Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω δεν γίνεται αυτό, τουλάχιστον με το P990 pc suite & m-router. Έχω προσπαθήσει να "πειράξω" τις ρυθμίσεις στο mrouter, αλλά και να μπω από το My computer χωρίς αποτέλεσμα...

 

Μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε να βγάλουν κάποιον file manager για pc...

 

shmera meta apo toso kairo apofasisa na kanw thn anvathmish....den ikserra omws oti meta thn 1h pou vghke vgalane ki allh...etsi exw pleon thn R9EC001...oti paei kalytera ap thn R7 den titthetai thema....to thema einai na mas poune kapoioi an yparxei diafora metaksy stis 2 kainouries kai poia eina afth??

 

Για δές εδώ.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ορίστε? Ποιος το είπε αυτό? Εννοείτε πως δεν σταμάτησε να βγαίνει!Εγώ την προηγούμενη βδομάδα το πήρα! Δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο!

 

Να κανω λίγο μια ερώτηση... Γιατι δεν μου βγάζει ενημέρωση όταν μου έρθει ένα μήνυμα, και γιατί δεν σταματάει ο ήχος του μηνύματος όταν το ανοίξω???Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει?

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε? Ποιος το είπε αυτό? Εννοείτε πως δεν σταμάτησε να βγαίνει!Εγώ την προηγούμενη βδομάδα το πήρα! Δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο!

 

Να κανω λίγο μια ερώτηση... Γιατι δεν μου βγάζει ενημέρωση όταν μου έρθει ένα μήνυμα, και γιατί δεν σταματάει ο ήχος του μηνύματος όταν το ανοίξω???Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει?

 

Στο μενού "Ηχοι και ειδοπ."-> "Ειδοποιήσεις μηνύματος", επέλεξε το "Εμφάνιση ειδοποίησης".

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Τύφλα να χει ο Eldar του mobile-review :p

 

http://rapidshare.com/files/16664302/Video038.mp4.html

 

Νομίζω ότι τα παλικάρια τους τα έχουν χαρίσει τα κινητά ... :p

Τέτοια "μεταχείριση" P990i ούτε αν είχα πάρει το iPhone δεν θα το μεταχειριζόμουν έτσι ένα P990i, και μετά μας ρωτάνε παλικάρια αν αξίζει να πάρουν μεταχειρισμένο P990i ... :happy:

AppleIIc 65C02 1MHz, MacPlus Motorola68000 8MHz, Performa630CD Motorola68040 33MHz

PowerBook190cs Motorola68LC040 33MHz,MHz, PowerMac7600 PowerPC604 120MHz,

PowerMacG3 PowerPC750 300MHz, PowerBookTi G4 PowerPC7450 550MHz

iMacG5 PowerPC 9702GHz, MacBook 2.0GHz Unibody IntelCore2 Duo, MacBook 2.4GHz Unibody IntelCore2 Duo, iPad, MacBook Pro 2.7GHz i7, iPad 2, MacPro 3,2GHz 2012.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τα παλικάρια τους τα έχουν χαρίσει τα κινητά ... :p

Τέτοια "μεταχείριση" P990i ούτε αν είχα πάρει το iPhone δεν θα το μεταχειριζόμουν έτσι ένα P990i, και μετά μας ρωτάνε παλικάρια αν αξίζει να πάρουν μεταχειρισμένο P990i ... :happy:

 

Μου φαίνεται ότι η συσκευή είναι BETA έκδοση και έπεσε σε λάθος χέρια...:shifty:

Oι συσκευές αυτές επιστρέφονται ξανά πίσω στην SE...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι η συσκευή είναι BETA έκδοση και έπεσε σε λάθος χέρια...:shifty:

Oι συσκευές αυτές επιστρέφονται ξανά πίσω στην SE...

 

Και σαν ευγνωμοσύνη την παραδίδεις κατεστραμμένη ... :p

AppleIIc 65C02 1MHz, MacPlus Motorola68000 8MHz, Performa630CD Motorola68040 33MHz

PowerBook190cs Motorola68LC040 33MHz,MHz, PowerMac7600 PowerPC604 120MHz,

PowerMacG3 PowerPC750 300MHz, PowerBookTi G4 PowerPC7450 550MHz

iMacG5 PowerPC 9702GHz, MacBook 2.0GHz Unibody IntelCore2 Duo, MacBook 2.4GHz Unibody IntelCore2 Duo, iPad, MacBook Pro 2.7GHz i7, iPad 2, MacPro 3,2GHz 2012.

Link to comment
Share on other sites

Στο μενού "Ηχοι και ειδοπ."-> "Ειδοποιήσεις μηνύματος", επέλεξε το "Εμφάνιση ειδοποίησης".

 

Chekαρισμένο το έχω ίδια μου κάνει!

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

re paidia asxeto teleios alla stamatise na bgenei to p990i????:blink: :blink: :blink:

 

Χλωμό...στην ΤΙΜ το έχουν στην βιτρίνα...

