά πόσο τα θέλει κάποιος, εμένα πχ μου σπάει τα νεύρα το γεγονός ότι αρχίζει η φόρτιση χωρίς να σε ρωτάει κάθε φορά που συνδέεις το κινητό στη βάση).

Αυτά από μένα ελπίζω να σου λύθηκαν οι απορίες κι ελπίζω να απαντήσει και κανένας άλλος.

 

 

edit: τώρα είδα ότι τα θέματα δεν χρειάζονται εγκατάσταση (κάτι που ίσχυε στα P900i, P910i).

 

η βαση ειναι απλα για να τα εχεις ολλα σε ενα usb hfree k φορτιση ταυτοχρονα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε σήμερα, ποσο είναι η τιμή του;

Επίσης αν ενδιαφέρεται κανείς να πουλήσει, θα με ενδιέφερε...

(με πμ)...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο βιβλίο οδηγιών λέει ότι τις υποστηρίζει

 

Ναι αλλά υπάρχει κανείς εδώ μέσα που τις έχει δοκιμάσει τις 8 γίγα;σκέφτομαι να την αγοράσω και φοβάμαι μην μου κάνει καμμία λαδιά.Από το πλαίσιο μου είπαν ότι ναι μεν την βλέπει, αλλά διαβάζει την μισή κάρτα(;!;!)δηλαδή τα 4 γίγα.Βεβαία είναι γνωστό ότι οι υπάλληλοι του πλαίσιου είναι οι πιό πολλοί άσχετοι για αυτό ρωτάω αν την έχει δοκιμάσει κανείς εδώ μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ με την εκτίμησή σου για του υπαλλήλους του πλαισίου. Έχω όμως την εντύπωση ότι έχω διαβάσει σε κάποιο ξένο φόρουμ ότι πράγματι υφίσταται το πρόβλημα που αναφέρεις περί ανάγνωσης της μισής μνήμης της κάρτας. Δεν είμαι σίγουρος όμως...

 

Γιατί δεν γράφεις (ή δεν παίρνεις τηλέφωνο) στο support της SE;

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ph1_2&zone=ph

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...