Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό που δεν διορθώνει είναι το πρόβλημα με τα ελληνικά. Ας ελπίσουμε στη επόμενη να το φτιάξουν...

 

τι προβλημα υπαρχει με τα ελληνικα???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια γνωριζει κανεις αν αλλαζει το hardware στις νεοτερες συσκευες? αν ξερει κανεις κωδικους με νεοτερα hardware ας τους γραψει
ITS NICE TO BE INPORTANT, BUT ITS MORE INPORTANT TO BE NICE
Link to comment
Share on other sites

τι προβλημα υπαρχει με τα ελληνικα???

 

Στα sms μετά όταν εισάγεις περισσότερους απο 72 χαρακτήρες, χρεώνει και δεύτερο μήνυμα. Επίσης με ανοιχτό το πορτάκι, στο hardware πληκτρολόγιο οι ελληνικοί χαρακτήρες είναι μετά τους λατινηκούς.

 

παιδια γνωριζει κανεις αν αλλαζει το hardware στις νεοτερες συσκευες? αν ξερει κανεις κωδικους με νεοτερα hardware ας τους γραψει

 

Δεν έχει ανακοινωθεί κάτι τέτοιο και δεν νομίζω να γίνει, μιας και δεν υπάρχει λόγος...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

σε βρισκω πολυ ψαγμενο συνομε georgep800

 

αλλη μια ερωτησουλα εχω

 

το βρισκω σε καποια μαγαζια πολυ φτηνο (γυρω στα 470 ευρω) τι παιζεται με αυτα? μηπως ειναι εισαγωγης? αν ναι χανω εγγυηση? με το μενου τι γινεται? θα ειναι ελληνικο η αγγλικο?

 

και παλι ευχαριστω

ITS NICE TO BE INPORTANT, BUT ITS MORE INPORTANT TO BE NICE
Link to comment
Share on other sites

σε βρισκω πολυ ψαγμενο συνομε georgep800

 

αλλη μια ερωτησουλα εχω

 

το βρισκω σε καποια μαγαζια πολυ φτηνο (γυρω στα 470 ευρω) τι παιζεται με αυτα? μηπως ειναι εισαγωγης? αν ναι χανω εγγυηση? με το μενου τι γινεται? θα ειναι ελληνικο η αγγλικο?

 

και παλι ευχαριστω

 

Ναι, η τιμή είναι λογική. Κάπου στα 490 έχει πέσει αυτήν την στιγμή. Αν πάντως είναι εισαγωγής, το μενού θα είναι αγγλικό. Βέβαια θα μπορείς να περάσεις την ελληνική γλώσσα.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

με το docs2go μέχρι τώρα έχω ανοίξει αρχείο word Μέχρι και 1.9 MB.Και το άνοιξε σχετικά γρήγορα!Οπότε από bugs το μόνο που έχει απομείνει ουσιαστικά είναι ο συγχρονισμός του βίντεο και τα ελληνικά...

 

Ευχαριστω για την διευκρινηση σου για το Post...

αλλα τελικα ειναι εδω...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=146455&page=62

 

 

Και το προβλημα με το RDS... οσον αφορα τα εναπομειναντα προβληματα

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ.

 

αλλο bug δεν υπαρχει???

 

σκεφτομαι να το παρω γι αυτο και ρωταω...

 

 

 

το ροδακι στα πλαγια ειναι οπως του 910???

 

κανει 5 κινησεις??

Link to comment
Share on other sites

αλλο bug δεν υπαρχει???

 

σκεφτομαι να το παρω γι αυτο και ρωταω...

 

 

 

το ροδακι στα πλαγια ειναι οπως του 910???

 

κανει 5 κινησεις??

 

 

Οχι! Κανει 3 κινησεις! εμενα παντως δε με ενοχλει αυτο!:)

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να το παρω απο διμοπρασια ελαφρως μεταχειρισμενο...Τι γνωμη εχετε περι τουτου? σωστη κινηση η οχι?
ITS NICE TO BE INPORTANT, BUT ITS MORE INPORTANT TO BE NICE
Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να το παρω απο διμοπρασια ελαφρως μεταχειρισμενο...Τι γνωμη εχετε περι τουτου? σωστη κινηση η οχι?