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ ένας πανευτυχής κάτοχος του Ρ990 εδώ και 1 ημέρα... μόλις το πήρα έκανα αναβάθμιση λογισμικού... όλα είναι τέλεια, εκτός από ένα προβληματάκι... πως στο καλό αλλάζω το layout του hardware πληκτρολογίου σε ελληνικά; Στο Ρ910 ήταν απλό... Γράφω πολλά κείμενα και με ενδιαφέρει η αλλαγή της γλώσσας...
Link to comment
Share on other sites

και εμάς μας ενδιαφέρει η αλλαγή της γλώσσας. Την SE όμως απ' ότι φαίνεται δεν την ενδιαφέρει. Έτσι, προς το παρόν δεν παρέχεται αυτή η δυνατότητα. Η υποστήριξη πελατών της SE Hellas έχει δηλώσει ότι θα διορθωθεί το πρόβλημα. Όμως, ο καιρός περνάει, οι αναβαθμίσεις κυκλοφορούν η μία μετά την άλλη και λύση στο πρόβλημα δεν βλέπουμε...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ένα από τα πράγματα που μου την δίνει με τις εταιρίες είναι η υποβάθμιση προϊόντων (η οποία γίνεται με έρευνα αγοράς υποτίθεται)... Αφου είχαν την επιλογή διάταξης πληκτρολογίου στο Ρ910, γιατί την αφαίρεσαν στο Ρ990; Κατά τα άλλα είναι εξαιρετικό κινητό, και μετά την αναβάθμιση που του έκανα, λύθηκαν τα κολλήματα που μου έκανε... Κάτι άσχετο... Δεν έχουν διαρρεύσει τα χαρακτηριστικά του Ρ990 μπας και βρεθεί κανένας χριστιανός (και μουσουλμάνος να είναι, δεν με πειράζει :) ) και του φτιάξει μια ωραιότατη διανομούλα λίνουξ, μήπως και δούμε καμμία άσπρη μέρα με τα προβλήματα; Γιατί έχω αρχίσει να βαριέμαι τα Symbio-προβλήματα (όπως σιχάθηκα τα WinCE-προβλήματα...)
Link to comment
Share on other sites

παιδια αναβα8μιση πότε περιμένουμε με βαση τη συχνότητα των προηγούμενων αναβα8μίσεων στο p990i????

Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικό ??

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

επειδη με ενδιαφερει το 990 ηθελα να μου πειτε τι προβλημα ειναι αυτο με τα ελληνικα. Με το εξωτερικο πληκτρολογιο (καπακι) δεν γραφει ελληνικα? Το soft keyboard ειναι οκ με ελληνικα? Δεν σκοπευω να χρησιμοποιω το ενσωματωμενο λογο μικρων πληκτρων, μονο το εξω για ευρεση επαφων και μικρα μηνυματα και το σοφτ για μελυτερα sms.

Link to comment
Share on other sites

και τα δύο πληκτρολόγια γράφουν ελληνικά.Απλά με ελληνικούς χαρακτήρες σε χρεώνουν στους 70 χαρακτήρες διπλό μήνυμα, ενώ αν γράφεις με λατινικούς χαρακτήρες γράφεις μέχρι 160.. :(
Link to comment
Share on other sites

Παιδες τα φώτα σας plz

 

Έχω το ρ990 και προσπαθω να του κανω αναβάθμιση γιατι έχω την R5 και δεν ειμαι πολύ ευχαριστιμένος. Ακολουθώ όλες τις οδηγίες που μου λέει το αρχειάκι με το update service,δηλαδη να βγάλω τη σιμ κτλ, το συνδέω αλλα δε προχωράει. Όποιος μπορεί ας με βοηθήσει plz

Link to comment
Share on other sites

pedia h nea auth firmware pou bgke ap thn protoxronia pos legetai R.. ti??? giati mou ekane h vodafone thn anabathmish opos tous to zhthsa alla thelo na epibebeotho oti einai auth h sosth
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες τα φώτα σας plz

 

Έχω το ρ990 και προσπαθω να του κανω αναβάθμιση γιατι έχω την R5 και δεν ειμαι πολύ ευχαριστιμένος. Ακολουθώ όλες τις οδηγίες που μου λέει το αρχειάκι με το update service,δηλαδη να βγάλω τη σιμ κτλ, το συνδέω αλλα δε προχωράει. Όποιος μπορεί ας με βοηθήσει plz

 

Καλό θα ήταν να περάσεις ξανά το pc suite και το πρόγραμμα αναβάθμισης. Και σε 'μένα στην τελευταία αναβάθμιση χρειάστηκε να τα περάσω ξανά...

 

pedia h nea auth firmware pou bgke ap thn protoxronia pos legetai R.. ti??? giati mou ekane h vodafone thn anabathmish opos tous to zhthsa alla thelo na epibebeotho oti einai auth h sosth

 

Η τελευταία αναβάθμιση είναι η R9EC001.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

kai pos thn blepeis sto kinhto?

 

Με κλειστό το πορτάκι πατάς "Περισσότερα"->"Κατάσταση".;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

ok tora epibebeothhka.Den mou thn ekanan:mad: Tha peraso aurio apo kei kai tha tous ***********:X
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Με κλειστό το πορτάκι πατάς "Περισσότερα"->"Κατάσταση".;)

 

k emeis pou den exoume portraki,pos mporoume na doume pia exoume file? :)

http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...