Jump to content

summer songs by Φοίβος


SUMMER_2000
 Κοινοποίηση

summer songs by Φοίβος  

12 members have voted

  1. 1. summer songs by Φοίβος

    • ''Τέλεια'' - Βικτώρια Χαλκίτη
      5
    • ''Summer in Greece'' - Γιώργος Μαζωνάκης - Βικτώρια Χαλκίτη
      7


Recommended Posts

Προκειται για τα δυο απο τα πλεον πολυδιαφημισμενα και πολυακουσμενα summer songs για το περσινο καθως και για το φετινο καλοκαιρι.Απο τη μια το ''Τέλεια'' ακουστηκε οσο λιγα τραγουδια το καλοκαιρι του '05,απο την αλλη το φετινο και πιο ''φρεσκο'' ''Summer in Greece'',συνεχιζει να εχει και αυτο πολυ μεγαλο airplay στα ραδιοφωνα και στα clubs.Eσεις πιο θα επιλεγατε με βαση την προσωπικη σας αποψη ως μεγαλυτερη επιτυχια και γενικα ως συνολο τραγουδιου?(ερμηνευτης-μουσικη-στιχοι).Αξιζει να ψηφισετε ή να πειτε την αποψη σας ,μιας και προκειται για δυο πολυ μεγαλες επιτυχιες και δημοφιλεστατα τραγουδια.

 

Προσωπικα μου αρεσουν εξισου και τα δυο κομματια με ελαχιστη ισως προτιμηση στο σχετικα προσφατο ''Τέλεια''. Ποια ειναι η δικη σας αποψη ? :cool:

Link to comment
Share on other sites

Κλειδώστε το αμέσως. Μήπως θέλετε να κάνουμε και δημοσκόπηση για το ποιό από τα δύο τραγούδια θέλετε να περάσω στο mp3 player;

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλάπτει να ψάχνουμε που και που για παρόμοια τόπικς..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=137966

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Το telia προτιμώ να μην το σχολιάσω. :ninja:

Αλλά το "summer in Greece" είναι..... χάνω τα λόγια μου. Απερίγραπτο, μου θυμίζει αντίστοιχα άσματα της "ηρωικής" δεκαετίας του 80 (μπλιαχ). Τότε υπήρχε τουλάχιστον η δικαιολογία ότι η μεγάλη πλειοψηφία των Ελλήνων δεν είχε ιδέα από αγγλικά. Σήμερα όμως;;; :wacko: :blink:

Η εκδίκηση της γυφτιάς. :mad:

:lock: και γρήγορα.

 

edit: Αν το τραγουδούσε τουλάχιστον ο Δακης θα είχε ένα cult status...

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλάπτει να ψάχνουμε που και που για παρόμοια τόπικς..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=137966

 

kardoula, το γνωριζα οτι υπηρχε ηδη το topic που παραθετεις.Το topic που δημιουργησα εγω, αναφερεται σε 2 κομματια του Φοιβου,ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ, το δε αλλο αναφερεται ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΟΡΙΣΤΑ οχι σε 2 αλλα σε ''ουκ ολιγα'' καλοκαιρινα (ελληνικα και ξενα) κομματια και αυτα ΔΕΝ ειναι υποχρεωτικα του Φοιβου. Επομενως τελικα μαλλον το topic μου, ΔΕΝ ειναι και τοσο ΠΑΡΟΜΟΙΟ οπως αναφερεις ,αλλα τελειως ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.. Να μην λεμε οτι θελουμε ..

 

Φιλικα :cool:

Link to comment
Share on other sites

Έλα μου ήρθε ένα ακόμη.

Come with me για να τη βρείς, να γλεντήσουμε together...:lol::lol::lol:

Τύφλα να'χει και ο Morisson δηλαδή...:p

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το telia προτιμώ να μην το σχολιάσω. :ninja:

Αλλά το "summer in Greece" είναι..... χάνω τα λόγια μου. Απερίγραπτο, μου θυμίζει αντίστοιχα άσματα της "ηρωικής" δεκαετίας του 80 (μπλιαχ). Τότε υπήρχε τουλάχιστον η δικαιολογία ότι η μεγάλη πλειοψηφία των Ελλήνων δεν είχε ιδέα από αγγλικά. Σήμερα όμως;;; :wacko: :blink:

Η εκδίκηση της γυφτιάς. :mad:

:lock: και γρήγορα.

 

edit: Αν το τραγουδούσε τουλάχιστον ο Δακης θα είχε ένα cult status...

+1. Mods που είστε; :lock: γρήγορα. Έχω κάνει και αναφορά.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

+1. Mods που είστε; :lock: γρήγορα. Έχω κάνει και αναφορά.

 

Σύμφωνα με τα στατιστικά, αναλογικά με την ηλικία σου, σε 5,78 μήνες θα είσαι myPhone moderator :food:

Link to comment
Share on other sites

Έλα μου ήρθε ένα ακόμη.

Come with me για να τη βρείς, να γλεντήσουμε together...:lol::lol::lol:

 

Μπααα... το αλλο ηταν καλυτερο!

 

"Ποιος εισαι συ που'ρθες εδω.... σε μας να κανεις πλακα...

αντε σπασε... ρε μ :X ...."

 

:lol: :lol: :lol:

No Rest for the Wicked
Link to comment
Share on other sites

Το "Tέλεια" ψήφισα.

 

 

PS: Ρε Mbokota τι σκάς? Μην πέσει το επίπεδο του forum? Aφου φροντίζεις να το εμπλουτίζεις με τα καλπάζοντα "ποιοτικά" μηνύματά σου...:p

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

both suck specially the second OMG...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Summer_2000, δεν το κλειδώνω επειδή ζητήθηκε απο διάφορους χρήστες αλλά γιατί αν το αφήσω μετά θα μπορούμε να έχουμε θέματα άπειρα ανά δύο ή τρία τραγούδια του ιδίου καλλιτέχνη.

 

Ακολούθησε το link της kardoula.

 

Θενξ. :)

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...