 

Μπορεί να είναι από tester-user ... ;)

Προσοχή τι παίρνεις, για 100-200 euro δεν νομίζω να αξίζει να πάρεις μεταχειρισμένο τέτοιο ωραίο μηχανάκι . :)

 

Φιλικά Στέφανος. :D

AppleIIc 65C02 1MHz, MacPlus Motorola68000 8MHz, Performa630CD Motorola68040 33MHz

PowerBook190cs Motorola68LC040 33MHz,MHz, PowerMac7600 PowerPC604 120MHz,

PowerMacG3 PowerPC750 300MHz, PowerBookTi G4 PowerPC7450 550MHz

iMacG5 PowerPC 9702GHz, MacBook 2.0GHz Unibody IntelCore2 Duo, MacBook 2.4GHz Unibody IntelCore2 Duo, iPad, MacBook Pro 2.7GHz i7, iPad 2, MacPro 3,2GHz 2012.

Link to comment
Share on other sites

...μαλλον εχεις δικιο Στεφανε...αφου τωρα το βρισκω 475 ευρω απο e-καταστημα...θα το χτυπησω τη Δευτερα
ITS NICE TO BE INPORTANT, BUT ITS MORE INPORTANT TO BE NICE
Link to comment
Share on other sites

Τωρα που το λες εχεις δικιο...Καποιες φορες δουλευει...

Προβλημα software λοιπον RDS....

 

Το ς το Ελληνικο...

 

O μη συγχρονισμος Ηχου-Εικονας στα Videos που τραβαμε...

 

Τι αλλο εμεινε για διορθωμα...

 

Μη μου πειτε για μνημη , αυτη δεν διορθωνεται παιδια , ειναι

θεμα κατασκευης της RAM .... (http://www.mobile88.com - ψαξτε για το review

του P990i το αναφερει ...)

 

παιδια το θεμα συνχρονισμου ηχου-εικονας καποιοι ειπαν οτι διορθωθηκε στο τελευταιο update. δεν ισχυει???

ITS NICE TO BE INPORTANT, BUT ITS MORE INPORTANT TO BE NICE
Link to comment
Share on other sites

μπορει αν θελει καποιος να μου πει τι διαφορες εχει η live εκδοση απο την κανονικη? Και αν γενικως η live εχει παρουσιασει πολλα προβληματα?
:X
Link to comment
Share on other sites

παιδια το θεμα συνχρονισμου ηχου-εικονας καποιοι ειπαν οτι διορθωθηκε στο τελευταιο update. δεν ισχυει???

 

Ενώ τις πρώτες μέρες μετά την εγκατάσταση του νέου fw φάνηκε πως το θέμα διορθώθηκε στην συνέχεια το πρόβλημα εμφανίστηκε δριμύτερο. Εγώ αυτή την στιγμή έχω σοβαρό πρόβλημα συγχρονισμού ήχου - βίντεο.

 

μπορει αν θελει καποιος να μου πει τι διαφορες εχει η live εκδοση απο την κανονικη? Και αν γενικως η live εχει παρουσιασει πολλα προβληματα?

 

Η σοβαρότερη διαφορά είναι ότι δεν μπορείς να κάνεις τα updates μόλις τα κυκλοφορεί η SE αλλά πρέπει να περιμένεις να τα κυκλοφορήσει και η Vodafone η οποία συνήθως αργεί αρκετά. Οι υπόλοιπες διαφορές αφορούν κυρίως τα οικονίδια του μενού, τα οποία είναι χαρακτηριστικά της vodfone και δεν γίνεται να τα άλλάξεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ενώ τις πρώτες μέρες μετά την εγκατάσταση του νέου fw φάνηκε πως το θέμα διορθώθηκε στην συνέχεια το πρόβλημα εμφανίστηκε δριμύτερο. Εγώ αυτή την στιγμή έχω σοβαρό πρόβλημα συγχρονισμού ήχου - βίντεο.

 

 

Ετσι ακριβως ειναι.

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε χαιρετησματα...!!! εκανα υπομονη τοσο καρο!!! σχεδον πιεζα τον εαυτο μου οτι αξιζει να το παρω αλλα οχι κι ετσι ρε παιδια!!! ακομα τα ιδια προβληματα...ενα βιντακι της προκοπης να μη μπορεις να τραβηξεις την στιγμη που κατι nokia 6233 των 250 ευρω (το εχω και γνωριζω) τραβανε βιντεο 640Χ480 και παθαινεις ΠΛΑΚΑ με την ποιοτητα του!!! (25 f/s) αστο λοιπον...θα παρω το P3300 ΚΑΙ ΑΣ ΔΩΣΩ 150 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
ITS NICE TO BE INPORTANT, BUT ITS MORE INPORTANT TO BE NICE
Link to comment
Share on other sites

ε τοτε χαιρετησματα...!!! εκανα υπομονη τοσο καρο!!! σχεδον πιεζα τον εαυτο μου οτι αξιζει να το παρω αλλα οχι κι ετσι ρε παιδια!!! ακομα τα ιδια προβληματα...ενα βιντακι της προκοπης να μη μπορεις να τραβηξεις την στιγμη που κατι nokia 6233 των 250 ευρω (το εχω και γνωριζω) τραβανε βιντεο 640Χ480 και παθαινεις ΠΛΑΚΑ με την ποιοτητα του!!! (25 f/s) αστο λοιπον...θα παρω το P3300 ΚΑΙ ΑΣ ΔΩΣΩ 150 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

 

Οπως τα λες ειναι ακριβως γιατι εχω και εγω 6233!!!!!!!:up:

Η μονη διαφωνια μου ειναι πως αυτος που παιρνει το p990 δεν το παιρνει ουτε για το video-photo ουτε για να βλεπει τον αρχοντα των δαχτυλιδιων.

Αυτο μην το παρετε σαν αφεση αμαρτιων στην Σ.Ε.:X

:)
Link to comment
Share on other sites

μια ασχετη ΑΛΛΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ερωτηση

 

πιστευεται οτι η se θα συνεχιζει να βγαζει αναβαθμησεις και στο μελλον μεχρι να τελειοποιηθει το τηλεφωνο? ακομα και αν βγει ο αντικαταστατης του? Για παραδειγμα δηλαδη, βγαζει ακομα για το 900 - 910????

ITS NICE TO BE INPORTANT, BUT ITS MORE INPORTANT TO BE NICE
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν παρατηρώ κανένα πρόβλημα στον συγχρονισμό στα βίντεο...

 

μια ασχετη ΑΛΛΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ερωτηση

 

πιστευεται οτι η se θα συνεχιζει να βγαζει αναβαθμησεις και στο μελλον μεχρι να τελειοποιηθει το τηλεφωνο? ακομα και αν βγει ο αντικαταστατης του? Για παραδειγμα δηλαδη, βγαζει ακομα για το 900 - 910????

 

Στα Ρ900 και Ρ910 δεν βγάζει τώρα πια αναβαθμίσεις, γιατί πολύ απλά δεν χρειάζεται. Όσο για το Ρ990, δεν νομίζω ότι θα το αφήσει έτσι.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο θα πωλειτε στο Γερμανο με 459 ευρω! τρεξτε γιατι θα γινει χαμος! βλεπω να μενει η αγορα απο συσκευες! απιστευτη τιμη!:wacko: πριν 4 μηνες το πηρα 659 ευρω! δεν πιστευω να πεσει κι αλλο!:mad:
Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο θα πωλειτε στο Γερμανο με 459 ευρω! τρεξτε γιατι θα γινει χαμος! βλεπω να μενει η αγορα απο συσκευες! απιστευτη τιμη!:wacko: πριν 4 μηνες το πηρα 659 ευρω! δεν πιστευω να πεσει κι αλλο!:mad:

 

Φαντασου την τιμη μετα απο 8 μηνες....Τι ντροπη......Γιατι δεν πουλανε την ''ναυαρχιδα'' των smartphone sonyericsson 300 ευρω αραγε?

Link to comment
Share on other sites

prwto mou post apo to p990!! yeah!!! It feels so great!!! :) :D

8a h8ela na rwthsw apo pou katevazoume thn teleytaia anavva8mish.Giati katevasa apo to site ths sonyericsson mia pou einai 23 kai kat mb alla ena paidi se ena katasthma germanos pou einai gnwstos mou , mou eixe pei kati gia 80 peripou mb.

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

prwto mou post apo to p990!! yeah!!! It feels so great!!! :) :D

8a h8ela na rwthsw apo pou katevazoume thn teleytaia anavva8mish.Giati katevasa apo to site ths sonyericsson mia pou einai 23 kai kat mb alla ena paidi se ena katasthma germanos pou einai gnwstos mou , mou eixe pei kati gia 80 peripou mb.

 

Κάνε εγκατάσταση το πρόγραμμα αναβάθμισης και ξεκίνησε απο εκεί την διαδικασία του update.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Φαντασου την τιμη μετα απο 8 μηνες....Τι ντροπη......Γιατι δεν πουλανε την ''ναυαρχιδα'' των smartphone sonyericsson 300 ευρω αραγε?

 

 

+100000 :angry::rocket::rocket: Μεγάλη έλλειψη σεβασμού σε αυτούς που τα έσκασαν χοντρα χοντρα...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...